www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op donderdag 28/03/20242023-2024, Antwerpen-4E: HIH TURNHOUT
Wedstrijden1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Dosko - | HIH Turnhout | 4 - | 1 | | 0 | 0 | 16 | - |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Zwarte Leeuw B | 0 - | 3 | 0 | | 0 | 16 | - |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | HIH Turnhout - | Halle | 2 - | 3 | 0 | | 0 | 15 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Oelegem - | HIH Turnhout | 2 - | 3 | | 3 | 3 | 12 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | De Kempen B | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 14 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Westmalle - | HIH Turnhout | 2 - | 1 | | 0 | 3 | 15 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | St-Jozef - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 0 | 3 | 15 | |
8 | Zo-22/10/23 | 14:30 | HIH Turnhout - | Meerle | 0 - | 4 | 0 | | 3 | 16 | - |
9 | Za-28/10/23 | 19:30 | Grobbendonk - | HIH Turnhout | 7 - | 0 | | 0 | 3 | 16 | - |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Pulderbos | 1 - | 3 | 0 | | 3 | 16 | - |
11 | Za-11/11/23 | 19:30 | Wechelderzande - | HIH Turnhout | 7 - | 1 | | 0 | 3 | 16 | - |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Vlimmeren | 1 - | 0 | 3 | | 6 | 15 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Kessel United - | HIH Turnhout | 6 - | 3 | | 0 | 6 | 16 | - |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | HIH Turnhout - | Lentezon Beerse B | 5 - | 0 | 3 | | 9 | 15 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Dessel B - | HIH Turnhout | 7 - | 2 | | 0 | 9 | 15 | |
16 | Za-16/12/23 | 17:00 | HIH Turnhout - | St-Jozef | 1 - | 5 | 0 | | 9 | 15 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Meerle - | HIH Turnhout | 4 - | 2 | | 0 | 9 | 15 | |
19 | Zo-28/01/24 | 14:30 | Halle - | HIH Turnhout | 2 - | 0 | | 0 | 9 | 15 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Wechelderzande | 0 - | 3 | 0 | | 9 | 15 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Westmalle | 2 - | 1 | 3 | | 12 | 14 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:00 | Lentezon Beerse B - | HIH Turnhout | 2 - | 2 | | 1 | 13 | 14 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Dosko | 4 - | 0 | 3 | | 16 | 14 | |
23 | Za-02/03/24 | 19:30 | Pulderbos - | HIH Turnhout | 3 - | 2 | | 0 | 16 | 14 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Grobbendonk | 1 - | 8 | 0 | | 16 | 14 | |
25 | Zo-17/03/24 | 15:00 | Vlimmeren - | HIH Turnhout | 3 - | 2 | | 0 | 16 | 14 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | HIH Turnhout - | Kessel United | 1 - | 2 | 0 | | 16 | 14 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | HIH Turnhout - | Dessel B | - | | . | | | | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Zwarte Leeuw B - | HIH Turnhout | - | | | . | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | HIH Turnhout - | Oelegem | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | De Kempen B - | HIH Turnhout | - | | | . | | | |
Rangschikking(26/30) | 1 | Grobbendonk | | 69 | | 22 | +85 | 113 | | 11 | +41 | 57 |
| 2 | Wechelderzande | | 67 | | 22 | +53 | 89 | | 9 | +16 | 40 |
| 3 | St-Jozef | x | 51 | | 16 | +13 | 59 | | 4 | -15 | 19 |
| 4 | Zwarte Leeuw B | x | 49 | | 15 | +14 | 48 | | 8 | +8 | 23 |
| 5 | De Kempen B | x | 46 | | 14 | +25 | 66 | | 8 | +12 | 31 |
→ | 6 | Dessel B | x | 45 | | 14 | +24 | 78 | | 5 | +1 | 35 |
| 7 | Meerle | x | 44 | | 13 | +23 | 81 | | 5 | +10 | 39 |
| 8 | Oelegem | x | 42 | | 12 | +6 | 59 | | 7 | +8 | 29 |
| 9 | Halle | x | 35 | | 9 | +3 | 54 | | 5 | 0 | 28 |
| 10 | Vlimmeren | x | 33 | | 9 | -13 | 42 | | 3 | -14 | 18 |
| 11 | Kessel United | x | 30 | | 9 | -15 | 56 | | 4 | -12 | 23 |
| 12 | Pulderbos | x | 29 | | 8 | -4 | 47 | | 2 | -9 | 19 |
| 13 | Westmalle | x | 17 | | 5 | -40 | 35 | | 2 | -18 | 21 |
⇒ | 14 | HIH Turnhout | x | 16 | | 5 | -48 | 38 | | 1 | -32 | 19 |
| 15 | Lentezon Beerse B | x | 13 | | 4 | -59 | 31 | | 1 | -39 | 9 |
| 16 | Dosko | x | 10 | | 3 | -67 | 19 | | 1 | -40 | 6 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van DESSEL B1 | Za-02/09/23 | 18:30 | Westmalle - | Dessel B | 2 - | 3 | | | 3 | 3 | 2 | |
2 | Zo-10/09/23 | 15:00 | Dessel B - | De Kempen B | 2 - | 1 | | 3 | | 6 | 2 | |
3 | Zo-17/09/23 | 15:00 | St-Jozef - | Dessel B | 3 - | 0 | | | 0 | 6 | 8 | |
4 | Zo-24/09/23 | 15:00 | Dessel B - | Meerle | 4 - | 1 | | 3 | | 9 | 6 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:30 | Pulderbos - | Dessel B | 6 - | 2 | | | 0 | 9 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Dessel B - | Wechelderzande | 1 - | 2 | | 0 | | 9 | 8 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Vlimmeren - | Dessel B | 3 - | 2 | | | 0 | 9 | 8 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Dessel B - | Lentezon Beerse B | 4 - | 0 | | 3 | | 12 | 7 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Kessel United - | Dessel B | 4 - | 8 | | | 3 | 15 | 7 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Zwarte Leeuw B - | Dessel B | 0 - | 2 | | | 3 | 18 | 6 | |
11 | Zo-12/11/23 | 15:00 | Dessel B - | Dosko | 4 - | 0 | | 3 | | 21 | 5 | |
12 | Zo-19/11/23 | 14:30 | Halle - | Dessel B | 2 - | 2 | | | 1 | 22 | 4 | |
13 | Zo-26/11/23 | 15:00 | Dessel B - | Oelegem | 1 - | 3 | | 0 | | 22 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:30 | Grobbendonk - | Dessel B | 3 - | 2 | | | 0 | 22 | 7 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Dessel B - | HIH Turnhout | 7 - | 2 | | 3 | | 25 | 7 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:30 | Wechelderzande - | Dessel B | 5 - | 3 | | | 0 | 25 | 8 | |
17 | Za-13/01/24 | 19:30 | Dessel B - | Zwarte Leeuw B | 1 - | 3 | | 0 | | 25 | 9 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Dessel B - | Kessel United | 5 - | 2 | | 3 | | 28 | 8 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Oelegem - | Dessel B | 1 - | 1 | | | 1 | 29 | 8 | |
18 | Za-10/02/24 | 19:30 | Dosko - | Dessel B | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 32 | 7 | |
21 | Zo-18/02/24 | 15:00 | Dessel B - | St-Jozef | 6 - | 2 | | 3 | | 35 | 6 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | De Kempen B - | Dessel B | 5 - | 3 | | | 0 | 35 | 7 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Dessel B - | Grobbendonk | 2 - | 2 | | 1 | | 36 | 8 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Dessel B - | Westmalle | 3 - | 1 | | 3 | | 39 | 7 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Lentezon Beerse B - | Dessel B | 0 - | 2 | | | 3 | 42 | 6 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Dessel B - | Vlimmeren | 3 - | 1 | | 3 | | 45 | 6 | |
27 | Za-06/04/24 | 20:00 | HIH Turnhout - | Dessel B | - | | | | . | | | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Dessel B - | Halle | - | | | . | | | | |
29 | Zo-21/04/24 | 15:00 | Meerle - | Dessel B | - | | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Dessel B - | Pulderbos | - | | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Wechelderzande | | 28 | | 2 | Grobbendonk | x | 26 | | 3 | Halle | x | 20 | | 4 | Oelegem | x | 20 | | 5 | St-Jozef | x | 19 | → | 6 | Dessel B | x | 18 | | 7 | Zwarte Leeuw B | x | 16 | | 8 | Vlimmeren | x | 14 | | 9 | Pulderbos | x | 13 | | 10 | De Kempen B | x | 13 | | 11 | Meerle | x | 12 | | 12 | Dosko | x | 10 | | 13 | Kessel United | x | 7 | | 14 | Westmalle | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 6 | ⇒ | 16 | HIH Turnhout | x | 3 | | Periode2(10/10) | 1 | Grobbendonk | | 30 | | 2 | Wechelderzande | x | 24 | | 3 | St-Jozef | x | 23 | | 4 | Zwarte Leeuw B | x | 21 | | 5 | Meerle | x | 18 | | 6 | De Kempen B | x | 17 | | 7 | Halle | x | 15 | → | 8 | Dessel B | x | 14 | | 9 | Oelegem | x | 13 | | 10 | Kessel United | x | 12 | | 11 | Vlimmeren | x | 11 | | 12 | Westmalle | x | 9 | ⇒ | 13 | HIH Turnhout | x | 9 | | 14 | Pulderbos | x | 7 | | 15 | Lentezon Beerse B | x | 3 | | 16 | Dosko | x | 0 | | Periode3(6/10) | 1 | De Kempen B | | 16 | | 2 | Wechelderzande | | 15 | | 3 | Meerle | | 14 | | 4 | Grobbendonk | | 13 | → | 5 | Dessel B | | 13 | | 6 | Zwarte Leeuw B | | 12 | | 7 | Kessel United | | 11 | | 8 | Oelegem | | 9 | | 9 | Pulderbos | | 9 | | 10 | St-Jozef | | 9 | | 11 | Vlimmeren | | 8 | ⇒ | 12 | HIH Turnhout | | 4 | | 13 | Lentezon Beerse B | | 4 | | 14 | Westmalle | x | 1 | | 15 | Halle | x | 0 | | 16 | Dosko | x | 0 | |
Beste aanval | Grobbendonk | 113 | | Wechelderzande | 89 | | Meerle | 81 | → | Dessel B | 78 | | De Kempen B | 66 | | Oelegem | 59 | | St-Jozef | 59 | | Kessel United | 56 | | Halle | 54 | | Zwarte Leeuw B | 48 | | Pulderbos | 47 | | Vlimmeren | 42 | ⇒ | HIH Turnhout | 38 | | Westmalle | 35 | | Lentezon Beerse B | 31 | | Dosko | 19 | | Beste verdediging | Grobbendonk | 28 | | Zwarte Leeuw B | 34 | | Wechelderzande | 36 | | De Kempen B | 41 | | St-Jozef | 46 | | Halle | 51 | | Pulderbos | 51 | | Oelegem | 53 | → | Dessel B | 54 | | Vlimmeren | 55 | | Meerle | 58 | | Kessel United | 71 | | Westmalle | 75 | | Dosko | 86 | ⇒ | HIH Turnhout | 86 | | Lentezon Beerse B | 90 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.