www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 21/01/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

speeldag 1

periode 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Oelegem-

Grobbendonk

2-5
19:00

Westmalle

-Antonia B5-3
19:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0-1

zondag 25/08/2019

15:00Kessel United-Oosthoven2-2
.

Ranst B

-HIH Turnhout3-2
.

Halle

-Wechelderzande4-2
.

Molenkring

-Oostmalle3-2

zaterdag 21/12/2019

19:30

De Kempen B

-Pulderbos6-0

vrij: Emblem

speeldag 2

periode 1

woensdag 28/08/2019

19:00Oosthoven-Ranst B1-1
.

Pulderbos

-Molenkring2-0
.Alberta Schilde-

De Kempen B

1-7
.

Wechelderzande

-Kessel United8-1
19:30

Grobbendonk

-Emblem2-1
.HIH Turnhout-

Oelegem

1-3
20:00Oostmalle-Halle0-0
.Antonia B-

Oud Turnhout

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 3

periode 1

zondag 01/09/2019

15:00

De Kempen B

-Antonia B1-0
.Emblem-

HIH Turnhout

1-2
.Molenkring-

Alberta Schilde

0-1
.Westmalle-

Grobbendonk

1-3
.Oosthoven-Wechelderzande0-0
.Ranst B-Oelegem2-2
.

Halle

-Pulderbos3-2
.Kessel United-

Oostmalle

2-8

vrij: Oud Turnhout

speeldag 4

periode 1

zaterdag 07/09/2019

19:30Wechelderzande-Ranst B1-1
.Grobbendonk-Oud Turnhout2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Pulderbos

-Kessel United3-1
.HIH Turnhout-

Westmalle

0-2
.

Antonia B

-Molenkring6-4
.

Oelegem

-Emblem3-0
.Alberta Schilde-

Halle

0-1
.Oostmalle-Oosthoven1-1

vrij: De Kempen B

speeldag 5

periode 1

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2-0

zondag 15/09/2019

15:00Oosthoven-

Pulderbos

0-2
.

De Kempen B

-Grobbendonk2-0
.Ranst B-

Emblem

2-3
.Kessel United-

Alberta Schilde

1-3
.Wechelderzande-

Oostmalle

0-3
.Westmalle-Oelegem0-0
.

Halle

-Antonia B2-0

vrij: Molenkring

speeldag 6

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6-0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1-3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4-5
.

Antonia B

-Kessel United7-1
.

Oostmalle

-Ranst B5-1

vrij: Halle

speeldag 7

periode 1

zaterdag 28/09/2019

19:30

Oostmalle

-Pulderbos3-2
.

Oud Turnhout

-Emblem1-0

zondag 29/09/2019

15:00

Oosthoven

-Antonia B5-0
.

Ranst B

-Westmalle2-1
.Halle-Grobbendonk2-2
.

Wechelderzande

-Alberta Schilde3-1
.

De Kempen B

-Oelegem5-1
.Molenkring-

HIH Turnhout

0-2

vrij: Kessel United

speeldag 8

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30

Grobbendonk

-Kessel United4-3
.

Pulderbos

-Ranst B4-0

zondag 06/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Halle

1-2
.

Oelegem

-Molenkring8-0
.Emblem-

De Kempen B

2-4
.Westmalle-

Oud Turnhout

0-1
.Alberta Schilde-Oostmalle2-2
.

Antonia B

-Wechelderzande5-1

vrij: Oosthoven

speeldag 9

periode 1

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout2-2
.Oosthoven-

Grobbendonk

0-3
.

Oostmalle

-Antonia B4-2
.

De Kempen B

-Westmalle2-0
.Molenkring-

Emblem

2-4
.

Halle

-Oelegem4-0
.Ranst B-

Oud Turnhout

0-8

vrij: Wechelderzande

speeldag 10

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos3-3
.Oud Turnhout-De Kempen B0-0
.

Grobbendonk

-Wechelderzande4-0

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Oosthoven

0-5
.Oelegem-

Kessel United

2-4
.Emblem-Halle1-1
.

Westmalle

-Molenkring3-2
.

Alberta Schilde

-Ranst B4-0

vrij: Oostmalle

speeldag 11

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30Wechelderzande-

HIH Turnhout

0-1
.Oostmalle-Grobbendonk2-2

zondag 27/10/2019

15:00

Kessel United

-Emblem4-1
.

Oosthoven

-Oelegem4-0
.Alberta Schilde-

Antonia B

1-2
.

Halle

-Westmalle3-0
.Ranst B-

De Kempen B

1-3

zondag 08/03/2020

00:00Molenkring-Oud Turnhout-

vrij: Pulderbos

speeldag 12

periode 2

zaterdag 02/11/2019

19:30Grobbendonk-

Pulderbos

2-4
.Oud Turnhout-

Halle

2-4
.

De Kempen B

-Molenkring1-0

zondag 03/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Oostmalle

2-3
.

Oelegem

-Wechelderzande3-0
.Emblem-

Oosthoven

0-3
.

Westmalle

-Kessel United4-0
.

Antonia B

-Ranst B2-1

vrij: Alberta Schilde

speeldag 13

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Pulderbos-HIH Turnhout1-1
.

Oostmalle

-Oelegem3-1
.Wechelderzande-Emblem2-2

zondag 10/11/2019

14:30Kessel United-

Oud Turnhout

2-6
.

Oosthoven

-Westmalle1-0
.Alberta Schilde-Grobbendonk3-3
.

Halle

-De Kempen B1-0
.

Ranst B

-Molenkring1-0

vrij: Antonia B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8-1
.Oud Turnhout-Oosthoven3-3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0-6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3-1
.Westmalle-

Wechelderzande

0-5
.

De Kempen B

-Kessel United3-1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrij: Ranst B

speeldag 15

periode 2

vrijdag 22/11/2019

20:00

Oosthoven

-De Kempen B3-2

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande-Oud Turnhout2-2
.

Antonia B

-HIH Turnhout6-3
.Pulderbos-Emblem0-0
.

Oostmalle

-Westmalle1-0

zondag 24/11/2019

14:30

Kessel United

-Molenkring2-1
.Alberta Schilde-Oelegem2-2
.Ranst B-

Halle

0-3

vrij: Grobbendonk

speeldag 16

periode 2

zaterdag 30/11/2019

19:30Oud Turnhout-Oostmalle0-0

zondag 01/12/2019

14:30

Oelegem

-Antonia B9-2
.Emblem-

Alberta Schilde

2-3
.

Westmalle

-Pulderbos3-2
.De Kempen B-

Wechelderzande

1-4
.Molenkring-

Oosthoven

0-3
.

Halle

-Kessel United4-0
.Ranst B-

Grobbendonk

2-6

vrij: HIH Turnhout

speeldag 17

periode 2

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1-3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4-2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3-1
.Oostmalle-

De Kempen B

2-3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3-2
.Antonia B-Emblem1-1

vrij: Oelegem

speeldag 18

periode 2

zaterdag 14/12/2019

19:30

Grobbendonk

-Oelegem6-0
.Pulderbos-

De Kempen B

0-1
.Wechelderzande-Halle2-2
20:00Antonia B-Westmalle1-1

zondag 15/12/2019

14:30

Oosthoven

-Kessel United6-0
.Alberta Schilde-Oud Turnhout0-0
.

Oostmalle

-Molenkring7-1
.

HIH Turnhout

-Ranst B1-0

vrij: Emblem

speeldag 19

periode 2

zaterdag 04/01/2020

19:30

Oud Turnhout

-Antonia B6-1

zondag 05/01/2020

14:30

Oelegem

-HIH Turnhout3-2
.Ranst B-

Oosthoven

0-9
.

Kessel United

-Wechelderzande1-0
.

Halle

-Oostmalle2-0
.Molenkring-

Pulderbos

1-4
.

De Kempen B

-Alberta Schilde2-0
.Emblem-

Grobbendonk

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 20

periode 2

zaterdag 11/01/2020

19:30Pulderbos-Halle0-0
.

Grobbendonk

-Westmalle7-2
.Wechelderzande-

Oosthoven

1-3

zondag 12/01/2020

14:30

Oostmalle

-Kessel United10-2
.

HIH Turnhout

-Emblem4-2
.Antonia B-

De Kempen B

3-5
.

Alberta Schilde

-Molenkring3-0
.

Oelegem

-Ranst B4-1

vrij: Oud Turnhout

speeldag 21

periode 2

zaterdag 18/01/2020

19:30

Oud Turnhout

-Grobbendonk3-2

zondag 19/01/2020

14:30

Westmalle

-HIH Turnhout1-0
.Emblem-

Oelegem

1-4
.Ranst B-

Wechelderzande

0-2
.Oosthoven-Oostmalle2-2
.Kessel United-Pulderbos1-1
.

Halle

-Alberta Schilde3-1
.

Molenkring

-Antonia B3-1

vrij: De Kempen B

speeldag 22

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30HIH Turnhout-Oud Turnhout-
.Oostmalle-Wechelderzande-
.Grobbendonk-De Kempen B-
.Pulderbos-Oosthoven-
20:00Antonia B-Halle-

zondag 26/01/2020

14:30Alberta Schilde-Kessel United-
.Oelegem-Westmalle-
.Emblem-Ranst B-

vrij: Molenkring

speeldag 23

periode 2

zaterdag 01/02/2020

19:30Oud Turnhout-Oelegem-
.Wechelderzande-Pulderbos-
.De Kempen B-HIH Turnhout-

zondag 02/02/2020

15:00Westmalle-Emblem-
.Ranst B-Oostmalle-
.Oosthoven-Alberta Schilde-
.Kessel United-Antonia B-
.Molenkring-Grobbendonk-

vrij: Halle

speeldag 24

periode 3

zaterdag 08/02/2020

19:30Grobbendonk-Halle-
.Pulderbos-Oostmalle-

zondag 09/02/2020

15:00Antonia B-Oosthoven-
.Alberta Schilde-Wechelderzande-
.Emblem-Oud Turnhout-
.Oelegem-De Kempen B-
.HIH Turnhout-Molenkring-
.Westmalle-Ranst B-

vrij: Kessel United

speeldag 25

periode 3

vrijdag 14/02/2020

20:00De Kempen B-Emblem-

zaterdag 15/02/2020

19:30Oud Turnhout-Westmalle-

zondag 16/02/2020

15:00Halle-HIH Turnhout-
.Molenkring-Oelegem-
.Ranst B-Pulderbos-
.Oostmalle-Alberta Schilde-
.Wechelderzande-Antonia B-
.Kessel United-Grobbendonk-

vrij: Oosthoven

speeldag 26

periode 3

vrijdag 21/02/2020

20:00Antonia B-Oostmalle-

zaterdag 22/02/2020

19:30Grobbendonk-Oosthoven-
.Oud Turnhout-Ranst B-

zondag 23/02/2020

15:00HIH Turnhout-Kessel United-
.Alberta Schilde-Pulderbos-
.Westmalle-De Kempen B-
.Emblem-Molenkring-
.Oelegem-Halle-

vrij: Wechelderzande

speeldag 27

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Oosthoven-HIH Turnhout-
.Kessel United-Oelegem-
.Halle-Emblem-
.Molenkring-Westmalle-
.De Kempen B-Oud Turnhout-
.Ranst B-Alberta Schilde-
.Pulderbos-Antonia B-
.Wechelderzande-Grobbendonk-

vrij: Oostmalle

speeldag 28

periode 3

zaterdag 26/10/2019

19:30Oud Turnhout-Molenkring2-2

zondag 08/03/2020

00:00Emblem-Kessel United-
.Oelegem-Oosthoven-
.HIH Turnhout-Wechelderzande-
.Grobbendonk-Oostmalle-
.Antonia B-Alberta Schilde-
.Westmalle-Halle-
.De Kempen B-Ranst B-

vrij: Pulderbos

speeldag 29

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Oostmalle-HIH Turnhout-
.Wechelderzande-Oelegem-
.Oosthoven-Emblem-
.Kessel United-Westmalle-
.Halle-Oud Turnhout-
.Molenkring-De Kempen B-
.Ranst B-Antonia B-
.Pulderbos-Grobbendonk-

vrij: Alberta Schilde

speeldag 30

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00Oud Turnhout-Kessel United-
.Westmalle-Oosthoven-
.Emblem-Wechelderzande-
.Oelegem-Oostmalle-
.HIH Turnhout-Pulderbos-
.Grobbendonk-Alberta Schilde-
.De Kempen B-Halle-
.Molenkring-Ranst B-

vrij: Antonia B

speeldag 31

periode 3

zondag 29/03/2020

00:00Alberta Schilde-HIH Turnhout-
.Pulderbos-Oelegem-
.Oostmalle-Emblem-
.Wechelderzande-Westmalle-
.Oosthoven-Oud Turnhout-
.Kessel United-De Kempen B-
.Halle-Molenkring-
.Antonia B-Grobbendonk-

vrij: Ranst B

speeldag 32

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Molenkring-Kessel United-
.De Kempen B-Oosthoven-
.Oud Turnhout-Wechelderzande-
.Westmalle-Oostmalle-
.Emblem-Pulderbos-
.Oelegem-Alberta Schilde-
.HIH Turnhout-Antonia B-
.Halle-Ranst B-

vrij: Grobbendonk

speeldag 33

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Antonia B-Oelegem-
.Alberta Schilde-Emblem-
.Pulderbos-Westmalle-
.Oostmalle-Oud Turnhout-
.Wechelderzande-De Kempen B-
.Oosthoven-Molenkring-
.Kessel United-Halle-
.Grobbendonk-Ranst B-

vrij: HIH Turnhout

speeldag 34

periode 3

zondag 26/04/2020

00:00Ranst B-Kessel United-
.Halle-Oosthoven-
.Molenkring-Wechelderzande-
.De Kempen B-Oostmalle-
.Oud Turnhout-Pulderbos-
.Westmalle-Alberta Schilde-
.Emblem-Antonia B-
.HIH Turnhout-Grobbendonk-

vrij: Oelegem

20/32

1.Halle478
2.De Kempen B*4612
3.Grobbendonk439
4.Oosthoven4210
5.Oud Turnhout*3710
6.Oostmalle367
7.Alberta Schilde314
8.Pulderbos295
9.Oelegem279
10.Wechelderzande234
11.Antonia B211
12.Westmalle*204
13.HIH Turnhout176
14.Emblem*161
15.Ranst B150
16.Kessel United154
17.Molenkring73
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

20/32

1

2

3

4

5

6

7

1.Halle4714+29455+817
2.De Kempen B*4615+32517+1528
3.Grobbendonk4313+42735+1330
4.Oosthoven4212+37596+2334
5.Oud Turnhout*3710+27486+2129
6.Oostmalle3610+28593+521
7.Alberta Schilde319+5426+619
8.Pulderbos298+6384-122
9.Oelegem278+2492-1513
10.Wechelderzande236-2373-714
11.Antonia B216-22461-3212
12.Westmalle*206-12251-138
13.HIH Turnhout175-22253-516
14.Emblem*164-18252-714
15.Ranst B154-42191-166
16.Kessel United154-46301-3813
17.xMolenkring72-44210-3312

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

De Kempen B10/103110+3136
2.Halle10/10268+1524
3.Grobbendonk11/11247+1833
4.Oud Turnhout*9/10227+1923
5.Oostmalle10/10216+1733
6.Pulderbos10/10186+425
7.Oosthoven10/10184+1125
8.Alberta Schilde11/11165-221
9.Antonia B11/11134-328
10.Westmalle10/10113-513
11.Oelegem11/11113-622
12.Emblem10/10113-815
13.HIH Turnhout11/11103-1211
14.Wechelderzande10/1092-917
15.Kessel United10/1092-2123
16.Ranst B11/1192-2113
17.Molenkring*9/1031-2512

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het aantal gespeelde wedstrijden / het aantal te spelen wedstrijden

2

het puntentotaal

3

het aantal gewonnen wedstrijden

4

het doelpuntensaldo

5

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oosthoven10/12268+2736
2.Halle10/11258+1625
3.Grobbendonk9/11217+2644
4.De Kempen B9/11207+420
5.Oostmallex10/12175+1329
6.Oelegemx9/11175+929
7.Oud Turnhoutx9/11174+1127
8.Alberta Schildex9/11164+823
9.Wechelderzandex10/12154+622
10.Pulderbosx10/12133+215
11.Westmallex9/11113-814
12.Antonia Bx9/1192-2120
13.HIH Turnhoutx9/1182-1115
14.Ranst Bx9/1172-237
15.Kessel Unitedx10/1272-279
16.Emblemx9/1171-1212
17.Molenkringx10/1131-239

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

-/-

1

2

3

4

5

1.Oud Turnhout1/111002
Molenkring1/111002
3.Oostmalle0/100000
Halle0/110000
Westmalle0/110000
Kessel United0/100000
Alberta Schilde0/100000
Oosthoven0/100000
De Kempen B0/110000
Antonia B0/100000
Emblem0/110000
Grobbendonk0/100000
Oelegem0/100000
Wechelderzande0/100000
Pulderbos0/100000
Ranst B0/100000
HIH Turnhout0/100000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing