www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 3de Provinciale A

    zaterdag 12/01/2019

    20:00Olympic Essen-

    Dosko

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Loenhout

    -Lentezon Beerse2-1
    .

    Meerle

    -Poppel1-0
    .

    Zandvliet Sport

    -Meer4 -1
    .

    Mariaburg

    -Oud Turnhout2-1
    .Putte SK-

    Flandria

    2 -3
    .Donk-

    Achterbroek

    1-2
    .FC Turnhout B-

    Kaart

    3 -4

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Meer10- 9FC Turnhout B-
    .Oud Turnhout4- 7Zandvliet Sport-
    .Dosko5 -1Putte SK-

    zondag 20/01/2019

    14:30Kaart3-3Meerle-
    .Poppel9-7Loenhout-
    .Lentezon Beerse5-3Donk-
    .Achterbroek9 -4Olympic Essen-
    .Flandria9-6Mariaburg-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Achterbroek389.2
    2.Meer389.-3(0)
    3.Loenhout329
    4.Zandvliet Sport3210
    5.Poppel316.4
    6.Flandria316.-1(0)
    7.Lentezon Beerse3043.
    8.Dosko3041.
    9.Mariaburg217
    10.Kaart214
    11.Donk197
    12.FC Turnhout B183.-4(0)
    13.Meerle179
    14.Oud Turnhout156-2.(0)
    15.Olympic Essen150
    16.Putte SK130
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 3de Provinciale A --> Putte SK

    periode 1

    10/10

    Lentezon Beerse25
    2.Meer24
    3.Flandria22
    4.Achterbroek17
    5.Dosko17
    6.Zandvliet Sport17
    7.Poppel16
    8.Loenhout15
    9.Kaart13
    10.Putte SK11
    11.Olympic Essen11
    12.Donk10
    13.Oud Turnhout7
    14.Mariaburg7
    15.FC Turnhout B6
    16.Meerle2

    periode 2

    8/10

    1.Achterbroek21
    2.Loenhout17
    3.Poppel15
    4.Meerle15
    5.Zandvliet Sport15x
    6.Mariaburg14x
    7.Meer14x
    8.Dosko13x
    9.FC Turnhout B12x
    10.Flandria9x
    11.Donk9x
    12.Oud Turnhout8x
    13.Kaart8x
    14.Lentezon Beerse5x
    15.Olympic Essen4x
    16.Putte SK2x

    periode 3

    0/10

    1.Mariaburg0
    Oud Turnhout0
    Kaart0
    Lentezon Beerse0
    Loenhout0
    Meer0
    Zandvliet Sport0
    Meerle0
    Donk0
    Dosko0
    Poppel0
    Achterbroek0
    Olympic Essen0
    Flandria0
    Putte SK0
    FC Turnhout B0

    Dosko

    1.Za-01/09/1819:30Dosko-Loenhout2 -1

    3

    37
    2.Zo-09/09/1815:00Donk-Dosko0 -2

    3

    62
    3.Za-15/09/1819:30Dosko-Olympic Essen3 -1

    3

    92
    4.Zo-23/09/1815:00

    Putte SK

    -Dosko3 -0093
    5.Za-29/09/1819:30Dosko-Mariaburg2 -1

    3

    122
    6.Zo-07/10/1815:00Zandvliet Sport-Dosko1 -11134
    7.Za-13/10/1819:30Dosko-FC Turnhout B3 -2

    3

    162
    8.Za-20/10/1819:30Meer-Dosko1 -00164
    9.Za-27/10/1819:30Dosko-Oud Turnhout3 -31174
    10.Za-03/11/1820:00Flandria-Dosko5 -00175
    11.Zo-11/11/1814:30Kaart-Dosko1 -2

    3

    205
    12.Za-17/11/1819:30Dosko-Achterbroek2 -60207
    13.Zo-25/11/1814:30Lentezon Beerse-Dosko2 -3

    3

    236
    14.Za-01/12/1819:30Dosko-Poppel3 -1

    3

    264
    15.Zo-09/12/1814:30Meerle-Dosko5 -20264
    16.Za-15/12/1820:00Loenhout-Dosko2 -00266
    17.Za-05/01/1919:30Dosko-Donk1 -11278
    18.Za-12/01/1920:00Olympic Essen-Dosko0 -2

    3

    308
    19.Za-19/01/1919:30Dosko-

    Putte SK

    -.
    20.Zo-27/01/1914:30Mariaburg-Dosko -.
    21.Za-02/02/1919:30Dosko-Zandvliet Sport -.
    22.Zo-10/02/1915:00FC Turnhout B-Dosko -.
    23.Zo-17/02/1900:00Dosko-Meer -.
    24.Zo-24/02/1900:00Oud Turnhout-Dosko -.
    25.Zo-03/03/1900:00Dosko-Flandria -.
    26.Zo-10/03/1900:00Dosko-Kaart -.
    27.Zo-17/03/1900:00Achterbroek-Dosko -.
    28.Zo-24/03/1900:00Dosko-Lentezon Beerse -.
    29.Zo-07/04/1900:00Poppel-Dosko -.
    30.Zo-14/04/1900:00Dosko-Meerle -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Putte SK

    1.Zo-02/09/1815:00Meer-

    Putte SK

    3 -3118
    2.Zo-09/09/1815:00

    Putte SK

    -Oud Turnhout3 -1

    3

    45
    3.Zo-16/09/1815:00Flandria-

    Putte SK

    3 -2047
    4.Zo-23/09/1815:00

    Putte SK

    -Dosko3 -0

    3

    77
    5.Zo-30/09/1815:00Achterbroek-

    Putte SK

    3 -0078
    6.Zo-07/10/1815:00

    Putte SK

    -Lentezon Beerse0 -4079
    7.Zo-14/10/1815:00Poppel-

    Putte SK

    3 -20710
    8.Zo-21/10/1815:00

    Putte SK

    -Meerle3 -31811
    9.Zo-28/10/1815:00Loenhout-

    Putte SK

    4 -10812
    10.Zo-04/11/1814:30

    Putte SK

    -Donk1 -0

    3

    1110
    11.Za-10/11/1820:00Olympic Essen-

    Putte SK

    1 -001111
    12.Zo-18/11/1814:30

    Putte SK

    -Kaart2 -211211
    13.Zo-25/11/1814:30

    Putte SK

    -Mariaburg0 -301212
    14.Zo-02/12/1814:30Zandvliet Sport-

    Putte SK

    0 -011313
    15.Zo-09/12/1814:30

    Putte SK

    -FC Turnhout B2 -301314
    16.Zo-16/12/1814:30

    Putte SK

    -Meer1 -201315
    17.Za-05/01/1919:30Oud Turnhout-

    Putte SK

    4 -101316-
    18.Zo-13/01/1914:30

    Putte SK

    -Flandria2 -301316-
    19.Za-19/01/1919:30Dosko-

    Putte SK

    -.
    20.Zo-27/01/1914:30

    Putte SK

    -Achterbroek -.
    21.Zo-03/02/1915:00Lentezon Beerse-

    Putte SK

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Putte SK

    -Poppel -.
    23.Zo-17/02/1900:00Meerle-

    Putte SK

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Putte SK

    -Loenhout -.
    25.Zo-03/03/1900:00Donk-

    Putte SK

    -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Putte SK

    -Olympic Essen -.
    27.Zo-17/03/1900:00Kaart-

    Putte SK

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00Mariaburg-

    Putte SK

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Putte SK

    -Zandvliet Sport -.
    30.Zo-14/04/1900:00FC Turnhout B-

    Putte SK

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Loenhout2224:11+13
    2Lentezon Beerse*2026:9+17
    3Meer**1819:8+11
    4Flandria**1717:7+10
    5Poppel*1721:14+7
    6Dosko**1719:16+3
    7Zandvliet Sport*1621:7+14
    8Achterbroek**1521:14+7
    9Meerle1316:21-5
    10Donk1214:23-9
    11Putte SK1117:21-4
    12Oud Turnhout**1016:18-2
    13Mariaburg*915:24-9
    14Kaart*811:16-5
    15Olympic Essen810:22-12
    16FC Turnhout B*715:31-16

    alle wedstrijden (18/30)

    1Achterbroek3842:23+19
    2Meer3843:22+21
    3Loenhout3244:28+16
    4Zandvliet Sport3246:26+20
    5Poppel3142:28+14
    6Flandria3139:27+12
    7Lentezon Beerse3040:23+17
    8Dosko3031:36-5
    9Mariaburg2132:42-10
    10Kaart2129:31-2
    11Donk1920:33-13
    12FC Turnhout B1831:48-17
    13Meerle1729:47-18
    14Oud Turnhout1528:44-16
    15Olympic Essen1522:44-22
    16Putte SK1326:42-16

    uitwedstrijden (10/15)

    1Achterbroek2321:9+12
    2Meer2024:14+10
    3Zandvliet Sport*1625:19+6
    4Poppel*1421:14+7
    5Flandria1422:20+2
    6Dosko1312:20-8
    7Kaart*1318:15+3
    8Mariaburg*1217:18-1
    9FC Turnhout B*1116:17-1
    10Loenhout**1020:17+3
    11Lentezon Beerse*1014:140
    12Olympic Essen**712:22-10
    13Donk**76:10-4
    14Oud Turnhout512:26-14
    15Meerle**413:26-13
    16Putte SK**29:21-12