Antwerpen : 2de Provinciale B(2020-2021)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Sint-Dimpna A62+671+12
2.Broechem62+551+22
3.Olmen62+25000
4.Wuustwezel41+461+44
5.Weelde41+371+34
6.Vlimmeren41+131+12
7.Minderhout31+360-11
8.Zandhoven2004004
9.Herselt10-160-12
10.Lentezon Beerse10-13002
11.Loenhout10-11000
12.Arendonk Sport10-23003
13.VC Herentals10-32001
14.Zwaneven10-320-30
15.Verbr.Balen10-430-43
16.Merksplas00-900-50

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Sint-Dimpna A22007 : 1+66
2.Broechem22005 : 0+56
3.Olmen22005 : 3+26
4.Wuustwezel21106 : 2+44
5.Weelde21107 : 4+34
6.Vlimmeren21103 : 2+14
7.Minderhout21016 : 3+33
8.Zandhoven20204 : 402
9.Herselt20116 : 7-11
10.Lentezon Beerse20113 : 4-11
11.Loenhout20111 : 2-11
12.Arendonk Sport20113 : 5-21
13.VC Herentals20112 : 5-31
14.Zwaneven20112 : 5-31
15.Verbr.Balen20113 : 7-41
16.Merksplas20020 : 9-90