www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Brabant vv : 4de Provinciale E

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:00Liedekerke B-

Steenhuffel B

1-4
19:00

Strombeek

-Meise B1-0
20:00Mazenzele Opwijk B-Asse-Zellik B2-2
20:30Merchtem United-

Boskant Peizegem

0-3

zondag 01/09/2019

14:00

Asse-Terheide B

-Ritterklub B3-1
.

Delta Londerzeel B

-Hekelgem B4-2
15:00Wemmel B-

Kapelle o/d Bos

2-4
.

Essene

-De Leeuwkens B3-1

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Ritterklub B-

Wemmel B

1-3
19:30

Asse-Zellik B

-Asse-Terheide B5-1
.

Hekelgem B

-Merchtem United2-1
20:00

Steenhuffel B

-Essene2-0
.

De Leeuwkens B

-Delta Londerzeel B5-1
.

Meise B

-Mazenzele Opwijk B8-1

zondag 08/09/2019

15:00Boskant Peizegem-Strombeek-F2
.

Kapelle o/d Bos

-Liedekerke B9-0

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00

Liedekerke B

-Ritterklub B5-1
20:00Merchtem United-De Leeuwkens B0-0

zondag 15/09/2019

15:00

Wemmel B

-Asse-Zellik B4-3
.

Boskant Peizegem

-Hekelgem B2-1
.Asse-Terheide B-

Meise B

0-4
.

Strombeek

-Mazenzele Opwijk B4-2
.Essene-

Kapelle o/d Bos

0-4
.

Delta Londerzeel B

-Steenhuffel B2-0

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00

Ritterklub B

-Essene3-2
19:30Hekelgem B-

Strombeek

1-2
.

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3-1
20:00

Steenhuffel B

-Merchtem United3-0
.Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

1-2
.De Leeuwkens B-

Boskant Peizegem

1-3
.

Meise B

-Wemmel B4-2

zondag 22/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel B4-1

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

18:00Liedekerke B-

Meise B

1-3
19:30Hekelgem B-

De Leeuwkens B

1-3

zondag 29/09/2019

15:00

Boskant Peizegem

-Steenhuffel B1-0
.

Essene

-Asse-Zellik B2-1
.Wemmel B-Mazenzele Opwijk B1-1
.Strombeek-

Asse-Terheide B

0-3
.Delta Londerzeel B-Ritterklub B3-3

zaterdag 01/02/2020

20:00Merchtem United-

Kapelle o/d Bos

1-3

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Ritterklub B

-Merchtem United5-1
19:30Asse-Zellik B-

Delta Londerzeel B

2-5
20:00De Leeuwkens B-

Strombeek

2-3
.

Steenhuffel B

-Hekelgem B7-1
.

Meise B

-Essene6-0
.Mazenzele Opwijk B-

Liedekerke B

3-4

zondag 06/10/2019

15:00

Asse-Terheide B

-Wemmel B3-0
.

Kapelle o/d Bos

-Boskant Peizegem5-2

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00Liedekerke B-Asse-Terheide B3-3
19:30Hekelgem B-

Kapelle o/d Bos

0-5
20:00

De Leeuwkens B

-Steenhuffel B4-1
.Merchtem United-Asse-Zellik B3-3

zondag 13/10/2019

15:00Boskant Peizegem-

Ritterklub B

1-4
.Essene-Mazenzele Opwijk B3-3
.Delta Londerzeel B-

Meise B

0-1
.

Strombeek

-Wemmel B4-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00

Ritterklub B

-Hekelgem B6-0
20:00

Steenhuffel B

-Strombeek3-2
.Mazenzele Opwijk B-

Delta Londerzeel B

3-8
.

Meise B

-Merchtem United3-1

zondag 20/10/2019

15:00

Asse-Terheide B

-Essene6-0
.

Wemmel B

-Liedekerke B5-0
.

Kapelle o/d Bos

-De Leeuwkens B1-0

zaterdag 02/11/2019

19:30Asse-Zellik B-

Boskant Peizegem

2-3

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:30Hekelgem B-

Asse-Zellik B

1-4
20:00Merchtem United-

Mazenzele Opwijk B

1-2
.De Leeuwkens B-Ritterklub B3-3
.Steenhuffel B-

Kapelle o/d Bos

0-3

zondag 27/10/2019

15:00Boskant Peizegem-Meise B2-2
.

Delta Londerzeel B

-Asse-Terheide B2-1
.

Strombeek

-Liedekerke B2-0

zondag 22/12/2019

14:30

Essene

-Wemmel B3-0

speeldag 10

zondag 03/11/2019

15:00Asse-Terheide B-

Merchtem United

1-3

zaterdag 09/11/2019

18:00

Liedekerke B

-Essene3-0
.Ritterklub B-

Steenhuffel B

0-5
19:30Asse-Zellik B-

De Leeuwkens B

1-4
20:00

Mazenzele Opwijk B

-Boskant Peizegem4-2
.

Meise B

-Hekelgem B2-1

zondag 10/11/2019

14:00

Wemmel B

-Delta Londerzeel B4-2
14:30

Kapelle o/d Bos

-Strombeek2-1

speeldag 11

zaterdag 16/11/2019

19:30Hekelgem B-Mazenzele Opwijk B4-4
20:00De Leeuwkens B-

Meise B

0-2
20:30Merchtem United-

Wemmel B

0-7

zondag 17/11/2019

14:30

Boskant Peizegem

-Asse-Terheide B1-0
.

Kapelle o/d Bos

-Ritterklub B2-1
.Delta Londerzeel B-Liedekerke B1-1
15:00

Steenhuffel B

-Asse-Zellik B5-0
.

Strombeek

-Essene2-0

speeldag 12

zaterdag 23/11/2019

18:00Ritterklub B-

Strombeek

0-2
.

Liedekerke B

-Merchtem United1-0
19:30Asse-Zellik B-

Kapelle o/d Bos

0-3
20:00Meise B-Steenhuffel B3-3
.

Mazenzele Opwijk B

-De Leeuwkens B4-1

zondag 24/11/2019

12:30

Asse-Terheide B

-Hekelgem B2-1
14:00Wemmel B-

Boskant Peizegem

2-3
14:30Essene-

Delta Londerzeel B

2-3

speeldag 13

zondag 03/11/2019

14:30

Steenhuffel B

-Mazenzele Opwijk B3-0

zaterdag 30/11/2019

18:00

Ritterklub B

-Asse-Zellik B3-1
20:00De Leeuwkens B-

Asse-Terheide B

0-1
20:30

Merchtem United

-Essene2-0

zondag 01/12/2019

14:30

Boskant Peizegem

-Liedekerke B1-0
.

Hekelgem B

-Wemmel B3-0
.Kapelle o/d Bos-Meise B0-0
15:00

Strombeek

-Delta Londerzeel B7-0

speeldag 14

zaterdag 07/12/2019

18:00

Liedekerke B

-Hekelgem B2-1
20:00Meise B-Ritterklub B2-2
.Mazenzele Opwijk B-

Kapelle o/d Bos

1-3

zondag 08/12/2019

12:30

Delta Londerzeel B

-Merchtem United3-1
14:00

Wemmel B

-De Leeuwkens B1-0
14:30Essene-

Boskant Peizegem

1-3
15:00Strombeek-

Asse-Zellik B

1-2

zondag 26/04/2020

00:00Asse-Terheide B-Steenhuffel B-PP

speeldag 15

zaterdag 14/12/2019

18:00Ritterklub B-Mazenzele Opwijk B3-3
19:30Asse-Zellik B-

Meise B

0-4
.Hekelgem B-

Essene

1-4
20:00

De Leeuwkens B

-Liedekerke B5-0
20:30Merchtem United-

Strombeek

1-3

zondag 15/12/2019

14:30

Boskant Peizegem

-Delta Londerzeel B3-0
.

Kapelle o/d Bos

-Asse-Terheide B5-0

donderdag 19/03/2020

00:00Steenhuffel B-Wemmel B-PP

speeldag 16

zaterdag 04/01/2020

18:00Ritterklub B-Asse-Terheide B2-2
19:30

Asse-Zellik B

-Mazenzele Opwijk B3-2
.Hekelgem B-Delta Londerzeel B2-2
20:00

Steenhuffel B

-Liedekerke B6-0
.De Leeuwkens B-

Essene

3-5
.

Meise B

-Strombeek3-1

zondag 05/01/2020

14:30Boskant Peizegem-

Merchtem United

2-4
.

Kapelle o/d Bos

-Wemmel B5-1

speeldag 17

zaterdag 11/01/2020

18:00Liedekerke B-

Kapelle o/d Bos

1-2
20:00

Mazenzele Opwijk B

-Meise B3-2
20:30

Merchtem United

-Hekelgem B3-2

zondag 12/01/2020

14:30Delta Londerzeel B-De Leeuwkens B2-2
.Essene-

Steenhuffel B

2-4
.

Asse-Terheide B

-Asse-Zellik B5-0F1
15:00Wemmel B-

Ritterklub B

0-5F1
.

Strombeek

-Boskant Peizegem3-2

speeldag 18

zaterdag 18/01/2020

18:00Ritterklub B-

Liedekerke B

1-3
19:30Hekelgem B-

Boskant Peizegem

2-4
20:00Mazenzele Opwijk B-

Strombeek

0-5
.

Steenhuffel B

-Delta Londerzeel B2-1
.

Meise B

-Asse-Terheide B3-1
.

De Leeuwkens B

-Merchtem United4-2

zondag 19/01/2020

14:30

Kapelle o/d Bos

-Essene2-0

woensdag 04/03/2020

20:00Asse-Zellik B-Wemmel B2-2

speeldag 19

zaterdag 25/01/2020

18:00

Liedekerke B

-Asse-Zellik B4-0
20:00Merchtem United-Steenhuffel B1-1

zondag 26/01/2020

14:30Delta Londerzeel B-

Kapelle o/d Bos

0-1
.Asse-Terheide B-

Mazenzele Opwijk B

1-2
.Essene-Ritterklub B1-1
.

Boskant Peizegem

-De Leeuwkens B5-1
15:00Wemmel B-

Meise B

2-3
.

Strombeek

-Hekelgem B7-0

speeldag 20

zondag 29/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Merchtem United4-1

zaterdag 01/02/2020

18:00

Ritterklub B

-Delta Londerzeel B2-0
20:00Steenhuffel B-Boskant Peizegem1-1
.Mazenzele Opwijk B-

Wemmel B

0-2
.

De Leeuwkens B

-Hekelgem B6-1

zondag 02/02/2020

15:00Asse-Terheide B-

Strombeek

0-3

donderdag 20/02/2020

20:00

Asse-Zellik B

-Essene2-1

woensdag 04/03/2020

20:00

Meise B

-Liedekerke B1-0

speeldag 21

zaterdag 08/02/2020

18:00Liedekerke B-

Mazenzele Opwijk B

2-3
19:30Hekelgem B-Steenhuffel B1-1
20:00

Merchtem United

-Ritterklub B4-1

zondag 23/02/2020

15:00Essene-

Meise B

0-3
.

Wemmel B

-Asse-Terheide B3-1
.

Boskant Peizegem

-Kapelle o/d Bos2-1
.

Delta Londerzeel B

-Asse-Zellik B2-0

woensdag 18/03/2020

00:00Strombeek-De Leeuwkens B-PP

speeldag 22

zaterdag 15/02/2020

19:30Asse-Zellik B-

Merchtem United

0-3
20:00Steenhuffel B-

De Leeuwkens B

1-2
.

Meise B

-Delta Londerzeel B1-0
.

Mazenzele Opwijk B

-Essene3-0

zondag 16/02/2020

15:00Kapelle o/d Bos-Hekelgem B1-1
.Asse-Terheide B-

Liedekerke B

2-3

woensdag 11/03/2020

20:15Wemmel B-

Strombeek

0-5

donderdag 19/03/2020

00:00Ritterklub B-Boskant Peizegem-PP

speeldag 23

zaterdag 29/02/2020

18:00

Liedekerke B

-Wemmel B3-1
19:30Hekelgem B-

Ritterklub B

0-4
20:00Merchtem United-

Meise B

1-3
.De Leeuwkens B-

Kapelle o/d Bos

2-4

zondag 01/03/2020

15:00

Delta Londerzeel B

-Mazenzele Opwijk B3-1
.Essene-

Asse-Terheide B

2-4
.

Strombeek

-Steenhuffel B3-1
.

Boskant Peizegem

-Asse-Zellik B6-1

speeldag 24

zaterdag 07/03/2020

18:00Ritterklub B-

De Leeuwkens B

3-4
.Liedekerke B-

Strombeek

0-2
19:30

Asse-Zellik B

-Hekelgem B2-1
20:00

Mazenzele Opwijk B

-Merchtem United4-1
.

Meise B

-Boskant Peizegem5-1

zondag 08/03/2020

15:00

Kapelle o/d Bos

-Steenhuffel B6-2
.

Wemmel B

-Essene2-1
.Asse-Terheide B-

Delta Londerzeel B

1-3

speeldag 25

zondag 15/03/2020

00:00Hekelgem B-Meise B-PP
.De Leeuwkens B-Asse-Zellik B-PP
.Merchtem United-Asse-Terheide B-PP
.Boskant Peizegem-Mazenzele Opwijk B-PP
.Delta Londerzeel B-Wemmel B-PP
.Essene-Liedekerke B-PP
.Strombeek-Kapelle o/d Bos-PP
.Steenhuffel B-Ritterklub B-PP

speeldag 26

zondag 22/03/2020

00:00Liedekerke B-Delta Londerzeel B-PP
.Ritterklub B-Kapelle o/d Bos-PP
.Asse-Zellik B-Steenhuffel B-PP
.Mazenzele Opwijk B-Hekelgem B-PP
.Meise B-De Leeuwkens B-PP
.Wemmel B-Merchtem United-PP
.Asse-Terheide B-Boskant Peizegem-PP
.Essene-Strombeek-PP

speeldag 27

zondag 29/03/2020

00:00Hekelgem B-Asse-Terheide B-PP
.Merchtem United-Liedekerke B-PP
.De Leeuwkens B-Mazenzele Opwijk B-PP
.Steenhuffel B-Meise B-PP
.Boskant Peizegem-Wemmel B-PP
.Delta Londerzeel B-Essene-PP
.Strombeek-Ritterklub B-PP
.Kapelle o/d Bos-Asse-Zellik B-PP

speeldag 28

zondag 05/04/2020

00:00Liedekerke B-Boskant Peizegem-PP
.Asse-Terheide B-De Leeuwkens B-PP
.Meise B-Kapelle o/d Bos-PP
.Mazenzele Opwijk B-Steenhuffel B-PP
.Essene-Merchtem United-PP
.Wemmel B-Hekelgem B-PP
.Asse-Zellik B-Ritterklub B-PP
.Delta Londerzeel B-Strombeek-PP

speeldag 29

zaterdag 21/12/2019

18:00Steenhuffel B-Asse-Terheide B2-2

zondag 26/04/2020

00:00Ritterklub B-Meise B-PP
.Kapelle o/d Bos-Mazenzele Opwijk B-PP
.De Leeuwkens B-Wemmel B-PP
.Hekelgem B-Liedekerke B-PP
.Boskant Peizegem-Essene-PP
.Merchtem United-Delta Londerzeel B-PP
.Asse-Zellik B-Strombeek-PP

speeldag 30

zondag 03/05/2020

00:00Strombeek-Merchtem United-PP
.Delta Londerzeel B-Boskant Peizegem-PP
.Essene-Hekelgem B-PP
.Liedekerke B-De Leeuwkens B-PP
.Wemmel B-Steenhuffel B-PP
.Asse-Terheide B-Kapelle o/d Bos-PP
.Mazenzele Opwijk B-Ritterklub B-PP
.Meise B-Asse-Zellik B-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/24

1

2

3

4

5

6

7

Kapelle o/d Bos6521+607910+2433
2.xMeise B5818+45688+1727
3.xStrombeek*53,2217,74+35,4865,748,35+12,5230,26
4.xBoskant Peizegem*45,9114,61+8,3555,306,26+1,0428,17
5.xSteenhuffel B*39,6511,48+21,9159,483,13-2,0922,96
6.xDelta Londerzeel B3410-3484-1226
7.xDe Leeuwkens B*31,39,39+5,2255,304,17-4,1718,78
8.xRitterklub B*31,38,35+5,2257,393,13+2,0927,13
9.xWemmel B*30,269,39-10,43483,13-8,3520,87
10.xAsse-Terheide B309-4454-821
11.xLiedekerke B299-21383-2712
12.xMazenzele Opwijk B298-16523-1224
13.xAsse-Zellik B247-29392-2117
14.xMerchtem United216-25353-1418
15.xEssene175-32322-2413
16.xHekelgem B102-48300-3212

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden