www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 20/02/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

17:00Merkem-

Diksmuide A

1-2
19:00

Meulebeke

-Damme5-0

zondag 01/09/2019

15:00

Kortemark A

-Eernegem2-0
.

Nieuwpoort A

-Heist3-0
.Snaaskerke-De Haan0-0
.Dosko Kanegem-Veldegem1-1
.Jabbeke-

Lichtervelde

1-2
.

Bredene

-Tielt3-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Tielt-

Jabbeke

0-1
.Eernegem-Bredene0-0
19:30

Diksmuide A

-Dosko Kanegem3-0
.

Damme

-Merkem1-0

zondag 08/09/2019

15:00Veldegem-

Nieuwpoort A

0-2
.Lichtervelde-

Meulebeke

3-4
.

Heist

-Snaaskerke2-0
.De Haan-Kortemark A1-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00

Meulebeke

-Tielt3-0
.Merkem-Lichtervelde1-1
19:30

Diksmuide A

-Damme6-1
.Snaaskerke-

Veldegem

1-4

zondag 15/09/2019

15:00

Jabbeke

-Eernegem2-0
.Dosko Kanegem-Nieuwpoort A1-1
.Bredene-De Haan1-1
.Kortemark A-Heist0-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

17:00Lichtervelde-Diksmuide A1-1
19:00Veldegem-

Kortemark A

1-3
.Eernegem-

Meulebeke

0-4
19:30Damme-

Dosko Kanegem

1-3

zondag 22/09/2019

15:00De Haan-Jabbeke1-1
.Heist-Bredene0-0
.

Nieuwpoort A

-Snaaskerke7-0
.

Tielt

-Merkem3-1

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Merkem-

Eernegem

0-1
.

Meulebeke

-De Haan2-0
19:30Bredene-Veldegem1-1
.

Diksmuide A

-Tielt4-0
.Damme-

Lichtervelde

0-1

zondag 29/09/2019

15:00Kortemark A-

Nieuwpoort A

1-2
.Jabbeke-Heist0-0
.

Dosko Kanegem

-Snaaskerke3-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Eernegem-

Diksmuide A

0-3

zondag 06/10/2019

15:00

Veldegem

-Jabbeke3-1
.Nieuwpoort A-Bredene1-1
.Snaaskerke-

Kortemark A

0-2
.Lichtervelde-

Dosko Kanegem

0-2
.

Tielt

-Damme2-1
.De Haan-

Merkem

0-2
.

Heist

-Meulebeke1-0

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00Merkem-

Heist

1-2
19:30Damme-

Eernegem

0-1
.

Diksmuide A

-De Haan5-0

zondag 13/10/2019

15:00

Lichtervelde

-Tielt2-0
.Bredene-

Snaaskerke

1-5
.Jabbeke-

Nieuwpoort A

0-3
.Meulebeke-

Veldegem

0-1
.Dosko Kanegem-

Kortemark A

0-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Veldegem-Merkem1-1
.Eernegem-

Lichtervelde

1-2
.Tielt-

Dosko Kanegem

0-1

zondag 20/10/2019

15:00

Nieuwpoort A

-Meulebeke4-0
.Snaaskerke-

Jabbeke

2-4
.Kortemark A-

Bredene

0-2
.De Haan-

Damme

1-2
.Heist-Diksmuide A2-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:00Merkem-Nieuwpoort A1-1
19:30

Diksmuide A

-Veldegem2-0

zondag 27/10/2019

15:00Damme-Heist2-2
.

Lichtervelde

-De Haan1-0
.Tielt-Eernegem0-0
.Jabbeke-

Kortemark A

1-2
.Meulebeke-

Snaaskerke

0-3
.Dosko Kanegem-

Bredene

1-2

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

19:00Eernegem-

Dosko Kanegem

1-3
.

Veldegem

-Damme2-0
19:30Heist-

Lichtervelde

1-2

zondag 03/11/2019

14:30Nieuwpoort A-

Diksmuide A

2-3
15:00

Snaaskerke

-Merkem3-1
.Kortemark A-Meulebeke3-3
.

Bredene

-Jabbeke2-1
.De Haan-

Tielt

0-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:00Merkem-

Kortemark A

1-3
.Meulebeke-

Bredene

0-1
.Eernegem-

De Haan

1-2
19:30

Diksmuide A

-Snaaskerke1-0

zondag 10/11/2019

14:30Damme-

Nieuwpoort A

2-5
.Lichtervelde-Veldegem0-0
15:00

Tielt

-Heist2-0
.Dosko Kanegem-

Jabbeke

0-3

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:00Kortemark A-Diksmuide A2-2
.Veldegem-

Tielt

1-5
.

Heist

-Eernegem3-2
19:30Bredene-Merkem4-4

zondag 17/11/2019

14:30Nieuwpoort A-Lichtervelde1-1
15:00Snaaskerke-Damme1-1
.Jabbeke-Meulebeke0-0
.

De Haan

-Dosko Kanegem3-1

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:00Merkem-

Jabbeke

0-1
19:30Diksmuide A-Bredene1-1
.Damme-

Kortemark A

1-2

zondag 24/11/2019

14:30Lichtervelde-

Snaaskerke

2-4
15:00Tielt-Nieuwpoort A1-1
.

Eernegem

-Veldegem3-2
.

De Haan

-Heist4-1
.Dosko Kanegem-

Meulebeke

0-5

speeldag 14

periode 2

vrijdag 29/11/2019

20:00

Meulebeke

-Merkem8-1

zaterdag 30/11/2019

19:00Veldegem-

De Haan

3-4

zondag 01/12/2019

14:30

Nieuwpoort A

-Eernegem4-1
15:00

Snaaskerke

-Tielt3-2
.

Kortemark A

-Lichtervelde1-0
.

Bredene

-Damme3-1
.Jabbeke-

Diksmuide A

0-3
.Dosko Kanegem-

Heist

0-1

speeldag 15

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:00

Eernegem

-Snaaskerke2-1
.Merkem-

Dosko Kanegem

1-2
19:30

Diksmuide A

-Meulebeke3-1
.Damme-Jabbeke1-1

zondag 08/12/2019

14:30Lichtervelde-Bredene0-0
15:00Tielt-Kortemark A0-0
.De Haan-Nieuwpoort A2-2
.Heist-Veldegem2-2

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

16:00Veldegem-

Dosko Kanegem

1-4
19:00Eernegem-Kortemark A2-2
19:30

Diksmuide A

-Merkem4-0
.Damme-

Meulebeke

1-3

zondag 15/12/2019

14:30Lichtervelde-Jabbeke0-0
15:00Heist-

Nieuwpoort A

2-3
.De Haan-

Snaaskerke

1-3
.

Tielt

-Bredene3-0

speeldag 17

periode 2

zondag 22/12/2019

15:00

Jabbeke

-Tielt3-0

zaterdag 04/01/2020

19:00Meulebeke-Lichtervelde0-0
.Merkem-

Damme

0-2

zondag 05/01/2020

14:30

Nieuwpoort A

-Veldegem5-0
15:00

Dosko Kanegem

-Diksmuide A3-1
.

Bredene

-Eernegem1-0
.

Kortemark A

-De Haan4-0
.Snaaskerke-Heist2-2

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

18:30Tielt-

Meulebeke

1-2
19:00Veldegem-Snaaskerke1-1
19:30Damme-

Diksmuide A

0-1

zondag 12/01/2020

14:30

Lichtervelde

-Merkem1-0
.

Nieuwpoort A

-Dosko Kanegem4-0
15:00Heist-Kortemark A2-2
.De Haan-

Bredene

0-3
.Eernegem-

Jabbeke

1-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:00

Meulebeke

-Eernegem7-0
.Merkem-

Tielt

1-3
19:30

Diksmuide A

-Lichtervelde4-2

zondag 19/01/2020

15:00

Kortemark A

-Veldegem3-0
.Snaaskerke-

Nieuwpoort A

0-3
.Dosko Kanegem-

Damme

1-2
.

Jabbeke

-De Haan2-0
.

Bredene

-Heist2-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:00Veldegem-Bredene0-0
.Eernegem-Merkem1-1

zondag 26/01/2020

14:30Lichtervelde-Damme0-0
.

Nieuwpoort A

-Kortemark A6-1
15:00De Haan-

Meulebeke

1-3
.Tielt-

Diksmuide A

1-3
.Heist-

Jabbeke

0-2
.Snaaskerke-

Dosko Kanegem

2-5

speeldag 21

periode 3

zaterdag 01/02/2020

19:00Merkem-

De Haan

1-2
.Meulebeke-Heist1-1
19:30

Diksmuide A

-Eernegem2-0
.Damme-Tielt0-0

zondag 02/02/2020

15:00

Jabbeke

-Veldegem3-0
.Bredene-

Nieuwpoort A

0-4
.

Kortemark A

-Snaaskerke1-0
.Dosko Kanegem-Lichtervelde1-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:00Eernegem-Damme0-0
.Veldegem-

Meulebeke

0-2

zondag 01/03/2020

15:00Heist-Merkem-
.De Haan-Diksmuide A-
.Tielt-Lichtervelde-
.Snaaskerke-Bredene-
.Nieuwpoort A-Jabbeke-
.Kortemark A-Dosko Kanegem-

speeldag 23

periode 3

zaterdag 15/02/2020

18:00

Meulebeke

-Nieuwpoort A4-1
19:00Merkem-Veldegem0-0
.

Dosko Kanegem

-Tielt1-0
19:30

Damme

-De Haan4-0
.Diksmuide A-

Heist

1-2

zondag 16/02/2020

15:00

Jabbeke

-Snaaskerke2-1
.

Bredene

-Kortemark A3-1
.Lichtervelde-Eernegem2-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 22/02/2020

19:00Veldegem-Diksmuide A-
.Heist-Damme-

zondag 23/02/2020

15:00Nieuwpoort A-Merkem-
.De Haan-Lichtervelde-
.Eernegem-Tielt-
.Kortemark A-Jabbeke-
.Snaaskerke-Meulebeke-
.Bredene-Dosko Kanegem-

speeldag 25

periode 3

zaterdag 07/03/2020

19:00Merkem-Snaaskerke-
.Meulebeke-Kortemark A-
19:30Damme-Veldegem-
.Diksmuide A-Nieuwpoort A-

zondag 08/03/2020

15:00Jabbeke-Bredene-
.Dosko Kanegem-Eernegem-
.Tielt-De Haan-
.Lichtervelde-Heist-

speeldag 26

periode 3

zaterdag 14/03/2020

19:00Veldegem-Lichtervelde-

zondag 15/03/2020

15:00Kortemark A-Merkem-
.Snaaskerke-Diksmuide A-
.Nieuwpoort A-Damme-
.Heist-Tielt-
.De Haan-Eernegem-
.Bredene-Meulebeke-
.Jabbeke-Dosko Kanegem-

speeldag 27

periode 3

zaterdag 21/03/2020

19:00Meulebeke-Jabbeke-
.Merkem-Bredene-
.Eernegem-Heist-
19:30Damme-Snaaskerke-
.Diksmuide A-Kortemark A-

zondag 22/03/2020

15:00Tielt-Veldegem-
.Lichtervelde-Nieuwpoort A-
.Dosko Kanegem-De Haan-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Jabbeke-Merkem-
.Bredene-Diksmuide A-
.Kortemark A-Damme-
.Snaaskerke-Lichtervelde-
.Nieuwpoort A-Tielt-
.Veldegem-Eernegem-
.Heist-De Haan-
.Meulebeke-Dosko Kanegem-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00De Haan-Veldegem-
.Eernegem-Nieuwpoort A-
.Tielt-Snaaskerke-
.Lichtervelde-Kortemark A-
.Damme-Bredene-
.Diksmuide A-Jabbeke-
.Merkem-Meulebeke-
.Heist-Dosko Kanegem-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Dosko Kanegem-Merkem-
.Meulebeke-Diksmuide A-
.Jabbeke-Damme-
.Bredene-Lichtervelde-
.Kortemark A-Tielt-
.Snaaskerke-Eernegem-
.Nieuwpoort A-De Haan-
.Veldegem-Heist-

23/30

1.Diksmuide A*5298
2.Nieuwpoort A*4898
3.Meulebeke43107
4.Kortemark A*4068
5.Bredene*3978
6.Jabbeke*38128
7.Dosko Kanegem*3378
8.Lichtervelde*3138
9.Heist*2748
10.Tielt*2548
11.Snaaskerke*2208
12.Damme2167
13.De Haan*2038
14.Veldegem2027
15.Eernegem1837
16.Merkem*928
punten uit de laatste 4 wedstrijden

nog te spelen wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

23/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Diksmuide A*5216+38576+921
2.Nieuwpoort A*4814+44657+1428
3.Meulebeke4313+32577+1027
4.Kortemark A*4011+10376+220
5.Bredene*3910+7314+410
6.Jabbeke*3811+10316+717
7.Dosko Kanegem*3310-2337+521
8.Lichtervelde*3170244+112
9.xHeist*276-7263-711
10.xTielt*257-6253-912
11.xSnaaskerke*226-14334-419
12.xDamme215-17233-1110
13.xDe Haan*205-22233-159
14.xVeldegem204-20242-1011
15.xEernegem184-26192-167
16.xMerkem*91-27191-1511

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Diksmuide A268+2431
2.Nieuwpoort A216+1926
3.Lichtervelde206+415
4.Kortemark A185+515
5.Dosko Kanegem175+415
6.Bredene174+313
7.Meulebeke165+621
8.Veldegem154+214
9.Heist143010
10.Jabbeke113-312
11.Snaaskerke103-915
12.Tielt103-97
13.Eernegem82-124
14.Damme72-158
15.Merkem61-69
16.De Haan40-134

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Nieuwpoort A247+2434
2.Diksmuide A237+1323
3.Jabbeke216+914
4.Meulebeke206+2129
5.Kortemark A195+620
6.Bredene195+615
7.Tielt144+418
8.De Haan134-617
9.Dosko Kanegem124-716
10.Snaaskerke123-317
11.Damme92-611
12.Heist92-813
13.Lichtervelde91-46
14.Eernegem82-1213
15.Veldegem40-1710
16.Merkem20-209

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Meulebeke72+57
2.Jabbeke*62+45
3.Damme51+44
4.Heist*41+13
5.Dosko Kanegem*41+12
6.Nieuwpoort A*31+15
7.Diksmuide A*31+13
8.Kortemark A*31-12
9.Bredene*31-23
10.De Haan*31-32
11.Lichtervelde*2003
12.Eernegem20-22
13.Merkem*10-11
14.Tielt*10-10
15.Veldegem10-50
16.Snaaskerke*00-21

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing