www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 2de Provinciale B

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Wezel

    -Vlimmeren2-0
    .

    OG Vorselaar

    -Olmen3 -2
    .

    Sint-Dimpna A

    -Weelde4 -3
    20:00Antonia A-Verbr.Balen1-1

    zondag 20/01/2019

    14:30Bevel-

    Retie

    3 -5
    .

    White Star

    -Herselt2-1
    .

    Merksplas

    -Minderhout2-0
    .Beekhoek A-Arendonk Sport1-1

    vrijdag 25/01/2019

    20:00Verbr.Balen10- 10Sint-Dimpna A-

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Herselt7- 10Wezel-

    zondag 27/01/2019

    14:30Vlimmeren7 -5Bevel-
    .Retie2-2Olmen-
    .Weelde6-3Beekhoek A-
    .Minderhout6-4White Star-
    .Antonia A6 -6OG Vorselaar-
    15:00Arendonk Sport3-4Merksplas -
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/30

    1.Wezel458.3
    2.Sint-Dimpna A3710.-2(1)
    3.Antonia A3610-3.(0)
    4.OG Vorselaar316
    5.White Star2762.
    6.Herselt273
    7.Bevel2754.
    8.Retie267
    9.Weelde250
    10.Verbr.Balen238.-4(1)
    11.Merksplas 237.1
    12.Vlimmeren*223
    13.Beekhoek A*187-1.(1)
    14.Minderhout173
    15.Arendonk Sport163
    16.Olmen132
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 2de Provinciale B --> Arendonk Sport

    periode 1

    10/10

    Wezel25
    2.Antonia A20
    3.Vlimmeren17
    4.Bevel17
    5.White Star16
    6.Weelde16
    7.Sint-Dimpna A15
    8.OG Vorselaar15
    9.Retie14
    10.Herselt13
    11.Merksplas 11
    12.Minderhout11
    13.Beekhoek A8
    14.Verbr.Balen8
    15.Arendonk Sport7
    16.Olmen7

    periode 2

    9/10

    1.Wezel20
    2.Sint-Dimpna A*19
    3.OG Vorselaar16x
    4.Antonia A16x
    5.Verbr.Balen*15
    6.Herselt14x
    7.Retie12x
    8.Merksplas 12x
    9.White Star11x
    10.Beekhoek A*10x
    11.Bevel10x
    12.Weelde9x
    13.Arendonk Sport9x
    14.Minderhout6x
    15.Vlimmeren**5x
    16.Olmen*3x

    periode 3

    1/10

    1.Olmen3
    2.Sint-Dimpna A3
    3.Merksplas *0
    OG Vorselaar*0
    Antonia A*0
    Retie*0
    Herselt*0
    Weelde*0
    Bevel*0
    White Star*0
    Arendonk Sport*0
    Minderhout*0
    Beekhoek A*0
    Wezel*0
    15.Verbr.Balen0
    16.Vlimmeren0

    Arendonk Sport

    1.Vr-31/08/1820:00Verbr.Balen-

    Arendonk Sport

    1 -2

    3

    33
    2.Za-08/09/1819:30

    Arendonk Sport

    -Antonia A1 -2036
    3.Za-15/09/1819:30Sint-Dimpna A-

    Arendonk Sport

    3 -00311
    4.Zo-23/09/1815:00

    Arendonk Sport

    -Beekhoek A2 -1

    3

    67
    5.Zo-30/09/1815:00Merksplas -

    Arendonk Sport

    4 -4178
    6.Za-06/10/1819:30

    Arendonk Sport

    -White Star0 -30710
    7.Za-13/10/1819:30Wezel-

    Arendonk Sport

    2 -10711
    8.Za-20/10/1819:30

    Arendonk Sport

    -Bevel3 -40714
    9.Za-27/10/1819:30Olmen-

    Arendonk Sport

    3 -10714
    10.Zo-04/11/1814:30

    Arendonk Sport

    -Retie1 -30715
    11.Zo-11/11/1814:30Vlimmeren-

    Arendonk Sport

    3 -31816-
    12.Zo-18/11/1814:30

    Arendonk Sport

    -Herselt0 -20816-
    13.Zo-25/11/1814:30Minderhout-

    Arendonk Sport

    0 -2

    3

    1113
    14.Za-01/12/1819:30OG Vorselaar-

    Arendonk Sport

    1 -111213
    15.Zo-09/12/1814:30

    Arendonk Sport

    -Weelde2 -211315
    16.Zo-16/12/1814:30

    Arendonk Sport

    -Verbr.Balen2 -211414
    17.Za-05/01/1919:30Antonia A-

    Arendonk Sport

    2 -101414
    18.Zo-13/01/1914:30

    Arendonk Sport

    -Sint-Dimpna A3 -311515
    19.Zo-20/01/1914:30Beekhoek A-

    Arendonk Sport

    1 -111615
    20.Zo-27/01/1915:00

    Arendonk Sport

    -Merksplas -.
    21.Zo-03/02/1915:00White Star-

    Arendonk Sport

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Arendonk Sport

    -Wezel -.
    23.Zo-17/02/1915:00Bevel-

    Arendonk Sport

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Arendonk Sport

    -Olmen -.
    25.Zo-03/03/1900:00Retie-

    Arendonk Sport

    -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Arendonk Sport

    -Vlimmeren -.
    27.Zo-17/03/1900:00Herselt-

    Arendonk Sport

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00

    Arendonk Sport

    -Minderhout -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Arendonk Sport

    -OG Vorselaar -.
    30.Zo-14/04/1900:00Weelde-

    Arendonk Sport

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Merksplas

    1.Zo-02/09/1815:00Merksplas -Retie0 -10013
    2.Zo-09/09/1815:00Vlimmeren-Merksplas 1 -11113
    3.Zo-16/09/1815:00Merksplas -Herselt0 -01213
    4.Zo-23/09/1815:00Minderhout-Merksplas 1 -11313
    5.Zo-30/09/1815:00Merksplas -

    Arendonk Sport

    4 -41414
    6.Zo-07/10/1815:00Weelde-Merksplas 1 -11513
    7.Zo-14/10/1815:00Merksplas -Verbr.Balen5 -1

    3

    810
    8.Za-20/10/1820:00Antonia A-Merksplas 3 -10813
    9.Zo-28/10/1815:00Merksplas -Sint-Dimpna A1 -40813
    10.Zo-04/11/1814:30Beekhoek A-Merksplas 0 -1

    3

    1111
    11.Za-10/11/1819:30OG Vorselaar-Merksplas 2 -101111
    12.Zo-18/11/1814:30Merksplas -White Star0 -011211
    13.Za-24/11/1819:30Wezel-Merksplas 3 -201212
    14.Zo-02/12/1814:30Merksplas -Bevel2 -211312
    15.Za-08/12/1819:30Olmen-Merksplas 2 -3

    3

    1611
    16.Zo-16/12/1814:30Retie-Merksplas 0 -011711
    17.Zo-06/01/1914:30Merksplas -Vlimmeren2 -1

    3

    2010
    18.Za-12/01/1919:30Herselt-Merksplas 5 -002012
    19.Zo-20/01/1914:30Merksplas -Minderhout2 -0

    3

    2311
    20.Zo-27/01/1915:00

    Arendonk Sport

    -Merksplas -.
    21.Za-02/02/1915:00Merksplas -Weelde -.
    22.Za-09/02/1919:30Verbr.Balen-Merksplas -.
    23.Zo-17/02/1915:00Merksplas -Antonia A -.
    24.Zo-24/02/1900:00Sint-Dimpna A-Merksplas -.
    25.Zo-03/03/1900:00Merksplas -Beekhoek A -.
    26.Zo-10/03/1900:00Merksplas -OG Vorselaar -.
    27.Zo-17/03/1900:00White Star-Merksplas -.
    28.Zo-24/03/1900:00Merksplas -Wezel -.
    29.Zo-07/04/1900:00Bevel-Merksplas -.
    30.Zo-14/04/1900:00Merksplas -Olmen -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Wezel2523:9+14
    2Sint-Dimpna A2225:10+15
    3OG Vorselaar2117:12+5
    4Herselt1920:14+6
    5Verbr.Balen1617:14+3
    6Antonia A*1514:10+4
    7Weelde*1424:13+11
    8Vlimmeren**1416:15+1
    9Minderhout1414:23-9
    10White Star*1317:21-4
    11Merksplas *1316:13+3
    12Bevel1323:25-2
    13Beekhoek A*1213:130
    14Retie1116:18-2
    15Olmen*712:20-8
    16Arendonk Sport*614:22-8

    alle wedstrijden (19/30)

    1Wezel4552:19+33
    2Sint-Dimpna A3740:23+17
    3Antonia A3636:22+14
    4OG Vorselaar3129:24+5
    5White Star2731:34-3
    6Herselt2729:34-5
    7Bevel2742:46-4
    8Retie2632:33-1
    9Weelde2546:31+15
    10Verbr.Balen2334:35-1
    11Merksplas 2327:31-4
    12Vlimmeren*2234:41-7
    13Beekhoek A*1827:36-9
    14Minderhout1719:39-20
    15Arendonk Sport1630:42-12
    16Olmen1325:43-18

    uitwedstrijden (10/15)

    1Antonia A2122:12+10
    2Wezel*2029:10+19
    3Retie*1516:15+1
    4Sint-Dimpna A*1515:13+2
    5White Star1414:13+1
    6Bevel*1419:21-2
    7Weelde1122:18+4
    8OG Vorselaar*1012:120
    9Arendonk Sport1016:20-4
    10Merksplas 1011:18-7
    11Vlimmeren818:26-8
    12Herselt*89:20-11
    13Verbr.Balen*717:21-4
    14Beekhoek A*614:23-9
    15Olmen613:23-10
    16Minderhout*35:16-11