www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Lochristi A

-Wolvertem Merchtem 3-0
18:30

Oostnieuwkerke

-Bornem1-0
19:30Wingene-Jong Lede1-1
.

Ninove

-Torhout 3-0
20:00Overijse -

Olsa Brakel

0-1

zondag 01/09/2019

15:00Stekene-

Lebbeke

0-2
.Zelzate -

Eppegem

1-2
.

Wetteren

-Melsele4-0

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00

Eppegem

-Wingene2-0
19:30Torhout -Stekene1-1
20:00Lebbeke-Lochristi A1-1
.Melsele-Overijse 2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Jong Lede

-Oostnieuwkerke3-0
.Wolvertem Merchtem -

Zelzate

2-3
.Bornem-

Wetteren

1-5
.

Olsa Brakel

-Ninove2-1

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

19:30

Ninove

-Melsele2-0
.

Wingene

-Wolvertem Merchtem 1-0
20:00

Overijse

-Bornem6-0

zondag 15/09/2019

15:00

Lochristi A

-Torhout 2-0
.

Zelzate

-Lebbeke2-0
.Oostnieuwkerke-

Wetteren

0-2
.

Jong Lede

-Eppegem1-0
.Stekene-

Olsa Brakel

0-1

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:30Torhout -

Zelzate

2-4
20:00

Lebbeke

-Wingene1-0
.

Melsele

-Stekene1-0

zondag 22/09/2019

15:00Bornem-

Ninove

0-2
.Wolvertem Merchtem -

Jong Lede

1-2
.

Olsa Brakel

-Lochristi A2-1
.

Eppegem

-Oostnieuwkerke2-0
.

Wetteren

-Overijse 5-1

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

19:30Wingene-Torhout 1-1
.Ninove-Wetteren1-1

zondag 29/09/2019

14:30Lochristi A-

Melsele

0-1
15:00Zelzate -Olsa Brakel1-1
.Oostnieuwkerke-Overijse 2-2
.Jong Lede-

Lebbeke

1-2
.Eppegem-

Wolvertem Merchtem

1-3
16:00Stekene-Bornem2-2

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:30

Wetteren

-Stekene1-0
.Torhout -

Jong Lede

1-2
20:00Melsele-

Zelzate

0-3
.

Lebbeke

-Eppegem1-0
.

Overijse

-Ninove2-1

zondag 06/10/2019

15:00Bornem-

Lochristi A

1-3
.Wolvertem Merchtem -

Oostnieuwkerke

0-1
.Olsa Brakel-

Wingene

0-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

19:30

Wingene

-Melsele1-0
20:00Wolvertem Merchtem -Lebbeke0-0

zondag 13/10/2019

14:30Lochristi A-

Wetteren

2-4
15:00Jong Lede-Olsa Brakel1-1
.

Eppegem

-Torhout 2-1
.Stekene-Overijse 0-0
.

Zelzate

-Bornem3-0
.Oostnieuwkerke-

Ninove

1-3

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:30Ninove-

Stekene

0-1
.

Torhout

-Wolvertem Merchtem 2-1
20:00Melsele-Jong Lede2-2
.Overijse -

Lochristi A

0-1
.Lebbeke-Oostnieuwkerke1-1

zondag 20/10/2019

15:00Bornem-

Wingene

1-3
.Wetteren-Zelzate 2-2
.Olsa Brakel-

Eppegem

0-1

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

18:30Oostnieuwkerke-Stekene1-1
19:30Wingene-Wetteren1-1
20:00

Lebbeke

-Torhout 3-1

zondag 27/10/2019

15:00

Jong Lede

-Bornem5-0
.

Eppegem

-Melsele3-1
.Lochristi A-

Ninove

0-1
.

Zelzate

-Overijse 4-1
17:00Wolvertem Merchtem -

Olsa Brakel

1-2

speeldag 10

zondag 03/11/2019

14:30Bornem-

Eppegem

0-9
.Wetteren-

Jong Lede

1-2
.

Overijse

-Wingene2-1
.Ninove-Zelzate 1-1
.Stekene-Lochristi A1-1
.

Torhout

-Oostnieuwkerke1-0
.

Olsa Brakel

-Lebbeke3-1
.Melsele-

Wolvertem Merchtem

0-2

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

18:30

Oostnieuwkerke

-Lochristi A2-1
19:30

Torhout

-Olsa Brakel2-0
.Wingene-

Ninove

0-4
20:00

Lebbeke

-Melsele4-2

zondag 10/11/2019

14:30

Zelzate

-Stekene2-1
.Eppegem-

Wetteren

1-3
.Jong Lede-Overijse 1-1
.

Wolvertem Merchtem

-Bornem2-0

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:30

Ninove

-Jong Lede5-0
20:00

Melsele

-Torhout 3-2
.

Overijse

-Eppegem2-0

zondag 17/11/2019

14:30Bornem-Lebbeke1-1
.Wetteren-

Wolvertem Merchtem

0-1
.

Stekene

-Wingene1-0
.Lochristi A-Zelzate 1-1
15:00

Olsa Brakel

-Oostnieuwkerke6-0

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:30

Torhout

-Bornem5-1
.Wingene-Lochristi A1-1
20:00

Lebbeke

-Wetteren1-0
.Oostnieuwkerke-

Zelzate

0-1

zondag 24/11/2019

14:30

Wolvertem Merchtem

-Overijse 2-1
.Jong Lede-

Stekene

1-3
.Eppegem-Ninove3-3
15:00

Olsa Brakel

-Melsele3-0

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

19:30Ninove-Wolvertem Merchtem 1-1
20:00

Overijse

-Lebbeke1-0

zondag 01/12/2019

14:30Lochristi A-

Jong Lede

1-4
.Bornem-

Olsa Brakel

0-4
.

Wetteren

-Torhout 5-0
.

Zelzate

-Wingene4-0
.

Oostnieuwkerke

-Melsele1-0
.Stekene-Eppegem0-0

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:30

Wingene

-Oostnieuwkerke4-0
.Torhout -Overijse 2-2
20:00

Melsele

-Bornem4-1
.Lebbeke-

Ninove

0-1

zondag 08/12/2019

14:30Jong Lede-

Zelzate

0-1
.Eppegem-

Lochristi A

3-5
15:00Wolvertem Merchtem -

Stekene

1-3
.

Olsa Brakel

-Wetteren5-0

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:30Torhout -

Ninove

0-1
20:00Melsele-

Wetteren

0-3
.Lebbeke-Stekene0-0

zondag 15/12/2019

14:30Jong Lede-

Wingene

1-3
.

Wolvertem Merchtem

-Lochristi A2-0
.Eppegem-

Zelzate

1-2
.Bornem-

Oostnieuwkerke

1-2
15:00Olsa Brakel-

Overijse

0-3

speeldag 17

zaterdag 21/12/2019

14:30Stekene-

Torhout

1-2
18:30Oostnieuwkerke-

Jong Lede

1-3

zondag 22/12/2019

15:00

Wingene

-Eppegem1-0

zaterdag 04/01/2020

19:30

Ninove

-Olsa Brakel2-1
20:00

Overijse

-Melsele3-0

zondag 05/01/2020

14:30

Wetteren

-Bornem4-0
.

Zelzate

-Wolvertem Merchtem 2-1
.

Lochristi A

-Lebbeke1-0

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

19:30Torhout -Lochristi A2-2
20:00Lebbeke-

Zelzate

0-1
.

Melsele

-Ninove2-1

zondag 12/01/2020

14:30

Bornem

-Overijse 3-1
.

Eppegem

-Jong Lede3-0
.

Wetteren

-Oostnieuwkerke3-1
.

Wolvertem Merchtem

-Wingene1-0
15:00Olsa Brakel-Stekene0-0

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

19:30

Ninove

-Bornem11-1
.Wingene-

Lebbeke

0-1
20:00Overijse -

Wetteren

1-4

zondag 19/01/2020

14:30Lochristi A-

Olsa Brakel

1-5
.

Zelzate

-Torhout 2-1
.Oostnieuwkerke-

Eppegem

0-2
.Jong Lede-Wolvertem Merchtem 1-1
.

Stekene

-Melsele3-0

speeldag 20

zaterdag 01/02/2020

20:00

Lebbeke

-Jong Lede3-1
.Melsele-

Lochristi A

0-1

zondag 02/02/2020

15:00

Torhout

-Wingene2-0
.Wolvertem Merchtem -Eppegem0-0
.Wetteren-

Ninove

0-2
.Bornem-

Stekene

1-3
.

Olsa Brakel

-Zelzate 2-0
.Overijse -

Oostnieuwkerke

0-1

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

19:30

Ninove

-Overijse 3-0
.

Wingene

-Olsa Brakel2-1

zondag 01/03/2020

15:00

Lochristi A

-Bornem6-0
.

Stekene

-Wetteren3-2
.Oostnieuwkerke-

Wolvertem Merchtem

0-1
.Eppegem-Lebbeke0-0
.

Jong Lede

-Torhout 4-2
.

Zelzate

-Melsele4-1

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

19:30

Torhout

-Eppegem2-1
.

Ninove

-Oostnieuwkerke2-0
20:00Overijse -

Stekene

0-3
.

Lebbeke

-Wolvertem Merchtem 2-1
.

Melsele

-Wingene3-0
.Wetteren-

Lochristi A

0-1

zondag 16/02/2020

15:00

Olsa Brakel

-Jong Lede4-1
.Bornem-

Zelzate

0-8

speeldag 23

zaterdag 22/02/2020

19:30Wingene-

Bornem

1-2

zondag 23/02/2020

15:00Eppegem-Olsa Brakel1-1
.Oostnieuwkerke-

Lebbeke

1-4
.

Stekene

-Ninove3-0
.Jong Lede-

Melsele

1-2
.

Zelzate

-Wetteren3-2
.Wolvertem Merchtem -

Torhout

0-1
.

Lochristi A

-Overijse 4-1

speeldag 24

zaterdag 07/03/2020

19:30Ninove-Lochristi A1-1
.Torhout -

Lebbeke

1-2
20:00Overijse -

Zelzate

0-2
.Melsele-Eppegem1-1

zondag 08/03/2020

15:00

Wetteren

-Wingene2-1
.Bornem-

Jong Lede

1-3
.

Olsa Brakel

-Wolvertem Merchtem 2-1
16:00

Stekene

-Oostnieuwkerke3-1

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Wingene-Overijse -PP
.Lebbeke-Olsa Brakel-PP
.Eppegem-Bornem-PP
.Jong Lede-Wetteren-PP
.Zelzate -Ninove-PP
.Lochristi A-Stekene-PP
.Oostnieuwkerke-Torhout -PP
.Wolvertem Merchtem -Melsele-PP

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Stekene-Zelzate -PP
.Wetteren-Eppegem-PP
.Ninove-Wingene-PP
.Melsele-Lebbeke-PP
.Overijse -Jong Lede-PP
.Lochristi A-Oostnieuwkerke-PP
.Bornem-Wolvertem Merchtem -PP
.Olsa Brakel-Torhout -PP

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Wingene-Stekene-PP
.Lebbeke-Bornem-PP
.Eppegem-Overijse -PP
.Jong Lede-Ninove-PP
.Zelzate -Lochristi A-PP
.Oostnieuwkerke-Olsa Brakel-PP
.Torhout -Melsele-PP
.Wolvertem Merchtem -Wetteren-PP

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Zelzate -Oostnieuwkerke-PP
.Lochristi A-Wingene-PP
.Wetteren-Lebbeke-PP
.Ninove-Eppegem-PP
.Stekene-Jong Lede-PP
.Overijse -Wolvertem Merchtem -PP
.Melsele-Olsa Brakel-PP
.Bornem-Torhout -PP

speeldag 29

zondag 19/04/2020

00:00Olsa Brakel-Bornem-PP
.Torhout -Wetteren-PP
.Lebbeke-Overijse -PP
.Wolvertem Merchtem -Ninove-PP
.Eppegem-Stekene-PP
.Jong Lede-Lochristi A-PP
.Wingene-Zelzate -PP
.Melsele-Oostnieuwkerke-PP

speeldag 30

zondag 26/04/2020

00:00Oostnieuwkerke-Wingene-PP
.Zelzate -Jong Lede-PP
.Lochristi A-Eppegem-PP
.Stekene-Wolvertem Merchtem -PP
.Ninove-Lebbeke-PP
.Overijse -Torhout -PP
.Wetteren-Olsa Brakel-PP
.Bornem-Melsele-PP

24/24

Zelzate 58Ovl
2.Ninove47Ovl
3.Olsa Brakel46Ovl
4.Wetteren42Ovl
5.Lebbeke42Ovl
6.Stekene38Ovl
7.Lochristi A36Ovl
8.Jong Lede35Ovl
9.Eppegem33Brab
10.Wolvertem Merchtem 28Brab
11.Torhout 28Wvl
12.Overijse 26Brab
13.Melsele?24Ovl.1
-Wingene28Wvl.1
-Oostnieuwkerke21Wvl.2
-Bornem8Antw.1

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/24

1

2

3

4

5

6

7

Zelzate 5818+36579+1829
2.xNinove4714+32527+720
3.xOlsa Brakel4614+25475+718
4.xWetteren4213+24546+827
5.xLebbeke4212+10305+213
6.xStekene3810+13335+716
7.xLochristi A3610+7405+319
8.xJong Lede3510+1416-321
9.xEppegem339+10384+716
10.xWolvertem Merchtem 288-3254-213
11.xTorhout 288-9342-1511
12.xOverijse 267-10321-1315
13.xMelsele247-22252-227
x.xWingene288-8243-1010
xOostnieuwkerke216-29173-197
xBornem82-77171-437

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden