www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 2de Provinciale B

    zaterdag 19/01/2019

    19:30

    Wezel

    -Vlimmeren2-0
    .

    OG Vorselaar

    -Olmen3 -2
    .

    Sint-Dimpna A

    -Weelde4 -3
    20:00Antonia A-Verbr.Balen1-1

    zondag 20/01/2019

    14:30Bevel-

    Retie

    3 -5
    .

    White Star

    -Herselt2-1
    .

    Merksplas

    -Minderhout2-0
    .Beekhoek A-Arendonk Sport1-1

    vrijdag 25/01/2019

    20:00Verbr.Balen10- 10Sint-Dimpna A-

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Herselt7- 10Wezel-

    zondag 27/01/2019

    14:30Vlimmeren7 -5Bevel-
    .Retie2-2Olmen-
    .Weelde6-3Beekhoek A-
    .Minderhout6-4White Star-
    .Antonia A6 -6OG Vorselaar-
    15:00Arendonk Sport3-4Merksplas -
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    19/30

    1.Wezel458-1.(0)
    2.Sint-Dimpna A3710-4.(0)
    3.Antonia A3610
    4.OG Vorselaar3164.
    5.White Star276.-2(3)
    6.Herselt273
    7.Bevel275.1
    8.Retie267.3
    9.Weelde250
    10.Verbr.Balen238
    11.Merksplas 237-3.(0)
    12.Vlimmeren*223
    13.Beekhoek A*187
    14.Minderhout173
    15.Arendonk Sport163
    16.Olmen1322.
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Antwerpen : 2de Provinciale B --> Vlimmeren

    periode 1

    10/10

    Wezel25
    2.Antonia A20
    3.Vlimmeren17
    4.Bevel17
    5.White Star16
    6.Weelde16
    7.Sint-Dimpna A15
    8.OG Vorselaar15
    9.Retie14
    10.Herselt13
    11.Merksplas 11
    12.Minderhout11
    13.Beekhoek A8
    14.Verbr.Balen8
    15.Arendonk Sport7
    16.Olmen7

    periode 2

    9/10

    1.Wezel20
    2.Sint-Dimpna A*19
    3.OG Vorselaar16x
    4.Antonia A16x
    5.Verbr.Balen*15
    6.Herselt14x
    7.Retie12x
    8.Merksplas 12x
    9.White Star11x
    10.Beekhoek A*10x
    11.Bevel10x
    12.Weelde9x
    13.Arendonk Sport9x
    14.Minderhout6x
    15.Vlimmeren**5x
    16.Olmen*3x

    periode 3

    1/10

    1.Olmen3
    2.Sint-Dimpna A3
    3.Merksplas *0
    OG Vorselaar*0
    Antonia A*0
    Retie*0
    Herselt*0
    Weelde*0
    Bevel*0
    White Star*0
    Arendonk Sport*0
    Minderhout*0
    Beekhoek A*0
    Wezel*0
    15.Verbr.Balen0
    16.Vlimmeren0

    Vlimmeren

    1.Zo-02/09/1815:00Beekhoek A-

    Vlimmeren

    1 -1116
    2.Zo-09/09/1815:00

    Vlimmeren

    -Merksplas 1 -11210
    3.Zo-16/09/1815:00White Star-

    Vlimmeren

    0 -3

    3

    55
    4.Zo-23/09/1815:00

    Vlimmeren

    -Wezel1 -20510
    5.Zo-30/09/1815:00Bevel-

    Vlimmeren

    5 -20510
    6.Zo-07/10/1815:00

    Vlimmeren

    -Olmen3 -2

    3

    88
    7.Zo-14/10/1815:00Retie-

    Vlimmeren

    6 -1089
    8.Zo-21/10/1815:00

    Vlimmeren

    -OG Vorselaar1 -0

    3

    116
    9.Zo-28/10/1815:00

    Vlimmeren

    -Herselt4 -1

    3

    146
    10.Zo-04/11/1814:30Minderhout-

    Vlimmeren

    0 -7

    3

    173
    11.Zo-11/11/1814:30

    Vlimmeren

    -Arendonk Sport3 -31185
    12.Zo-18/11/1814:30Weelde-

    Vlimmeren

    5 -00188
    13.Zo-25/11/1814:30

    Vlimmeren

    -Verbr.Balen1 -50189
    14.Zo-02/12/1814:30Antonia A-

    Vlimmeren

    2 -211910
    30.Vr-07/12/1820:00Sint-Dimpna A-

    Vlimmeren

    3 -101910
    17.Zo-06/01/1914:30Merksplas -

    Vlimmeren

    2 -101912
    18.Zo-13/01/1914:30

    Vlimmeren

    -White Star2 -1

    3

    2211
    19.Za-19/01/1919:30Wezel-

    Vlimmeren

    2 -002212
    20.Zo-27/01/1914:30

    Vlimmeren

    -Bevel -.
    21.Za-02/02/1919:30Olmen-

    Vlimmeren

    -.
    22.Zo-10/02/1915:00

    Vlimmeren

    -Retie -.
    23.Za-16/02/1919:30OG Vorselaar-

    Vlimmeren

    -.
    24.Zo-24/02/1900:00Herselt-

    Vlimmeren

    -.
    25.Zo-03/03/1900:00

    Vlimmeren

    -Minderhout -.
    26.Zo-10/03/1900:00Arendonk Sport-

    Vlimmeren

    -.
    27.Zo-17/03/1900:00

    Vlimmeren

    -Weelde -.
    28.Zo-24/03/1900:00Verbr.Balen-

    Vlimmeren

    -.
    16.Zo-31/03/1900:00

    Vlimmeren

    -Beekhoek A -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Vlimmeren

    -Antonia A -.
    15.Zo-14/04/1900:00

    Vlimmeren

    -Sint-Dimpna A -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Bevel

    1.Za-01/09/1819:00Wezel-Bevel4 -00015
    2.Zo-09/09/1815:00Bevel-OG Vorselaar4 -2

    3

    37
    3.Zo-16/09/1815:00Bevel-Olmen1 -1148
    4.Zo-23/09/1815:00Retie-Bevel1 -4

    3

    75
    5.Zo-30/09/1815:00Bevel-

    Vlimmeren

    5 -2

    3

    103
    6.Za-06/10/1819:30Herselt-Bevel1 -3

    3

    132
    7.Zo-14/10/1815:00Bevel-Minderhout1 -11142
    8.Za-20/10/1819:30Arendonk Sport-Bevel3 -4

    3

    172
    9.Zo-28/10/1815:00Bevel-Weelde1 -50173
    10.Za-03/11/1819:30Verbr.Balen-Bevel2 -00174
    11.Zo-11/11/1814:30Bevel-Antonia A0 -20177
    12.Zo-18/11/1817:00Sint-Dimpna A-Bevel4 -00179
    13.Zo-25/11/1814:30Bevel-Beekhoek A4 -3

    3

    207
    14.Zo-02/12/1814:30Merksplas -Bevel2 -21216
    15.Zo-09/12/1814:30Bevel-White Star3 -31227
    16.Zo-16/12/1814:30Bevel-Wezel1 -11238
    17.Za-05/01/1919:30OG Vorselaar-Bevel2 -4

    3

    265
    18.Za-12/01/1919:30Olmen-Bevel2 -21276
    19.Zo-20/01/1914:30Bevel-Retie3 -50277
    20.Zo-27/01/1914:30

    Vlimmeren

    -Bevel -.
    21.Zo-03/02/1915:00Bevel-Herselt -.
    22.Zo-10/02/1915:00Minderhout-Bevel -.
    23.Zo-17/02/1915:00Bevel-Arendonk Sport -.
    24.Zo-24/02/1900:00Weelde-Bevel -.
    25.Zo-03/03/1900:00Bevel-Verbr.Balen -.
    26.Zo-10/03/1900:00Antonia A-Bevel -.
    27.Zo-17/03/1900:00Bevel-Sint-Dimpna A -.
    28.Zo-24/03/1900:00Beekhoek A-Bevel -.
    29.Zo-07/04/1900:00Bevel-Merksplas -.
    30.Zo-14/04/1900:00White Star-Bevel -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (10/15)

    1Wezel2523:9+14
    2Sint-Dimpna A2225:10+15
    3OG Vorselaar2117:12+5
    4Herselt1920:14+6
    5Verbr.Balen1617:14+3
    6Antonia A*1514:10+4
    7Weelde*1424:13+11
    8Vlimmeren**1416:15+1
    9Minderhout1414:23-9
    10White Star*1317:21-4
    11Merksplas *1316:13+3
    12Bevel1323:25-2
    13Beekhoek A*1213:130
    14Retie1116:18-2
    15Olmen*712:20-8
    16Arendonk Sport*614:22-8

    alle wedstrijden (19/30)

    1Wezel4552:19+33
    2Sint-Dimpna A3740:23+17
    3Antonia A3636:22+14
    4OG Vorselaar3129:24+5
    5White Star2731:34-3
    6Herselt2729:34-5
    7Bevel2742:46-4
    8Retie2632:33-1
    9Weelde2546:31+15
    10Verbr.Balen2334:35-1
    11Merksplas 2327:31-4
    12Vlimmeren*2234:41-7
    13Beekhoek A*1827:36-9
    14Minderhout1719:39-20
    15Arendonk Sport1630:42-12
    16Olmen1325:43-18

    uitwedstrijden (10/15)

    1Antonia A2122:12+10
    2Wezel*2029:10+19
    3Retie*1516:15+1
    4Sint-Dimpna A*1515:13+2
    5White Star1414:13+1
    6Bevel*1419:21-2
    7Weelde1122:18+4
    8OG Vorselaar*1012:120
    9Arendonk Sport1016:20-4
    10Merksplas 1011:18-7
    11Vlimmeren818:26-8
    12Herselt*89:20-11
    13Verbr.Balen*717:21-4
    14Beekhoek A*614:23-9
    15Olmen613:23-10
    16Minderhout*35:16-11