www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 2de Provinciale B

    zaterdag 12/01/2019

    19:30

    Verbr.Balen

    -OG Vorselaar3-0
    .

    Herselt

    -Merksplas 5 -0
    .Olmen-Bevel2 -2

    zondag 13/01/2019

    14:30Retie-

    Wezel

    0 -5
    .Weelde-

    Antonia A

    2 -3
    .Arendonk Sport-Sint-Dimpna A3 -3
    .

    Minderhout

    -Beekhoek A4 -2
    .

    Vlimmeren

    -White Star2-1

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Wezel7- 1Vlimmeren-
    .OG Vorselaar7- 5Olmen-
    .Sint-Dimpna A9 -3Weelde-
    20:00Antonia A6-4Verbr.Balen-

    zondag 20/01/2019

    14:30Bevel5-9Retie-
    .White Star3-4Herselt-
    .Merksplas 5 -1Minderhout-
    .Beekhoek A6-5Arendonk Sport-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    18/30

    1.Wezel428
    2.Antonia A359
    3.Sint-Dimpna A3410
    4.OG Vorselaar283.-4(3)
    5.Herselt2762.
    6.Bevel276-3.(1)
    7.Weelde251
    8.White Star244
    9.Retie234-1.(3)
    10.Verbr.Balen227
    11.Vlimmeren*224.1
    12.Merksplas 207
    13.Beekhoek A*179
    14.Minderhout176.3
    15.Arendonk Sport1534.
    16.Olmen132.-2(1)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 2de Provinciale B --> Wezel

    periode 1

    10/10

    Wezel25
    2.Antonia A20
    3.Vlimmeren17
    4.Bevel17
    5.White Star16
    6.Weelde16
    7.Sint-Dimpna A15
    8.OG Vorselaar15
    9.Retie14
    10.Herselt13
    11.Merksplas 11
    12.Minderhout11
    13.Beekhoek A8
    14.Verbr.Balen8
    15.Arendonk Sport7
    16.Olmen7

    periode 2

    8/10

    1.Wezel17
    2.Sint-Dimpna A*16
    3.Antonia A15
    4.Verbr.Balen*14
    5.Herselt14
    6.OG Vorselaar13
    7.Bevel10x
    8.Beekhoek A*9
    9.Weelde9x
    10.Merksplas 9x
    11.Retie9x
    12.White Star8x
    13.Arendonk Sport8x
    14.Minderhout6x
    15.Vlimmeren**5
    16.Olmen*3x

    periode 3

    1/10

    1.Olmen3
    2.Sint-Dimpna A3
    3.Merksplas *0
    OG Vorselaar*0
    Antonia A*0
    Retie*0
    Herselt*0
    Weelde*0
    Bevel*0
    White Star*0
    Arendonk Sport*0
    Minderhout*0
    Beekhoek A*0
    Wezel*0
    15.Verbr.Balen0
    16.Vlimmeren0

    Wezel

    1.Za-01/09/1819:00

    Wezel

    -Bevel4 -0

    3

    32
    2.Za-08/09/1819:30Olmen-

    Wezel

    0 -5

    3

    61
    3.Vr-14/09/1820:00

    Wezel

    -Retie2 -0

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Vlimmeren-

    Wezel

    1 -2

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00

    Wezel

    -Herselt4 -1

    3

    151
    6.Zo-07/10/1815:00Minderhout-

    Wezel

    2 -00151
    7.Za-13/10/1819:30

    Wezel

    -Arendonk Sport2 -1

    3

    181
    8.Zo-21/10/1815:00Weelde-

    Wezel

    0 -3

    3

    211
    9.Vr-26/10/1820:00

    Wezel

    -Verbr.Balen2 -1

    3

    241
    10.Zo-04/11/1814:30Antonia A-

    Wezel

    3 -31251
    11.Za-10/11/1819:30

    Wezel

    -Sint-Dimpna A0 -10251
    12.Zo-18/11/1814:30Beekhoek A-

    Wezel

    3 -4

    3

    281
    13.Za-24/11/1819:30

    Wezel

    -Merksplas 3 -2

    3

    311
    14.Zo-02/12/1814:30White Star-

    Wezel

    0 -6

    3

    341
    15.Za-08/12/1819:30

    Wezel

    -OG Vorselaar1 -0

    3

    371
    16.Zo-16/12/1814:30Bevel-

    Wezel

    1 -11381
    17.Za-05/01/1919:30

    Wezel

    -Olmen3 -31391
    18.Zo-13/01/1914:30Retie-

    Wezel

    0 -5

    3

    421
    19.Za-19/01/1919:30

    Wezel

    -Vlimmeren -.
    20.Za-26/01/1919:30Herselt-

    Wezel

    -.
    21.Za-02/02/1919:30

    Wezel

    -Minderhout -.
    22.Zo-10/02/1915:00Arendonk Sport-

    Wezel

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Wezel

    -Weelde -.
    24.Zo-24/02/1900:00Verbr.Balen-

    Wezel

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Wezel

    -Antonia A -.
    26.Zo-10/03/1900:00Sint-Dimpna A-

    Wezel

    -.
    27.Zo-17/03/1900:00

    Wezel

    -Beekhoek A -.
    28.Zo-24/03/1900:00Merksplas -

    Wezel

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Wezel

    -White Star -.
    30.Zo-14/04/1900:00OG Vorselaar-

    Wezel

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Vlimmeren

    1.Zo-02/09/1815:00Beekhoek A-Vlimmeren1 -1116
    2.Zo-09/09/1815:00Vlimmeren-Merksplas 1 -11210
    3.Zo-16/09/1815:00White Star-Vlimmeren0 -3

    3

    55
    4.Zo-23/09/1815:00Vlimmeren-

    Wezel

    1 -20510
    5.Zo-30/09/1815:00Bevel-Vlimmeren5 -20510
    6.Zo-07/10/1815:00Vlimmeren-Olmen3 -2

    3

    88
    7.Zo-14/10/1815:00Retie-Vlimmeren6 -1089
    8.Zo-21/10/1815:00Vlimmeren-OG Vorselaar1 -0

    3

    116
    9.Zo-28/10/1815:00Vlimmeren-Herselt4 -1

    3

    146
    10.Zo-04/11/1814:30Minderhout-Vlimmeren0 -7

    3

    173
    11.Zo-11/11/1814:30Vlimmeren-Arendonk Sport3 -31185
    12.Zo-18/11/1814:30Weelde-Vlimmeren5 -00188
    13.Zo-25/11/1814:30Vlimmeren-Verbr.Balen1 -50189
    14.Zo-02/12/1814:30Antonia A-Vlimmeren2 -211910
    30.Vr-07/12/1820:00Sint-Dimpna A-Vlimmeren3 -101910
    17.Zo-06/01/1914:30Merksplas -Vlimmeren2 -101912
    18.Zo-13/01/1914:30Vlimmeren-White Star2 -1

    3

    2211
    19.Za-19/01/1919:30

    Wezel

    -Vlimmeren -.
    20.Zo-27/01/1914:30Vlimmeren-Bevel -.
    21.Za-02/02/1919:30Olmen-Vlimmeren -.
    22.Zo-10/02/1915:00Vlimmeren-Retie -.
    23.Zo-17/02/1900:00OG Vorselaar-Vlimmeren -.
    24.Zo-24/02/1900:00Herselt-Vlimmeren -.
    25.Zo-03/03/1900:00Vlimmeren-Minderhout -.
    26.Zo-10/03/1900:00Arendonk Sport-Vlimmeren -.
    27.Zo-17/03/1900:00Vlimmeren-Weelde -.
    28.Zo-24/03/1900:00Verbr.Balen-Vlimmeren -.
    16.Zo-31/03/1900:00Vlimmeren-Beekhoek A -.
    29.Zo-07/04/1900:00Vlimmeren-Antonia A -.
    15.Zo-14/04/1900:00Vlimmeren-Sint-Dimpna A -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Wezel*2221:9+12
    2Sint-Dimpna A*1921:7+14
    3Herselt1920:14+6
    4OG Vorselaar*1814:10+4
    5Verbr.Balen1617:14+3
    6Weelde*1424:13+11
    7Vlimmeren**1416:15+1
    8Minderhout1414:23-9
    9Antonia A**1413:9+4
    10Bevel*1320:200
    11Beekhoek A**1112:120
    12Retie1116:18-2
    13White Star**1015:20-5
    14Merksplas **1014:13+1
    15Olmen*712:20-8
    16Arendonk Sport*614:22-8

    alle wedstrijden (18/30)

    1Wezel4250:19+31
    2Antonia A3535:21+14
    3Sint-Dimpna A3436:20+16
    4OG Vorselaar2826:22+4
    5Herselt2728:32-4
    6Bevel2739:41-2
    7Weelde2543:27+16
    8White Star2429:33-4
    9Retie2327:30-3
    10Verbr.Balen2233:34-1
    11Vlimmeren*2234:39-5
    12Merksplas 2025:31-6
    13Beekhoek A*1726:35-9
    14Minderhout1719:37-18
    15Arendonk Sport1529:41-12
    16Olmen1323:40-17

    uitwedstrijden (10/15)

    1Antonia A2122:12+10
    2Wezel*2029:10+19
    3Sint-Dimpna A*1515:13+2
    4White Star1414:13+1
    5Bevel*1419:21-2
    6Retie**1211:12-1
    7Weelde*1119:14+5
    8OG Vorselaar*1012:120
    9Merksplas 1011:18-7
    10Arendonk Sport*915:19-4
    11Vlimmeren*818:24-6
    12Herselt**88:18-10
    13Beekhoek A*614:23-9
    14Verbr.Balen**616:20-4
    15Olmen*611:20-9
    16Minderhout**35:14-9