www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Brabant-vv-4E: PLENKE WERCHTER
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Deurne - | Plenke Werchter | 0 - | 3 | | 3 | 3 | 6 | |
2 | Za-09/09/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Tielt-Winge B | 9 - | 0 | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Za-16/09/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | KVC Haacht A | 4 - | 1 | 3 | | 9 | 1 | |
4 | Za-23/09/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Plenke Werchter | 2 - | 4 | | 3 | 12 | 1 | |
5 | Za-30/09/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Rap.Wezemaal B | 5 - | 1 | 3 | | 15 | 1 | |
6 | Zo-08/10/23 | 18:00 | Linden B - | Plenke Werchter | 1 - | 4 | | 3 | 18 | 1 | |
7 | Za-14/10/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Klimop Begijnendijk | 2 - | 0 | 3 | | 21 | 1 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Langdorp - | Plenke Werchter | 4 - | 4 | | 1 | 22 | 1 | |
9 | Za-28/10/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Baal B | 5 - | 1 | 3 | | 25 | 1 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aarschot B - | Plenke Werchter | 1 - | 13 | | 3 | 28 | 1 | |
11 | Za-11/11/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Sparta Schaffen | 2 - | 1 | 3 | | 31 | 1 | |
12 | Za-18/11/23 | 18:00 | Lubbeek B - | Plenke Werchter | 0 - | 6 | | 3 | 34 | 1 | |
13 | Za-25/11/23 | 20:00 | RWL Sport B - | Plenke Werchter | 2 - | 1 | | 0 | 34 | 1 | |
14 | Za-02/12/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Werchter | 4 - | 1 | 3 | | 37 | 1 | |
15 | Za-09/12/23 | 18:00 | Keiberg B - | Plenke Werchter | 1 - | 6 | | 3 | 40 | 1 | |
16 | Do-14/12/23 | 20:00 | Plenke Werchter - | Linden B | 7 - | 1 | 3 | | 43 | 1 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | KVC Haacht A - | Plenke Werchter | 1 - | 1 | | 1 | 44 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Lubbeek B | 7 - | 1 | 3 | | 47 | 1 | |
20 | Zo-04/02/24 | 14:00 | Sparta Schaffen - | Plenke Werchter | 2 - | 0 | | 0 | 47 | 1 | |
18 | Do-08/02/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Sp.Molenbeek | 3 - | 0 | 3 | | 50 | 1 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Plenke Werchter | 0 - | 2 | | 3 | 53 | 1 | |
22 | Za-24/02/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Keiberg B | 6 - | 1 | 3 | | 56 | 1 | |
23 | Zo-03/03/24 | 12:45 | Baal B - | Plenke Werchter | 0 - | 9 | | 3 | 59 | 1 | |
24 | Za-09/03/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Langdorp | 1 - | 2 | 0 | | 59 | 1 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Werchter - | Plenke Werchter | 1 - | 5 | | 3 | 62 | 1 | |
26 | Za-23/03/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Deurne | 4 - | 2 | 3 | | 65 | 1 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Aarschot B | - | | . | | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:45 | Klimop Begijnendijk - | Plenke Werchter | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Plenke Werchter - | RWL Sport B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal B - | Plenke Werchter | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30)⇒ | 1 | Plenke Werchter | | 65 | | 21 | +90 | 117 | | 9 | +43 | 58 |
| 2 | Langdorp | | 60 | | 18 | +64 | 105 | | 10 | +32 | 53 |
| 3 | KVC Haacht A | | 57 | | 18 | +59 | 91 | | 6 | +7 | 34 |
| 4 | Sp.Molenbeek | | 54 | | 17 | +38 | 92 | | 9 | +19 | 51 |
| 5 | Werchter | x | 52 | | 17 | +51 | 92 | | 8 | +29 | 49 |
| 6 | RWL Sport B | x | 52 | | 16 | +45 | 92 | | 7 | +6 | 29 |
| 7 | Klimop Begijnendijk | x | 50 | | 15 | +36 | 61 | | 8 | +20 | 30 |
| 8 | Sparta Schaffen | x | 47 | | 15 | +12 | 59 | | 8 | +6 | 32 |
| 9 | Lubbeek B | x | 32 | | 10 | -14 | 57 | | 6 | 0 | 32 |
| 10 | Keiberg B | x | 31 | | 10 | -24 | 47 | | 4 | -18 | 23 |
| 11 | Rap.Wezemaal B | x | 26 | | 8 | +6 | 70 | | 4 | +2 | 39 |
| 12 | Deurne | x | 24 | | 7 | -17 | 55 | | 3 | -14 | 26 |
| 13 | Tielt-Winge B | x | 24 | | 7 | -42 | 38 | | 3 | -26 | 16 |
| 14 | Linden B | x | 13 | | 4 | -76 | 40 | | 2 | -48 | 17 |
→ | 15 | Aarschot B | x | 12 | | 3 | -110 | 39 | | 3 | -32 | 24 |
| 16 | Baal B | x | 4 | | 1 | -118 | 30 | | 1 | -61 | 12 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van AARSCHOT B1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Langdorp - | Aarschot B | 3 - | 3 | | 1 | 1 | 8 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Aarschot B - | Rap.Wezemaal B | 0 - | 9 | 0 | | 1 | 12 | |
3 | Za-16/09/23 | 18:00 | Lubbeek B - | Aarschot B | 1 - | 1 | | 1 | 2 | 15 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Aarschot B - | Sparta Schaffen | 0 - | 7 | 0 | | 2 | 15 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Werchter - | Aarschot B | 4 - | 1 | | 0 | 2 | 15 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Aarschot B - | RWL Sport B | 2 - | 9 | 0 | | 2 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Deurne - | Aarschot B | 4 - | 4 | | 1 | 3 | 15 | |
8 | Zo-22/10/23 | 15:00 | Aarschot B - | Keiberg B | 3 - | 4 | 0 | | 3 | 15 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | KVC Haacht A - | Aarschot B | 9 - | 0 | | 0 | 3 | 15 | |
10 | Zo-05/11/23 | 14:30 | Aarschot B - | Plenke Werchter | 1 - | 13 | 0 | | 3 | 15 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Sp.Molenbeek - | Aarschot B | 7 - | 0 | | 0 | 3 | 15 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Aarschot B - | Tielt-Winge B | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 18:00 | Linden B - | Aarschot B | 2 - | 4 | | 3 | 6 | 15 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Aarschot B - | Klimop Begijnendijk | 0 - | 7 | 0 | | 6 | 15 | |
15 | Zo-10/12/23 | 12:30 | Baal B - | Aarschot B | 3 - | 5 | | 3 | 9 | 15 | |
16 | Zo-17/12/23 | 14:30 | Aarschot B - | Werchter | 1 - | 7 | 0 | | 9 | 15 | |
17 | Za-13/01/24 | 20:00 | RWL Sport B - | Aarschot B | 2 - | 5 | | 3 | 12 | 14 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:00 | Keiberg B - | Aarschot B | 3 - | 1 | | 0 | 12 | 14 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Aarschot B - | Linden B | 4 - | 5 | 0 | | 12 | 15 | |
18 | Zo-11/02/24 | 14:30 | Aarschot B - | KVC Haacht A | 1 - | 8 | 0 | | 12 | 15 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | Klimop Begijnendijk - | Aarschot B | 7 - | 0 | | 0 | 12 | 15 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Aarschot B - | Langdorp | 1 - | 9 | 0 | | 12 | 15 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Rap.Wezemaal B - | Aarschot B | 6 - | 0 | | 0 | 12 | 15 | |
24 | Zo-10/03/24 | 15:00 | Aarschot B - | Baal B | 0 - | 2 | 0 | | 12 | 15 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Tielt-Winge B - | Aarschot B | 5 - | 0 | | 0 | 12 | 15 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Aarschot B - | Lubbeek B | 1 - | 10 | 0 | | 12 | 15 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | Plenke Werchter - | Aarschot B | - | | | . | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Aarschot B - | Deurne | - | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Sparta Schaffen - | Aarschot B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Aarschot B - | Sp.Molenbeek | - | | . | | | | |
Periode1(10/10)⇒ | 1 | Plenke Werchter | | 28 | | 2 | KVC Haacht A | x | 24 | | 3 | RWL Sport B | x | 21 | | 4 | Werchter | x | 21 | | 5 | Klimop Begijnendijk | x | 21 | | 6 | Sp.Molenbeek | x | 20 | | 7 | Langdorp | x | 19 | | 8 | Sparta Schaffen | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 12 | | 10 | Tielt-Winge B | x | 12 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 10 | | 12 | Deurne | x | 10 | | 13 | Lubbeek B | x | 10 | | 14 | Linden B | x | 6 | → | 15 | Aarschot B | x | 3 | | 16 | Baal B | x | 0 | | Periode2(10/10) | 1 | Langdorp | | 25 | | 2 | Werchter | x | 22 | ⇒ | 3 | Plenke Werchter | x | 22 | | 4 | Klimop Begijnendijk | x | 20 | | 5 | Sp.Molenbeek | x | 19 | | 6 | KVC Haacht A | x | 18 | | 7 | Sparta Schaffen | x | 17 | | 8 | RWL Sport B | x | 15 | | 9 | Keiberg B | x | 13 | | 10 | Lubbeek B | x | 13 | | 11 | Rap.Wezemaal B | x | 12 | | 12 | Deurne | x | 10 | → | 13 | Aarschot B | x | 9 | | 14 | Tielt-Winge B | x | 8 | | 15 | Linden B | x | 6 | | 16 | Baal B | x | 1 | | Periode3(6/10) | 1 | Langdorp | | 16 | | 2 | RWL Sport B | | 16 | ⇒ | 3 | Plenke Werchter | | 15 | | 4 | KVC Haacht A | | 15 | | 5 | Sp.Molenbeek | | 15 | | 6 | Sparta Schaffen | | 15 | | 7 | Lubbeek B | | 9 | | 8 | Klimop Begijnendijk | | 9 | | 9 | Werchter | | 9 | | 10 | Keiberg B | | 6 | | 11 | Rap.Wezemaal B | | 4 | | 12 | Deurne | | 4 | | 13 | Tielt-Winge B | | 4 | | 14 | Baal B | x | 3 | | 15 | Linden B | x | 1 | → | 16 | Aarschot B | x | 0 | |
Beste aanval⇒ | Plenke Werchter | 117 | | Langdorp | 105 | | Sp.Molenbeek | 92 | | Werchter | 92 | | RWL Sport B | 92 | | KVC Haacht A | 91 | | Rap.Wezemaal B | 70 | | Klimop Begijnendijk | 61 | | Sparta Schaffen | 59 | | Lubbeek B | 57 | | Deurne | 55 | | Keiberg B | 47 | | Linden B | 40 | → | Aarschot B | 39 | | Tielt-Winge B | 38 | | Baal B | 30 | | Beste verdediging | Klimop Begijnendijk | 25 | ⇒ | Plenke Werchter | 27 | | KVC Haacht A | 32 | | Werchter | 41 | | Langdorp | 41 | | RWL Sport B | 47 | | Sparta Schaffen | 47 | | Sp.Molenbeek | 54 | | Rap.Wezemaal B | 64 | | Keiberg B | 71 | | Lubbeek B | 71 | | Deurne | 72 | | Tielt-Winge B | 80 | | Linden B | 116 | | Baal B | 148 | → | Aarschot B | 149 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.