www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
Nationaal : 3de klasse A
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | - | Elene-Grotenberge | 0 | - | 0 |
19:00 | Westhoek | - | Jong Lede | 1 | - | 2 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Roeselare | - | St-Denijs Sp. | 4
| - | 1
|
. | HO Kalken | - | VW Hamme | 3
| - | 6
|
. | Wambeek-Ternat | - | Blankenberge | 2 | - | 0 |
. | Wielsbeke | - | Aalter | 3
| - | 1 |
. | Pepingen-Halle | - | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 2 |
16:00 | Avanti Stekene | - | Erpe-Mere United | 3
| - | 2
|
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Eendr.Wervik | 6 | - |
4 | Wielsbeke | | - | |
19:00 | Roeselare | 10 | - |
9 | HO Kalken | | - | |
. | Erpe-Mere United | 4 |
- | 1 | Blankenberge | | - | |
19:30 | Aalter | 5 | - | 1 | Pepingen-Halle | | - | |
20:00 | VW Hamme | 8 | - | 3 | Avanti Stekene | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Wolvertem Merchtem | 1 | - | 7 | Jong Lede | | - | |
. | St-Denijs Sp. | 12 |
- | 2 | Wambeek-Ternat | | - | |
. | Elene-Grotenberge | 3 | - | 5 | Westhoek | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Nationaal : 3de klasse A --> VW Hamme
periode 1
10/10 |
| Wielsbeke | 24 |
2. | VW Hamme | 19 |
3. | Blankenberge | 19 |
4. | Westhoek | 17 |
5. | Eendr.Wervik | 17 |
6. | HO Kalken | 17 |
7. | Avanti Stekene | 16 |
8. | Roeselare | 15 |
9. | Jong Lede | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Wambeek-Ternat | 11 |
12. | Erpe-Mere United | 11 |
13. | Elene-Grotenberge | 9 |
14. | St-Denijs Sp. | 9 |
15. | Wolvertem Merchtem | 9 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 2
10/10 |
| Westhoek | 26 |
2. | Avanti Stekene | 20 |
3. | VW Hamme | 18 |
4. | St-Denijs Sp. | 17 |
5. | Roeselare | 15 |
6. | Eendr.Wervik | 14 |
7. | HO Kalken | 14 |
8. | Wielsbeke | 13 |
9. | Blankenberge | 13 |
10. | Aalter | 12 |
11. | Erpe-Mere United | 12 |
12. | Elene-Grotenberge | 11 |
13. | Wolvertem Merchtem | 9 |
14. | Wambeek-Ternat | 8 |
15. | Jong Lede | 6 |
16. | Pepingen-Halle | 6 |
periode 3
6/10 |
1. | Jong Lede | 16 |
2. | VW Hamme | 14 |
3. | Roeselare | 12 |
4. | Westhoek | 8 |
5. | Wambeek-Ternat | 8 |
6. | St-Denijs Sp. | 8 |
7. | Avanti Stekene | 8 |
8. | HO Kalken | 8 |
9. | Erpe-Mere United | 7 |
10. | Wolvertem Merchtem | 6 |
11. | Wielsbeke | 6 |
12. | Elene-Grotenberge | 6 |
13. | Eendr.Wervik | 6 |
14. | Pepingen-Halle | 5 |
15. | Blankenberge | 4 |
16. | Aalter | 4 |
VW Hamme
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Wolvertem Merchtem | 0 - | 0 | | 1 | 1 | | 10 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wielsbeke | - | VW Hamme | 3 - | 0 | | 0 | 1 | | 14 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | VW Hamme | - | HO Kalken | 3 - | 0 | | 3 | 4 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Westhoek | - | VW Hamme | 2 - | 2 | | 1 | 5 | | 9 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:00 | Eendr.Wervik | - | VW Hamme | 0 - | 1 | | 3 | 8 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | VW Hamme | - | St-Denijs Sp. | 3 - | 0 | | 3 | 11 | | 5 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | VW Hamme | 0 - | 6 | | 3 | 14 | | 2 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 1 | | 3 | 17 | | 2 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Pepingen-Halle | - | VW Hamme | 2 - | 2 | | 1 | 18 | | 2 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Blankenberge | 3 - | 3 | | 1 | 19 | | 2 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wambeek-Ternat | - | VW Hamme | 0 - | 2 | | 3 | 22 | | 2 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Roeselare | 0 - | 0 | | 1 | 23 | | 3 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Aalter | - | VW Hamme | 0 - | 2 | | 3 | 26 | | 3 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Jong Lede | 3 - | 1 | | 3 | 29 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Avanti Stekene | - | VW Hamme | 1 - | 0 | | 0 | 29 | | 3 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | VW Hamme | - | Erpe-Mere United | 2 - | 0 | | 3 | 32 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Elene-Grotenberge | - | VW Hamme | 0 - | 5 | | 3 | 35 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Roeselare | - | VW Hamme | 1 - | 0 | | 0 | 35 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Westhoek | 1 - | 1 | | 1 | 36 | | 3 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Wambeek-Ternat | 2 - | 2 | | 1 | 37 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Wolvertem Merchtem | - | VW Hamme | 1 - | 1 | | 1 | 38 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Wielsbeke | 2 - | 2 | | 1 | 39 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 16:00 | Blankenberge | - | VW Hamme | 1 - | 3 | | 3 | 42 | | 2 | |
24. | Za-09/03/24 | 20:00 | VW Hamme | - | Aalter | 4 - | 2 | | 3 | 45 | | 2 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Pepingen-Halle | 2 - | 0 | | 3 | 48 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | HO Kalken | - | VW Hamme | 3 - | 6 | | 3 | 51 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | VW Hamme | - | Avanti Stekene | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Jong Lede | - | VW Hamme | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | St-Denijs Sp. | - | VW Hamme | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | VW Hamme | - | Eendr.Wervik | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Avanti Stekene
1. | Za-02/09/23 | 18:00 | Avanti Stekene | - | Eendr.Wervik | 0 - | 2 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Wolvertem Merchtem | - | Avanti Stekene | 0 - | 1 | | 3 | 3 | | 8 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Westhoek | 1 - | 3 | | 0 | 3 | | 11 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Jong Lede | - | Avanti Stekene | 2 - | 0 | | 0 | 3 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Pepingen-Halle | - | Avanti Stekene | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 12 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Wambeek-Ternat | 2 - | 1 | | 3 | 7 | | 11 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Roeselare | - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | | 3 | 10 | | 8 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Avanti Stekene | - | St-Denijs Sp. | 3 - | 2 | | 3 | 13 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Erpe-Mere United | - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | | 3 | 16 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Avanti Stekene | - | Aalter | 0 - | 2 | | 0 | 16 | | 7 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Wielsbeke | - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | | 3 | 19 | | 6 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Avanti Stekene | - | Elene-Grotenberge | 2 - | 2 | | 1 | 20 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Blankenberge | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 5 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | HO Kalken | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 22 | | 5 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Avanti Stekene | - | VW Hamme | 1 - | 0 | | 3 | 25 | | 5 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Avanti Stekene | - | Jong Lede | 2 - | 2 | | 1 | 26 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wambeek-Ternat | - | Avanti Stekene | 0 - | 2 | | 3 | 29 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Avanti Stekene | - | Pepingen-Halle | 3 - | 0 | | 3 | 32 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aalter | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Wielsbeke | 3 - | 2 | | 3 | 36 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Avanti Stekene | - | HO Kalken | 2 - | 3 | | 0 | 36 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 18:30 | Eendr.Wervik | - | Avanti Stekene | 0 - | 0 | | 1 | 37 | | 4 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Westhoek | - | Avanti Stekene | 1 - | 1 | | 1 | 38 | | 4 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Blankenberge | 2 - | 0 | | 3 | 41 | | 3 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | St-Denijs Sp. | - | Avanti Stekene | 4 - | 0 | | 0 | 41 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 16:00 | Avanti Stekene | - | Erpe-Mere United | 3 - | 2 | | 3 | 44 | | 3 | |
27. | Za-06/04/24 | 20:00 | VW Hamme | - | Avanti Stekene | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Roeselare | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Elene-Grotenberge | - | Avanti Stekene | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Avanti Stekene | - | Wolvertem Merchtem | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Roeselare | 27 | +10 |
2 | VW Hamme | 27 | +15 |
3 | Westhoek | 24 | +12 |
4 | Avanti Stekene | 23 | +3 |
5 | St-Denijs Sp. | 22 | +10 |
6 | Jong Lede | 22 | +9 |
7 | Wambeek-Ternat | 22 | +3 |
8 | Eendr.Wervik | 22 | +4 |
9 | Wielsbeke | 20 | +4 |
10 | Blankenberge | 17 | +4 |
11 | Erpe-Mere United | 15 | -10 |
12 | HO Kalken | 14 | +2 |
13 | Wolvertem Merchtem | 13 | -4 |
14 | Pepingen-Halle | 13 | -6 |
15 | Elene-Grotenberge | 12 | -9 |
16 | Aalter | 10 | -11 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Westhoek | 51 | +31 |
2 | VW Hamme | 51 | +31 |
3 | Avanti Stekene | 44 | +6 |
4 | Wielsbeke | 43 | +6 |
5 | Roeselare | 42 | +14 |
6 | HO Kalken | 39 | +9 |
7 | Eendr.Wervik | 37 | -3 |
8 | Blankenberge | 36 | +5 |
9 | Jong Lede | 35 | 0 |
10 | St-Denijs Sp. | 34 | -1 |
11 | Erpe-Mere United | 30 | -11 |
12 | Aalter | 28 | -10 |
13 | Wambeek-Ternat | 27 | -13 |
14 | Elene-Grotenberge | 26 | -19 |
15 | Wolvertem Merchtem | 24 | -10 |
16 | Pepingen-Halle | 17 | -35 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Westhoek | 27 | +19 |
2 | HO Kalken | 25 | +7 |
3 | VW Hamme | 24 | +16 |
4 | Wielsbeke | 23 | +2 |
5 | Avanti Stekene | 21 | +3 |
6 | Blankenberge | 19 | +1 |
7 | Aalter | 18 | +1 |
8 | Erpe-Mere United | 15 | -1 |
9 | Roeselare | 15 | +4 |
10 | Eendr.Wervik | 15 | -7 |
11 | Elene-Grotenberge | 14 | -10 |
12 | Jong Lede | 13 | -9 |
13 | St-Denijs Sp. | 12 | -11 |
14 | Wolvertem Merchtem | 11 | -6 |
15 | Wambeek-Ternat | 5 | -16 |
16 | Pepingen-Halle | 4 | -29 |