www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
West-Vlaanderen : 2de Provinciale A
zaterdag 23/03/2024 |
18:00 | Koekelare A | - | Lissewege A | 1 | - | 0 |
19:00 | Snaaskerke | - | Oudenburg | 1 | - | 1 |
. | Tielt | - | Diksmuide B | 1
| - | 8
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Houthulst A | - | Veurne A | 1 | - | 0 |
. | Daring Brugge | - | Heist A | 1
| - | 3 |
. | De Haan | - | Sint-Kruis | 4
| - | 2
|
. | Lichtervelde | - | Jong Male | 0 | - | 0 |
. | Hooglede | - | Jabbeke | 1 | - | 0 |
zaterdag 06/04/2024 |
19:00 | Diksmuide B | 10 | - |
8 | Snaaskerke | | - | |
19:30 | Veurne A | 6 | - |
7 | Jong Male | | - | |
. | Jabbeke | 5 |
- | 6 | Houthulst A | | - | |
20:00 | Sint-Kruis | 8 | - | 12 | Lichtervelde | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | De Haan | 4 | - | 6 | Hooglede | | - | |
. | Heist A | 6 | - | 6 | Koekelare A | | - | |
. | Daring Brugge | 1 |
- | 1 | Tielt | | - | |
. | Oudenburg | 4 | - | 3 | Lissewege A | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 2de Provinciale A --> Houthulst A
periode 1
10/10 |
| Jong Male | 26 |
2. | Heist A | 24 |
3. | Veurne A | 22 |
4. | Oudenburg | 19 |
5. | Lissewege A | 18 |
6. | Houthulst A | 17 |
7. | Koekelare A | 17 |
8. | Lichtervelde | 13 |
9. | Hooglede | 12 |
10. | Daring Brugge | 11 |
11. | Jabbeke | 11 |
12. | Sint-Kruis | 9 |
13. | Snaaskerke | 9 |
14. | Diksmuide B | 7 |
15. | Tielt | 6 |
16. | De Haan | 2 |
periode 2
10/10 |
| Houthulst A | 27 |
2. | Jong Male | 22 |
3. | Jabbeke | 22 |
4. | Hooglede | 17 |
5. | Sint-Kruis | 15 |
6. | Lichtervelde | 15 |
7. | Diksmuide B | 14 |
8. | Koekelare A | 14 |
| Daring Brugge | 14 |
10. | Lissewege A | 13 |
11. | Veurne A | 12 |
12. | Oudenburg | 12 |
13. | Snaaskerke | 11 |
14. | De Haan | 9 |
15. | Heist A | 8 |
16. | Tielt | 0 |
periode 3
6/10 |
1. | Koekelare A | 14 | |
2. | Diksmuide B | 13 | |
3. | Lichtervelde | 13 | |
4. | Hooglede | 12 | |
5. | Snaaskerke | 12 | |
6. | Veurne A | 10 | |
7. | Heist A | 9 | |
8. | Houthulst A | 9 | |
9. | Jong Male | 9 | |
10. | Sint-Kruis | 9 | |
11. | De Haan | 7 | |
12. | Oudenburg | 6 | |
13. | Daring Brugge | 4 | |
14. | Jabbeke | 4 | |
15. | Lissewege A | 1 | x |
16. | Tielt | 1 | x |
Jabbeke
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Houthulst A | - | Jabbeke | 5 - | 2 | | 0 | 0 | | 15 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Heist A | 1 - | 3 | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 18:00 | Sint-Kruis | - | Jabbeke | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 15 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Daring Brugge | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 13 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Lissewege A | 2 - | 2 | | 1 | 3 | | 15 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Veurne A | - | Jabbeke | 1 - | 1 | | 1 | 4 | | 14 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Hooglede | 3 - | 1 | | 3 | 7 | | 12 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Jong Male | - | Jabbeke | 6 - | 3 | | 0 | 7 | | 13 | |
9. | Zo-29/10/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Lichtervelde | 2 - | 2 | | 1 | 8 | | 13 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Snaaskerke | - | Jabbeke | 0 - | 1 | | 3 | 11 | | 11 | |
11. | Zo-12/11/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Tielt | 2 - | 1 | | 3 | 14 | | 10 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Diksmuide B | 5 - | 2 | | 3 | 17 | | 9 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Jabbeke | - | Koekelare A | 5 - | 0 | | 3 | 20 | | 8 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Oudenburg | - | Jabbeke | 1 - | 1 | | 1 | 21 | | 8 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Heist A | - | Jabbeke | 0 - | 1 | | 3 | 24 | | 6 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | De Haan | - | Jabbeke | 0 - | 3 | | 3 | 27 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Jabbeke | - | Veurne A | 1 - | 1 | | 1 | 28 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Lichtervelde | - | Jabbeke | 1 - | 1 | | 1 | 29 | | 6 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jabbeke | - | Snaaskerke | 0 - | 0 | | 1 | 30 | | 6 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Daring Brugge | - | Jabbeke | 1 - | 2 | | 3 | 33 | | 4 | |
21. | Za-17/02/24 | 18:00 | Koekelare A | - | Jabbeke | 3 - | 1 | | 0 | 33 | | 5 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Jabbeke | - | Oudenburg | 2 - | 2 | | 1 | 34 | | 7 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | Diksmuide B | - | Jabbeke | 2 - | 0 | | 0 | 34 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Jabbeke | - | De Haan | 2 - | 0 | | 3 | 37 | | 8 | |
23. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Jabbeke | - | Sint-Kruis | 1 - | 2 | | 0 | 37 | | 8 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Hooglede | - | Jabbeke | 1 - | 0 | | 0 | 37 | | 9 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Jabbeke | - | Houthulst A | - | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Lissewege A | - | Jabbeke | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Jabbeke | - | Jong Male | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Tielt | - | Jabbeke | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Houthulst A
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Houthulst A | - | Jabbeke | 5 - | 2 | | 3 | 3 | | 2 | |
2. | Za-09/09/23 | 18:00 | Koekelare A | - | Houthulst A | 0 - | 0 | | 1 | 4 | | 3 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Houthulst A | - | Hooglede | 2 - | 1 | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Lissewege A | - | Houthulst A | 3 - | 1 | | 0 | 7 | | 6 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:00 | Houthulst A | - | Snaaskerke | 5 - | 1 | | 3 | 10 | | 2 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Tielt | - | Houthulst A | 0 - | 4 | | 3 | 13 | | 2 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Houthulst A | - | De Haan | 3 - | 1 | | 3 | 16 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Veurne A | - | Houthulst A | 2 - | 0 | | 0 | 16 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | Houthulst A | - | Diksmuide B | 1 - | 1 | | 1 | 17 | | 6 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Jong Male | - | Houthulst A | 5 - | 0 | | 0 | 17 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Houthulst A | - | Lichtervelde | 4 - | 0 | | 3 | 20 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Houthulst A | - | Daring Brugge | 3 - | 1 | | 3 | 23 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Houthulst A | - | Oudenburg | 3 - | 1 | | 3 | 26 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Sint-Kruis | - | Houthulst A | 3 - | 2 | | 0 | 26 | | 4 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | De Haan | - | Houthulst A | 2 - | 4 | | 3 | 29 | | 2 | |
12. | Zo-07/01/24 | 14:30 | Heist A | - | Houthulst A | 1 - | 4 | | 3 | 32 | | 2 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Houthulst A | - | Tielt | 4 - | 0 | | 3 | 35 | | 2 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Snaaskerke | - | Houthulst A | 0 - | 4 | | 3 | 38 | | 2 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Houthulst A | - | Lissewege A | 5 - | 1 | | 3 | 41 | | 2 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Lichtervelde | - | Houthulst A | 1 - | 4 | | 3 | 44 | | 2 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Hooglede | - | Houthulst A | 4 - | 0 | | 0 | 44 | | 2 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Houthulst A | - | Jong Male | 3 - | 0 | | 3 | 47 | | 2 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Oudenburg | - | Houthulst A | 2 - | 5 | | 3 | 50 | | 2 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Houthulst A | - | Koekelare A | 2 - | 5 | | 0 | 50 | | 2 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:00 | Diksmuide B | - | Houthulst A | 4 - | 0 | | 0 | 50 | | 2 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houthulst A | - | Veurne A | 1 - | 0 | | 3 | 53 | | 2 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Jabbeke | - | Houthulst A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Houthulst A | - | Sint-Kruis | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Daring Brugge | - | Houthulst A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Houthulst A | - | Heist A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Houthulst A | 34 | +27 |
2 | Koekelare A | 28 | +7 |
3 | Jong Male | 28 | +37 |
4 | Hooglede | 25 | +14 |
5 | Lichtervelde | 25 | +6 |
6 | Diksmuide B | 22 | +5 |
7 | Heist A | 21 | +12 |
8 | Lissewege A | 21 | +6 |
9 | Jabbeke | 21 | +10 |
10 | Veurne A | 20 | +8 |
11 | Sint-Kruis | 20 | +4 |
12 | Oudenburg | 18 | +1 |
13 | Snaaskerke | 17 | -5 |
14 | Daring Brugge | 11 | -10 |
15 | De Haan | 8 | -19 |
16 | Tielt | 3 | -33 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Jong Male | 57 | +50 |
2 | Houthulst A | 53 | +28 |
3 | Koekelare A | 45 | +4 |
4 | Veurne A | 44 | +20 |
5 | Heist A | 41 | +17 |
6 | Hooglede | 41 | +10 |
7 | Lichtervelde | 41 | +1 |
8 | Oudenburg | 37 | +7 |
9 | Jabbeke | 37 | +5 |
10 | Diksmuide B | 34 | +3 |
11 | Sint-Kruis | 33 | 0 |
12 | Lissewege A | 32 | -12 |
13 | Snaaskerke | 32 | -11 |
14 | Daring Brugge | 29 | -5 |
15 | De Haan | 18 | -39 |
16 | Tielt | 7 | -78 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Jong Male | 29 | +13 |
2 | Veurne A | 24 | +12 |
3 | Heist A | 20 | +5 |
4 | Houthulst A | 19 | +1 |
5 | Oudenburg | 19 | +6 |
6 | Daring Brugge | 18 | +5 |
7 | Koekelare A | 17 | -3 |
8 | Hooglede | 16 | -4 |
9 | Lichtervelde | 16 | -5 |
10 | Jabbeke | 16 | -5 |
11 | Snaaskerke | 15 | -6 |
12 | Sint-Kruis | 13 | -4 |
13 | Diksmuide B | 12 | -2 |
14 | Lissewege A | 11 | -18 |
15 | De Haan | 10 | -20 |
16 | Tielt | 4 | -45 |