www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zondag 07/04/2019
2018-2019, Antwerpen-3A: ZANDVLIET SPORT
Wedstrijden
1Zo-02/09/1815:00Kaart -Zandvliet Sport1 -2 336 
2Zo-09/09/1815:00Zandvliet Sport -FC Turnhout B1 -11 48 
3Za-15/09/1819:30Meer -Zandvliet Sport3 -3 156 
4Zo-23/09/1815:00Zandvliet Sport -Oud Turnhout6 -13 85 
5Zo-30/09/1815:00Flandria -Zandvliet Sport1 -1 195 
6Zo-07/10/1815:00Zandvliet Sport -Dosko1 -11 106 
7Za-13/10/1819:30Achterbroek -Zandvliet Sport2 -3 3135 
8Zo-21/10/1815:00Zandvliet Sport -Lentezon Beerse0 -10 137 
9Zo-28/10/1815:00Poppel -Zandvliet Sport3 -3 1147 
10Zo-04/11/1814:30Zandvliet Sport -Meerle4 -03 176 
11Za-10/11/1819:30Loenhout -Zandvliet Sport4 -0 0178 
12Zo-18/11/1814:30Zandvliet Sport -Donk1 -11 188 
13Za-24/11/1820:00Olympic Essen -Zandvliet Sport1 -3 3218 
14Zo-02/12/1814:30Zandvliet Sport -Putte SK0 -01 228 
15Zo-09/12/1814:30Mariaburg -Zandvliet Sport3 -3 1238 
16Za-15/12/1814:30Zandvliet Sport -Kaart4 -13 267 
17Zo-06/01/1914:30FC Turnhout B -Zandvliet Sport1 -7 3296 
18Zo-13/01/1914:30Zandvliet Sport -Meer4 -13 324 
19Za-19/01/1919:30Oud Turnhout -Zandvliet Sport1 -1 1336 
20Zo-27/01/1914:30Zandvliet Sport -Flandria1 -40 337 
21Za-02/02/1919:30Dosko -Zandvliet Sport2 -3 3367 
22Zo-10/02/1915:00Zandvliet Sport -Achterbroek4 -23 396 
23Zo-17/02/1915:00Lentezon Beerse -Zandvliet Sport3 -0 0397 
24Zo-24/02/1915:00Zandvliet Sport -Poppel1 -11 407 
25Zo-03/03/1915:00Meerle -Zandvliet Sport2 -3 3437 
27Zo-17/03/1915:00Donk -Zandvliet Sport1 -4 3467 
28Zo-24/03/1915:00Zandvliet Sport -Olympic Essen4 -13 497 
26Wo-03/04/1920:00Zandvliet Sport -Loenhout4 -13 525 
29Zo-07/04/1915:00Putte SK -Zandvliet Sport0 -1 3553 
30Zo-14/04/1915:00Zandvliet Sport -Mariaburg  - .    
Rangschikking(29/30)
1Lentezon Beerse 58 18+3667277
 2Loenhout 56 17+4184366
3Zandvliet Sportx55 15+2872378
 4Meerx54 16+2260329
 5Poppelx54 15+2258287
 6Achterbroekx53 16+1767298
 7Flandriax52 15+2964336
 8Kaartx39 11-748317
 9Doskox39 11-1443185
10Mariaburgx35 10-1956245
 11Meerlex34 10-560284
 12Donkx28 8-2537163
 13FC Turnhout Bx28 8-2746275
 14Olympic Essenx25 7-3340234
 15Oud Turnhoutx21 5-2843182
 16Putte SKx19 4-3738181
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met vijf extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gemaakte goals in de uitwedstrijden en gewonnen uitwedstrijden.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.

De wedstrijden van MARIABURG
1Zo-02/09/1815:00FC Turnhout B -Mariaburg4 -1 0015 
2Zo-09/09/1815:00Mariaburg -Meer2 -30 013 
3Za-15/09/1819:30Oud Turnhout -Mariaburg2 -3 3312 
4Zo-23/09/1815:00Mariaburg -Flandria1 -11 411 
5Za-29/09/1819:30Dosko -Mariaburg2 -1 0413 
6Zo-07/10/1815:00Mariaburg -Achterbroek1 -70 414 
7Zo-14/10/1815:00Lentezon Beerse -Mariaburg3 -1 0414 
8Zo-21/10/1815:00Mariaburg -Poppel2 -40 415 
9Zo-28/10/1815:00Meerle -Mariaburg1 -3 3713 
10Zo-04/11/1814:30Mariaburg -Loenhout0 -30 714 
11Zo-11/11/1814:30Donk -Mariaburg0 -3 31012 
12Zo-18/11/1814:30Mariaburg -Olympic Essen2 -21 1112 
13Zo-25/11/1814:30Putte SK -Mariaburg0 -3 31410 
14Zo-02/12/1814:30Kaart -Mariaburg2 -1 01412 
15Zo-09/12/1814:30Mariaburg -Zandvliet Sport3 -31 1511 
16Zo-16/12/1814:30Mariaburg -FC Turnhout B2 -03 189 
17Za-05/01/1919:30Meer -Mariaburg4 -1 01810 
18Zo-13/01/1914:30Mariaburg -Oud Turnhout2 -13 219 
19Zo-20/01/1914:30Flandria -Mariaburg4 -0 02110 
20Zo-27/01/1914:30Mariaburg -Dosko4 -23 249 
21Zo-03/02/1915:00Achterbroek -Mariaburg2 -2 1259 
22Zo-10/02/1915:00Mariaburg -Lentezon Beerse0 -20 2510 
23Zo-17/02/1915:00Poppel -Mariaburg4 -1 02512 
24Za-23/02/1919:30Mariaburg -Meerle2 -21 2612 
25Zo-03/03/1915:00Loenhout -Mariaburg8 -1 02612 
26Zo-10/03/1915:00Mariaburg -Donk4 -13 2910 
27Za-16/03/1920:00Olympic Essen -Mariaburg2 -3 33210 
28Zo-24/03/1915:00Mariaburg -Putte SK4 -23 3510 
29Zo-07/04/1915:00Mariaburg -Kaart3 -40 3510 
30Zo-14/04/1915:00Zandvliet Sport -Mariaburg  -  .   
Periode1(10/10)
1Lentezon Beerse 25
 2Meerx24
 3Flandriax22
 4Achterbroekx17
 5Doskox17
6Zandvliet Sportx17
 7Poppelx16
 8Loenhoutx15
 9Kaartx13
 10Putte SKx11
 11Olympic Essenx11
 12Donkx10
 13Oud Turnhoutx7
14Mariaburgx7
 15FC Turnhout Bx6
 16Meerlex2
Periode2(10/10)
1Achterbroek 25
 2Poppelx21
 3Loenhoutx20
 4Meerx17
5Mariaburgx17
6Zandvliet Sportx16
 7Flandriax15
 8Meerlex15
 9FC Turnhout Bx15
 10Doskox14
 11Oud Turnhoutx12
 12Lentezon Beersex11
 13Kaartx11
 14Donkx9
 15Olympic Essenx4
 16Putte SKx4
Periode3(9/10)
1Lentezon Beerse 22
2Zandvliet Sport 22
 3Loenhout 21
 4Meerlex17
 5Poppelx17
 6Kaartx15
 7Flandriax15
 8Meerx13
 9Achterbroekx11
10Mariaburgx11
 11Olympic Essenx10
 12Donkx9
 13Doskox8
 14FC Turnhout Bx7
 15Putte SKx4
 16Oud Turnhoutx2
Beste aanval
Loenhout84
Zandvliet Sport72
 Lentezon Beerse67
 Achterbroek67
 Flandria64
 Meer60
 Meerle60
 Poppel58
Mariaburg56
 Kaart48
 FC Turnhout B46
 Oud Turnhout43
 Dosko43
 Olympic Essen40
 Putte SK38
 Donk37
Beste verdediging
Lentezon Beerse31
 Flandria35
 Poppel36
 Meer38
 Loenhout43
Zandvliet Sport44
 Achterbroek50
 Kaart55
 Dosko57
 Donk62
 Meerle65
 Oud Turnhout71
 Olympic Essen73
 FC Turnhout B73
Mariaburg75
 Putte SK75
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.