www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

18:00

Ritterklub B

-Essene3 -2
19:30Hekelgem B-

Strombeek

1-2
.

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3 -1
20:00

Steenhuffel B

-Merchtem United3-0
.Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

1-2
.De Leeuwkens B-

Boskant Peizegem

1 -3
.

Meise B

-Wemmel B4 -2

zondag 22/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel B4 -1

zaterdag 28/09/2019

18:00Liedekerke B3- 3Meise B-
19:30Hekelgem B3- 1De Leeuwkens B-

zondag 29/09/2019

15:00Kapelle o/d Bos6 -0Merchtem United-
.Boskant Peizegem4-3Steenhuffel B-
.Essene3-1Asse-Zellik B-
.Wemmel B3-0Mazenzele Opwijk B-
.Strombeek6 -3Asse-Terheide B-
.Delta Londerzeel B6-0Ritterklub B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Kapelle o/d Bos12
2.Meise B9
3.Steenhuffel B9
4.Boskant Peizegem9
5.Strombeek9
6.Asse-Zellik B7
7.Wemmel B6
8.Delta Londerzeel B6
9.Asse-Terheide B6
10.De Leeuwkens B4
11.Hekelgem B3
12.Essene3
13.Ritterklub B3
14.Liedekerke B3
15.Merchtem United1
16.Mazenzele Opwijk B1

Brabant : 4de Provinciale E --> Asse-Zellik B

Essene

1.Zo-01/09/1915:00Essene-De Leeuwkens B3 -1

3

35
2.Za-07/09/1920:00Steenhuffel B-Essene2 -0037
3.Zo-15/09/1915:00Essene-Kapelle o/d Bos0 -40311
4.Za-21/09/1918:00Ritterklub B-Essene3 -20312
5.Zo-29/09/1915:00Essene-

Asse-Zellik B

-.
6.Za-05/10/1920:00Meise B-Essene -.
7.Zo-13/10/1915:00Essene-Mazenzele Opwijk B -.
8.Za-19/10/1919:30Asse-Terheide B-Essene -.
9.Zo-27/10/1900:00Essene-Wemmel B -.
10.Zo-10/11/1900:00Liedekerke B-Essene -.
11.Zo-17/11/1900:00Strombeek-Essene -.
12.Zo-24/11/1900:00Essene-Delta Londerzeel B -.
13.Zo-01/12/1900:00Merchtem United-Essene -.
14.Zo-08/12/1900:00Essene-Boskant Peizegem -.
15.Zo-15/12/1900:00Hekelgem B-Essene -.
16.Zo-05/01/2000:00De Leeuwkens B-Essene -.
17.Zo-12/01/2000:00Essene-Steenhuffel B -.
18.Zo-19/01/2000:00Kapelle o/d Bos-Essene -.
19.Zo-26/01/2000:00Essene-Ritterklub B -.
20.Zo-02/02/2000:00

Asse-Zellik B

-Essene -.
21.Zo-09/02/2000:00Essene-Meise B -.
22.Zo-16/02/2000:00Mazenzele Opwijk B-Essene -.
23.Zo-01/03/2000:00Essene-Asse-Terheide B -.
24.Zo-08/03/2000:00Wemmel B-Essene -.
25.Zo-15/03/2000:00Essene-Liedekerke B -.
26.Zo-22/03/2000:00Essene-Strombeek -.
27.Zo-29/03/2000:00Delta Londerzeel B-Essene -.
28.Zo-05/04/2000:00Essene-Merchtem United -.
29.Zo-26/04/2000:00Boskant Peizegem-Essene -.
30.Zo-03/05/2000:00Essene-Hekelgem B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Asse-Zellik B

1.Za-31/08/1920:00Mazenzele Opwijk B-

Asse-Zellik B

2 -2118
2.Za-07/09/1919:30

Asse-Zellik B

-Asse-Terheide B5 -1

3

43
3.Zo-15/09/1915:00Wemmel B-

Asse-Zellik B

4 -3048
4.Za-21/09/1919:30

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3 -1

3

76
5.Zo-29/09/1915:00Essene-

Asse-Zellik B

-.
6.Za-05/10/1919:30

Asse-Zellik B

-Delta Londerzeel B -.
7.Za-12/10/1920:00Merchtem United-

Asse-Zellik B

-.
8.Zo-20/10/1915:00

Asse-Zellik B

-Boskant Peizegem -.
9.Zo-27/10/1900:00Hekelgem B-

Asse-Zellik B

-.
10.Zo-10/11/1900:00

Asse-Zellik B

-De Leeuwkens B -.
11.Zo-17/11/1900:00Steenhuffel B-

Asse-Zellik B

-.
12.Zo-24/11/1900:00

Asse-Zellik B

-Kapelle o/d Bos -.
13.Zo-01/12/1900:00Ritterklub B-

Asse-Zellik B

-.
14.Zo-08/12/1900:00Strombeek-

Asse-Zellik B

-.
15.Zo-15/12/1900:00

Asse-Zellik B

-Meise B -.
16.Zo-05/01/2000:00

Asse-Zellik B

-Mazenzele Opwijk B -.
17.Zo-12/01/2000:00Asse-Terheide B-

Asse-Zellik B

-.
18.Zo-19/01/2000:00

Asse-Zellik B

-Wemmel B -.
19.Zo-26/01/2000:00Liedekerke B-

Asse-Zellik B

-.
20.Zo-02/02/2000:00

Asse-Zellik B

-Essene -.
21.Zo-09/02/2000:00Delta Londerzeel B-

Asse-Zellik B

-.
22.Zo-16/02/2000:00

Asse-Zellik B

-Merchtem United -.
23.Zo-01/03/2000:00Boskant Peizegem-

Asse-Zellik B

-.
24.Zo-08/03/2000:00

Asse-Zellik B

-Hekelgem B -.
25.Zo-15/03/2000:00De Leeuwkens B-

Asse-Zellik B

-.
26.Zo-22/03/2000:00

Asse-Zellik B

-Steenhuffel B -.
27.Zo-29/03/2000:00Kapelle o/d Bos-

Asse-Zellik B

-.
28.Zo-05/04/2000:00

Asse-Zellik B

-Ritterklub B -.
29.Zo-26/04/2000:00

Asse-Zellik B

-Strombeek -.
30.Zo-03/05/2000:00Meise B-

Asse-Zellik B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Kapelle o/d Bos613:1+12
2Meise B612:3+9
3Asse-Zellik B68:2+6
4Steenhuffel B65:0+5
5Delta Londerzeel B66:2+4
6Strombeek65:2+3
7De Leeuwkens B36:4+2
8Liedekerke B36:5+1
9Hekelgem B33:30
10Wemmel B36:7-1
11Ritterklub B34:5-1
12Essene33:5-2
.Asse-Terheide B33:5-2
14Boskant Peizegem32:6-4
15Mazenzele Opwijk B13:4-1
16Merchtem United10:3-3

alle wedstrijden (4/30)

1Kapelle o/d Bos1221:3+18
2Meise B916:4+12
3Steenhuffel B99:3+6
4Boskant Peizegem98:7+1
5Strombeek97:8-1
6Asse-Zellik B713:8+5
7Wemmel B611:12-1
8Delta Londerzeel B68:11-3
9Asse-Terheide B66:11-5
10De Leeuwkens B47:70
11Hekelgem B36:9-3
12Essene35:10-5
13Ritterklub B36:13-7
14Liedekerke B37:17-10
15Merchtem United11:8-7
16Mazenzele Opwijk B16:16-10

uitwedstrijden (2/15)

1Kapelle o/d Bos68:2+6
2Boskant Peizegem66:1+5
3Meise B34:1+3
4Steenhuffel B34:3+1
5Wemmel B35:50
6Asse-Terheide B33:6-3
7Strombeek32:6-4
8Asse-Zellik B15:6-1
9De Leeuwkens B11:3-2
10Hekelgem B03:6-3
11Essene02:5-3
12Merchtem United01:5-4
13Ritterklub B02:8-6
14Delta Londerzeel B02:9-7
15Mazenzele Opwijk B03:12-9
16Liedekerke B01:12-11