www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 15/10/2019

vbal4

Antwerpen : 3de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

20:00

Mariaburg A

-Meer5 -2
.

Berchem B

-Meerle1-0
.

Pirates Deurne-BG A

-Brecht6 -1

zondag 13/10/2019

15:00

Sint-Jozef

-Berendrecht4 -2
.Poppel-Wortel2 -2
.Minderhout-

Wijnegem

2 -5
.KFC Pulle-

Zandvliet Sport

1 -3
.Borsbeek-Dosko1-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Dosko4- 6Minderhout-
.Meer5- 6KFC Pulle-
20:00Brecht0 -9Poppel-

zondag 20/10/2019

15:00Wortel4-3Borsbeek-
.Meerle3-4Berendrecht-
.Zandvliet Sport4-7Berchem B-
.Wijnegem1 -7Mariaburg A-
.Sint-Jozef3-6Ekeren FC-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

9/32

1.Poppel2110
2.Zandvliet Sport207
3.Ekeren FC*199.3
4.Berchem B*1810.1
5.Mariaburg A*1510.-2(0)
6.Minderhout*134-3.(1)
7.Dosko*124.-4(3)
8.Borsbeek117
9.Sint-Jozef117
10.Wortel105
11.Meer*97
12.Wijnegem*84
13.Berendrecht*712.
14.KFC Pulle*74-1.(3)
15.Pirates Deurne-BG A734.
16.Brecht53
17.Meerle50
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 3de Provinciale A --> Zandvliet Sport

periode 1

-/-

1.Poppel9/1023
2.Ekeren FC8/1021
3.Zandvliet Sport9/1120
4.Berchem B8/1020
5.Mariaburg A7/1015
6.Minderhout8/1014x
7.Dosko8/1013x
8.Borsbeek9/1111x
9.Meer8/1010x
10.Wortel9/1110x
11.Berendrecht7/108x
12.KFC Pulle8/108x
13.Pirates Deurne-BG A9/108x
14.Sint-Jozef7/117x
15.Wijnegem7/106x
16.Brecht8/115x
17.Meerle9/115x

periode 2

-/-

1.Wijnegem1/113
2.Mariaburg A1/111
Sint-Jozef1/111
4.Ekeren FC0/120
Minderhout0/110
Zandvliet Sport0/110
Borsbeek0/110
Meer0/110
Poppel0/120
Dosko0/110
KFC Pulle0/110
Meerle0/110
Berendrecht0/120
Pirates Deurne-BG A0/120
Wortel0/110
Berchem B0/120
17.Brecht1/110

periode 3

-/-

1.Sint-Jozef1/103
2.Ekeren FC0/100
Minderhout0/110
Zandvliet Sport0/100
Borsbeek0/100
Meer0/110
Poppel0/100
Dosko0/110
KFC Pulle0/110
Mariaburg A0/110
Meerle0/100
Wijnegem0/110
Pirates Deurne-BG A0/100
Brecht0/100
Wortel0/100
Berchem B0/100
17.Berendrecht1/100

Zandvliet Sport

1.Zo-25/08/1915:00

Zandvliet Sport

-Sint-Jozef3 -0

3

31
2.Wo-28/08/1919:00Meerle-

Zandvliet Sport

2 -5

3

61
3.Zo-01/09/1915:00Borsbeek-

Zandvliet Sport

2 -4

3

91
4.Zo-08/09/1915:00

Zandvliet Sport

-Meer1 -11101
5.Zo-15/09/1915:00Wijnegem-

Zandvliet Sport

0 -1

3

131
6.Zo-22/09/1915:00

Zandvliet Sport

-Dosko4 -0

3

161
7.Zo-29/09/1915:00Minderhout-

Zandvliet Sport

2 -21172
8.Zo-06/10/1915:00

Zandvliet Sport

-Mariaburg A0 -20173
9.Zo-13/10/1915:00KFC Pulle-

Zandvliet Sport

1 -3

3

202
10.Zo-20/10/1915:00

Zandvliet Sport

-Berchem B -.
11.Zo-27/10/1915:00Berendrecht-

Zandvliet Sport

-.
12.Zo-03/11/1914:30

Zandvliet Sport

-Ekeren FC -.
13.Zo-10/11/1914:30Pirates Deurne-BG A-

Zandvliet Sport

-.
14.Zo-17/11/1914:30

Zandvliet Sport

-Poppel -.
15.Zo-24/11/1900:00Wortel-

Zandvliet Sport

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Zandvliet Sport

-Brecht -.
18.Zo-15/12/1900:00Sint-Jozef-

Zandvliet Sport

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Meerle -.
20.Zo-12/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Borsbeek -.
21.Zo-19/01/2000:00Meer-

Zandvliet Sport

-.
22.Zo-26/01/2000:00

Zandvliet Sport

-Wijnegem -.
23.Zo-02/02/2000:00Dosko-

Zandvliet Sport

-.
24.Zo-09/02/2000:00

Zandvliet Sport

-Minderhout -.
25.Zo-16/02/2000:00Mariaburg A-

Zandvliet Sport

-.
26.Zo-23/02/2000:00

Zandvliet Sport

-KFC Pulle -.
27.Zo-01/03/2000:00Berchem B-

Zandvliet Sport

-.
28.Zo-08/03/2000:00

Zandvliet Sport

-Berendrecht -.
29.Zo-15/03/2000:00Ekeren FC-

Zandvliet Sport

-.
30.Zo-22/03/2000:00

Zandvliet Sport

-Pirates Deurne-BG A -.
31.Zo-29/03/2000:00Poppel-

Zandvliet Sport

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Zandvliet Sport

-Wortel -.
33.Zo-19/04/2000:00Brecht-

Zandvliet Sport

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Berchem B

1.Za-24/08/1919:00Berchem B-Berendrecht3 -0

3

31
2.Wo-28/08/1919:00Ekeren FC-Berchem B1 -1142
3.Za-31/08/1920:00Berchem B-Pirates Deurne-BG A2 -0

3

72
4.Zo-08/09/1915:00Poppel-Berchem B1 -1183
5.Za-14/09/1920:00Berchem B-Wortel0 -0195
6.Za-21/09/1920:00Brecht-Berchem B1 -2

3

125
8.Zo-06/10/1915:00Sint-Jozef-Berchem B0 -2

3

154
9.Za-12/10/1920:00Berchem B-Meerle1 -0

3

184
10.Zo-20/10/1915:00

Zandvliet Sport

-Berchem B -.
11.Za-26/10/1920:00Berchem B-Meer -.
12.Za-02/11/1919:30Wijnegem-Berchem B -.
13.Za-09/11/1920:00Berchem B-Dosko -.
14.Zo-17/11/1914:30Minderhout-Berchem B -.
15.Zo-24/11/1900:00Berchem B-Mariaburg A -.
16.Zo-01/12/1900:00KFC Pulle-Berchem B -.
17.Zo-08/12/1900:00Berchem B-Borsbeek -.
18.Zo-15/12/1900:00Berendrecht-Berchem B -.
19.Zo-05/01/2000:00Berchem B-Ekeren FC -.
20.Zo-12/01/2000:00Pirates Deurne-BG A-Berchem B -.
21.Zo-19/01/2000:00Berchem B-Poppel -.
22.Zo-26/01/2000:00Wortel-Berchem B -.
23.Zo-02/02/2000:00Berchem B-Brecht -.
25.Zo-16/02/2000:00Berchem B-Sint-Jozef -.
26.Zo-23/02/2000:00Meerle-Berchem B -.
27.Zo-01/03/2000:00Berchem B-

Zandvliet Sport

-.
28.Zo-08/03/2000:00Meer-Berchem B -.
29.Zo-15/03/2000:00Berchem B-Wijnegem -.
30.Zo-22/03/2000:00Dosko-Berchem B -.
31.Zo-29/03/2000:00Berchem B-Minderhout -.
32.Zo-05/04/2000:00Mariaburg A-Berchem B -.
33.Zo-19/04/2000:00Berchem B-KFC Pulle -.
34.Zo-26/04/2000:00Borsbeek-Berchem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (5/16)

1Ekeren FC*109:3+6
2Berchem B*106:0+6
3Poppel910:7+3
4Mariaburg A814:12+2
5Borsbeek811:10+1
6Zandvliet Sport*78:3+5
7Minderhout710:11-1
8Sint-Jozef*69:6+3
9Pirates Deurne-BG A611:19-8
10Meer**57:3+4
11Wortel*44:40
12Dosko**46:8-2
13Berendrecht*38:11-3
14Meerle*36:12-6
15Wijnegem**14:6-2
16Brecht14:8-4
17KFC Pulle15:11-6

alle wedstrijden (9/32)

1Poppel2128:12+16
2Zandvliet Sport2023:10+13
3Ekeren FC*1918:10+8
4Berchem B*1812:3+9
5Mariaburg A*1520:15+5
6Minderhout*1316:15+1
7Dosko*1212:16-4
8Borsbeek1120:21-1
9Sint-Jozef1115:16-1
10Wortel1012:11+1
11Meer*919:18+1
12Wijnegem*814:17-3
13Berendrecht*716:20-4
14KFC Pulle*78:13-5
15Pirates Deurne-BG A714:29-15
16Brecht57:17-10
17Meerle512:23-11

uitwedstrijden (5/16)

1Zandvliet Sport1315:7+8
2Poppel*1218:5+13
3Ekeren FC*99:7+2
4Berchem B*86:3+3
5Dosko86:8-2
6Mariaburg A**76:3+3
7Wijnegem710:11-1
8Minderhout**66:4+2
9KFC Pulle**63:2+1
10Wortel68:7+1
11Sint-Jozef56:10-4
12Berendrecht*48:9-1
13Meer412:15-3
14Brecht*43:9-6
15Borsbeek*39:11-2
16Meerle26:11-5
17Pirates Deurne-BG A*13:10-7