www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 11/06/2020

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale E

speeldag 1

zaterdag 24/08/2019

18:00Oelegem-

Grobbendonk

2-5
19:00

Westmalle

-Antonia B5-3
19:30Oud Turnhout-

Alberta Schilde

0-1

zondag 25/08/2019

15:00Kessel United-Oosthoven2-2
.

Ranst B

-HIH Turnhout3-2
.

Halle

-Wechelderzande4-2
.

Molenkring

-Oostmalle3-2

zaterdag 21/12/2019

19:30

De Kempen B

-Pulderbos6-0

vrij: Emblem

speeldag 2

woensdag 28/08/2019

19:00Oosthoven-Ranst B1-1
.

Pulderbos

-Molenkring2-0
.Alberta Schilde-

De Kempen B

1-7
.

Wechelderzande

-Kessel United8-1
19:30

Grobbendonk

-Emblem2-1
.HIH Turnhout-

Oelegem

1-3
20:00Oostmalle-Halle0-0
.Antonia B-

Oud Turnhout

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 3

zondag 01/09/2019

15:00

De Kempen B

-Antonia B1-0
.Emblem-

HIH Turnhout

1-2
.Molenkring-

Alberta Schilde

0-1
.Westmalle-

Grobbendonk

1-3
.Oosthoven-Wechelderzande0-0
.Ranst B-Oelegem2-2
.

Halle

-Pulderbos3-2
.Kessel United-

Oostmalle

2-8

vrij: Oud Turnhout

speeldag 4

zaterdag 07/09/2019

19:30Wechelderzande-Ranst B1-1
.Grobbendonk-Oud Turnhout2-2

zondag 08/09/2019

15:00

Pulderbos

-Kessel United3-1
.HIH Turnhout-

Westmalle

0-2
.

Antonia B

-Molenkring6-4
.

Oelegem

-Emblem3-0
.Alberta Schilde-

Halle

0-1
.Oostmalle-Oosthoven1-1

vrij: De Kempen B

speeldag 5

zaterdag 14/09/2019

19:30

Oud Turnhout

-HIH Turnhout2-0

zondag 15/09/2019

15:00Oosthoven-

Pulderbos

0-2
.

De Kempen B

-Grobbendonk2-0
.Ranst B-

Emblem

2-3
.Kessel United-

Alberta Schilde

1-3
.Wechelderzande-

Oostmalle

0-3
.Westmalle-Oelegem0-0
.

Halle

-Antonia B2-0

vrij: Molenkring

speeldag 6

zaterdag 21/09/2019

19:30

Grobbendonk

-Molenkring6-0
.

Pulderbos

-Wechelderzande3-0

zondag 22/09/2019

15:00HIH Turnhout-

De Kempen B

0-3
.

Emblem

-Westmalle1-0
.Oelegem-

Oud Turnhout

1-3
.Alberta Schilde-

Oosthoven

4-5
.

Antonia B

-Kessel United7-1
.

Oostmalle

-Ranst B5-1

vrij: Halle

speeldag 7

zaterdag 28/09/2019

19:30

Oostmalle

-Pulderbos3-2
.

Oud Turnhout

-Emblem1-0

zondag 29/09/2019

15:00

Oosthoven

-Antonia B5-0
.

Ranst B

-Westmalle2-1
.Halle-Grobbendonk2-2
.

Wechelderzande

-Alberta Schilde3-1
.

De Kempen B

-Oelegem5-1
.Molenkring-

HIH Turnhout

0-2

vrij: Kessel United

speeldag 8

zaterdag 05/10/2019

19:30

Grobbendonk

-Kessel United4-3
.

Pulderbos

-Ranst B4-0

zondag 06/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Halle

1-2
.

Oelegem

-Molenkring8-0
.Emblem-

De Kempen B

2-4
.Westmalle-

Oud Turnhout

0-1
.Alberta Schilde-Oostmalle2-2
.

Antonia B

-Wechelderzande5-1

vrij: Oosthoven

speeldag 9

zaterdag 12/10/2019

19:30Pulderbos-

Alberta Schilde

2-3

zondag 13/10/2019

15:00Kessel United-HIH Turnhout2-2
.Oosthoven-

Grobbendonk

0-3
.

Oostmalle

-Antonia B4-2
.

De Kempen B

-Westmalle2-0
.Molenkring-

Emblem

2-4
.

Halle

-Oelegem4-0
.Ranst B-

Oud Turnhout

0-8

vrij: Wechelderzande

speeldag 10

zaterdag 19/10/2019

19:30Antonia B-Pulderbos3-3
.Oud Turnhout-De Kempen B0-0
.

Grobbendonk

-Wechelderzande4-0

zondag 20/10/2019

15:00HIH Turnhout-

Oosthoven

0-5
.Oelegem-

Kessel United

2-4
.Emblem-Halle1-1
.

Westmalle

-Molenkring3-2
.

Alberta Schilde

-Ranst B4-0

vrij: Oostmalle

speeldag 11

zaterdag 26/10/2019

19:30Wechelderzande-

HIH Turnhout

0-1
.Oostmalle-Grobbendonk2-2

zondag 27/10/2019

15:00

Kessel United

-Emblem4-1
.

Oosthoven

-Oelegem4-0
.Alberta Schilde-

Antonia B

1-2
.

Halle

-Westmalle3-0
.Ranst B-

De Kempen B

1-3

zondag 08/03/2020

15:00Molenkring-Oud Turnhout1-1

vrij: Pulderbos

speeldag 12

zaterdag 02/11/2019

19:30Grobbendonk-

Pulderbos

2-4
.Oud Turnhout-

Halle

2-4
.

De Kempen B

-Molenkring1-0

zondag 03/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Oostmalle

2-3
.

Oelegem

-Wechelderzande3-0
.Emblem-

Oosthoven

0-3
.

Westmalle

-Kessel United4-0
.

Antonia B

-Ranst B2-1

vrij: Alberta Schilde

speeldag 13

zaterdag 09/11/2019

19:30Pulderbos-HIH Turnhout1-1
.

Oostmalle

-Oelegem3-1
.Wechelderzande-Emblem2-2

zondag 10/11/2019

14:30Kessel United-

Oud Turnhout

2-6
.

Oosthoven

-Westmalle1-0
.Alberta Schilde-Grobbendonk3-3
.

Halle

-De Kempen B1-0
.

Ranst B

-Molenkring1-0

vrij: Antonia B

speeldag 14

zaterdag 16/11/2019

19:30

Grobbendonk

-Antonia B8-1
.Oud Turnhout-Oosthoven3-3

zondag 17/11/2019

14:30HIH Turnhout-

Alberta Schilde

0-6
.Oelegem-

Pulderbos

1-2
.

Emblem

-Oostmalle3-1
.Westmalle-

Wechelderzande

0-5
.

De Kempen B

-Kessel United3-1
.Molenkring-

Halle

0-3

vrij: Ranst B

speeldag 15

vrijdag 22/11/2019

20:00

Oosthoven

-De Kempen B3-2

zaterdag 23/11/2019

19:30Wechelderzande-Oud Turnhout2-2
.

Antonia B

-HIH Turnhout6-3
.Pulderbos-Emblem0-0
.

Oostmalle

-Westmalle1-0

zondag 24/11/2019

14:30

Kessel United

-Molenkring2-1
.Alberta Schilde-Oelegem2-2
.Ranst B-

Halle

0-3

vrij: Grobbendonk

speeldag 16

zaterdag 30/11/2019

19:30Oud Turnhout-Oostmalle0-0

zondag 01/12/2019

14:30

Oelegem

-Antonia B9-2
.Emblem-

Alberta Schilde

2-3
.

Westmalle

-Pulderbos3-2
.De Kempen B-

Wechelderzande

1-4
.Molenkring-

Oosthoven

0-3
.

Halle

-Kessel United4-0
.Ranst B-

Grobbendonk

2-6

vrij: HIH Turnhout

speeldag 17

zaterdag 07/12/2019

19:30Pulderbos-

Oud Turnhout

1-3
.

Grobbendonk

-HIH Turnhout2-1
.

Wechelderzande

-Molenkring4-2

zondag 08/12/2019

14:30Kessel United-

Ranst B

0-1
.

Oosthoven

-Halle3-1
.Oostmalle-

De Kempen B

2-3
.

Alberta Schilde

-Westmalle3-2
.Antonia B-Emblem1-1

vrij: Oelegem

speeldag 18

zaterdag 14/12/2019

19:30

Grobbendonk

-Oelegem6-0
.Pulderbos-

De Kempen B

0-1
.Wechelderzande-Halle2-2
20:00Antonia B-Westmalle1-1

zondag 15/12/2019

14:30

Oosthoven

-Kessel United6-0
.Alberta Schilde-Oud Turnhout0-0
.

Oostmalle

-Molenkring7-1
.

HIH Turnhout

-Ranst B1-0

vrij: Emblem

speeldag 19

zaterdag 04/01/2020

19:30

Oud Turnhout

-Antonia B6-1

zondag 05/01/2020

14:30

Oelegem

-HIH Turnhout3-2
.Ranst B-

Oosthoven

0-9
.

Kessel United

-Wechelderzande1-0
.

Halle

-Oostmalle2-0
.Molenkring-

Pulderbos

1-4
.

De Kempen B

-Alberta Schilde2-0
.Emblem-

Grobbendonk

0-4

vrij: Westmalle

speeldag 20

zaterdag 11/01/2020

19:30Pulderbos-Halle0-0
.

Grobbendonk

-Westmalle7-2
.Wechelderzande-

Oosthoven

1-3

zondag 12/01/2020

14:30

Oostmalle

-Kessel United10-2
.

HIH Turnhout

-Emblem4-2
.Antonia B-

De Kempen B

3-5
.

Alberta Schilde

-Molenkring3-0
.

Oelegem

-Ranst B4-1

vrij: Oud Turnhout

speeldag 21

zaterdag 18/01/2020

19:30

Oud Turnhout

-Grobbendonk3-2

zondag 19/01/2020

14:30

Westmalle

-HIH Turnhout1-0
.Emblem-

Oelegem

1-4
.Ranst B-

Wechelderzande

0-2
.Oosthoven-Oostmalle2-2
.Kessel United-Pulderbos1-1
.

Halle

-Alberta Schilde3-1
.

Molenkring

-Antonia B3-1

vrij: De Kempen B

speeldag 22

zaterdag 25/01/2020

19:30HIH Turnhout-

Oud Turnhout

1-3
.

Oostmalle

-Wechelderzande3-1
.Grobbendonk-De Kempen B0-0
.Pulderbos-

Oosthoven

0-3
20:00Antonia B-

Halle

0-5

zondag 26/01/2020

14:30

Alberta Schilde

-Kessel United4-1
.Oelegem-

Westmalle

0-3
.Emblem-Ranst B2-2

vrij: Molenkring

speeldag 23

zaterdag 01/02/2020

19:30

Oud Turnhout

-Oelegem5-0
.

Wechelderzande

-Pulderbos2-0
.

De Kempen B

-HIH Turnhout1-0

zondag 02/02/2020

15:00Westmalle-

Emblem

2-3
.Ranst B-

Oostmalle

0-3
.

Kessel United

-Antonia B4-2
.Molenkring-

Grobbendonk

1-4

zaterdag 11/04/2020

00:00Oosthoven-Alberta Schilde-PP

vrij: Halle

speeldag 24

zaterdag 08/02/2020

19:30

Grobbendonk

-Halle3-2
.Pulderbos-Oostmalle1-1

woensdag 08/04/2020

00:00Emblem-Oud Turnhout-PP
.Alberta Schilde-Wechelderzande-PP
.Westmalle-Ranst B-PP
.Oelegem-De Kempen B-PP
.HIH Turnhout-Molenkring-PP
.Antonia B-Oosthoven-PP

vrij: Kessel United

speeldag 25

vrijdag 14/02/2020

20:00

De Kempen B

-Emblem4-0

zaterdag 15/02/2020

19:30

Oud Turnhout

-Westmalle2-0

zondag 16/02/2020

15:00

Halle

-HIH Turnhout4-2
.Molenkring-

Oelegem

0-3
.Ranst B-

Pulderbos

1-3
.Oostmalle-

Alberta Schilde

2-3
.Kessel United-

Grobbendonk

0-3

woensdag 25/03/2020

00:00Wechelderzande-Antonia B-PP

vrij: Oosthoven

speeldag 26

vrijdag 21/02/2020

20:00Antonia B-

Oostmalle

3-6

zaterdag 22/02/2020

19:30Grobbendonk-

Oosthoven

3-4
.Oud Turnhout-Ranst B1-1

zondag 23/02/2020

15:00HIH Turnhout-

Kessel United

1-2
.Westmalle-De Kempen B2-2
.

Emblem

-Molenkring5-0F1
.Oelegem-

Halle

0-3

woensdag 01/04/2020

00:00Alberta Schilde-Pulderbos-PP

vrij: Wechelderzande

speeldag 27

zaterdag 29/02/2020

19:30

Pulderbos

-Antonia B5-1
.

Wechelderzande

-Grobbendonk2-1

zondag 01/03/2020

15:00

Oosthoven

-HIH Turnhout6-1
.Kessel United-

Oelegem

1-3
.Halle-Emblem1-1
.Molenkring-

Westmalle

0-3
.De Kempen B-Oud Turnhout1-1
.Ranst B-Alberta Schilde2-2

vrij: Oostmalle

speeldag 28

zaterdag 26/10/2019

19:30Oud Turnhout-Molenkring2-2

zaterdag 07/03/2020

19:30Grobbendonk-

Oostmalle

1-2
20:00

Emblem

-Kessel United2-1

zondag 08/03/2020

15:00Oelegem-

Oosthoven

1-5
.HIH Turnhout-

Wechelderzande

2-4
.Antonia B-

Alberta Schilde

2-5
.Westmalle-Halle2-2
.

De Kempen B

-Ranst B4-0

vrij: Pulderbos

speeldag 29

zondag 15/03/2020

00:00Pulderbos-Grobbendonk-PP
.Wechelderzande-Oelegem-PP
.Oosthoven-Emblem-PP
.Oostmalle-HIH Turnhout-PP
.Kessel United-Westmalle-PP
.Halle-Oud Turnhout-PP
.Molenkring-De Kempen B-PP
.Ranst B-Antonia B-PP

vrij: Alberta Schilde

speeldag 30

zondag 22/03/2020

00:00Grobbendonk-Alberta Schilde-PP
.Oud Turnhout-Kessel United-PP
.Westmalle-Oosthoven-PP
.Emblem-Wechelderzande-PP
.Oelegem-Oostmalle-PP
.HIH Turnhout-Pulderbos-PP
.De Kempen B-Halle-PP
.Molenkring-Ranst B-PP

vrij: Antonia B

speeldag 31

zondag 29/03/2020

00:00Oosthoven-Oud Turnhout-PP
.Wechelderzande-Westmalle-PP
.Pulderbos-Oelegem-PP
.Antonia B-Grobbendonk-PP
.Alberta Schilde-HIH Turnhout-PP
.Oostmalle-Emblem-PP
.Kessel United-De Kempen B-PP
.Halle-Molenkring-PP

vrij: Ranst B

speeldag 32

zondag 05/04/2020

00:00Oud Turnhout-Wechelderzande-PP
.De Kempen B-Oosthoven-PP
.Molenkring-Kessel United-PP
.Westmalle-Oostmalle-PP
.Emblem-Pulderbos-PP
.Oelegem-Alberta Schilde-PP
.HIH Turnhout-Antonia B-PP
.Halle-Ranst B-PP

vrij: Grobbendonk

speeldag 33

zondag 19/04/2020

00:00Antonia B-Oelegem-PP
.Alberta Schilde-Emblem-PP
.Pulderbos-Westmalle-PP
.Oostmalle-Oud Turnhout-PP
.Wechelderzande-De Kempen B-PP
.Oosthoven-Molenkring-PP
.Kessel United-Halle-PP
.Grobbendonk-Ranst B-PP

vrij: HIH Turnhout

speeldag 34

zondag 26/04/2020

00:00Ranst B-Kessel United-PP
.Halle-Oosthoven-PP
.Molenkring-Wechelderzande-PP
.De Kempen B-Oostmalle-PP
.Oud Turnhout-Pulderbos-PP
.Westmalle-Alberta Schilde-PP
.Emblem-Antonia B-PP
.HIH Turnhout-Grobbendonk-PP

vrij: Oelegem

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

27/27

1

2

3

4

5

6

7

De Kempen B**62,6419,44+44,2868,047,56+16,232,4
2.xOosthoven***60,7518+56,2586,6210,12+34,8851,75
3.xHalle*60,2317,65+39,4664,387,27+15,5830,12
4.xGrobbendonk5316+46887+1838
5.xOud Turnhout**52,9214,04+38,8865,887,56+24,8436,72
6.xOostmalle*50,8814,54+37,3878,926,23+12,4634,27
7.xAlberta Schilde***46,1213,5+13,5639+11,2532,62
8.xPulderbos**38,8810,8+7,5650,765,4-1,0827
9.xWechelderzande***3610,12+1,1251,754,5-7,8821,38
10.xOelegem*34,2710,38-8,3158,154,15-15,5819,73
11.xWestmalle**30,248,64-9,7239,963,24-9,7215,12
12.xEmblem**29,167,56-16,241,043,24-10,819,44
13.xAntonia B**22,686,48-42,1258,321,08-41,0416,2
14.xKessel United*21,816,23-5440,52,08-42,5817,65
15.xRanst B*18,694,15-52,9625,961,04-20,779,35
16.xHIH Turnhout*17,655,19-36,3533,233,12-13,519,73
17.xMolenkring**8,642,16-62,6424,840-41,0412,96

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden