www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 2de Provinciale B

    speeldag 1

    periode 1

    vrijdag 31/08/2018

    20:00Verbr.Balen-

    Arendonk Sport

    1-2

    zaterdag 01/09/2018

    18:00OG Vorselaar-Weelde1-1
    19:00

    Wezel

    -Bevel4-0
    19:30Antonia A-Minderhout1-1
    .

    Sint-Dimpna A

    -Herselt5-0

    zondag 02/09/2018

    15:00Merksplas -

    Retie

    0-1
    .Beekhoek A-Vlimmeren1-1
    .

    White Star

    -Olmen3-1

    speeldag 2

    periode 1

    vrijdag 07/09/2018

    19:30

    Herselt

    -Beekhoek A4-2

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Olmen-

    Wezel

    0-5
    .Arendonk Sport-

    Antonia A

    1-2

    zondag 09/09/2018

    15:00Weelde-Verbr.Balen2-2
    .

    Retie

    -White Star3-1
    .Minderhout-Sint-Dimpna A1-1
    .Vlimmeren-Merksplas 1-1
    .

    Bevel

    -OG Vorselaar4-2

    speeldag 3

    periode 1

    vrijdag 14/09/2018

    20:00

    Wezel

    -Retie2-0

    zaterdag 15/09/2018

    18:00

    OG Vorselaar

    -Verbr.Balen2-1
    19:30

    Antonia A

    -Weelde1-0
    .

    Sint-Dimpna A

    -Arendonk Sport3-0

    zondag 16/09/2018

    15:00White Star-

    Vlimmeren

    0-3
    .Merksplas -Herselt0-0
    .

    Beekhoek A

    -Minderhout2-0
    .Bevel-Olmen1-1

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    17:30

    Weelde

    -Sint-Dimpna A4-1
    19:30Verbr.Balen-

    Antonia A

    2-4
    .Herselt-

    White Star

    0-2
    .Olmen-

    OG Vorselaar

    0-3

    zondag 23/09/2018

    15:00Minderhout-Merksplas 1-1
    .Vlimmeren-

    Wezel

    1-2
    .Retie-

    Bevel

    1-4
    .

    Arendonk Sport

    -Beekhoek A2-1

    speeldag 5

    periode 1

    vrijdag 28/09/2018

    20:30Sint-Dimpna A-Verbr.Balen2-2

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Olmen

    -Retie3-1
    .OG Vorselaar-Antonia A2-2

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Wezel

    -Herselt4-1
    .

    Bevel

    -Vlimmeren5-2
    .Beekhoek A-

    Weelde

    1-4
    .Merksplas -Arendonk Sport4-4
    .

    White Star

    -Minderhout3-2

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30

    Verbr.Balen

    -Beekhoek A1-0
    .Antonia A-Sint-Dimpna A1-1
    .Herselt-

    Bevel

    1-3
    .Arendonk Sport-

    White Star

    0-3

    zondag 07/10/2018

    15:00Weelde-Merksplas 1-1
    .Retie-OG Vorselaar1-1
    .

    Vlimmeren

    -Olmen3-2
    .

    Minderhout

    -Wezel2-0

    speeldag 7

    periode 1

    vrijdag 12/10/2018

    20:00

    OG Vorselaar

    -Sint-Dimpna A1-0

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Wezel

    -Arendonk Sport2-1
    .Olmen-

    Herselt

    1-2

    zondag 14/10/2018

    15:00Bevel-Minderhout1-1
    .

    Retie

    -Vlimmeren6-1
    .Beekhoek A-Antonia A1-1
    .

    Merksplas

    -Verbr.Balen5-1
    .White Star-Weelde2-2

    speeldag 8

    periode 1

    vrijdag 19/10/2018

    20:00Sint-Dimpna A-

    Beekhoek A

    1-2

    zaterdag 20/10/2018

    19:30Verbr.Balen-

    White Star

    2-3
    .

    Herselt

    -Retie2-1
    .Arendonk Sport-

    Bevel

    3-4
    20:00

    Antonia A

    -Merksplas 3-1

    zondag 21/10/2018

    15:00Weelde-

    Wezel

    0-3
    .

    Vlimmeren

    -OG Vorselaar1-0
    .

    Minderhout

    -Olmen1-0

    speeldag 9

    periode 1

    vrijdag 26/10/2018

    20:00

    Wezel

    -Verbr.Balen2-1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30

    Olmen

    -Arendonk Sport3-1
    .

    OG Vorselaar

    -Beekhoek A1-0

    zondag 28/10/2018

    15:00Bevel-

    Weelde

    1-5
    .Retie-Minderhout1-1
    .

    Vlimmeren

    -Herselt4-1
    .Merksplas -

    Sint-Dimpna A

    1-4
    .White Star-

    Antonia A

    0-1

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30

    Herselt

    -OG Vorselaar1-0
    .

    Verbr.Balen

    -Bevel2-0
    20:00

    Sint-Dimpna A

    -White Star1-0

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Weelde

    -Olmen6-0
    .Antonia A-Wezel3-3
    .Beekhoek A-

    Merksplas

    0-1
    .Minderhout-

    Vlimmeren

    0-7
    .Arendonk Sport-

    Retie

    1-3

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30Wezel-

    Sint-Dimpna A

    0-1
    .

    OG Vorselaar

    -Merksplas 2-1
    .

    Herselt

    -Minderhout1-0

    zondag 11/11/2018

    14:30Bevel-

    Antonia A

    0-2
    .Retie-Weelde2-2
    .Vlimmeren-Arendonk Sport3-3
    .

    White Star

    -Beekhoek A5-2

    zaterdag 09/03/2019

    00:00Olmen-Verbr.Balen-

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30

    Verbr.Balen

    -Retie2-0
    .Antonia A-Olmen0-0

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Weelde

    -Vlimmeren5-0
    .Beekhoek A-

    Wezel

    3-4
    .Merksplas -White Star0-0
    .Minderhout-

    OG Vorselaar

    0-3
    .Arendonk Sport-

    Herselt

    0-2
    17:00

    Sint-Dimpna A

    -Bevel4-0

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30

    Wezel

    -Merksplas 3-2
    .Olmen-

    Sint-Dimpna A

    1-2
    .

    OG Vorselaar

    -White Star2-0

    zondag 25/11/2018

    14:30

    Bevel

    -Beekhoek A4-3
    .Retie-Antonia A1-1
    .Vlimmeren-

    Verbr.Balen

    1-5
    .Herselt-Weelde3-3
    .Minderhout-

    Arendonk Sport

    0-2

    speeldag 14

    periode 2

    vrijdag 30/11/2018

    20:30Sint-Dimpna A-

    Retie

    0-2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30Verbr.Balen-Herselt1-1
    .OG Vorselaar-Arendonk Sport1-1

    zondag 02/12/2018

    14:30

    Weelde

    -Minderhout3-0
    .Antonia A-Vlimmeren2-2
    .

    Beekhoek A

    -Olmen1-0
    .Merksplas -Bevel2-2
    .White Star-

    Wezel

    0-6

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    19:30Olmen-

    Merksplas

    2-3
    .

    Herselt

    -Antonia A2-1
    .

    Wezel

    -OG Vorselaar1-0

    zondag 09/12/2018

    14:30Bevel-White Star3-3
    .Retie-

    Beekhoek A

    1-2
    .

    Minderhout

    -Verbr.Balen4-2
    .Arendonk Sport-Weelde2-2

    zondag 14/04/2019

    00:00Vlimmeren-Sint-Dimpna A-

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:30Olmen-

    White Star

    0-1
    .Herselt-

    Sint-Dimpna A

    1-2

    zondag 16/12/2018

    14:30Bevel-Wezel1-1
    .Arendonk Sport-Verbr.Balen2-2
    .Minderhout-

    Antonia A

    1-5
    .Retie-Merksplas 0-0
    .Weelde-

    OG Vorselaar

    1-3

    zondag 31/03/2019

    00:00Vlimmeren-Beekhoek A-

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30

    Verbr.Balen

    -Weelde1-0
    .OG Vorselaar-

    Bevel

    2-4
    .Wezel-Olmen3-3
    .

    Antonia A

    -Arendonk Sport2-1

    zondag 06/01/2019

    14:30

    Sint-Dimpna A

    -Minderhout2-0
    .White Star-

    Retie

    2-3
    .

    Merksplas

    -Vlimmeren2-1
    .

    Beekhoek A

    -Herselt3-1

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30

    Verbr.Balen

    -OG Vorselaar3-0
    .

    Herselt

    -Merksplas 5-0
    .Olmen-Bevel2-2

    zondag 13/01/2019

    14:30Retie-

    Wezel

    0-5
    .Weelde-

    Antonia A

    2-3
    .Arendonk Sport-Sint-Dimpna A3-3
    .

    Minderhout

    -Beekhoek A4-2
    .

    Vlimmeren

    -White Star2-1

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Wezel

    -Vlimmeren2-0
    .

    OG Vorselaar

    -Olmen3-2
    .

    Sint-Dimpna A

    -Weelde4-3
    20:00Antonia A-Verbr.Balen1-1

    zondag 20/01/2019

    14:30Bevel-

    Retie

    3-5
    .

    White Star

    -Herselt2-1
    .

    Merksplas

    -Minderhout2-0
    .Beekhoek A-Arendonk Sport1-1

    speeldag 20

    periode 2

    vrijdag 25/01/2019

    20:00Verbr.Balen-Sint-Dimpna A-

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Herselt-Wezel-

    zondag 27/01/2019

    14:30Vlimmeren-Bevel-
    .Retie-Olmen-
    .Weelde-Beekhoek A-
    .Minderhout-White Star-
    .Antonia A-OG Vorselaar-
    15:00Arendonk Sport-Merksplas -

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    15:00Merksplas -Weelde-
    19:30Wezel-Minderhout-
    .OG Vorselaar-Retie-
    .Olmen-Vlimmeren-
    20:00Sint-Dimpna A-Antonia A-

    zondag 03/02/2019

    15:00Beekhoek A-Verbr.Balen-
    .Bevel-Herselt-
    .White Star-Arendonk Sport-

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Sint-Dimpna A-OG Vorselaar-
    .Verbr.Balen-Merksplas -
    .Herselt-Olmen-

    zondag 10/02/2019

    15:00Arendonk Sport-Wezel-
    .Minderhout-Bevel-
    .Vlimmeren-Retie-
    .Antonia A-Beekhoek A-
    .Weelde-White Star-

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30Wezel-Weelde-
    .OG Vorselaar-Vlimmeren-
    .Olmen-Minderhout-

    zondag 17/02/2019

    15:00White Star-Verbr.Balen-
    .Merksplas -Antonia A-
    .Beekhoek A-Sint-Dimpna A-
    .Retie-Herselt-
    .Bevel-Arendonk Sport-

    speeldag 24

    periode 3

    zondag 24/02/2019

    00:00Verbr.Balen-Wezel-
    .Weelde-Bevel-
    .Arendonk Sport-Olmen-
    .Minderhout-Retie-
    .Herselt-Vlimmeren-
    .Sint-Dimpna A-Merksplas -
    .Antonia A-White Star-
    .Beekhoek A-OG Vorselaar-

    speeldag 25

    periode 3

    zondag 03/03/2019

    00:00Olmen-Weelde-
    .Bevel-Verbr.Balen-
    .Wezel-Antonia A-
    .White Star-Sint-Dimpna A-
    .Merksplas -Beekhoek A-
    .OG Vorselaar-Herselt-
    .Vlimmeren-Minderhout-
    .Retie-Arendonk Sport-

    speeldag 26

    periode 3

    vrijdag 09/11/2018

    20:00Verbr.Balen-

    Olmen

    2-4

    zondag 10/03/2019

    00:00Sint-Dimpna A-Wezel-
    .Antonia A-Bevel-
    .Weelde-Retie-
    .Arendonk Sport-Vlimmeren-
    .Minderhout-Herselt-
    .Beekhoek A-White Star-
    .Merksplas -OG Vorselaar-

    speeldag 27

    periode 3

    zondag 17/03/2019

    00:00Vlimmeren-Weelde-
    .Retie-Verbr.Balen-
    .Olmen-Antonia A-
    .Bevel-Sint-Dimpna A-
    .Wezel-Beekhoek A-
    .White Star-Merksplas -
    .OG Vorselaar-Minderhout-
    .Herselt-Arendonk Sport-

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 24/03/2019

    00:00Merksplas -Wezel-
    .Beekhoek A-Bevel-
    .Sint-Dimpna A-Olmen-
    .Antonia A-Retie-
    .Verbr.Balen-Vlimmeren-
    .Weelde-Herselt-
    .Arendonk Sport-Minderhout-
    .White Star-OG Vorselaar-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Minderhout-Weelde-
    .Herselt-Verbr.Balen-
    .Vlimmeren-Antonia A-
    .Retie-Sint-Dimpna A-
    .Olmen-Beekhoek A-
    .Bevel-Merksplas -
    .Wezel-White Star-
    .Arendonk Sport-OG Vorselaar-

    speeldag 30

    periode 3

    vrijdag 07/12/2018

    20:00

    Sint-Dimpna A

    -Vlimmeren3-1

    zondag 14/04/2019

    00:00OG Vorselaar-Wezel-
    .White Star-Bevel-
    .Merksplas -Olmen-
    .Beekhoek A-Retie-
    .Antonia A-Herselt-
    .Verbr.Balen-Minderhout-
    .Weelde-Arendonk Sport-

    19/30

    1.Wezel458
    2.Sint-Dimpna A3710
    3.Antonia A3610
    4.OG Vorselaar316
    5.White Star276
    6.Herselt273
    7.Bevel275
    8.Retie267
    9.Weelde250
    10.Verbr.Balen238
    11.Merksplas 237
    12.Vlimmeren*223
    13.Beekhoek A*187
    14.Minderhout173
    15.Arendonk Sport163
    16.Olmen132
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    19/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Wezel4514+3352296
    2.Sint-Dimpna A3711+1740154
    3.Antonia A369+1436226
    4.OG Vorselaar319+529123
    5.White Star278-331144
    6.Herselt278-52992
    7.Bevel277-442194
    8.Retie267-132165
    9.Weelde256+1546222
    10.Verbr.Balen236-134171
    11.Merksplas 235-427112
    12.Vlimmeren*226-734182
    13.Beekhoek A*185-927142
    14.Minderhout174-201950
    15.Arendonk Sport163-1230162
    16.Olmen133-1825131

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Wezel258+1827
    2.Antonia A205+719
    3.Vlimmeren175+624
    4.Bevel175+123
    5.White Star165+217
    6.Weelde164+1225
    7.Sint-Dimpna A154+719
    8.OG Vorselaar154+213
    9.Retie144+218
    10.Herselt134-1012
    11.Merksplas 112-115
    12.Minderhout112-710
    13.Beekhoek A82-610
    14.Verbr.Balen82-715
    15.Arendonk Sport72-1115
    16.Olmen72-1511

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    9/10

    1

    2

    3

    4

    1.Wezel206+1525
    2.Sint-Dimpna A*196+818
    3.OG Vorselaarx165+316
    4.Antonia Ax164+717
    5.Verbr.Balen*154+817
    6.Herseltx144+517
    7.Retiex123-314
    8.Merksplas x123-312
    9.White Starx113-514
    10.Beekhoek A*x103-317
    11.Bevelx102-519
    12.Weeldex92+321
    13.Arendonk Sportx91-115
    14.Minderhoutx62-139
    15.Vlimmeren**x51-119
    16.Olmen*x30-510

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    1/10

    1

    2

    3

    4

    1.Olmen31+24
    2.Sint-Dimpna A31+23
    3.Merksplas *0000
    OG Vorselaar*0000
    Antonia A*0000
    Retie*0000
    Herselt*0000
    Weelde*0000
    Bevel*0000
    White Star*0000
    Arendonk Sport*0000
    Minderhout*0000
    Beekhoek A*0000
    Wezel*0000
    15.Verbr.Balen00-22
    16.Vlimmeren00-21

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing