www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 23/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 31/08/2019

18:00Lochristi A-Wolvertem Merchtem -
18:30Oostnieuwkerke-Bornem-
19:30Wingene-Jong Lede-
.Ninove-Torhout -
20:00Overijse -Olsa Brakel-

zondag 01/09/2019

15:00Stekene-Lebbeke-
.Zelzate -Eppegem-
.Wetteren-Melsele-

0/30

1.Eppegem0Brab
Overijse 0Brab
Olsa Brakel0Ovl
Wetteren0Ovl
Wingene0Wvl
Stekene0Ovl
Zelzate 0Ovl
Lebbeke0Ovl
Melsele0Ovl
Jong Lede0Ovl
Wolvertem Merchtem 0Brab
Bornem0Antw
Torhout 0Wvl
Oostnieuwkerke0Wvl
Ninove0Ovl
Lochristi A0Ovl

Nationaal : 3de Nationale A --> Olsa Brakel

periode 1

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 2

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 3

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

Overijse

1.Za-31/08/1920:00Overijse -

Olsa Brakel

-.
2.Za-07/09/1920:00Melsele-Overijse -.
3.Za-14/09/1920:00Overijse -Bornem -.
4.Zo-22/09/1915:00Wetteren-Overijse -.
5.Zo-29/09/1915:00Oostnieuwkerke-Overijse -.
6.Zo-06/10/1900:00Overijse -Ninove -.
7.Zo-13/10/1900:00Stekene-Overijse -.
8.Zo-20/10/1900:00Overijse -Lochristi A -.
9.Zo-27/10/1900:00Zelzate -Overijse -.
10.Zo-03/11/1900:00Overijse -Wingene -.
11.Zo-10/11/1900:00Jong Lede-Overijse -.
12.Zo-17/11/1900:00Overijse -Eppegem -.
13.Zo-24/11/1900:00Wolvertem Merchtem -Overijse -.
14.Zo-01/12/1900:00Overijse -Lebbeke -.
15.Zo-08/12/1900:00Torhout -Overijse -.
16.Zo-15/12/1900:00

Olsa Brakel

-Overijse -.
17.Zo-05/01/2000:00Overijse -Melsele -.
18.Zo-12/01/2000:00Bornem-Overijse -.
19.Zo-19/01/2000:00Overijse -Wetteren -.
20.Zo-02/02/2000:00Overijse -Oostnieuwkerke -.
21.Zo-09/02/2000:00Ninove-Overijse -.
22.Zo-16/02/2000:00Overijse -Stekene -.
23.Zo-23/02/2000:00Lochristi A-Overijse -.
24.Zo-08/03/2000:00Overijse -Zelzate -.
25.Zo-15/03/2000:00Wingene-Overijse -.
26.Zo-22/03/2000:00Overijse -Jong Lede -.
27.Zo-29/03/2000:00Eppegem-Overijse -.
28.Zo-05/04/2000:00Overijse -Wolvertem Merchtem -.
29.Zo-19/04/2000:00Lebbeke-Overijse -.
30.Zo-26/04/2000:00Overijse -Torhout -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Olsa Brakel

1.Za-31/08/1920:00Overijse -

Olsa Brakel

-.
2.Zo-08/09/1915:00

Olsa Brakel

-Ninove -.
3.Zo-15/09/1915:00Stekene-

Olsa Brakel

-.
4.Zo-22/09/1915:00

Olsa Brakel

-Lochristi A -.
5.Zo-29/09/1915:00Zelzate -

Olsa Brakel

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Olsa Brakel

-Wingene -.
7.Zo-13/10/1900:00Jong Lede-

Olsa Brakel

-.
8.Zo-20/10/1900:00

Olsa Brakel

-Eppegem -.
9.Zo-27/10/1900:00Wolvertem Merchtem -

Olsa Brakel

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Olsa Brakel

-Lebbeke -.
11.Zo-10/11/1900:00Torhout -

Olsa Brakel

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Olsa Brakel

-Oostnieuwkerke -.
13.Zo-24/11/1900:00

Olsa Brakel

-Melsele -.
14.Zo-01/12/1900:00Bornem-

Olsa Brakel

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Olsa Brakel

-Wetteren -.
16.Zo-15/12/1900:00

Olsa Brakel

-Overijse -.
17.Zo-05/01/2000:00Ninove-

Olsa Brakel

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Olsa Brakel

-Stekene -.
19.Zo-19/01/2000:00Lochristi A-

Olsa Brakel

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Olsa Brakel

-Zelzate -.
21.Zo-09/02/2000:00Wingene-

Olsa Brakel

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Olsa Brakel

-Jong Lede -.
23.Zo-23/02/2000:00Eppegem-

Olsa Brakel

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Olsa Brakel

-Wolvertem Merchtem -.
25.Zo-15/03/2000:00Lebbeke-

Olsa Brakel

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Olsa Brakel

-Torhout -.
27.Zo-29/03/2000:00Oostnieuwkerke-

Olsa Brakel

-.
28.Zo-05/04/2000:00Melsele-

Olsa Brakel

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Olsa Brakel

-Bornem -.
30.Zo-26/04/2000:00Wetteren-

Olsa Brakel

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00