Antwerpen : 2de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

20/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Bevel5317+42577+1223
2.Ranst A4714+22386+414
3.Retie4112+15438+1025
4.Zandhoven3510+20505+1026
5.OG Vorselaar339+9325+119
6.Vlimmeren308+5315+117
7.Herselt299+3385+520
8.Merksplas 286+4323+315
9.Lentezon Beerse278+3513-616
10.Verbr.Balen278-5334-914
11.xRochus Deurne226-7392-1116
12.xWeelde195-12344+220
13.xBroechem A184-14243-914
14.xSchriek133-39151-206
15.xWhite Star123-19201-127
16.xVV Laakdal102-27181-812

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Bevel20172157 : 15+4253
2.Ranst A20145138 : 16+2247
3.Retie20125343 : 28+1541
4.Zandhoven20105550 : 30+2035
5.OG Vorselaar2096532 : 23+933
6.Vlimmeren2086631 : 26+530
7.Herselt2092938 : 35+329
8.Merksplas 20610432 : 28+428
9.Lentezon Beerse2083951 : 48+327
10.Verbr.Balen2083933 : 38-527
11.Rochus Deurne20641039 : 46-722
12.Weelde20541134 : 46-1219
13.Broechem A20461024 : 38-1418
14.Schriek20341315 : 54-3913
15.White Star20331420 : 39-1912
16.VV Laakdal20241418 : 45-2710