www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op zaterdag 20/04/20242023-2024, West-Vlaanderen-2A: SNAASKERKE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Snaaskerke - | De Haan | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 9 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Veurne A - | Snaaskerke | 0 - | 1 | | 3 | 4 | 5 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Lichtervelde | 2 - | 1 | 3 | | 7 | 4 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Jong Male - | Snaaskerke | 0 - | 0 | | 1 | 8 | 4 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Houthulst A - | Snaaskerke | 5 - | 1 | | 0 | 8 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Koekelare A | 1 - | 1 | 1 | | 9 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Daring Brugge - | Snaaskerke | 3 - | 1 | | 0 | 9 | 8 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Heist A | 1 - | 4 | 0 | | 9 | 10 | |
9 | Zo-29/10/23 | 15:00 | Oudenburg - | Snaaskerke | 3 - | 2 | | 0 | 9 | 11 | |
10 | Zo-05/11/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Jabbeke | 0 - | 1 | 0 | | 9 | 13 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Hooglede - | Snaaskerke | 2 - | 1 | | 0 | 9 | 13 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Lissewege A - | Snaaskerke | 4 - | 2 | | 0 | 9 | 13 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Tielt - | Snaaskerke | 0 - | 2 | | 3 | 12 | 13 | |
15 | Zo-10/12/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Diksmuide B | 1 - | 1 | 1 | | 13 | 13 | |
16 | Zo-17/12/23 | 15:00 | Snaaskerke - | Jong Male | 1 - | 3 | 0 | | 13 | 14 | |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Sint-Kruis | 1 - | 0 | 3 | | 16 | 14 | |
17 | Za-13/01/24 | 18:00 | Koekelare A - | Snaaskerke | 3 - | 1 | | 0 | 16 | 14 | |
19 | Zo-28/01/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Houthulst A | 0 - | 4 | 0 | | 16 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Jabbeke - | Snaaskerke | 0 - | 0 | | 1 | 17 | 14 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Hooglede | 2 - | 1 | 3 | | 20 | 14 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Tielt | 1 - | 1 | 1 | | 21 | 14 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | De Haan - | Snaaskerke | 2 - | 2 | | 1 | 22 | 14 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Lichtervelde - | Snaaskerke | 1 - | 2 | | 3 | 25 | 13 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Lissewege A | 2 - | 0 | 3 | | 28 | 12 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Heist A - | Snaaskerke | 0 - | 2 | | 3 | 31 | 11 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:00 | Snaaskerke - | Oudenburg | 1 - | 1 | 1 | | 32 | 13 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Diksmuide B - | Snaaskerke | 1 - | 0 | | 0 | 32 | 14 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Daring Brugge | 0 - | 0 | 1 | | 33 | 13 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Snaaskerke | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Veurne A | - | | . | | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Jong Male | | 57 | | 17 | +45 | 90 | | 9 | +9 | 31 |
| 2 | Houthulst A | | 56 | | 18 | +26 | 72 | | 7 | +2 | 30 |
| 3 | Koekelare A | x | 48 | | 14 | +4 | 43 | | 5 | 0 | 20 |
| 4 | Veurne A | x | 47 | | 14 | +21 | 57 | | 7 | +9 | 28 |
| 5 | Hooglede | x | 45 | | 13 | +13 | 51 | | 5 | -4 | 21 |
| 6 | Heist A | x | 44 | | 14 | +17 | 64 | | 7 | +8 | 29 |
| 7 | Lichtervelde | x | 44 | | 12 | +4 | 54 | | 4 | -7 | 24 |
| 8 | Oudenburg | x | 43 | | 12 | +15 | 65 | | 6 | +9 | 33 |
| 9 | Diksmuide B | x | 40 | | 12 | +5 | 51 | | 4 | -1 | 29 |
| 10 | Jabbeke | x | 40 | | 10 | +7 | 49 | | 5 | -2 | 21 |
→ | 11 | Sint-Kruis | x | 39 | | 10 | +5 | 50 | | 4 | -1 | 18 |
| 12 | Daring Brugge | x | 33 | | 9 | -4 | 45 | | 5 | +5 | 27 |
⇒ | 13 | Snaaskerke | x | 33 | | 8 | -12 | 32 | | 4 | -7 | 17 |
| 14 | Lissewege A | x | 32 | | 9 | -20 | 64 | | 3 | -23 | 27 |
| 15 | De Haan | x | 19 | | 5 | -44 | 35 | | 3 | -25 | 16 |
| 16 | Tielt | x | 7 | | 2 | -82 | 20 | | 1 | -46 | 13 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van SINT-KRUIS1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Oudenburg - | Sint-Kruis | 2 - | 1 | | 0 | 0 | 11 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Sint-Kruis - | Lissewege A | 4 - | 6 | 0 | | 0 | 13 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Sint-Kruis - | Jabbeke | 1 - | 1 | 1 | | 1 | 14 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Koekelare A - | Sint-Kruis | 2 - | 1 | | 0 | 1 | 15 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Sint-Kruis - | Tielt | 4 - | 0 | 3 | | 4 | 12 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Lichtervelde - | Sint-Kruis | 2 - | 2 | | 1 | 5 | 12 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Sint-Kruis - | Jong Male | 2 - | 2 | 1 | | 6 | 14 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:00 | Diksmuide B - | Sint-Kruis | 0 - | 1 | | 3 | 9 | 9 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Sint-Kruis - | Hooglede | 1 - | 2 | 0 | | 9 | 10 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:00 | Veurne A - | Sint-Kruis | 2 - | 0 | | 0 | 9 | 12 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Sint-Kruis - | Heist A | 1 - | 1 | 1 | | 10 | 12 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Sint-Kruis - | De Haan | 4 - | 1 | 3 | | 13 | 12 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Daring Brugge - | Sint-Kruis | 1 - | 1 | | 1 | 14 | 12 | |
15 | Zo-10/12/23 | 14:30 | Sint-Kruis - | Houthulst A | 3 - | 2 | 3 | | 17 | 11 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Tielt - | Sint-Kruis | 0 - | 2 | | 3 | 20 | 10 | |
12 | Zo-07/01/24 | 15:00 | Snaaskerke - | Sint-Kruis | 1 - | 0 | | 0 | 20 | 11 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Sint-Kruis - | Diksmuide B | 1 - | 5 | 0 | | 20 | 12 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Hooglede - | Sint-Kruis | 0 - | 0 | | 1 | 21 | 12 | |
18 | Wo-31/01/24 | 20:00 | Heist A - | Sint-Kruis | 3 - | 2 | | 0 | 21 | 12 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Koekelare A | 3 - | 1 | 3 | | 24 | 12 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Jong Male - | Sint-Kruis | 0 - | 0 | | 1 | 25 | 12 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Veurne A | 2 - | 2 | 1 | | 26 | 12 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Oudenburg | 1 - | 1 | 1 | | 27 | 14 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Daring Brugge | 2 - | 1 | 3 | | 30 | 13 | |
23 | Wo-20/03/24 | 20:00 | Jabbeke - | Sint-Kruis | 1 - | 2 | | 3 | 33 | 10 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | De Haan - | Sint-Kruis | 4 - | 2 | | 0 | 33 | 11 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Sint-Kruis - | Lichtervelde | 3 - | 1 | 3 | | 36 | 11 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:00 | Houthulst A - | Sint-Kruis | 1 - | 4 | | 3 | 39 | 11 | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sint-Kruis - | Snaaskerke | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Lissewege A - | Sint-Kruis | - | | | . | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Jong Male | | 26 | | 2 | Heist A | x | 24 | | 3 | Veurne A | x | 22 | | 4 | Oudenburg | x | 19 | | 5 | Lissewege A | x | 18 | | 6 | Houthulst A | x | 17 | | 7 | Koekelare A | x | 17 | | 8 | Lichtervelde | x | 13 | | 9 | Hooglede | x | 12 | | 10 | Daring Brugge | x | 11 | | 11 | Jabbeke | x | 11 | → | 12 | Sint-Kruis | x | 9 | ⇒ | 13 | Snaaskerke | x | 9 | | 14 | Diksmuide B | x | 7 | | 15 | Tielt | x | 6 | | 16 | De Haan | x | 2 | | Periode2(10/10) | 1 | Houthulst A | | 27 | | 2 | Jong Male | x | 22 | | 3 | Jabbeke | x | 22 | | 4 | Hooglede | x | 17 | → | 5 | Sint-Kruis | x | 15 | | 6 | Lichtervelde | x | 15 | | 7 | Diksmuide B | x | 14 | | 8 | Koekelare A | x | 14 | | . | Daring Brugge | x | 14 | | 10 | Lissewege A | x | 13 | | 11 | Veurne A | x | 12 | | 12 | Oudenburg | x | 12 | ⇒ | 13 | Snaaskerke | x | 11 | | 14 | De Haan | x | 9 | | 15 | Heist A | x | 8 | | 16 | Tielt | x | 0 | | Periode3(8/10) | 1 | Diksmuide B | | 19 | | 2 | Koekelare A | | 17 | | 3 | Lichtervelde | | 16 | | 4 | Hooglede | | 16 | → | 5 | Sint-Kruis | | 15 | | 6 | Veurne A | | 13 | ⇒ | 7 | Snaaskerke | x | 13 | | 8 | Heist A | x | 12 | | 9 | Houthulst A | x | 12 | | 10 | Oudenburg | x | 12 | | 11 | Jong Male | x | 9 | | 12 | Daring Brugge | x | 8 | | 13 | De Haan | x | 8 | | 14 | Jabbeke | x | 7 | | 15 | Lissewege A | x | 1 | | 16 | Tielt | x | 1 | |
Beste aanval | Jong Male | 90 | | Houthulst A | 72 | | Oudenburg | 65 | | Heist A | 64 | | Lissewege A | 64 | | Veurne A | 57 | | Lichtervelde | 54 | | Hooglede | 51 | | Diksmuide B | 51 | → | Sint-Kruis | 50 | | Jabbeke | 49 | | Daring Brugge | 45 | | Koekelare A | 43 | | De Haan | 35 | ⇒ | Snaaskerke | 32 | | Tielt | 20 | | Beste verdediging | Veurne A | 36 | | Hooglede | 38 | | Koekelare A | 39 | | Jabbeke | 42 | ⇒ | Snaaskerke | 44 | | Jong Male | 45 | → | Sint-Kruis | 45 | | Houthulst A | 46 | | Diksmuide B | 46 | | Heist A | 47 | | Daring Brugge | 49 | | Lichtervelde | 50 | | Oudenburg | 50 | | De Haan | 79 | | Lissewege A | 84 | | Tielt | 102 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.