www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 17/09/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

17:00Merkem-

Diksmuide A

1-2
19:00

Meulebeke

-Damme5-0

zondag 01/09/2019

15:00

Kortemark A

-Eernegem2-0
.

Nieuwpoort A

-Heist3-0
.Snaaskerke-De Haan0-0
.Dosko Kanegem-Veldegem1-1
.Jabbeke-

Lichtervelde

1-2
.

Bredene

-Tielt3-0

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:00Tielt-

Jabbeke

0-1
.Eernegem-Bredene0-0
19:30

Diksmuide A

-Dosko Kanegem3-0
.

Damme

-Merkem1-0

zondag 08/09/2019

15:00Veldegem-

Nieuwpoort A

0-2
.Lichtervelde-

Meulebeke

3-4
.

Heist

-Snaaskerke2-0
.De Haan-Kortemark A1-1

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:00

Meulebeke

-Tielt3-0
.Merkem-Lichtervelde1-1
19:30

Diksmuide A

-Damme6-1
.Snaaskerke-

Veldegem

1-4

zondag 15/09/2019

15:00

Jabbeke

-Eernegem2-0
.Dosko Kanegem-Nieuwpoort A1-1
.Bredene-De Haan1-1
.Kortemark A-Heist0-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

17:00Lichtervelde-Diksmuide A-
19:00Veldegem-Kortemark A-
.Eernegem-Meulebeke-
19:30Damme-Dosko Kanegem-

zondag 22/09/2019

15:00De Haan-Jabbeke-
.Heist-Bredene-
.Nieuwpoort A-Snaaskerke-
.Tielt-Merkem-

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:00Merkem-Eernegem-
.Meulebeke-De Haan-
19:30Bredene-Veldegem-
.Diksmuide A-Tielt-
.Damme-Lichtervelde-

zondag 29/09/2019

15:00Kortemark A-Nieuwpoort A-
.Jabbeke-Heist-
.Dosko Kanegem-Snaaskerke-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:00Veldegem-Jabbeke-
.Eernegem-Diksmuide A-

zondag 06/10/2019

15:00Nieuwpoort A-Bredene-
.Snaaskerke-Kortemark A-
.Lichtervelde-Dosko Kanegem-
.Tielt-Damme-
.De Haan-Merkem-
.Heist-Meulebeke-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:00Merkem-Heist-
19:30Damme-Eernegem-
.Diksmuide A-De Haan-

zondag 13/10/2019

15:00Lichtervelde-Tielt-
.Bredene-Snaaskerke-
.Jabbeke-Nieuwpoort A-
.Meulebeke-Veldegem-
.Dosko Kanegem-Kortemark A-

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:00Veldegem-Merkem-
.Eernegem-Lichtervelde-
.Tielt-Dosko Kanegem-

zondag 20/10/2019

15:00Nieuwpoort A-Meulebeke-
.Snaaskerke-Jabbeke-
.Kortemark A-Bredene-
.De Haan-Damme-
.Heist-Diksmuide A-

speeldag 9

periode 1

zondag 27/10/2019

00:00Merkem-Nieuwpoort A-
.Diksmuide A-Veldegem-
.Damme-Heist-
.Lichtervelde-De Haan-
.Tielt-Eernegem-
.Jabbeke-Kortemark A-
.Meulebeke-Snaaskerke-
.Dosko Kanegem-Bredene-

speeldag 10

periode 1

zondag 03/11/2019

00:00Veldegem-Damme-
.Nieuwpoort A-Diksmuide A-
.Snaaskerke-Merkem-
.Kortemark A-Meulebeke-
.Bredene-Jabbeke-
.Eernegem-Dosko Kanegem-
.De Haan-Tielt-
.Heist-Lichtervelde-

speeldag 11

periode 2

zondag 10/11/2019

00:00Merkem-Kortemark A-
.Diksmuide A-Snaaskerke-
.Damme-Nieuwpoort A-
.Lichtervelde-Veldegem-
.Tielt-Heist-
.Eernegem-De Haan-
.Meulebeke-Bredene-
.Dosko Kanegem-Jabbeke-

speeldag 12

periode 2

zondag 17/11/2019

00:00Veldegem-Tielt-
.Nieuwpoort A-Lichtervelde-
.Snaaskerke-Damme-
.Kortemark A-Diksmuide A-
.Bredene-Merkem-
.Jabbeke-Meulebeke-
.De Haan-Dosko Kanegem-
.Heist-Eernegem-

speeldag 13

periode 2

zondag 24/11/2019

00:00Merkem-Jabbeke-
.Diksmuide A-Bredene-
.Damme-Kortemark A-
.Lichtervelde-Snaaskerke-
.Tielt-Nieuwpoort A-
.Eernegem-Veldegem-
.De Haan-Heist-
.Dosko Kanegem-Meulebeke-

speeldag 14

periode 2

zondag 01/12/2019

00:00Veldegem-De Haan-
.Nieuwpoort A-Eernegem-
.Snaaskerke-Tielt-
.Kortemark A-Lichtervelde-
.Bredene-Damme-
.Jabbeke-Diksmuide A-
.Meulebeke-Merkem-
.Dosko Kanegem-Heist-

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

00:00Merkem-Dosko Kanegem-
.Diksmuide A-Meulebeke-
.Damme-Jabbeke-
.Lichtervelde-Bredene-
.Tielt-Kortemark A-
.Eernegem-Snaaskerke-
.De Haan-Nieuwpoort A-
.Heist-Veldegem-

speeldag 16

periode 2

zondag 15/12/2019

00:00Diksmuide A-Merkem-
.Heist-Nieuwpoort A-
.De Haan-Snaaskerke-
.Eernegem-Kortemark A-
.Tielt-Bredene-
.Lichtervelde-Jabbeke-
.Damme-Meulebeke-
.Veldegem-Dosko Kanegem-

speeldag 17

periode 2

zondag 05/01/2020

00:00Nieuwpoort A-Veldegem-
.Dosko Kanegem-Diksmuide A-
.Merkem-Damme-
.Meulebeke-Lichtervelde-
.Jabbeke-Tielt-
.Bredene-Eernegem-
.Kortemark A-De Haan-
.Snaaskerke-Heist-

speeldag 18

periode 2

zondag 12/01/2020

00:00Lichtervelde-Merkem-
.Damme-Diksmuide A-
.Veldegem-Snaaskerke-
.Heist-Kortemark A-
.De Haan-Bredene-
.Eernegem-Jabbeke-
.Tielt-Meulebeke-
.Nieuwpoort A-Dosko Kanegem-

speeldag 19

periode 2

zondag 19/01/2020

00:00Kortemark A-Veldegem-
.Snaaskerke-Nieuwpoort A-
.Dosko Kanegem-Damme-
.Diksmuide A-Lichtervelde-
.Merkem-Tielt-
.Meulebeke-Eernegem-
.Jabbeke-De Haan-
.Bredene-Heist-

speeldag 20

periode 2

zondag 26/01/2020

00:00Eernegem-Merkem-
.Tielt-Diksmuide A-
.Lichtervelde-Damme-
.Nieuwpoort A-Kortemark A-
.Veldegem-Bredene-
.Heist-Jabbeke-
.De Haan-Meulebeke-
.Snaaskerke-Dosko Kanegem-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00Jabbeke-Veldegem-
.Bredene-Nieuwpoort A-
.Kortemark A-Snaaskerke-
.Dosko Kanegem-Lichtervelde-
.Damme-Tielt-
.Diksmuide A-Eernegem-
.Merkem-De Haan-
.Meulebeke-Heist-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00Heist-Merkem-
.De Haan-Diksmuide A-
.Eernegem-Damme-
.Tielt-Lichtervelde-
.Snaaskerke-Bredene-
.Nieuwpoort A-Jabbeke-
.Veldegem-Meulebeke-
.Kortemark A-Dosko Kanegem-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Merkem-Veldegem-
.Meulebeke-Nieuwpoort A-
.Jabbeke-Snaaskerke-
.Bredene-Kortemark A-
.Dosko Kanegem-Tielt-
.Lichtervelde-Eernegem-
.Damme-De Haan-
.Diksmuide A-Heist-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Nieuwpoort A-Merkem-
.Veldegem-Diksmuide A-
.Heist-Damme-
.De Haan-Lichtervelde-
.Eernegem-Tielt-
.Kortemark A-Jabbeke-
.Snaaskerke-Meulebeke-
.Bredene-Dosko Kanegem-

speeldag 25

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Damme-Veldegem-
.Diksmuide A-Nieuwpoort A-
.Merkem-Snaaskerke-
.Meulebeke-Kortemark A-
.Jabbeke-Bredene-
.Dosko Kanegem-Eernegem-
.Tielt-De Haan-
.Lichtervelde-Heist-

speeldag 26

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Kortemark A-Merkem-
.Snaaskerke-Diksmuide A-
.Nieuwpoort A-Damme-
.Veldegem-Lichtervelde-
.Heist-Tielt-
.De Haan-Eernegem-
.Bredene-Meulebeke-
.Jabbeke-Dosko Kanegem-

speeldag 27

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Tielt-Veldegem-
.Lichtervelde-Nieuwpoort A-
.Damme-Snaaskerke-
.Diksmuide A-Kortemark A-
.Merkem-Bredene-
.Meulebeke-Jabbeke-
.Dosko Kanegem-De Haan-
.Eernegem-Heist-

speeldag 28

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Jabbeke-Merkem-
.Bredene-Diksmuide A-
.Kortemark A-Damme-
.Snaaskerke-Lichtervelde-
.Nieuwpoort A-Tielt-
.Veldegem-Eernegem-
.Heist-De Haan-
.Meulebeke-Dosko Kanegem-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00De Haan-Veldegem-
.Eernegem-Nieuwpoort A-
.Tielt-Snaaskerke-
.Lichtervelde-Kortemark A-
.Damme-Bredene-
.Diksmuide A-Jabbeke-
.Merkem-Meulebeke-
.Heist-Dosko Kanegem-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Dosko Kanegem-Merkem-
.Meulebeke-Diksmuide A-
.Jabbeke-Damme-
.Bredene-Lichtervelde-
.Kortemark A-Tielt-
.Snaaskerke-Eernegem-
.Nieuwpoort A-De Haan-
.Veldegem-Heist-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

3/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Meulebeke93+9121+14
2.Diksmuide A93+9111+12
3.Nieuwpoort A72+561+23
4.Jabbeke62+241+11
5.Bredene51+34000
6.Kortemark A51+23001
7.Veldegem41+151+35
8.Lichtervelde41061+13
9.Heist41-120-30
10.Damme31-920-101
11.De Haan3002001
12.Dosko Kanegem20-320-30
13.Merkem10-220-10
14.Eernegem10-400-40
15.Snaaskerke10-510-20
16.Tielt00-700-60

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

3/10

1

2

3

4

1.Meulebeke93+912
2.Diksmuide A93+911
3.Nieuwpoort A72+56
4.Jabbeke62+24
5.Bredene51+34
6.Kortemark A51+23
7.Veldegem41+15
8.Lichtervelde4106
9.Heist41-12
10.Damme31-92
11.De Haan3002
12.Dosko Kanegem20-32
13.Merkem10-22
14.Eernegem10-40
15.Snaaskerke10-51
16.Tielt00-70

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Damme0000
Kortemark A0000
Meulebeke0000
Heist0000
Diksmuide A0000
Bredene0000
Veldegem0000
Lichtervelde0000
De Haan0000
Jabbeke0000
Eernegem0000
Tielt0000
Nieuwpoort A0000
Dosko Kanegem0000
Snaaskerke0000
Merkem0000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Damme0000
Kortemark A0000
Meulebeke0000
Heist0000
Diksmuide A0000
Bredene0000
Veldegem0000
Lichtervelde0000
De Haan0000
Jabbeke0000
Eernegem0000
Tielt0000
Nieuwpoort A0000
Dosko Kanegem0000
Snaaskerke0000
Merkem0000