www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op dinsdag 12/11/2019
2019-2020, Brabant-2B: GROOT-DILBEEK A
Wedstrijden
1Za-31/08/1920:00Groot-Dilbeek A -Herne A3 -40 010 
2Zo-08/09/1915:00Wambeek Ternat A -Groot-Dilbeek A1 -0 0015 
3Za-14/09/1920:00Groot-Dilbeek A -Huizingen A1 -11 114 
4Za-21/09/1920:30Euro.90 Kraainem A -Groot-Dilbeek A1 -2 3411 
5Zo-29/09/1915:00Asse-Zellik A -Groot-Dilbeek A0 -4 376 
6Za-05/10/1920:00Groot-Dilbeek A -Nossegem A2 -03 104 
7Zo-13/10/1915:00De Leeuwkens A -Groot-Dilbeek A0 -1 3133 
8Za-19/10/1920:00Groot-Dilbeek A -Boka United A4 -13 163 
9Zo-27/10/1915:00Leeuw A -Groot-Dilbeek A1 -3 3192 
10Za-09/11/1920:00Groot-Dilbeek A -Sterrebeek4 -13 221 
11Zo-17/11/1914:30Mazenzele Opwijk A -Groot-Dilbeek A  -  .   
12Za-23/11/1920:00Groot-Dilbeek A -Lennik  - .    
13Zo-01/12/1915:00Schepdaal -Groot-Dilbeek A  -  .   
14Za-07/12/1920:00Groot-Dilbeek A -Hoeilaart A  - .    
15Za-14/12/1920:00Vossem A -Groot-Dilbeek A  -  .   
16Zo-05/01/2000:00Herne A -Groot-Dilbeek A  -  .   
17Zo-12/01/2000:00Groot-Dilbeek A -Wambeek Ternat A  - .    
18Zo-19/01/2000:00Huizingen A -Groot-Dilbeek A  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Groot-Dilbeek A -Euro.90 Kraainem A  - .    
20Zo-02/02/2000:00Groot-Dilbeek A -Asse-Zellik A  - .    
21Zo-09/02/2000:00Nossegem A -Groot-Dilbeek A  -  .   
22Zo-16/02/2000:00Groot-Dilbeek A -De Leeuwkens A  - .    
23Zo-01/03/2000:00Boka United A -Groot-Dilbeek A  -  .   
24Zo-08/03/2000:00Groot-Dilbeek A -Leeuw A  - .    
25Zo-15/03/2000:00Sterrebeek -Groot-Dilbeek A  -  .   
26Zo-22/03/2000:00Groot-Dilbeek A -Mazenzele Opwijk A  - .    
27Zo-29/03/2000:00Lennik -Groot-Dilbeek A  -  .   
28Zo-05/04/2000:00Groot-Dilbeek A -Schepdaal  - .    
29Zo-26/04/2000:00Hoeilaart A -Groot-Dilbeek A  -  .   
30Zo-03/05/2000:00Groot-Dilbeek A -Vossem A  - .    
Rangschikking(10/30)
1Groot-Dilbeek A22 7+1424 4+710
 2Wambeek Ternat A21 6+919 3+48
 3Boka United A19 6+418 3+19
 4Nossegem A17 5+417 3+48
 5Asse-Zellik A15 5-311 3+48
 6Euro.90 Kraainem A15 4+716 2+69
 7Schepdaal15 4+316 108
8Mazenzele Opwijk A15 4+118 109
 9Hoeilaart A13 4+526 1-310
 10Leeuw A13 3+219 0-26
 11De Leeuwkens A13 3+212 0-43
 12Herne A10 3-713 1-86
 13Lennik10 3-713 1-75
 14Sterrebeek10 3-1413 2-68
 15Vossem A9 2-1212 1-124
 16Huizingen A6 1-89 0-65
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.

De wedstrijden van MAZENZELE OPWIJK A
1Zo-01/09/1915:00Sterrebeek -Mazenzele Opwijk A1 -1 118 
2Zo-08/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Asse-Zellik A0 -20 113 
3Zo-15/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Lennik2 -13 48 
4Zo-22/09/1915:00Schepdaal -Mazenzele Opwijk A0 -0 1510 
5Zo-29/09/1915:00Mazenzele Opwijk A -Hoeilaart A1 -40 512 
6Za-05/10/1920:00Vossem A -Mazenzele Opwijk A1 -2 3810 
7Zo-13/10/1915:00Mazenzele Opwijk A -Herne A2 -03 117 
8Zo-20/10/1915:00Wambeek Ternat A -Mazenzele Opwijk A3 -3 1127 
9Zo-27/10/1915:00Mazenzele Opwijk A -Huizingen A4 -13 156 
10Za-09/11/1920:30Euro.90 Kraainem A -Mazenzele Opwijk A4 -3 0158 
11Zo-17/11/1914:30Mazenzele Opwijk A -Groot-Dilbeek A  - .    
12Zo-24/11/1914:30Nossegem A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
13Zo-01/12/1914:30Mazenzele Opwijk A -De Leeuwkens A  - .    
14Zo-08/12/1914:30Boka United A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
15Zo-15/12/1914:30Mazenzele Opwijk A -Leeuw A  - .    
16Zo-05/01/2000:00Mazenzele Opwijk A -Sterrebeek  - .    
17Zo-12/01/2000:00Asse-Zellik A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
18Zo-19/01/2000:00Lennik -Mazenzele Opwijk A  -  .   
19Zo-26/01/2000:00Mazenzele Opwijk A -Schepdaal  - .    
20Zo-02/02/2000:00Hoeilaart A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
21Zo-09/02/2000:00Mazenzele Opwijk A -Vossem A  - .    
22Zo-16/02/2000:00Herne A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
23Zo-01/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Wambeek Ternat A  - .    
24Zo-08/03/2000:00Huizingen A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
25Zo-15/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Euro.90 Kraainem A  - .    
26Zo-22/03/2000:00Groot-Dilbeek A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
27Zo-29/03/2000:00Mazenzele Opwijk A -Nossegem A  - .    
28Zo-05/04/2000:00De Leeuwkens A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
29Zo-26/04/2000:00Mazenzele Opwijk A -Boka United A  - .    
30Zo-03/05/2000:00Leeuw A -Mazenzele Opwijk A  -  .   
Beste aanval
Hoeilaart A26
Groot-Dilbeek A24
 Wambeek Ternat A19
 Leeuw A19
 Boka United A18
Mazenzele Opwijk A18
 Nossegem A17
 Euro.90 Kraainem A16
 Schepdaal16
 Sterrebeek13
 Lennik13
 Herne A13
 De Leeuwkens A12
 Vossem A12
 Asse-Zellik A11
 Huizingen A9
Beste verdediging
Euro.90 Kraainem A9
 Wambeek Ternat A10
 De Leeuwkens A10
Groot-Dilbeek A10
 Nossegem A13
 Schepdaal13
 Boka United A14
 Asse-Zellik A14
 Huizingen A17
 Leeuw A17
Mazenzele Opwijk A17
 Lennik20
 Herne A20
 Hoeilaart A21
 Vossem A24
 Sterrebeek27
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.