www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 22/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6 -0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1 -3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4 -5
.

Antonia B

-Kessel United7 -1
.

Oostmalle

-Ranst B5 -1

zaterdag 28/09/2019

19:30Oostmalle4- 3Pulderbos-
.Oud Turnhout3- 3Emblem-

zondag 29/09/2019

15:00Oosthoven1 -0Antonia B-
.Ranst B1-3Westmalle-
.Halle6-3Grobbendonk-
.Wechelderzande1-6Alberta Schilde-
.De Kempen B6 -2Oelegem-
.Molenkring3-3HIH Turnhout-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

6/32

1.Grobbendonk137-1.(0)
2.Halle*1310
3.De Kempen B**1212
4.Pulderbos*129-4.(0)
5.Oostmalle1110
6.Oud Turnhout*1010
7.Alberta Schilde96.-3(0)
8.Oelegem852.
9.Westmalle*744.
10.Oosthoven75
11.Antonia B66-2.(0)
12.Emblem*66.3
13.Ranst B62
14.Wechelderzande52
15.HIH Turnhout33.1
16.Molenkring*30
17.Kessel United10
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale E --> Molenkring

periode 1

-/-

1.Halle5/1014
2.De Kempen B4/1013
3.Grobbendonk6/1113
4.Pulderbos5/1013
5.Oostmalle6/1012
6.Oud Turnhout5/1011
7.Alberta Schilde6/119
8.Westmalle5/108
9.Oelegem6/118
10.Oosthoven6/108
11.Emblem5/107
12.Antonia B6/116
13.Wechelderzande6/106
14.Ranst B6/116
15.HIH Turnhout6/113
16.Molenkring5/103
17.Kessel United6/101

periode 2

-/-

1.Oud Turnhout0/110
Oostmalle0/120
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/120
Alberta Schilde0/110
Oosthoven0/120
De Kempen B0/110
Antonia B0/110
Emblem0/110
Grobbendonk0/110
Oelegem0/110
Wechelderzande0/120
Molenkring0/110
Pulderbos0/120
Ranst B0/110
HIH Turnhout0/110

periode 3

-/-

1.Oud Turnhout0/110
Oostmalle0/100
Halle0/110
Westmalle0/110
Kessel United0/100
Alberta Schilde0/100
Oosthoven0/100
De Kempen B0/110
Antonia B0/100
Emblem0/110
Grobbendonk0/100
Oelegem0/100
Wechelderzande0/100
Molenkring0/110
Pulderbos0/100
Ranst B0/100
HIH Turnhout0/100

Molenkring

1.Zo-25/08/1915:00

Molenkring

-Oostmalle3 -2

3

34
2.Wo-28/08/1919:00Pulderbos-

Molenkring

2 -00310
3.Zo-01/09/1915:00

Molenkring

-Alberta Schilde0 -10313
4.Zo-08/09/1915:00Antonia B-

Molenkring

6 -40313
6.Za-21/09/1919:30Grobbendonk-

Molenkring

6 -00316
7.Zo-29/09/1915:00

Molenkring

-HIH Turnhout -.
8.Zo-06/10/1915:00Oelegem-

Molenkring

-.
9.Zo-13/10/1915:00

Molenkring

-Emblem -.
10.Zo-20/10/1915:00Westmalle-

Molenkring

-.
28.Zo-27/10/1900:00Oud Turnhout-

Molenkring

-.
12.Zo-03/11/1900:00De Kempen B-

Molenkring

-.
13.Zo-10/11/1900:00Ranst B-

Molenkring

-.
14.Zo-17/11/1900:00

Molenkring

-Halle -.
15.Zo-24/11/1900:00Kessel United-

Molenkring

-.
16.Zo-01/12/1900:00

Molenkring

-Oosthoven -.
17.Zo-08/12/1900:00Wechelderzande-

Molenkring

-.
18.Zo-15/12/1900:00Oostmalle-

Molenkring

-.
19.Zo-05/01/2000:00

Molenkring

-Pulderbos -.
20.Zo-12/01/2000:00Alberta Schilde-

Molenkring

-.
21.Zo-19/01/2000:00

Molenkring

-Antonia B -.
23.Zo-02/02/2000:00

Molenkring

-Grobbendonk -.
24.Zo-09/02/2000:00HIH Turnhout-

Molenkring

-.
25.Zo-16/02/2000:00

Molenkring

-Oelegem -.
26.Zo-23/02/2000:00Emblem-

Molenkring

-.
27.Zo-01/03/2000:00

Molenkring

-Westmalle -.
11.Zo-08/03/2000:00

Molenkring

-Oud Turnhout -.
29.Zo-15/03/2000:00

Molenkring

-De Kempen B -.
30.Zo-22/03/2000:00

Molenkring

-Ranst B -.
31.Zo-29/03/2000:00Halle-

Molenkring

-.
32.Zo-05/04/2000:00

Molenkring

-Kessel United -.
33.Zo-19/04/2000:00Oosthoven-

Molenkring

-.
34.Zo-26/04/2000:00

Molenkring

-Wechelderzande -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

HIH Turnhout

1.Zo-25/08/1915:00Ranst B-HIH Turnhout3 -20012
2.Wo-28/08/1919:30HIH Turnhout-Oelegem1 -30016
3.Zo-01/09/1915:00Emblem-HIH Turnhout1 -2

3

312
4.Zo-08/09/1915:00HIH Turnhout-Westmalle0 -20314
5.Za-14/09/1919:30Oud Turnhout-HIH Turnhout2 -00315
6.Zo-22/09/1915:00HIH Turnhout-De Kempen B0 -30315
7.Zo-29/09/1915:00

Molenkring

-HIH Turnhout -.
8.Zo-06/10/1915:00HIH Turnhout-Halle -.
9.Zo-13/10/1915:00Kessel United-HIH Turnhout -.
10.Zo-20/10/1915:00HIH Turnhout-Oosthoven -.
11.Zo-27/10/1900:00Wechelderzande-HIH Turnhout -.
12.Zo-03/11/1900:00HIH Turnhout-Oostmalle -.
13.Zo-10/11/1900:00Pulderbos-HIH Turnhout -.
14.Zo-17/11/1900:00HIH Turnhout-Alberta Schilde -.
15.Zo-24/11/1900:00Antonia B-HIH Turnhout -.
17.Zo-08/12/1900:00Grobbendonk-HIH Turnhout -.
18.Zo-15/12/1900:00HIH Turnhout-Ranst B -.
19.Zo-05/01/2000:00Oelegem-HIH Turnhout -.
20.Zo-12/01/2000:00HIH Turnhout-Emblem -.
21.Zo-19/01/2000:00Westmalle-HIH Turnhout -.
22.Zo-26/01/2000:00HIH Turnhout-Oud Turnhout -.
23.Zo-02/02/2000:00De Kempen B-HIH Turnhout -.
24.Zo-09/02/2000:00HIH Turnhout-

Molenkring

-.
25.Zo-16/02/2000:00Halle-HIH Turnhout -.
26.Zo-23/02/2000:00HIH Turnhout-Kessel United -.
27.Zo-01/03/2000:00Oosthoven-HIH Turnhout -.
28.Zo-08/03/2000:00HIH Turnhout-Wechelderzande -.
29.Zo-15/03/2000:00Oostmalle-HIH Turnhout -.
30.Zo-22/03/2000:00HIH Turnhout-Pulderbos -.
31.Zo-29/03/2000:00Alberta Schilde-HIH Turnhout -.
32.Zo-05/04/2000:00HIH Turnhout-Antonia B -.
34.Zo-26/04/2000:00HIH Turnhout-Grobbendonk -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/16)

1Pulderbos98:1+7
2Halle99:4+5
3Grobbendonk710:3+7
4Antonia B613:9+4
5De Kempen B*63:0+3
6Oostmalle56:2+4
7Wechelderzande49:5+4
8Ranst B47:70
9Westmalle46:60
10Oud Turnhout*32:1+1
11Molenkring*33:30
12Emblem*32:20
13Oelegem36:8-2
14Oosthoven21:3-2
15Kessel United15:13-8
16HIH Turnhout01:8-7
17Alberta Schilde05:13-8

alle wedstrijden (6/32)

1Grobbendonk1318:8+10
2Halle*1310:4+6
3De Kempen B**1213:1+12
4Pulderbos*1212:4+8
5Oostmalle1119:7+12
6Oud Turnhout*1011:4+7
7Alberta Schilde910:14-4
8Oelegem811:110
9Westmalle*78:7+1
10Oosthoven79:10-1
11Antonia B616:17-1
12Emblem*66:9-3
13Ranst B610:14-4
14Wechelderzande511:12-1
15HIH Turnhout35:14-9
16Molenkring*37:17-10
17Kessel United18:31-23

uitwedstrijden (3/16)

1Alberta Schilde95:1+4
2Oud Turnhout79:3+6
3De Kempen B*610:1+9
4Oostmalle613:5+8
5Grobbendonk68:5+3
6Oelegem55:3+2
7Oosthoven58:7+1
8Halle*41:0+1
9Pulderbos*34:3+1
10Westmalle*32:1+1
11HIH Turnhout34:6-2
12Emblem34:7-3
13Ranst B23:7-4
14Wechelderzande12:7-5
15Antonia B03:8-5
16Molenkring04:14-10
17Kessel United03:18-15