www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Brabant : 4de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

18:00

Ritterklub B

-Essene3 -2
19:30Hekelgem B-

Strombeek

1-2
.

Asse-Zellik B

-Liedekerke B3 -1
20:00

Steenhuffel B

-Merchtem United3-0
.Mazenzele Opwijk B-

Asse-Terheide B

1-2
.De Leeuwkens B-

Boskant Peizegem

1 -3
.

Meise B

-Wemmel B4 -2

zondag 22/09/2019

15:00

Kapelle o/d Bos

-Delta Londerzeel B4 -1

zaterdag 28/09/2019

18:00Liedekerke B3- 3Meise B-
19:30Hekelgem B3- 1De Leeuwkens B-

zondag 29/09/2019

15:00Kapelle o/d Bos6 -0Merchtem United-
.Boskant Peizegem4-3Steenhuffel B-
.Essene3-1Asse-Zellik B-
.Wemmel B3-0Mazenzele Opwijk B-
.Strombeek6 -3Asse-Terheide B-
.Delta Londerzeel B6-0Ritterklub B-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

4/30

1.Kapelle o/d Bos12
2.Meise B9
3.Steenhuffel B9
4.Boskant Peizegem9
5.Strombeek9
6.Asse-Zellik B7
7.Wemmel B6
8.Delta Londerzeel B6
9.Asse-Terheide B6
10.De Leeuwkens B4
11.Hekelgem B3
12.Essene3
13.Ritterklub B3
14.Liedekerke B3
15.Merchtem United1
16.Mazenzele Opwijk B1

Brabant : 4de Provinciale E --> Delta Londerzeel B

Delta Londerzeel B

1.Zo-01/09/1914:00

Delta Londerzeel B

-Hekelgem B4 -2

3

34
2.Za-07/09/1920:00De Leeuwkens B-

Delta Londerzeel B

5 -1039
3.Zo-15/09/1915:00

Delta Londerzeel B

-Steenhuffel B2 -0

3

65
4.Zo-22/09/1915:00Kapelle o/d Bos-

Delta Londerzeel B

4 -1068
5.Zo-29/09/1915:00

Delta Londerzeel B

-Ritterklub B -.
6.Za-05/10/1919:30Asse-Zellik B-

Delta Londerzeel B

-.
7.Zo-13/10/1915:00

Delta Londerzeel B

-Meise B -.
8.Za-19/10/1920:00Mazenzele Opwijk B-

Delta Londerzeel B

-.
9.Zo-27/10/1900:00

Delta Londerzeel B

-Asse-Terheide B -.
10.Zo-10/11/1900:00Wemmel B-

Delta Londerzeel B

-.
11.Zo-17/11/1900:00

Delta Londerzeel B

-Liedekerke B -.
12.Zo-24/11/1900:00Essene-

Delta Londerzeel B

-.
13.Zo-01/12/1900:00Strombeek-

Delta Londerzeel B

-.
14.Zo-08/12/1900:00

Delta Londerzeel B

-Merchtem United -.
15.Zo-15/12/1900:00Boskant Peizegem-

Delta Londerzeel B

-.
16.Zo-05/01/2000:00Hekelgem B-

Delta Londerzeel B

-.
17.Zo-12/01/2000:00

Delta Londerzeel B

-De Leeuwkens B -.
18.Zo-19/01/2000:00Steenhuffel B-

Delta Londerzeel B

-.
19.Zo-26/01/2000:00

Delta Londerzeel B

-Kapelle o/d Bos -.
20.Zo-02/02/2000:00Ritterklub B-

Delta Londerzeel B

-.
21.Zo-09/02/2000:00

Delta Londerzeel B

-Asse-Zellik B -.
22.Zo-16/02/2000:00Meise B-

Delta Londerzeel B

-.
23.Zo-01/03/2000:00

Delta Londerzeel B

-Mazenzele Opwijk B -.
24.Zo-08/03/2000:00Asse-Terheide B-

Delta Londerzeel B

-.
25.Zo-15/03/2000:00

Delta Londerzeel B

-Wemmel B -.
26.Zo-22/03/2000:00Liedekerke B-

Delta Londerzeel B

-.
27.Zo-29/03/2000:00

Delta Londerzeel B

-Essene -.
28.Zo-05/04/2000:00

Delta Londerzeel B

-Strombeek -.
29.Zo-26/04/2000:00Merchtem United-

Delta Londerzeel B

-.
30.Zo-03/05/2000:00

Delta Londerzeel B

-Boskant Peizegem -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Ritterklub B

1.Zo-01/09/1914:00Asse-Terheide B-Ritterklub B3 -10013
2.Za-07/09/1918:00Ritterklub B-Wemmel B1 -30014
3.Za-14/09/1918:00Liedekerke B-Ritterklub B5 -10016-
4.Za-21/09/1918:00Ritterklub B-Essene3 -2

3

313
5.Zo-29/09/1915:00

Delta Londerzeel B

-Ritterklub B -.
6.Za-05/10/1918:00Ritterklub B-Merchtem United -.
7.Zo-13/10/1915:00Boskant Peizegem-Ritterklub B -.
8.Za-19/10/1918:00Ritterklub B-Hekelgem B -.
9.Zo-27/10/1900:00De Leeuwkens B-Ritterklub B -.
10.Zo-10/11/1900:00Ritterklub B-Steenhuffel B -.
11.Zo-17/11/1900:00Kapelle o/d Bos-Ritterklub B -.
12.Zo-24/11/1900:00Ritterklub B-Strombeek -.
13.Zo-01/12/1900:00Ritterklub B-Asse-Zellik B -.
14.Zo-08/12/1900:00Meise B-Ritterklub B -.
15.Zo-15/12/1900:00Ritterklub B-Mazenzele Opwijk B -.
16.Zo-05/01/2000:00Ritterklub B-Asse-Terheide B -.
17.Zo-12/01/2000:00Wemmel B-Ritterklub B -.
18.Zo-19/01/2000:00Ritterklub B-Liedekerke B -.
19.Zo-26/01/2000:00Essene-Ritterklub B -.
20.Zo-02/02/2000:00Ritterklub B-

Delta Londerzeel B

-.
21.Zo-09/02/2000:00Merchtem United-Ritterklub B -.
22.Zo-16/02/2000:00Ritterklub B-Boskant Peizegem -.
23.Zo-01/03/2000:00Hekelgem B-Ritterklub B -.
24.Zo-08/03/2000:00Ritterklub B-De Leeuwkens B -.
25.Zo-15/03/2000:00Steenhuffel B-Ritterklub B -.
26.Zo-22/03/2000:00Ritterklub B-Kapelle o/d Bos -.
27.Zo-29/03/2000:00Strombeek-Ritterklub B -.
28.Zo-05/04/2000:00Asse-Zellik B-Ritterklub B -.
29.Zo-26/04/2000:00Ritterklub B-Meise B -.
30.Zo-03/05/2000:00Mazenzele Opwijk B-Ritterklub B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (2/15)

1Kapelle o/d Bos613:1+12
2Meise B612:3+9
3Asse-Zellik B68:2+6
4Steenhuffel B65:0+5
5Delta Londerzeel B66:2+4
6Strombeek65:2+3
7De Leeuwkens B36:4+2
8Liedekerke B36:5+1
9Hekelgem B33:30
10Wemmel B36:7-1
11Ritterklub B34:5-1
12Essene33:5-2
.Asse-Terheide B33:5-2
14Boskant Peizegem32:6-4
15Mazenzele Opwijk B13:4-1
16Merchtem United10:3-3

alle wedstrijden (4/30)

1Kapelle o/d Bos1221:3+18
2Meise B916:4+12
3Steenhuffel B99:3+6
4Boskant Peizegem98:7+1
5Strombeek97:8-1
6Asse-Zellik B713:8+5
7Wemmel B611:12-1
8Delta Londerzeel B68:11-3
9Asse-Terheide B66:11-5
10De Leeuwkens B47:70
11Hekelgem B36:9-3
12Essene35:10-5
13Ritterklub B36:13-7
14Liedekerke B37:17-10
15Merchtem United11:8-7
16Mazenzele Opwijk B16:16-10

uitwedstrijden (2/15)

1Kapelle o/d Bos68:2+6
2Boskant Peizegem66:1+5
3Meise B34:1+3
4Steenhuffel B34:3+1
5Wemmel B35:50
6Asse-Terheide B33:6-3
7Strombeek32:6-4
8Asse-Zellik B15:6-1
9De Leeuwkens B11:3-2
10Hekelgem B03:6-3
11Essene02:5-3
12Merchtem United01:5-4
13Ritterklub B02:8-6
14Delta Londerzeel B02:9-7
15Mazenzele Opwijk B03:12-9
16Liedekerke B01:12-11