www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 23/08/2019

vbal4

Nationaal : 3de Nationale A

zaterdag 31/08/2019

18:00Lochristi A-Wolvertem Merchtem -
18:30Oostnieuwkerke-Bornem-
19:30Wingene-Jong Lede-
.Ninove-Torhout -
20:00Overijse -Olsa Brakel-

zondag 01/09/2019

15:00Stekene-Lebbeke-
.Zelzate -Eppegem-
.Wetteren-Melsele-

0/30

1.Eppegem0Brab
Overijse 0Brab
Olsa Brakel0Ovl
Wetteren0Ovl
Wingene0Wvl
Stekene0Ovl
Zelzate 0Ovl
Lebbeke0Ovl
Melsele0Ovl
Jong Lede0Ovl
Wolvertem Merchtem 0Brab
Bornem0Antw
Torhout 0Wvl
Oostnieuwkerke0Wvl
Ninove0Ovl
Lochristi A0Ovl

Nationaal : 3de Nationale A --> Wingene

periode 1

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 2

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

periode 3

0/10

1.Eppegem0
Overijse 0
Olsa Brakel0
Wetteren0
Wingene0
Stekene0
Zelzate 0
Lebbeke0
Melsele0
Jong Lede0
Wolvertem Merchtem 0
Bornem0
Torhout 0
Oostnieuwkerke0
Ninove0
Lochristi A0

Wingene

1.Za-31/08/1919:30

Wingene

-Jong Lede -.
2.Zo-08/09/1915:00Eppegem-

Wingene

-.
3.Za-14/09/1919:30

Wingene

-Wolvertem Merchtem -.
4.Za-21/09/1920:00Lebbeke-

Wingene

-.
5.Za-28/09/1919:30

Wingene

-Torhout -.
6.Zo-06/10/1900:00Olsa Brakel-

Wingene

-.
7.Zo-13/10/1900:00

Wingene

-Melsele -.
8.Zo-20/10/1900:00Bornem-

Wingene

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Wingene

-Wetteren -.
10.Zo-03/11/1900:00Overijse -

Wingene

-.
11.Zo-10/11/1900:00

Wingene

-Ninove -.
12.Zo-17/11/1900:00Stekene-

Wingene

-.
13.Zo-24/11/1900:00

Wingene

-Lochristi A -.
14.Zo-01/12/1900:00Zelzate -

Wingene

-.
15.Zo-08/12/1900:00

Wingene

-Oostnieuwkerke -.
16.Zo-15/12/1900:00Jong Lede-

Wingene

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Wingene

-Eppegem -.
18.Zo-12/01/2000:00Wolvertem Merchtem -

Wingene

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Wingene

-Lebbeke -.
20.Zo-02/02/2000:00Torhout -

Wingene

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Wingene

-Olsa Brakel -.
22.Zo-16/02/2000:00Melsele-

Wingene

-.
23.Zo-23/02/2000:00

Wingene

-Bornem -.
24.Zo-08/03/2000:00Wetteren-

Wingene

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Wingene

-Overijse -.
26.Zo-22/03/2000:00Ninove-

Wingene

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Wingene

-Stekene -.
28.Zo-05/04/2000:00Lochristi A-

Wingene

-.
29.Zo-19/04/2000:00

Wingene

-Zelzate -.
30.Zo-26/04/2000:00Oostnieuwkerke-

Wingene

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Jong Lede

1.Za-31/08/1919:30

Wingene

-Jong Lede -.
2.Zo-08/09/1915:00Jong Lede-Oostnieuwkerke -.
3.Zo-15/09/1915:00Jong Lede-Eppegem -.
4.Zo-22/09/1915:00Wolvertem Merchtem -Jong Lede -.
5.Zo-29/09/1915:00Jong Lede-Lebbeke -.
6.Zo-06/10/1900:00Torhout -Jong Lede -.
7.Zo-13/10/1900:00Jong Lede-Olsa Brakel -.
8.Zo-20/10/1900:00Melsele-Jong Lede -.
9.Zo-27/10/1900:00Jong Lede-Bornem -.
10.Zo-03/11/1900:00Wetteren-Jong Lede -.
11.Zo-10/11/1900:00Jong Lede-Overijse -.
12.Zo-17/11/1900:00Ninove-Jong Lede -.
13.Zo-24/11/1900:00Jong Lede-Stekene -.
14.Zo-01/12/1900:00Lochristi A-Jong Lede -.
15.Zo-08/12/1900:00Jong Lede-Zelzate -.
16.Zo-15/12/1900:00Jong Lede-

Wingene

-.
17.Zo-05/01/2000:00Oostnieuwkerke-Jong Lede -.
18.Zo-12/01/2000:00Eppegem-Jong Lede -.
19.Zo-19/01/2000:00Jong Lede-Wolvertem Merchtem -.
20.Zo-02/02/2000:00Lebbeke-Jong Lede -.
21.Zo-09/02/2000:00Jong Lede-Torhout -.
22.Zo-16/02/2000:00Olsa Brakel-Jong Lede -.
23.Zo-23/02/2000:00Jong Lede-Melsele -.
24.Zo-08/03/2000:00Bornem-Jong Lede -.
25.Zo-15/03/2000:00Jong Lede-Wetteren -.
26.Zo-22/03/2000:00Overijse -Jong Lede -.
27.Zo-29/03/2000:00Jong Lede-Ninove -.
28.Zo-05/04/2000:00Stekene-Jong Lede -.
29.Zo-19/04/2000:00Jong Lede-Lochristi A -.
30.Zo-26/04/2000:00Zelzate -Jong Lede -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

alle wedstrijden (0/30)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00

uitwedstrijden (0/15)

1Eppegem00:00
.Overijse 00:00
.Olsa Brakel00:00
.Wetteren00:00
.Wingene00:00
.Stekene00:00
.Zelzate 00:00
.Lebbeke00:00
.Melsele00:00
.Jong Lede00:00
.Wolvertem Merchtem 00:00
.Bornem00:00
.Torhout 00:00
.Oostnieuwkerke00:00
.Ninove00:00
.Lochristi A00:00