Antwerpen : 2de Provinciale B(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

4/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Ranst A103+8122+56
2.Bevel103+7111+24
3.OG Vorselaar103+682+45
4.Retie93+39104
5.Zandhoven82+814005
6.Verbr.Balen72+381+25
7.Weelde62+1102+57
8.Merksplas 61+391+36
9.Vlimmeren5103102
10.Schriek41-721+22
11.Herselt31-281+16
12.Broechem A30-420-41
13.Rochus Deurne20-65002
14.White Star10-530-32
15.VV Laakdal10-710-11
16.Lentezon Beerse10-860-53

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Ranst A431012 : 4+810
2.Bevel431011 : 4+710
3.OG Vorselaar43108 : 2+610
4.Retie43019 : 6+39
5.Zandhoven422014 : 6+88
6.Verbr.Balen42118 : 5+37
7.Weelde420210 : 9+16
8.Merksplas 41309 : 6+36
9.Vlimmeren41213 : 305
10.Schriek41122 : 9-74
11.Herselt41038 : 10-23
12.Broechem A40312 : 6-43
13.Rochus Deurne40225 : 11-62
14.White Star40133 : 8-51
15.VV Laakdal40131 : 8-71
16.Lentezon Beerse40136 : 14-81