www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 23/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 31/08/2019

18:00Lochristi A-Wolvertem Merchtem -
18:30Oostnieuwkerke-Bornem-
19:30Wingene-Jong Lede-
.Ninove-Torhout -
20:00Overijse -Olsa Brakel-

zondag 01/09/2019

15:00Stekene-Lebbeke-
.Zelzate -Eppegem-
.Wetteren-Melsele-

0/30

1.Eppegem0Brab
Overijse 0Brab
Olsa Brakel0Ovl
Wetteren0Ovl
Wingene0Wvl
Stekene0Ovl
Zelzate 0Ovl
Lebbeke0Ovl
Melsele0Ovl
Jong Lede0Ovl
Wolvertem Merchtem 0Brab
Bornem0Antw
Torhout 0Wvl
Oostnieuwkerke0Wvl
Ninove0Ovl
Lochristi A0Ovl

Nationaal : 3de Nationale A --> Torhout

periode 1

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 2

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 3

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

Ninove

1.Za-31/08/1919:30Ninove-

Torhout

-.
2.Zo-08/09/1915:00Olsa Brakel-Ninove -.
3.Za-14/09/1919:30Ninove-Melsele -.
4.Zo-22/09/1915:00Bornem-Ninove -.
5.Za-28/09/1919:30Ninove-Wetteren -.
6.Zo-06/10/1900:00Overijse -Ninove -.
7.Zo-13/10/1900:00Oostnieuwkerke-Ninove -.
8.Zo-20/10/1900:00Ninove-Stekene -.
9.Zo-27/10/1900:00Lochristi A-Ninove -.
10.Zo-03/11/1900:00Ninove-Zelzate -.
11.Zo-10/11/1900:00Wingene-Ninove -.
12.Zo-17/11/1900:00Ninove-Jong Lede -.
13.Zo-24/11/1900:00Eppegem-Ninove -.
14.Zo-01/12/1900:00Ninove-Wolvertem Merchtem -.
15.Zo-08/12/1900:00Lebbeke-Ninove -.
16.Zo-15/12/1900:00

Torhout

-Ninove -.
17.Zo-05/01/2000:00Ninove-Olsa Brakel -.
18.Zo-12/01/2000:00Melsele-Ninove -.
19.Zo-19/01/2000:00Ninove-Bornem -.
20.Zo-02/02/2000:00Wetteren-Ninove -.
21.Zo-09/02/2000:00Ninove-Overijse -.
22.Zo-16/02/2000:00Ninove-Oostnieuwkerke -.
23.Zo-23/02/2000:00Stekene-Ninove -.
24.Zo-08/03/2000:00Ninove-Lochristi A -.
25.Zo-15/03/2000:00Zelzate -Ninove -.
26.Zo-22/03/2000:00Ninove-Wingene -.
27.Zo-29/03/2000:00Jong Lede-Ninove -.
28.Zo-05/04/2000:00Ninove-Eppegem -.
29.Zo-19/04/2000:00Wolvertem Merchtem -Ninove -.
30.Zo-26/04/2000:00Ninove-Lebbeke -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Torhout

1.Za-31/08/1919:30Ninove-

Torhout

-.
2.Za-07/09/1919:30

Torhout

-Stekene -.
3.Zo-15/09/1915:00Lochristi A-

Torhout

-.
4.Za-21/09/1919:30

Torhout

-Zelzate -.
5.Za-28/09/1919:30Wingene-

Torhout

-.
6.Zo-06/10/1900:00

Torhout

-Jong Lede -.
7.Zo-13/10/1900:00Eppegem-

Torhout

-.
8.Zo-20/10/1900:00

Torhout

-Wolvertem Merchtem -.
9.Zo-27/10/1900:00Lebbeke-

Torhout

-.
10.Zo-03/11/1900:00

Torhout

-Oostnieuwkerke -.
11.Zo-10/11/1900:00

Torhout

-Olsa Brakel -.
12.Zo-17/11/1900:00Melsele-

Torhout

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Torhout

-Bornem -.
14.Zo-01/12/1900:00Wetteren-

Torhout

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Torhout

-Overijse -.
16.Zo-15/12/1900:00

Torhout

-Ninove -.
17.Zo-05/01/2000:00Stekene-

Torhout

-.
18.Zo-12/01/2000:00

Torhout

-Lochristi A -.
19.Zo-19/01/2000:00Zelzate -

Torhout

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Torhout

-Wingene -.
21.Zo-09/02/2000:00Jong Lede-

Torhout

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Torhout

-Eppegem -.
23.Zo-23/02/2000:00Wolvertem Merchtem -

Torhout

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Torhout

-Lebbeke -.
25.Zo-15/03/2000:00Oostnieuwkerke-

Torhout

-.
26.Zo-22/03/2000:00Olsa Brakel-

Torhout

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Torhout

-Melsele -.
28.Zo-05/04/2000:00Bornem-

Torhout

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Torhout

-Wetteren -.
30.Zo-26/04/2000:00Overijse -

Torhout

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00