www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 2de Provinciale B

    zaterdag 12/01/2019

    19:30

    Verbr.Balen

    -OG Vorselaar3-0
    .

    Herselt

    -Merksplas 5 -0
    .Olmen-Bevel2 -2

    zondag 13/01/2019

    14:30Retie-

    Wezel

    0 -5
    .Weelde-

    Antonia A

    2 -3
    .Arendonk Sport-Sint-Dimpna A3 -3
    .

    Minderhout

    -Beekhoek A4 -2
    .

    Vlimmeren

    -White Star2-1

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Wezel7- 1Vlimmeren-
    .OG Vorselaar7- 5Olmen-
    .Sint-Dimpna A9 -3Weelde-
    20:00Antonia A6-4Verbr.Balen-

    zondag 20/01/2019

    14:30Bevel5-9Retie-
    .White Star3-4Herselt-
    .Merksplas 5 -1Minderhout-
    .Beekhoek A6-5Arendonk Sport-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Wezel428
    2.Antonia A359.-1(0)
    3.Sint-Dimpna A34101.
    4.OG Vorselaar283.-3(0)
    5.Herselt276
    6.Bevel276
    7.Weelde251
    8.White Star244.4
    9.Retie234
    10.Verbr.Balen227-2.(0)
    11.Vlimmeren*224
    12.Merksplas 2073.
    13.Beekhoek A*179.2
    14.Minderhout176
    15.Arendonk Sport153-4.(1)
    16.Olmen132
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 2de Provinciale B --> Weelde

    periode 1

    10/10

    Wezel25
    2.Antonia A20
    3.Vlimmeren17
    4.Bevel17
    5.White Star16
    6.Weelde16
    7.Sint-Dimpna A15
    8.OG Vorselaar15
    9.Retie14
    10.Herselt13
    11.Merksplas 11
    12.Minderhout11
    13.Beekhoek A8
    14.Verbr.Balen8
    15.Arendonk Sport7
    16.Olmen7

    periode 2

    8/10

    1.Wezel17
    2.Sint-Dimpna A*16
    3.Antonia A15
    4.Verbr.Balen*14
    5.Herselt14
    6.OG Vorselaar13
    7.Bevel10x
    8.Beekhoek A*9
    9.Weelde9x
    10.Merksplas 9x
    11.Retie9x
    12.White Star8x
    13.Arendonk Sport8x
    14.Minderhout6x
    15.Vlimmeren**5
    16.Olmen*3x

    periode 3

    1/10

    1.Olmen3
    2.Sint-Dimpna A3
    3.Merksplas *0
    OG Vorselaar*0
    Antonia A*0
    Retie*0
    Herselt*0
    Weelde*0
    Bevel*0
    White Star*0
    Arendonk Sport*0
    Minderhout*0
    Beekhoek A*0
    Wezel*0
    15.Verbr.Balen0
    16.Vlimmeren0

    Sint-Dimpna A

    1.Za-01/09/1819:30Sint-Dimpna A-Herselt5 -0

    3

    31
    2.Zo-09/09/1815:00Minderhout-Sint-Dimpna A1 -1143
    3.Za-15/09/1819:30Sint-Dimpna A-Arendonk Sport3 -0

    3

    72
    4.Za-22/09/1817:30

    Weelde

    -Sint-Dimpna A4 -1073
    5.Vr-28/09/1820:30Sint-Dimpna A-Verbr.Balen2 -2185
    6.Za-06/10/1819:30Antonia A-Sint-Dimpna A1 -1195
    7.Vr-12/10/1820:00OG Vorselaar-Sint-Dimpna A1 -0098
    8.Vr-19/10/1820:00Sint-Dimpna A-Beekhoek A1 -20911
    9.Zo-28/10/1815:00Merksplas -Sint-Dimpna A1 -4

    3

    128
    10.Za-03/11/1820:00Sint-Dimpna A-White Star1 -0

    3

    157
    11.Za-10/11/1819:30Wezel-Sint-Dimpna A0 -1

    3

    184
    12.Zo-18/11/1817:00Sint-Dimpna A-Bevel4 -0

    3

    213
    13.Za-24/11/1819:30Olmen-Sint-Dimpna A1 -2

    3

    243
    14.Vr-30/11/1820:30Sint-Dimpna A-Retie0 -20244
    30.Vr-07/12/1820:00Sint-Dimpna A-Vlimmeren3 -1

    3

    272
    16.Za-15/12/1819:30Herselt-Sint-Dimpna A1 -2

    3

    302
    17.Zo-06/01/1914:30Sint-Dimpna A-Minderhout2 -0

    3

    332
    18.Zo-13/01/1914:30Arendonk Sport-Sint-Dimpna A3 -31343
    19.Za-19/01/1919:30Sint-Dimpna A-

    Weelde

    -.
    20.Vr-25/01/1920:00Verbr.Balen-Sint-Dimpna A -.
    21.Za-02/02/1920:00Sint-Dimpna A-Antonia A -.
    22.Za-09/02/1919:30Sint-Dimpna A-OG Vorselaar -.
    23.Zo-17/02/1900:00Beekhoek A-Sint-Dimpna A -.
    24.Zo-24/02/1900:00Sint-Dimpna A-Merksplas -.
    25.Zo-03/03/1900:00White Star-Sint-Dimpna A -.
    26.Zo-10/03/1900:00Sint-Dimpna A-Wezel -.
    27.Zo-17/03/1900:00Bevel-Sint-Dimpna A -.
    28.Zo-24/03/1900:00Sint-Dimpna A-Olmen -.
    29.Zo-07/04/1900:00Retie-Sint-Dimpna A -.
    15.Zo-14/04/1900:00Vlimmeren-Sint-Dimpna A -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Weelde

    1.Za-01/09/1818:00OG Vorselaar-

    Weelde

    1 -1116
    2.Zo-09/09/1815:00

    Weelde

    -Verbr.Balen2 -2129
    3.Za-15/09/1819:30Antonia A-

    Weelde

    1 -00212
    4.Za-22/09/1817:30

    Weelde

    -Sint-Dimpna A4 -1

    3

    59
    5.Zo-30/09/1815:00Beekhoek A-

    Weelde

    1 -4

    3

    86
    6.Zo-07/10/1815:00

    Weelde

    -Merksplas 1 -1196
    7.Zo-14/10/1815:00White Star-

    Weelde

    2 -21107
    8.Zo-21/10/1815:00

    Weelde

    -Wezel0 -30109
    9.Zo-28/10/1815:00Bevel-

    Weelde

    1 -5

    3

    137
    10.Zo-04/11/1814:30

    Weelde

    -Olmen6 -0

    3

    166
    11.Zo-11/11/1814:30Retie-

    Weelde

    2 -21178
    12.Zo-18/11/1814:30

    Weelde

    -Vlimmeren5 -0

    3

    206
    13.Zo-25/11/1814:30Herselt-

    Weelde

    3 -31215
    14.Zo-02/12/1814:30

    Weelde

    -Minderhout3 -0

    3

    245
    15.Zo-09/12/1814:30Arendonk Sport-

    Weelde

    2 -21255
    16.Zo-16/12/1814:30

    Weelde

    -OG Vorselaar1 -30255
    17.Za-05/01/1919:30Verbr.Balen-

    Weelde

    1 -00256
    18.Zo-13/01/1914:30

    Weelde

    -Antonia A2 -30257
    19.Za-19/01/1919:30Sint-Dimpna A-

    Weelde

    -.
    20.Zo-27/01/1914:30

    Weelde

    -Beekhoek A -.
    21.Za-02/02/1915:00Merksplas -

    Weelde

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Weelde

    -White Star -.
    23.Zo-17/02/1900:00Wezel-

    Weelde

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00

    Weelde

    -Bevel -.
    25.Zo-03/03/1900:00Olmen-

    Weelde

    -.
    26.Zo-10/03/1900:00

    Weelde

    -Retie -.
    27.Zo-17/03/1900:00Vlimmeren-

    Weelde

    -.
    28.Zo-24/03/1900:00

    Weelde

    -Herselt -.
    29.Zo-07/04/1900:00Minderhout-

    Weelde

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Weelde

    -Arendonk Sport -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Wezel*2221:9+12
    2Sint-Dimpna A*1921:7+14
    3Herselt1920:14+6
    4OG Vorselaar*1814:10+4
    5Verbr.Balen1617:14+3
    6Weelde*1424:13+11
    7Vlimmeren**1416:15+1
    8Minderhout1414:23-9
    9Antonia A**1413:9+4
    10Bevel*1320:200
    11Beekhoek A**1112:120
    12Retie1116:18-2
    13White Star**1015:20-5
    14Merksplas **1014:13+1
    15Olmen*712:20-8
    16Arendonk Sport*614:22-8

    alle wedstrijden (18/30)

    1Wezel4250:19+31
    2Antonia A3535:21+14
    3Sint-Dimpna A3436:20+16
    4OG Vorselaar2826:22+4
    5Herselt2728:32-4
    6Bevel2739:41-2
    7Weelde2543:27+16
    8White Star2429:33-4
    9Retie2327:30-3
    10Verbr.Balen2233:34-1
    11Vlimmeren*2234:39-5
    12Merksplas 2025:31-6
    13Beekhoek A*1726:35-9
    14Minderhout1719:37-18
    15Arendonk Sport1529:41-12
    16Olmen1323:40-17

    uitwedstrijden (10/15)

    1Antonia A2122:12+10
    2Wezel*2029:10+19
    3Sint-Dimpna A*1515:13+2
    4White Star1414:13+1
    5Bevel*1419:21-2
    6Retie**1211:12-1
    7Weelde*1119:14+5
    8OG Vorselaar*1012:120
    9Merksplas 1011:18-7
    10Arendonk Sport*915:19-4
    11Vlimmeren*818:24-6
    12Herselt**88:18-10
    13Beekhoek A*614:23-9
    14Verbr.Balen**616:20-4
    15Olmen*611:20-9
    16Minderhout**35:14-9