www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op woensdag 24/04/2024
Nationaal : 3de klasse A
zaterdag 20/04/2024 |
19:30 | Erpe-Mere United | - | Wielsbeke | 2
| - | 3
|
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Eendr.Wervik | - | HO Kalken | 2 | - | 1 |
. | Wolvertem Merchtem | - | Blankenberge | 1
| - | 3 |
. | Wambeek-Ternat | - | Westhoek | 0 | - | 1 |
. | Elene-Grotenberge | - | Avanti Stekene | 2 | - | 0 |
. | St-Denijs Sp. | - | VW Hamme | 0 | - | 0 |
. | Aalter | - | Jong Lede | 2
| - | 2 |
. | Roeselare | - | Pepingen-Halle | 3 | - | 0 |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | VW Hamme | 7 | - |
6 | Eendr.Wervik | | - | |
. | Westhoek | 4 | - |
4 | Erpe-Mere United | | - | |
. | HO Kalken | 5 |
- | 0 | Aalter | | - | |
. | Pepingen-Halle | 4 | - | 2 | St-Denijs Sp. | | - | |
. | Jong Lede | 9 | - | 6 | Roeselare | | - | |
. | Wielsbeke | 7 | - | 1 | Wambeek-Ternat | | - | |
. | Avanti Stekene | 7 |
- | 5 | Wolvertem Merchtem | | - | |
. | Blankenberge | 7 | - | 7 | Elene-Grotenberge | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 3de klasse A --> Erpe-Mere United
periode 1
10/10 |
| Wielsbeke | 24 |
2. | VW Hamme | 19 |
3. | Blankenberge | 19 |
4. | Westhoek | 17 |
5. | Eendr.Wervik | 17 |
6. | HO Kalken | 17 |
7. | Avanti Stekene | 16 |
8. | Roeselare | 15 |
9. | Jong Lede | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Wambeek-Ternat | 11 |
12. | Erpe-Mere United | 11 |
13. | Elene-Grotenberge | 9 |
14. | St-Denijs Sp. | 9 |
15. | Wolvertem Merchtem | 9 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 2
10/10 |
| Westhoek | 26 |
2. | Avanti Stekene | 20 |
3. | VW Hamme | 18 |
4. | St-Denijs Sp. | 17 |
5. | Roeselare | 15 |
6. | Eendr.Wervik | 14 |
7. | HO Kalken | 14 |
8. | Wielsbeke | 13 |
9. | Blankenberge | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Erpe-Mere United | 12 |
12. | Elene-Grotenberge | 11 |
13. | Wolvertem Merchtem | 9 |
14. | Wambeek-Ternat | 8 |
15. | Jong Lede | 6 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 3
9/6 |
| VW Hamme | 18 |
2. | Jong Lede | 18 |
3. | Roeselare | 17 |
4. | Wielsbeke | 15 |
5. | Elene-Grotenberge | 13 |
6. | Westhoek | 12 |
7. | St-Denijs Sp. | 12 |
8. | HO Kalken | 12 |
9. | Avanti Stekene | 12 |
10. | Eendr.Wervik | 12 |
11. | Erpe-Mere United | 11 |
12. | Blankenberge | 10 |
13. | Wambeek-Ternat | 9 |
14. | Aalter | 8 |
15. | Wolvertem Merchtem | 7 |
16. | Pepingen-Halle | 5 |
Westhoek
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Westhoek | - | HO Kalken | 3 - | 3 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik | - | Westhoek | 1 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Westhoek | 1 - | 3 | | 3 | 4 | | 7 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Westhoek | - | VW Hamme | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | St-Denijs Sp. | - | Westhoek | 0 - | 3 | | 3 | 8 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westhoek | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 2 | | 0 | 8 | | 8 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Blankenberge | - | Westhoek | 1 - | 6 | | 3 | 11 | | 6 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Westhoek | - | Roeselare | 1 - | 0 | | 3 | 14 | | 5 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Aalter | - | Westhoek | 1 - | 3 | | 3 | 17 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Westhoek | - | Wielsbeke | 1 - | 2 | | 0 | 17 | | 4 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Pepingen-Halle | - | Westhoek | 0 - | 6 | | 3 | 20 | | 3 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Westhoek | - | Wambeek-Ternat | 5 - | 1 | | 3 | 23 | | 2 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Erpe-Mere United | - | Westhoek | 0 - | 2 | | 3 | 26 | | 2 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Westhoek | - | Wolvertem Merchtem | 3 - | 2 | | 3 | 29 | | 1 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Jong Lede | - | Westhoek | 0 - | 1 | | 3 | 32 | | 1 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Westhoek | - | Blankenberge | 4 - | 0 | | 3 | 35 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wielsbeke | - | Westhoek | 0 - | 0 | | 1 | 36 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Westhoek | - | Aalter | 2 - | 1 | | 3 | 39 | | 1 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Westhoek | 1 - | 1 | | 1 | 40 | | 1 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Westhoek | - | Pepingen-Halle | 1 - | 0 | | 3 | 43 | | 1 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Westhoek | - | St-Denijs Sp. | 4 - | 1 | | 3 | 46 | | 1 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | HO Kalken | - | Westhoek | 0 - | 0 | | 1 | 47 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Westhoek | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 48 | | 1 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Roeselare | - | Westhoek | 2 - | 0 | | 0 | 48 | | 1 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Westhoek | 2 - | 3 | | 3 | 51 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Westhoek | - | Jong Lede | 1 - | 2 | | 0 | 51 | | 1 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge | - | Westhoek | 1 - | 1 | | 1 | 52 | | 1 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Westhoek | - | Eendr.Wervik | 0 - | 2 | | 0 | 52 | | 2 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wambeek-Ternat | - | Westhoek | 0 - | 1 | | 3 | 55 | | 1 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek | - | Erpe-Mere United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Erpe-Mere United
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Elene-Grotenberge | 1 - | 0 | | 3 | 3 | | 5 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Roeselare | - | Erpe-Mere United | 3 - | 1 | | 0 | 3 | | 7 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Wambeek-Ternat | 2 - | 0 | | 3 | 6 | | 5 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Wielsbeke | - | Erpe-Mere United | 2 - | 0 | | 0 | 6 | | 6 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Wolvertem Merchtem | 0 - | 0 | | 1 | 7 | | 9 | |
6. | Wo-11/10/23 | 20:00 | Blankenberge | - | Erpe-Mere United | 1 - | 0 | | 0 | 7 | | 10 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | VW Hamme | 0 - | 6 | | 0 | 7 | | 12 | |
8. | Za-21/10/23 | 18:00 | Eendr.Wervik | - | Erpe-Mere United | 3 - | 3 | | 1 | 8 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | | 0 | 8 | | 14 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | St-Denijs Sp. | - | Erpe-Mere United | 1 - | 2 | | 3 | 11 | | 12 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Erpe-Mere United | - | Jong Lede | 3 - | 2 | | 3 | 14 | | 9 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | HO Kalken | - | Erpe-Mere United | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Erpe-Mere United | - | Westhoek | 0 - | 2 | | 0 | 15 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Pepingen-Halle | - | Erpe-Mere United | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 11 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Erpe-Mere United | - | Aalter | 0 - | 3 | | 0 | 16 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Erpe-Mere United | 2 - | 0 | | 0 | 16 | | 13 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Erpe-Mere United | - | Eendr.Wervik | 0 - | 0 | | 1 | 17 | | 14 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Erpe-Mere United | - | St-Denijs Sp. | 0 - | 2 | | 0 | 17 | | 15 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jong Lede | - | Erpe-Mere United | 1 - | 4 | | 3 | 20 | | 12 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Erpe-Mere United | 1 - | 2 | | 3 | 23 | | 11 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Roeselare | 2 - | 2 | | 1 | 24 | | 11 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Aalter | - | Erpe-Mere United | 2 - | 1 | | 0 | 24 | | 11 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Pepingen-Halle | 3 - | 0 | | 3 | 27 | | 11 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge | - | Erpe-Mere United | 0 - | 3 | | 3 | 30 | | 10 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | HO Kalken | 0 - | 2 | | 0 | 30 | | 11 | |
26. | Zo-24/03/24 | 16:00 | Avanti Stekene | - | Erpe-Mere United | 3 - | 2 | | 0 | 30 | | 11 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Erpe-Mere United | - | Blankenberge | 2 - | 1 | | 3 | 33 | | 11 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wambeek-Ternat | - | Erpe-Mere United | 0 - | 0 | | 1 | 34 | | 11 | |
29. | Za-20/04/24 | 19:30 | Erpe-Mere United | - | Wielsbeke | 2 - | 3 | | 0 | 34 | | 11 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Westhoek | - | Erpe-Mere United | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Roeselare | 31 | +13 |
2 | VW Hamme* | 27 | +14 |
3 | St-Denijs Sp. | 26 | +11 |
4 | Eendr.Wervik | 25 | +2 |
5 | Westhoek* | 24 | +10 |
6 | Avanti Stekene* | 24 | +3 |
7 | Wambeek-Ternat | 23 | +2 |
8 | Wielsbeke* | 23 | +7 |
9 | Jong Lede* | 22 | +6 |
10 | Blankenberge* | 20 | +8 |
11 | Erpe-Mere United | 18 | -10 |
12 | HO Kalken* | 17 | +3 |
13 | Elene-Grotenberge | 16 | -7 |
14 | Wolvertem Merchtem | 14 | -6 |
15 | Aalter | 14 | -10 |
16 | Pepingen-Halle* | 13 | -8 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Westhoek | 55 | +30 |
2 | VW Hamme | 55 | +33 |
3 | Wielsbeke | 52 | +13 |
4 | Avanti Stekene | 48 | +5 |
5 | Roeselare | 47 | +17 |
6 | Eendr.Wervik | 43 | -3 |
7 | HO Kalken | 43 | +9 |
8 | Blankenberge | 42 | +10 |
9 | St-Denijs Sp. | 38 | -1 |
10 | Jong Lede | 37 | -3 |
11 | Erpe-Mere United | 34 | -11 |
12 | Elene-Grotenberge | 33 | -15 |
13 | Aalter | 32 | -13 |
14 | Wambeek-Ternat | 28 | -15 |
15 | Wolvertem Merchtem | 25 | -15 |
16 | Pepingen-Halle | 17 | -41 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Westhoek | 31 | +20 |
2 | Wielsbeke | 29 | +6 |
3 | VW Hamme | 28 | +19 |
4 | HO Kalken | 26 | +6 |
5 | Avanti Stekene | 24 | +2 |
6 | Blankenberge | 22 | +2 |
7 | Aalter* | 18 | -3 |
8 | Eendr.Wervik* | 18 | -5 |
9 | Elene-Grotenberge* | 17 | -8 |
10 | Erpe-Mere United* | 16 | -1 |
11 | Roeselare* | 16 | +4 |
12 | Jong Lede | 15 | -9 |
13 | St-Denijs Sp.* | 12 | -12 |
14 | Wolvertem Merchtem* | 11 | -9 |
15 | Wambeek-Ternat* | 5 | -17 |
16 | Pepingen-Halle | 4 | -33 |