www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 23/04/2018

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Nationaal : 3de klasse A

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 02/09/2017

    19:30Wetteren-Avanti Stekene1-1

    zondag 03/09/2017

    15:00

    Lebbeke

    -Ninove2-1
    .Dikkelvenne-

    Eppegem

    1-2
    .

    Wingene

    -Jong Lede1-0
    .Vlamertinge-Mariekerke0-0
    .Wolvertem Merchtem-

    Melsele

    1-3
    .Menen-

    Wervik

    1-3
    17:00Merelbeke-Grimbergen0-0

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 09/09/2017

    18:00

    Wervik

    -Wolvertem Merchtem2-1
    20:00

    Melsele

    -Merelbeke3-0

    zondag 10/09/2017

    14:30Avanti Stekene-Ninove1-1
    15:00

    Grimbergen

    -Vlamertinge4-1
    .Jong Lede-

    Dikkelvenne

    0-1
    .Eppegem-

    Menen

    0-2
    .Mariekerke-

    Lebbeke

    0-1
    17:00Wetteren-

    Wingene

    1-3

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 16/09/2017

    19:30Wingene-Avanti Stekene1-1
    .

    Ninove

    -Mariekerke4-1
    .Dikkelvenne-

    Wetteren

    1-2
    20:00

    Lebbeke

    -Grimbergen3-0

    zondag 17/09/2017

    15:00

    Menen

    -Jong Lede3-1
    .Wolvertem Merchtem-

    Eppegem

    0-2
    .

    Merelbeke

    -Wervik2-0
    .Vlamertinge-

    Melsele

    0-1

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 23/09/2017

    18:00Wervik-Vlamertinge1-1
    19:30

    Wetteren

    -Menen4-2
    20:00Melsele-

    Lebbeke

    1-4

    zondag 24/09/2017

    15:00

    Wingene

    -Dikkelvenne1-0
    .Grimbergen-

    Ninove

    2-3
    .

    Eppegem

    -Merelbeke3-1
    .Jong Lede-

    Wolvertem Merchtem

    0-2
    16:00

    Avanti Stekene

    -Mariekerke1-0

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 30/09/2017

    19:30Ninove-Melsele1-1
    .

    Dikkelvenne

    -Avanti Stekene2-0
    20:00

    Lebbeke

    -Wervik3-1

    zondag 01/10/2017

    15:00Mariekerke-

    Grimbergen

    3-4
    .Menen-Wingene1-1
    .Wolvertem Merchtem-Wetteren2-2
    .Merelbeke-Jong Lede2-2
    .Vlamertinge-

    Eppegem

    1-2

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 07/10/2017

    18:00

    Wervik

    -Ninove2-1
    19:30

    Dikkelvenne

    -Menen2-1
    20:00Melsele-Mariekerke1-1

    zondag 08/10/2017

    15:00

    Avanti Stekene

    -Grimbergen4-2
    .Wetteren-

    Merelbeke

    0-2
    .

    Wingene

    -Wolvertem Merchtem6-2
    .

    Eppegem

    -Lebbeke5-0
    .

    Jong Lede

    -Vlamertinge2-0

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 14/10/2017

    19:30Ninove-

    Eppegem

    2-6
    20:00

    Lebbeke

    -Jong Lede1-0

    zondag 15/10/2017

    15:00Mariekerke-

    Wervik

    0-1
    .Grimbergen-

    Melsele

    1-4
    .

    Menen

    -Avanti Stekene3-0
    .Wolvertem Merchtem-Dikkelvenne2-2
    .Merelbeke-Wingene1-1
    .Vlamertinge-

    Wetteren

    0-4

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 21/10/2017

    19:30

    Wetteren

    -Lebbeke3-1
    .

    Dikkelvenne

    -Merelbeke4-1
    20:00Wervik-Grimbergen1-1

    zondag 22/10/2017

    15:00

    Avanti Stekene

    -Melsele2-1
    .

    Wingene

    -Vlamertinge2-0
    .

    Menen

    -Wolvertem Merchtem3-0
    .Eppegem-Mariekerke1-1
    .

    Jong Lede

    -Ninove3-2

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 28/10/2017

    19:30Ninove-

    Wetteren

    0-3
    20:00

    Lebbeke

    -Wingene1-0
    .Melsele-

    Wervik

    2-4

    zondag 29/10/2017

    15:00Mariekerke-

    Jong Lede

    2-3
    .Grimbergen-

    Eppegem

    0-1
    .Merelbeke-

    Menen

    0-1
    .Vlamertinge-

    Dikkelvenne

    0-1
    16:00Wolvertem Merchtem-

    Avanti Stekene

    0-3

    speeldag 10

    periode 1

    zondag 05/11/2017

    14:30

    Wetteren

    -Mariekerke2-1
    .Avanti Stekene-

    Wervik

    1-3
    .

    Wingene

    -Ninove2-0
    .Dikkelvenne-Lebbeke3-3
    .

    Menen

    -Vlamertinge3-0
    .Wolvertem Merchtem-

    Merelbeke

    0-1
    .

    Eppegem

    -Melsele3-0
    .

    Jong Lede

    -Grimbergen3-0

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 11/11/2017

    19:30Wervik-

    Eppegem

    0-2
    .Ninove-

    Dikkelvenne

    1-4
    20:00

    Melsele

    -Jong Lede3-0
    .Lebbeke-

    Menen

    0-2

    zondag 12/11/2017

    14:30Mariekerke-

    Wingene

    0-6
    .Grimbergen-

    Wetteren

    0-2
    .Merelbeke-Avanti Stekene2-2
    .

    Vlamertinge

    -Wolvertem Merchtem1-0

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 18/11/2017

    19:30Wetteren-Melsele1-1
    .

    Dikkelvenne

    -Mariekerke4-2

    zondag 19/11/2017

    14:30

    Jong Lede

    -Wervik3-0
    .

    Avanti Stekene

    -Eppegem3-0
    .

    Merelbeke

    -Vlamertinge3-1
    15:00Wingene-Grimbergen1-1
    .

    Menen

    -Ninove2-1
    .

    Wolvertem Merchtem

    -Lebbeke1-0

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 25/11/2017

    19:30Wervik-Wetteren0-0
    .Ninove-Wolvertem Merchtem1-1
    20:00Lebbeke-

    Merelbeke

    1-3
    .Melsele-Wingene1-1

    zondag 26/11/2017

    14:30

    Eppegem

    -Jong Lede2-0
    .Mariekerke-

    Menen

    1-2
    .Grimbergen-

    Dikkelvenne

    1-2
    .Vlamertinge-Avanti Stekene0-0

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 02/12/2017

    19:30

    Dikkelvenne

    -Melsele4-0
    20:00

    Wetteren

    -Eppegem3-2

    zondag 03/12/2017

    14:30Merelbeke-Ninove1-1
    .Vlamertinge-Lebbeke1-1
    15:00Avanti Stekene-Jong Lede1-1
    .Wolvertem Merchtem-Mariekerke1-1
    .

    Wingene

    -Wervik2-1
    15:30

    Menen

    -Grimbergen3-0

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 09/12/2017

    18:00Wervik-

    Dikkelvenne

    1-2
    19:30Ninove-Vlamertinge2-2
    20:00Melsele-

    Menen

    1-2
    .

    Lebbeke

    -Avanti Stekene1-0

    zondag 07/01/2018

    14:30

    Jong Lede

    -Wetteren4-1
    .Grimbergen-

    Wolvertem Merchtem

    1-2
    .Mariekerke-

    Merelbeke

    0-3
    .

    Eppegem

    -Wingene3-2

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 16/12/2017

    18:00Wervik-

    Menen

    1-2
    19:30Ninove-

    Lebbeke

    1-3
    20:00Melsele-

    Wolvertem Merchtem

    0-1

    zondag 17/12/2017

    14:30

    Avanti Stekene

    -Wetteren1-0
    .

    Eppegem

    -Dikkelvenne3-0
    .

    Jong Lede

    -Wingene2-0
    .

    Mariekerke

    -Vlamertinge2-0
    .Grimbergen-

    Merelbeke

    2-3

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 23/12/2017

    18:00

    Dikkelvenne

    -Jong Lede4-1

    zaterdag 13/01/2018

    18:00Wolvertem Merchtem-Wervik1-1
    19:30

    Ninove

    -Avanti Stekene3-0
    20:00Lebbeke-

    Mariekerke

    0-2

    zondag 14/01/2018

    14:30Merelbeke-

    Melsele

    2-4
    .Vlamertinge-

    Grimbergen

    0-1
    15:00Menen-

    Eppegem

    1-3
    .Wingene-Wetteren0-0

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 20/01/2018

    18:00

    Wervik

    -Merelbeke4-2

    zondag 21/01/2018

    14:30Eppegem-Wolvertem Merchtem1-1
    .Jong Lede-Menen0-0
    .Mariekerke-Ninove1-1
    .Grimbergen-Lebbeke0-0
    15:00

    Wetteren

    -Dikkelvenne1-0
    .

    Melsele

    -Vlamertinge2-1

    zondag 04/02/2018

    14:30Avanti Stekene-

    Wingene

    1-2

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 27/01/2018

    19:30

    Ninove

    -Grimbergen2-1
    .Dikkelvenne-

    Wingene

    0-1
    20:00

    Lebbeke

    -Melsele2-0

    zondag 28/01/2018

    14:30

    Mariekerke

    -Avanti Stekene3-1
    .Merelbeke-Eppegem3-3
    .

    Vlamertinge

    -Wervik2-0
    15:00Wolvertem Merchtem-Jong Lede2-2
    .Menen-Wetteren1-1

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 10/02/2018

    15:00

    Jong Lede

    -Merelbeke1-0
    18:00

    Wervik

    -Lebbeke1-0
    20:00

    Melsele

    -Ninove3-0

    zondag 11/02/2018

    15:00Wetteren-

    Wolvertem Merchtem

    0-2
    .Avanti Stekene-

    Dikkelvenne

    1-3
    .

    Wingene

    -Menen2-0
    .

    Eppegem

    -Vlamertinge3-1
    .

    Grimbergen

    -Mariekerke2-0

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 17/02/2018

    19:30Ninove-Wervik2-2
    20:00

    Lebbeke

    -Eppegem3-1

    zondag 18/02/2018

    15:00Menen-

    Dikkelvenne

    1-5
    .

    Wolvertem Merchtem

    -Wingene1-0
    .Mariekerke-Melsele3-3
    .

    Grimbergen

    -Avanti Stekene2-1
    .Merelbeke-

    Wetteren

    1-2
    .Vlamertinge-

    Jong Lede

    0-3

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 24/02/2018

    18:00

    Wervik

    -Mariekerke2-0
    19:30

    Wetteren

    -Vlamertinge3-0
    .

    Dikkelvenne

    -Wolvertem Merchtem3-0
    20:00Melsele-Grimbergen1-1

    zondag 25/02/2018

    14:30Avanti Stekene-

    Menen

    0-2
    15:00Wingene-Merelbeke0-0
    .Eppegem-

    Ninove

    1-3
    .Jong Lede-

    Lebbeke

    1-4

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 03/03/2018

    19:30

    Ninove

    -Jong Lede5-2
    20:00Lebbeke-Wetteren1-1
    .

    Melsele

    -Avanti Stekene5-0

    zondag 04/03/2018

    15:00Wolvertem Merchtem-Menen2-2
    .

    Grimbergen

    -Wervik3-1
    .Vlamertinge-

    Wingene

    0-2
    .

    Mariekerke

    -Eppegem3-0
    16:00Merelbeke-Dikkelvenne2-2

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 10/03/2018

    19:30

    Wetteren

    -Ninove2-1
    20:00

    Wervik

    -Melsele2-1

    zondag 11/03/2018

    15:00Avanti Stekene-

    Wolvertem Merchtem

    1-5
    .Wingene-Lebbeke1-1
    .

    Dikkelvenne

    -Vlamertinge6-0
    .

    Menen

    -Merelbeke3-0
    .

    Eppegem

    -Grimbergen1-0
    .Jong Lede-Mariekerke1-1

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 17/03/2018

    18:00Wervik-

    Avanti Stekene

    1-2
    19:30Ninove-

    Wingene

    0-2
    20:00Melsele-Eppegem0-0
    .Lebbeke-

    Dikkelvenne

    1-4

    zondag 18/03/2018

    15:00

    Grimbergen

    -Jong Lede2-1
    .

    Merelbeke

    -Wolvertem Merchtem4-0
    .Vlamertinge-

    Menen

    0-1
    16:00

    Mariekerke

    -Wetteren2-1

    speeldag 26

    periode 3

    zaterdag 24/03/2018

    19:00Menen-Lebbeke2-2
    19:30

    Wetteren

    -Grimbergen1-0
    20:00Dikkelvenne-

    Ninove

    0-1

    zondag 25/03/2018

    15:00

    Wingene

    -Mariekerke1-0
    .

    Wolvertem Merchtem

    -Vlamertinge5-0
    .Eppegem-Wervik1-1
    .Jong Lede-

    Melsele

    1-3
    16:00Avanti Stekene-Merelbeke2-2

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 07/04/2018

    18:00

    Wervik

    -Jong Lede3-1
    19:30Ninove-

    Menen

    2-4
    20:00

    Melsele

    -Wetteren4-1

    zondag 08/04/2018

    15:00Lebbeke-

    Wolvertem Merchtem

    1-2
    .Eppegem-

    Avanti Stekene

    2-5
    .Mariekerke-Dikkelvenne2-2
    .Grimbergen-

    Wingene

    1-2
    .Vlamertinge-

    Merelbeke

    0-3

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 14/04/2018

    19:30Wetteren-Wervik0-0

    zondag 15/04/2018

    15:00

    Dikkelvenne

    -Grimbergen4-0
    .

    Avanti Stekene

    -Vlamertinge7-1
    .

    Wingene

    -Melsele1-0
    .

    Menen

    -Mariekerke4-2
    .Wolvertem Merchtem-Ninove1-1
    .Jong Lede-Eppegem1-1
    .Merelbeke-Lebbeke2-2

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 22/04/2018

    15:00

    Eppegem

    -Wetteren4-2
    .

    Wervik

    -Wingene2-1
    .

    Melsele

    -Dikkelvenne3-2
    .Grimbergen-

    Menen

    1-10
    .

    Mariekerke

    -Wolvertem Merchtem4-0
    .Ninove-

    Merelbeke

    0-2
    .

    Lebbeke

    -Vlamertinge4-0
    .

    Jong Lede

    -Avanti Stekene1-0

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 29/04/2018

    15:00Vlamertinge-Ninove-
    .Merelbeke-Mariekerke-
    .Wolvertem Merchtem-Grimbergen-
    .Menen-Melsele-
    .Dikkelvenne-Wervik-
    .Wingene-Eppegem-
    .Wetteren-Jong Lede-
    .Avanti Stekene-Lebbeke-

    29/30

    Menen59Wvl101
    2.Wingene56Wvl91
    3.Dikkelvenne55Ovl41
    4.Eppegem54Brab51
    5.Wetteren47Ovl41
    6.Lebbeke46Ovl51
    7.Melsele43Ovl91
    8.Wervik43Wvl81
    9.Merelbeke40Ovl81
    10.Jong Lede36Ovl41
    11.Wolvertem Merchtem36Brab71
    12.Avanti Stekene34Ovl71
    13.Ninove?29Ovl41
    14.Grimbergen-26Brab01
    15.Mariekerke-26Antw41
    16.Vlamertinge11Wvl01
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    29/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    Menen5918+29643310
    2.xWingene5616+2445247
    3.xDikkelvenne5517+3468308
    4.xEppegem5416+1858257
    5.xWetteren4713+744225
    6.xLebbeke4613+746224
    7.xMelsele4312+1052225
    8.xWervik4312+141184
    9.xMerelbeke4010+448237
    10.xJong Lede3610-640172
    11.xWolvertem Merchtem369-1038196
    12.xAvanti Stekene349-842163
    13.xNinove297-1443173
    14.xGrimbergen267-2733112
    15.xMariekerke266-1438121
    16.xVlamertinge112-551380

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Eppegem258+17
    2.Lebbeke227+5
    3.Wingene216+11
    4.Wetteren206+9
    5.Wervik206+5
    6.Menen196+9
    7.Dikkelvenne175+5
    8.Avanti Stekene1540
    9.Melsele1440
    10.Jong Lede1340
    11.Merelbeke123-4
    12.Ninove82-8
    13.Grimbergen82-9
    14.Wolvertem Merchtem51-14
    15.Mariekerke30-9
    16.Vlamertinge20-17

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    Dikkelvenne217+11
    2.Eppegem206+8
    3.Menen206+5
    4.Wingene185+8
    5.Wolvertem Merchtem174+4
    6.Merelbeke154+3
    7.Jong Lede154+1
    8.Melsele144+1
    9.Wetteren133-2
    10.Lebbeke113-3
    11.Mariekerke113-8
    12.Ninove102-5
    13.Avanti Stekene92-5
    Vlamertinge92-5
    15.Grimbergen82-6
    16.Wervik82-7

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    9/10

    1

    2

    3

    1.Menen206+15
    2.Dikkelvenne175+18
    3.Wingene175+5
    4.Melselex154+9
    5.Wervikx154+3
    6.Wetterenx1440
    Wolvertem Merchtemx1440
    8.Lebbekex133+5
    Merelbekex133+5
    10.Mariekerkex123+3
    11.Ninovex113-1
    12.Avanti Stekenex103-3
    13.Grimbergenx103-12
    14.Eppegemx92-7
    15.Jong Ledex82-7
    16.Vlamertingex00-33

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen