www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 25/04/2024
Antwerpen : 4de Provinciale E
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Halle | - | Lentezon Beerse B | 5
| - | 0
| F1 |
. | Kessel United | - | Dosko | 5
| - | 0
| F1 |
. | Vlimmeren | - | Westmalle | 2 | - | 0 | |
. | Pulderbos | - | Zwarte Leeuw B | 2
| - | 3
| |
. | HIH Turnhout | - | Oelegem | 5
| - | 2
| |
. | Meerle | - | Dessel B | 2 | - | 1 | |
. | Grobbendonk | - | De Kempen B | 1 | - | 1 | |
. | Wechelderzande | - | St-Jozef | 3
| - | 1 | |
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Dosko | 0 | - |
0 | Halle | | - | |
. | Zwarte Leeuw B | 9 | - |
8 | Meerle | | - | |
. | Westmalle | 2 |
- | 9 | Wechelderzande | | - | |
. | De Kempen B | 10 | - | 1 | HIH Turnhout | | - | |
. | St-Jozef | 12 | - | 7 | Grobbendonk | | - | |
. | Oelegem | 3 | - | 7 | Vlimmeren | | - | |
. | Lentezon Beerse B | 1 |
- | 7 | Kessel United | | - | |
. | Dessel B | 10 | - | 3 | Pulderbos | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale E --> St-Jozef
periode 1
10/10 |
| Wechelderzande | 28 |
2. | Grobbendonk | 26 |
3. | Halle | 20 |
4. | Oelegem | 20 |
5. | St-Jozef | 19 |
6. | Dessel B | 18 |
7. | Zwarte Leeuw B | 16 |
8. | Vlimmeren | 14 |
9. | Pulderbos | 13 |
10. | De Kempen B | 13 |
11. | Meerle | 12 |
12. | Dosko | 10 |
13. | Kessel United | 7 |
14. | Westmalle | 7 |
15. | Lentezon Beerse B | 6 |
16. | HIH Turnhout | 3 |
periode 2
10/10 |
| Grobbendonk | 30 |
2. | Wechelderzande | 24 |
3. | St-Jozef | 23 |
4. | Zwarte Leeuw B | 21 |
5. | Meerle | 18 |
6. | De Kempen B | 17 |
7. | Halle | 15 |
8. | Dessel B | 14 |
9. | Oelegem | 13 |
10. | Kessel United | 12 |
11. | Vlimmeren | 11 |
12. | Westmalle | 9 |
13. | HIH Turnhout | 9 |
14. | Pulderbos | 7 |
15. | Lentezon Beerse B | 3 |
16. | Dosko | 0 |
periode 3
9/10 |
1. | Wechelderzande | 24 | |
2. | Meerle | 23 | |
3. | De Kempen B | 21 | x |
4. | Grobbendonk | 20 | x |
5. | Dessel B | 19 | x |
6. | Zwarte Leeuw B | 18 | x |
7. | Kessel United | 17 | x |
8. | Vlimmeren | 17 | x |
9. | St-Jozef | 12 | x |
10. | Oelegem | 9 | x |
11. | Pulderbos | 9 | x |
12. | HIH Turnhout | 7 | x |
13. | Halle | 6 | x |
14. | Lentezon Beerse B | 4 | x |
15. | Westmalle | 2 | x |
16. | Dosko | 0 | x |
St-Jozef
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | St-Jozef | - | Vlimmeren | 3 - | 2 | | 3 | 3 | | 3 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Pulderbos | - | St-Jozef | 2 - | 0 | | 0 | 3 | | 10 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | St-Jozef | - | Dessel B | 3 - | 0 | | 3 | 6 | | 6 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Lentezon Beerse B | - | St-Jozef | 1 - | 2 | | 3 | 9 | | 5 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | St-Jozef | - | Dosko | 3 - | 0 | | 3 | 12 | | 3 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Oelegem | - | St-Jozef | 1 - | 1 | | 1 | 13 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Jozef | - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 3 | 16 | | 4 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Halle | - | St-Jozef | 4 - | 0 | | 0 | 16 | | 5 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | St-Jozef | - | De Kempen B | 2 - | 1 | | 3 | 19 | | 5 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Westmalle | - | St-Jozef | 2 - | 1 | | 0 | 19 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | St-Jozef | - | Zwarte Leeuw B | 2 - | 0 | | 3 | 22 | | 4 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | St-Jozef | 5 - | 0 | | 0 | 22 | | 5 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | St-Jozef | - | Wechelderzande | 4 - | 2 | | 3 | 25 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | St-Jozef | - | Meerle | 3 - | 1 | | 3 | 28 | | 3 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Kessel United | - | St-Jozef | 0 - | 3 | | 3 | 31 | | 3 | |
16. | Za-16/12/23 | 17:00 | HIH Turnhout | - | St-Jozef | 1 - | 5 | | 3 | 34 | | 3 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | St-Jozef | - | Oelegem | 2 - | 2 | | 1 | 35 | | 3 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Dosko | - | St-Jozef | 0 - | 2 | | 3 | 38 | | 3 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Lentezon Beerse B | 5 - | 0 | | 3 | 41 | | 3 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B | - | St-Jozef | 1 - | 1 | | 1 | 42 | | 3 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Dessel B | - | St-Jozef | 6 - | 2 | | 0 | 42 | | 3 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Westmalle | 7 - | 3 | | 3 | 45 | | 3 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meerle | - | St-Jozef | 6 - | 0 | | 0 | 45 | | 3 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Pulderbos | 1 - | 0 | | 3 | 48 | | 3 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | De Kempen B | - | St-Jozef | 5 - | 2 | | 0 | 48 | | 3 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Halle | 3 - | 1 | | 3 | 51 | | 3 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Vlimmeren | - | St-Jozef | 6 - | 1 | | 0 | 51 | | 3 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Kessel United | 5 - | 1 | | 3 | 54 | | 3 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Wechelderzande | - | St-Jozef | 3 - | 1 | | 0 | 54 | | 4 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Grobbendonk | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Grobbendonk
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Wechelderzande | 3 - | 3 | | | 1 | 1 | | 8 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Vlimmeren | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 4 | | 3 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Westmalle | 5 - | 0 | | | 3 | 7 | | 2 | |
4. | Za-23/09/23 | 16:00 | Halle | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 10 | | 1 | |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Zwarte Leeuw B | 5 - | 1 | | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | De Kempen B | - | Grobbendonk | 3 - | 5 | | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Oelegem | 3 - | 3 | | | 1 | 17 | | 2 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Dosko | - | Grobbendonk | 0 - | 5 | | | 3 | 20 | | 2 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | HIH Turnhout | 7 - | 0 | | | 3 | 23 | | 2 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Meerle | 3 - | 2 | | | 3 | 26 | | 1 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Kessel United | - | Grobbendonk | 3 - | 6 | | | 3 | 29 | | 1 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | St-Jozef | 5 - | 0 | | | 3 | 32 | | 1 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Pulderbos | - | Grobbendonk | 0 - | 3 | | | 3 | 35 | | 1 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Dessel B | 3 - | 2 | | | 3 | 38 | | 1 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Lentezon Beerse B | - | Grobbendonk | 1 - | 6 | | | 3 | 41 | | 1 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:30 | Grobbendonk | - | Vlimmeren | 4 - | 1 | | | 3 | 44 | | 1 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Westmalle | - | Grobbendonk | 0 - | 4 | | | 3 | 47 | | 1 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Meerle | - | Grobbendonk | 1 - | 4 | | | 3 | 50 | | 1 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Halle | 5 - | 0 | | | 3 | 53 | | 1 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Kessel United | 4 - | 0 | | | 3 | 56 | | 1 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Zwarte Leeuw B | - | Grobbendonk | 1 - | 3 | | | 3 | 59 | | 1 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Lentezon Beerse B | 4 - | 0 | | | 3 | 62 | | 1 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Dessel B | - | Grobbendonk | 2 - | 2 | | | 1 | 63 | | 1 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout | - | Grobbendonk | 1 - | 8 | | | 3 | 66 | | 1 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Dosko | 5 - | 0 | F1 | | 3 | 69 | | 1 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:30 | Wechelderzande | - | Grobbendonk | 4 - | 3 | | | 0 | 69 | | 1 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Grobbendonk | - | Pulderbos | 6 - | 0 | | | 3 | 72 | | 1 | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oelegem | - | Grobbendonk | 4 - | 5 | | | 3 | 75 | | 1 | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Grobbendonk | - | De Kempen B | 1 - | 1 | | | 1 | 76 | | 2 | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | St-Jozef | - | Grobbendonk | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (15/15)
1 | Wechelderzande | 45 | +44 |
2 | St-Jozef* | 40 | +32 |
3 | Grobbendonk | 39 | +50 |
4 | Meerle | 32 | +20 |
5 | Dessel B* | 31 | +30 |
6 | Vlimmeren | 27 | +8 |
7 | Zwarte Leeuw B* | 26 | +8 |
8 | De Kempen B* | 24 | +18 |
9 | Halle | 23 | +10 |
10 | Kessel United | 22 | +4 |
11 | Pulderbos | 21 | +3 |
12 | Oelegem* | 17 | -3 |
13 | HIH Turnhout | 15 | -16 |
14 | Westmalle* | 11 | -22 |
15 | Lentezon Beerse B* | 10 | -22 |
16 | Dosko* | 7 | -32 |
alle wedstrijden (29/30)
1 | Wechelderzande | 76 | +65 |
2 | Grobbendonk | 76 | +92 |
3 | Zwarte Leeuw B | 55 | +15 |
4 | St-Jozef | 54 | +10 |
5 | Meerle | 53 | +31 |
6 | Dessel B | 51 | +33 |
7 | De Kempen B | 51 | +30 |
8 | Oelegem | 42 | -3 |
9 | Vlimmeren | 42 | -4 |
10 | Halle | 41 | +3 |
11 | Kessel United | 36 | -12 |
12 | Pulderbos | 29 | -12 |
13 | HIH Turnhout | 19 | -50 |
14 | Westmalle | 18 | -44 |
15 | Lentezon Beerse B | 13 | -72 |
16 | Dosko | 10 | -82 |
uitwedstrijden (15/15)
1 | Grobbendonk* | 37 | +42 |
2 | Wechelderzande* | 31 | +21 |
3 | Zwarte Leeuw B | 29 | +7 |
4 | De Kempen B | 27 | +12 |
5 | Oelegem | 25 | 0 |
6 | Meerle* | 21 | +11 |
7 | Dessel B | 20 | +3 |
8 | Halle* | 18 | -7 |
9 | Vlimmeren* | 15 | -12 |
10 | Kessel United* | 14 | -16 |
11 | St-Jozef | 14 | -22 |
12 | Pulderbos* | 8 | -15 |
13 | Westmalle | 7 | -22 |
14 | HIH Turnhout* | 4 | -34 |
15 | Lentezon Beerse B | 3 | -50 |
16 | Dosko | 3 | -50 |