Nationaal : 3de klasse A(2023-2024)
speeldag 1
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
18:00 | Avanti Stekene | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 2 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | Jong Lede | - | Wielsbeke | 1 | - | 2 |
. | VW Hamme | - | Wolvertem Merchtem | 0 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | Roeselare | 0 | - | 3 |
. | Blankenberge | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 2 |
. | Westhoek | - | HO Kalken | 3 | - | 3 |
. | Pepingen-Halle | - | Aalter | 3 | - | 0 |
. | Erpe-Mere United | - | Elene-Grotenberge | 1 | - | 0 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Westhoek | 1 | - | 0 |
19:00 | Roeselare | - | Erpe-Mere United | 3 | - | 1 |
19:30 | Aalter | - | St-Denijs Sp. | 1 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | HO Kalken | - | Jong Lede | 2 | - | 2 |
. | Wambeek-Ternat | - | Pepingen-Halle | 3 | - | 1 |
. | Wielsbeke | - | VW Hamme | 3 | - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Avanti Stekene | 0 | - | 1 |
woensdag 13/09/2023 |
18:00 | Elene-Grotenberge | - | Blankenberge | 0 | - | 1 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Wolvertem Merchtem | 2 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | Elene-Grotenberge | - | Aalter | 1 | - | 2 |
. | Roeselare | - | Blankenberge | 1 | - | 1 |
. | Avanti Stekene | - | Westhoek | 1 | - | 3 |
. | VW Hamme | - | HO Kalken | 3 | - | 0 |
. | Erpe-Mere United | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | Jong Lede | 4 | - | 2 |
. | Pepingen-Halle | - | Wielsbeke | 1 | - | 2 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 23/09/2023 |
19:30 | Aalter | - | Roeselare | 0 | - | 4 |
. | Blankenberge | - | Pepingen-Halle | 7 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | Jong Lede | - | Avanti Stekene | 2 | - | 0 |
. | Westhoek | - | VW Hamme | 2 | - | 2 |
. | Wielsbeke | - | Erpe-Mere United | 2 | - | 0 |
. | HO Kalken | - | Eendr.Wervik | 4 | - | 0 |
. | Wambeek-Ternat | - | Elene-Grotenberge | 0 | - | 3 |
. | Wolvertem Merchtem | - | St-Denijs Sp. | 0 | - | 2 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 30/09/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | VW Hamme | 0 | - | 1 |
19:00 | Roeselare | - | Jong Lede | 2 | - | 1 |
19:30 | Aalter | - | Blankenberge | 2 | - | 3 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Pepingen-Halle | - | Avanti Stekene | 0 | - | 0 |
. | Wambeek-Ternat | - | Wielsbeke | 1 | - | 3 |
. | Erpe-Mere United | - | Wolvertem Merchtem | 0 | - | 0 |
. | Elene-Grotenberge | - | HO Kalken | 1 | - | 2 |
. | St-Denijs Sp. | - | Westhoek | 0 | - | 3 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
16:30 | Wielsbeke | - | Roeselare | 1 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Westhoek | - | Elene-Grotenberge | 1 | - | 2 |
. | VW Hamme | - | St-Denijs Sp. | 3 | - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Aalter | 0 | - | 1 |
. | Avanti Stekene | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 1 |
. | Jong Lede | - | Eendr.Wervik | 4 | - | 0 |
16:00 | HO Kalken | - | Pepingen-Halle | 4 | - | 0 |
woensdag 11/10/2023 |
20:00 | Blankenberge | - | Erpe-Mere United | 1 | - | 0 |
speeldag 7
periode 1
zaterdag 14/10/2023 |
19:30 | Aalter | - | Wielsbeke | 2 | - | 3 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | Wambeek-Ternat | - | Wolvertem Merchtem | 2 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | VW Hamme | 0 | - | 6 |
. | Elene-Grotenberge | - | Jong Lede | 0 | - | 2 |
. | Blankenberge | - | Westhoek | 1 | - | 6 |
. | Pepingen-Halle | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | HO Kalken | 2 | - | 3 |
. | Roeselare | - | Avanti Stekene | 0 | - | 2 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Erpe-Mere United | 3 | - | 3 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Pepingen-Halle | 2 | - | 1 |
. | Jong Lede | - | Aalter | 0 | - | 2 |
. | Westhoek | - | Roeselare | 1 | - | 0 |
. | HO Kalken | - | Wambeek-Ternat | 1 | - | 1 |
. | VW Hamme | - | Elene-Grotenberge | 2 | - | 1 |
. | Avanti Stekene | - | St-Denijs Sp. | 3 | - | 2 |
. | Wielsbeke | - | Blankenberge | 0 | - | 2 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
19:00 | Roeselare | - | Wolvertem Merchtem | 0 | - | 0 |
19:30 | Aalter | - | Westhoek | 1 | - | 3 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Elene-Grotenberge | - | Wielsbeke | 3 | - | 1 |
. | Wambeek-Ternat | - | Jong Lede | 6 | - | 1 |
. | Pepingen-Halle | - | VW Hamme | 2 | - | 2 |
. | St-Denijs Sp. | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 1 |
15:00 | Erpe-Mere United | - | Avanti Stekene | 0 | - | 2 |
16:00 | Blankenberge | - | HO Kalken | 0 | - | 0 |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 04/11/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Jong Lede | - | Pepingen-Halle | 1 | - | 0 |
. | Avanti Stekene | - | Aalter | 0 | - | 2 |
. | HO Kalken | - | Roeselare | 1 | - | 1 |
. | St-Denijs Sp. | - | Erpe-Mere United | 1 | - | 2 |
15:00 | VW Hamme | - | Blankenberge | 3 | - | 3 |
. | Westhoek | - | Wielsbeke | 1 | - | 2 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Elene-Grotenberge | 3 | - | 1 |
speeldag 11
periode 2
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Elene-Grotenberge | - | St-Denijs Sp. | 2 | - | 0 |
. | Pepingen-Halle | - | Westhoek | 0 | - | 6 |
. | Wambeek-Ternat | - | VW Hamme | 0 | - | 2 |
. | Erpe-Mere United | - | Jong Lede | 3 | - | 2 |
. | Wielsbeke | - | Avanti Stekene | 0 | - | 2 |
15:00 | Aalter | - | HO Kalken | 1 | - | 1 |
. | Roeselare | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 1 |
. | Blankenberge | - | Wolvertem Merchtem | 0 | - | 0 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Aalter | 0 | - | 3 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | St-Denijs Sp. | - | Pepingen-Halle | 3 | - | 0 |
. | Jong Lede | - | Blankenberge | 2 | - | 5 |
. | Avanti Stekene | - | Elene-Grotenberge | 2 | - | 2 |
. | HO Kalken | - | Erpe-Mere United | 1 | - | 1 |
15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Wielsbeke | 0 | - | 1 |
. | VW Hamme | - | Roeselare | 0 | - | 0 |
. | Westhoek | - | Wambeek-Ternat | 5 | - | 1 |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
19:30 | Aalter | - | VW Hamme | 0 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Pepingen-Halle | - | Roeselare | 3 | - | 3 |
. | Elene-Grotenberge | - | Eendr.Wervik | 2 | - | 1 |
. | Jong Lede | - | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 1 |
. | Wambeek-Ternat | - | St-Denijs Sp. | 3 | - | 0 |
. | Wielsbeke | - | HO Kalken | 1 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | Westhoek | 0 | - | 2 |
15:00 | Blankenberge | - | Avanti Stekene | 1 | - | 1 |
speeldag 14
periode 2
zaterdag 02/12/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Blankenberge | 0 | - | 3 |
19:00 | Roeselare | - | Elene-Grotenberge | 2 | - | 0 |
19:30 | Aalter | - | Wambeek-Ternat | 4 | - | 2 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | St-Denijs Sp. | - | Wielsbeke | 0 | - | 0 |
. | HO Kalken | - | Avanti Stekene | 1 | - | 1 |
. | Pepingen-Halle | - | Erpe-Mere United | 2 | - | 2 |
15:00 | Westhoek | - | Wolvertem Merchtem | 3 | - | 2 |
. | VW Hamme | - | Jong Lede | 3 | - | 1 |
speeldag 15
periode 2
zondag 10/12/2023 |
14:30 | Jong Lede | - | Westhoek | 0 | - | 1 |
. | Elene-Grotenberge | - | Pepingen-Halle | 0 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | Aalter | 0 | - | 3 |
. | Avanti Stekene | - | VW Hamme | 1 | - | 0 |
. | Wielsbeke | - | Eendr.Wervik | 1 | - | 1 |
. | Wambeek-Ternat | - | Roeselare | 4 | - | 3 |
15:00 | Wolvertem Merchtem | - | HO Kalken | 0 | - | 3 |
. | Blankenberge | - | St-Denijs Sp. | 1 | - | 1 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Pepingen-Halle | 4 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | St-Denijs Sp. | - | Aalter | 1 | - | 0 |
. | Avanti Stekene | - | Jong Lede | 2 | - | 2 |
. | HO Kalken | - | Elene-Grotenberge | 0 | - | 1 |
15:00 | Westhoek | - | Blankenberge | 4 | - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 0 |
. | VW Hamme | - | Erpe-Mere United | 2 | - | 0 |
. | Roeselare | - | Wielsbeke | 1 | - | 0 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
19:30 | Aalter | - | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Wambeek-Ternat | - | Avanti Stekene | 0 | - | 2 |
. | Elene-Grotenberge | - | VW Hamme | 0 | - | 5 |
. | Jong Lede | - | St-Denijs Sp. | 3 | - | 1 |
. | Wielsbeke | - | Westhoek | 0 | - | 0 |
. | Pepingen-Halle | - | HO Kalken | 1 | - | 3 |
15:00 | Blankenberge | - | Roeselare | 0 | - | 0 |
speeldag 18
periode 2
vrijdag 09/02/2024 |
20:30 | Eendr.Wervik | - | Jong Lede | 2 | - | 0 |
zaterdag 10/02/2024 |
19:00 | Roeselare | - | Aalter | 2 | - | 1 |
zondag 11/02/2024 |
15:00 | St-Denijs Sp. | - | Elene-Grotenberge | 6 | - | 1 |
. | HO Kalken | - | Blankenberge | 2 | - | 2 |
. | Avanti Stekene | - | Wielsbeke | 3 | - | 2 |
. | VW Hamme | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 2 |
. | Westhoek | - | Pepingen-Halle | 1 | - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Erpe-Mere United | 1 | - | 2 |
speeldag 19
periode 2
zondag 28/01/2024 |
14:30 | Erpe-Mere United | - | St-Denijs Sp. | 0 | - | 2 |
. | Avanti Stekene | - | Pepingen-Halle | 3 | - | 0 |
. | Wambeek-Ternat | - | HO Kalken | 0 | - | 3 |
. | Wielsbeke | - | Elene-Grotenberge | 2 | - | 1 |
15:00 | Westhoek | - | Aalter | 2 | - | 1 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Eendr.Wervik | 3 | - | 1 |
. | Blankenberge | - | Jong Lede | 0 | - | 0 |
. | Roeselare | - | VW Hamme | 1 | - | 0 |
speeldag 20
periode 2
zaterdag 23/12/2023 |
14:30 | HO Kalken | - | Wielsbeke | 0 | - | 2 |
zaterdag 03/02/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Roeselare | 1 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Aalter | - | Avanti Stekene | 1 | - | 1 |
. | Jong Lede | - | Erpe-Mere United | 1 | - | 4 |
. | VW Hamme | - | Westhoek | 1 | - | 1 |
. | Elene-Grotenberge | - | Wambeek-Ternat | 3 | - | 3 |
. | St-Denijs Sp. | - | Wolvertem Merchtem | 3 | - | 0 |
. | Pepingen-Halle | - | Blankenberge | 2 | - | 2 |
speeldag 21
periode 3
zondag 18/02/2024 |
15:00 | Westhoek | - | St-Denijs Sp. | 4 | - | 1 |
. | Wambeek-Ternat | - | Aalter | 1 | - | 0 |
. | Avanti Stekene | - | HO Kalken | 2 | - | 3 |
. | Wielsbeke | - | Pepingen-Halle | 1 | - | 1 |
. | Wolvertem Merchtem | - | VW Hamme | 1 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | Roeselare | 2 | - | 2 |
. | Blankenberge | - | Eendr.Wervik | 1 | - | 1 |
. | Jong Lede | - | Elene-Grotenberge | 6 | - | 1 |
speeldag 22
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
18:30 | Eendr.Wervik | - | Avanti Stekene | 0 | - | 0 |
19:00 | Roeselare | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 2 |
19:30 | Aalter | - | Erpe-Mere United | 2 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Pepingen-Halle | - | Jong Lede | 2 | - | 2 |
. | St-Denijs Sp. | - | Blankenberge | 1 | - | 0 |
. | VW Hamme | - | Wielsbeke | 2 | - | 2 |
. | Elene-Grotenberge | - | Wolvertem Merchtem | 2 | - | 2 |
. | HO Kalken | - | Westhoek | 0 | - | 0 |
speeldag 23
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
20:00 | Aalter | - | Elene-Grotenberge | 1 | - | 3 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Wambeek-Ternat | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 0 |
. | Westhoek | - | Avanti Stekene | 1 | - | 1 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Roeselare | 0 | - | 1 |
. | Wielsbeke | - | St-Denijs Sp. | 2 | - | 2 |
. | Erpe-Mere United | - | Pepingen-Halle | 3 | - | 0 |
. | Jong Lede | - | HO Kalken | 4 | - | 1 |
16:00 | Blankenberge | - | VW Hamme | 1 | - | 3 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
15:00 | Pepingen-Halle | - | Wambeek-Ternat | 1 | - | 0 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | St-Denijs Sp. | 2 | - | 2 |
20:00 | VW Hamme | - | Aalter | 4 | - | 2 |
zondag 10/03/2024 |
15:00 | Roeselare | - | Westhoek | 2 | - | 0 |
. | Wielsbeke | - | Jong Lede | 1 | - | 2 |
. | HO Kalken | - | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 1 |
. | Avanti Stekene | - | Blankenberge | 2 | - | 0 |
. | Elene-Grotenberge | - | Erpe-Mere United | 0 | - | 3 |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
19:30 | Aalter | - | Eendr.Wervik | 0 | - | 0 |
. | Blankenberge | - | Wielsbeke | 3 | - | 0 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Elene-Grotenberge | - | Roeselare | 1 | - | 1 |
. | Erpe-Mere United | - | HO Kalken | 0 | - | 2 |
. | Jong Lede | - | Wambeek-Ternat | 2 | - | 0 |
. | VW Hamme | - | Pepingen-Halle | 2 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | Avanti Stekene | 4 | - | 0 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Westhoek | 2 | - | 3 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Elene-Grotenberge | 0 | - | 0 |
19:00 | Westhoek | - | Jong Lede | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Roeselare | - | St-Denijs Sp. | 4 | - | 1 |
. | HO Kalken | - | VW Hamme | 3 | - | 6 |
. | Wambeek-Ternat | - | Blankenberge | 2 | - | 0 |
. | Wielsbeke | - | Aalter | 3 | - | 1 |
. | Pepingen-Halle | - | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 2 |
16:00 | Avanti Stekene | - | Erpe-Mere United | 3 | - | 2 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Wielsbeke | | - | |
19:00 | Roeselare | - | HO Kalken | | - | |
. | Erpe-Mere United | - | Blankenberge | | - | |
19:30 | Aalter | - | Pepingen-Halle | | - | |
20:00 | VW Hamme | - | Avanti Stekene | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Jong Lede | | - | |
. | St-Denijs Sp. | - | Wambeek-Ternat | | - | |
. | Elene-Grotenberge | - | Westhoek | | - | |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Blankenberge | - | Aalter | | - | |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Pepingen-Halle | - | Elene-Grotenberge | | - | |
. | Jong Lede | - | VW Hamme | | - | |
. | Avanti Stekene | - | Roeselare | | - | |
. | Wielsbeke | - | Wolvertem Merchtem | | - | |
. | HO Kalken | - | St-Denijs Sp. | | - | |
. | Westhoek | - | Eendr.Wervik | | - | |
. | Wambeek-Ternat | - | Erpe-Mere United | | - | |
speeldag 29
periode 3
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Eendr.Wervik | - | HO Kalken | | - | |
. | Wolvertem Merchtem | - | Blankenberge | | - | |
. | Wambeek-Ternat | - | Westhoek | | - | |
. | Elene-Grotenberge | - | Avanti Stekene | | - | |
. | St-Denijs Sp. | - | VW Hamme | | - | |
. | Aalter | - | Jong Lede | | - | |
. | Erpe-Mere United | - | Wielsbeke | | - | |
. | Roeselare | - | Pepingen-Halle | | - | |
speeldag 30
periode 3
zondag 28/04/2024 |
15:00 | VW Hamme | - | Eendr.Wervik | | - | |
. | Westhoek | - | Erpe-Mere United | | - | |
. | HO Kalken | - | Aalter | | - | |
. | Pepingen-Halle | - | St-Denijs Sp. | | - | |
. | Jong Lede | - | Roeselare | | - | |
. | Wielsbeke | - | Wambeek-Ternat | | - | |
. | Avanti Stekene | - | Wolvertem Merchtem | | - | |
. | Blankenberge | - | Elene-Grotenberge | | - | |