zaterdag 02/09/2023 | ||||||
18:30 | Maria t.Heide | - | Heibos | 0 | - | 3 |
19:00 | Zandvliet B | - | Wildert | 2 | - | 1 |
19:30 | Antw.Noord A | - | sGravenw.-Schilde B | 1 | - | 8 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Ekeren Donk | - | Antonia B | 1 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Alberta Schilde | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | Noorse | 6 | - | 4 |
. | Putte SK | - | Sint-Job B | 1 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:15 | Wildert | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 1 |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Zandvliet B | 3 | - | 2 |
. | Sint-Job B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 3 |
. | Brecht | - | Antw.Noord A | 7 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Putte SK | 5 | - | 1 |
20:00 | Heibos | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 |
. | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 | - | 3 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Alberta Schilde | - | St.Lenaarts B | 6 | - | 0 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
19:30 | Brecht | - | Zandvliet B | 4 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Alberta Schilde | 3 | - | 2 |
. | Antw.Noord A | - | Wildert | 2 | - | 3 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | St.Lenaarts B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | Putte SK | 5 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Noorse | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | Sint-Job B | 3 | - | 5 |
. | Bucovina Loenhout | - | Heibos | 3 | - | 5 |
vrijdag 22/09/2023 | ||||||
20:00 | Heibos | - | Antw.Noord A | 6 | - | 0 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Bucovina Loenhout | 4 | - | 1 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Ekeren Donk | 3 | - | 4 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Noorse | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Brecht | 10 | - | 4 |
. | Wildert | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
. | Sint-Job B | - | Antonia B | 3 | - | 2 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
19:30 | Brecht | - | Maria t.Heide | 2 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Putte SK | 0 | - | 1 |
. | Antonia B | - | Mariaburg B | 2 | - | 0 |
. | Antw.Noord A | - | Noorse | 3 | - | 1 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Sint-Job B | 0 | - | 3 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Wildert | - | Heibos | 4 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Ekeren Donk | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Zandvliet B | 6 | - | 1 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
19:30 | Sint-Job B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 0 |
20:00 | Heibos | - | Brecht | 2 | - | 2 |
. | Noorse | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | Zandvliet B | - | Antw.Noord A | 4 | - | 0 |
. | Maria t.Heide | - | Antonia B | 1 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | Wildert | 4 | - | 2 |
. | Putte SK | - | sGravenw.-Schilde B | 1 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | St.Lenaarts B | 4 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Putte SK | 1 | - | 2 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Mariaburg B | 2 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 |
20:00 | Brecht | - | Ekeren Donk | 1 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Antonia B | 1 | - | 1 |
. | Alberta Schilde | - | Heibos | 3 | - | 3 |
. | Wildert | - | Noorse | 3 | - | 1 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
19:30 | Sint-Job B | - | Wildert | 3 | - | 1 |
. | Maria t.Heide | - | Alberta Schilde | 0 | - | 4 |
. | Antonia B | - | Antw.Noord A | 6 | - | 0 |
20:00 | Heibos | - | Zandvliet B | 5 | - | 0 |
. | Noorse | - | Bucovina Loenhout | 5 | - | 4 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | Putte SK | - | Brecht | 0 | - | 1 |
. | Mariaburg B | - | sGravenw.-Schilde B | 0 | - | 3 |
. | Ekeren Donk | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 2 |
zaterdag 28/10/2023 | |||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Sint-Job B | 2 | - | 3 | |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Heibos | 0 | - | 4 | |
. | Antw.Noord A | - | Ekeren Donk | 0 | - | 5 | F1 |
. | Brecht | - | Noorse | 3 | - | 4 | |
zondag 29/10/2023 | |||||||
14:30 | Wildert | - | Maria t.Heide | 2 | - | 2 | |
. | Alberta Schilde | - | Putte SK | 4 | - | 1 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 | |
15:00 | St.Lenaarts B | - | Antonia B | 0 | - | 0 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
19:30 | Maria t.Heide | - | Bucovina Loenhout | 2 | - | 3 |
. | St.Lenaarts B | - | Antw.Noord A | 3 | - | 1 |
. | Sint-Job B | - | Brecht | 3 | - | 1 |
20:00 | Noorse | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 0 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Putte SK | - | Heibos | 1 | - | 2 |
. | Antonia B | - | Wildert | 3 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 |
. | Mariaburg B | - | Zandvliet B | 3 | - | 0 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Antw.Noord A | - | Maria t.Heide | 2 | - | 3 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | Ekeren Donk | 4 | - | 3 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Zandvliet B | - | Noorse | 2 | - | 1 |
. | Wildert | - | Mariaburg B | 1 | - | 0 |
. | Alberta Schilde | - | Sint-Job B | 10 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Putte SK | 3 | - | 3 |
15:00 | Brecht | - | Antonia B | 1 | - | 7 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
19:30 | Sint-Job B | - | Antw.Noord A | 6 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
. | Maria t.Heide | - | Zandvliet B | 1 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | Putte SK | - | Wildert | 1 | - | 2 |
. | Antonia B | - | Alberta Schilde | 1 | - | 3 |
15:00 | Mariaburg B | - | Brecht | 2 | - | 4 |
. | Ekeren Donk | - | sGravenw.-Schilde B | 5 | - | 2 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
20:00 | Noorse | - | Heibos | 0 | - | 5 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Maria t.Heide | - | Noorse | 3 | - | 5 |
. | Antw.Noord A | - | Putte SK | 3 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | Sint-Job B | 3 | - | 3 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Zandvliet B | - | Ekeren Donk | 3 | - | 2 |
. | Wildert | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 |
. | Bucovina Loenhout | - | Brecht | 1 | - | 3 |
. | Alberta Schilde | - | Mariaburg B | 3 | - | 1 |
15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Antonia B | 0 | - | 2 |
zaterdag 02/12/2023 | ||||||
19:30 | Brecht | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 0 |
. | St.Lenaarts B | - | Heibos | 0 | - | 4 |
. | Sint-Job B | - | Ekeren Donk | 2 | - | 2 |
zondag 03/12/2023 | ||||||
14:30 | Alberta Schilde | - | Wildert | 3 | - | 6 |
. | Antonia B | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Noorse | 3 | - | 1 |
. | Bucovina Loenhout | - | Antw.Noord A | 2 | - | 1 |
15:00 | Mariaburg B | - | Maria t.Heide | 1 | - | 1 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
19:30 | Maria t.Heide | - | Putte SK | 4 | - | 5 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 1 |
. | Antw.Noord A | - | Alberta Schilde | 0 | - | 13 |
20:00 | Noorse | - | Sint-Job B | 1 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | Zandvliet B | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 1 |
. | Wildert | - | Brecht | 3 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Mariaburg B | 3 | - | 0 |
. | Heibos | - | Antonia B | 4 | - | 5 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
19:30 | Sint-Job B | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Alberta Schilde | 2 | - | 2 |
20:00 | Brecht | - | Heibos | 0 | - | 2 |
. | Noorse | - | Wildert | 0 | - | 0 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Antonia B | - | Bucovina Loenhout | 3 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Maria t.Heide | 8 | - | 0 |
. | Mariaburg B | - | Antw.Noord A | 1 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | |||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Brecht | 1 | - | 1 | |
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Mariaburg B | 3 | - | 2 | |
. | Maria t.Heide | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 4 | |
20:00 | Heibos | - | Putte SK | 5 | - | 3 | |
zondag 14/01/2024 | |||||||
14:30 | Wildert | - | Ekeren Donk | 0 | - | 3 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 | |
. | Alberta Schilde | - | Noorse | 3 | - | 1 | |
15:00 | Antw.Noord A | - | Antonia B | 0 | - | 5 | F1 |
donderdag 01/02/2024 | ||||||
14:30 | Antonia B | - | Maria t.Heide | 5 | - | 2 |
donderdag 08/02/2024 | ||||||
20:00 | Brecht | - | Alberta Schilde | 0 | - | 2 |
. | Sint-Job B | - | Zandvliet B | 0 | - | 3 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
20:00 | Noorse | - | Antw.Noord A | 5 | - | 2 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | St.Lenaarts B | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 1 |
. | Putte SK | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Heibos | 2 | - | 3 |
. | Mariaburg B | - | Wildert | 0 | - | 2 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Maria t.Heide | 3 | - | 2 |
19:30 | Antw.Noord A | - | St.Lenaarts B | 1 | - | 4 |
. | Brecht | - | Mariaburg B | 4 | - | 1 |
20:00 | Heibos | - | sGravenw.-Schilde B | 2 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Wildert | - | Sint-Job B | 3 | - | 2 |
. | Putte SK | - | Alberta Schilde | 1 | - | 1 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Bucovina Loenhout | 1 | - | 0 |
. | Noorse | - | Antonia B | 1 | - | 3 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
19:30 | Maria t.Heide | - | Antw.Noord A | 6 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Wildert | 0 | - | 3 |
. | Sint-Job B | - | Heibos | 0 | - | 1 |
. | St.Lenaarts B | - | Noorse | 3 | - | 1 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Bucovina Loenhout | - | Zandvliet B | 6 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | Ekeren Donk | 3 | - | 2 |
. | Mariaburg B | - | Putte SK | 2 | - | 4 |
. | Antonia B | - | Brecht | 1 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
19:30 | Antw.Noord A | - | Brecht | 1 | - | 3 |
. | Maria t.Heide | - | sGravenw.-Schilde B | 3 | - | 2 |
20:00 | Noorse | - | Mariaburg B | 1 | - | 1 |
. | Heibos | - | Bucovina Loenhout | 7 | - | 0 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
13:00 | Zandvliet B | - | Antonia B | 1 | - | 2 |
15:00 | Ekeren Donk | - | Sint-Job B | 2 | - | 5 |
. | Wildert | - | Alberta Schilde | 2 | - | 2 |
. | Putte SK | - | St.Lenaarts B | 0 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | |||||||
18:00 | Sint-Job B | - | Putte SK | 3 | - | 1 | |
19:30 | St.Lenaarts B | - | Zandvliet B | 4 | - | 2 | |
. | Brecht | - | Wildert | 2 | - | 3 | |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Noorse | 2 | - | 1 | |
zondag 25/02/2024 | |||||||
15:00 | Antonia B | - | Ekeren Donk | 2 | - | 2 | |
. | Bucovina Loenhout | - | Maria t.Heide | 3 | - | 0 | |
. | Alberta Schilde | - | Antw.Noord A | 5 | - | 0 | F1 |
. | Mariaburg B | - | Heibos | 0 | - | 4 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Mariaburg B | 2 | - | 1 |
19:30 | Antw.Noord A | - | Bucovina Loenhout | 2 | - | 5 |
. | Maria t.Heide | - | Sint-Job B | 0 | - | 2 |
20:00 | Heibos | - | St.Lenaarts B | 4 | - | 1 |
. | Noorse | - | Brecht | 0 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | Wildert | - | Antonia B | 2 | - | 0 |
. | Putte SK | - | Ekeren Donk | 4 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | sGravenw.-Schilde B | 4 | - | 1 |
zaterdag 09/03/2024 | |||||||
19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Antw.Noord A | 5 | - | 0 | F1 |
. | Antonia B | - | St.Lenaarts B | 2 | - | 0 | |
. | Sint-Job B | - | Noorse | 0 | - | 2 | |
20:00 | Brecht | - | Putte SK | 1 | - | 1 | |
. | Heibos | - | Maria t.Heide | 7 | - | 1 | |
zondag 10/03/2024 | |||||||
15:00 | Bucovina Loenhout | - | Wildert | 3 | - | 7 | |
. | Ekeren Donk | - | Zandvliet B | 1 | - | 1 | |
. | Mariaburg B | - | Alberta Schilde | 1 | - | 2 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2 | - | 5 |
. | Noorse | - | Putte SK | 3 | - | 2 |
19:30 | Maria t.Heide | - | Wildert | 2 | - | 9 |
. | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3 | - | 5 |
. | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Mariaburg B | - | Bucovina Loenhout | 6 | - | 2 |
. | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4 | - | 4 |
zaterdag 23/03/2024 | ||||||
19:30 | Sint-Job B | - | Mariaburg B | - | ||
20:00 | Brecht | - | St.Lenaarts B | - | ||
. | Heibos | - | Alberta Schilde | - | ||
zondag 24/03/2024 | ||||||
15:00 | Putte SK | - | Maria t.Heide | - | ||
. | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | - | ||
. | Antonia B | - | sGravenw.-Schilde B | - | ||
. | Bucovina Loenhout | - | Noorse | - | ||
. | Wildert | - | Zandvliet B | - |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
19:30 | St.Lenaarts B | - | Wildert | - | ||
. | Brecht | - | Sint-Job B | - | ||
. | Antw.Noord A | - | Zandvliet B | - | ||
. | sGravenw.-Schilde B | - | Putte SK | - | ||
20:00 | Noorse | - | Maria t.Heide | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Mariaburg B | - | Ekeren Donk | - | ||
. | Antonia B | - | Heibos | - | ||
. | Alberta Schilde | - | Bucovina Loenhout | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
19:00 | Zandvliet B | - | Alberta Schilde | - | ||
19:30 | Sint-Job B | - | St.Lenaarts B | - | ||
. | Maria t.Heide | - | Mariaburg B | - | ||
20:00 | Heibos | - | Noorse | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Bucovina Loenhout | - | sGravenw.-Schilde B | - | ||
. | Wildert | - | Antw.Noord A | - | ||
. | Putte SK | - | Antonia B | - | ||
. | Ekeren Donk | - | Brecht | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Ekeren Donk | - | ||
. | St.Lenaarts B | - | Mariaburg B | - | ||
. | Noorse | - | Zandvliet B | - | ||
. | Alberta Schilde | - | Maria t.Heide | - | ||
. | Antonia B | - | Sint-Job B | - | ||
. | Wildert | - | Putte SK | - | ||
. | Brecht | - | Bucovina Loenhout | - | ||
. | Antw.Noord A | - | Heibos | - |
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | - | ||
. | Mariaburg B | - | Antonia B | - | ||
. | Putte SK | - | Antw.Noord A | - | ||
. | Zandvliet B | - | sGravenw.-Schilde B | - | ||
. | Maria t.Heide | - | Brecht | - | ||
. | Heibos | - | Wildert | - | ||
. | Bucovina Loenhout | - | St.Lenaarts B | - | ||
. | Sint-Job B | - | Alberta Schilde | - |
25/30 | |||||||||
1. | Heibos | 63 | 12 | 5 | |||||
2. | Alberta Schilde | 57 | 10 | 5 | |||||
3. | Wildert | 52 | 12 | 5 | |||||
4. | Antonia B | 49 | 5 | 5 | |||||
5. | Sint-Job B | 45 | 9 | 5 | |||||
6. | St.Lenaarts B | 41 | 3 | 5 | |||||
7. | Ekeren Donk | 41 | 5 | 5 | |||||
8. | Brecht | 37 | 4 | 5 | |||||
9. | Zandvliet B | 34 | 4 | 5 | |||||
10. | sGravenw.-Schilde B | 31 | 9 | 5 | |||||
11. | Putte SK | 29 | 4 | 5 | |||||
12. | Noorse | 27 | 6 | 5 | |||||
13. | Bucovina Loenhout | 25 | 6 | 5 | |||||
14. | Mariaburg B | 17 | 3 | 5 | |||||
15. | Maria t.Heide | 15 | 0 | 5 | |||||
16. | Antw.Noord A | 9 | 0 | 5 |
25/30 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Heibos | 63 | 20 | +58 | 94 | 11 | +27 | 42 | |
2. | Alberta Schilde | 57 | 17 | +62 | 100 | 7 | +23 | 36 | |
3. | Wildert | 52 | 16 | +26 | 65 | 8 | +15 | 40 | |
4. | Antonia B | 49 | 14 | +35 | 68 | 7 | +17 | 36 | |
5. | x | Sint-Job B | 45 | 14 | +11 | 61 | 7 | +1 | 33 |
6. | x | St.Lenaarts B | 41 | 13 | -1 | 48 | 6 | -5 | 20 |
7. | x | Ekeren Donk | 41 | 12 | +26 | 71 | 6 | +11 | 37 |
8. | x | Brecht | 37 | 11 | +1 | 54 | 6 | -3 | 25 |
9. | x | Zandvliet B | 34 | 10 | -11 | 46 | 2 | -18 | 17 |
10. | x | sGravenw.-Schilde B | 31 | 10 | -8 | 46 | 2 | -9 | 21 |
11. | x | Putte SK | 29 | 8 | -13 | 42 | 4 | -12 | 27 |
12. | x | Noorse | 27 | 8 | -15 | 43 | 3 | -9 | 23 |
13. | x | Bucovina Loenhout | 25 | 7 | -21 | 48 | 2 | -21 | 18 |
14. | x | Mariaburg B | 17 | 5 | -20 | 42 | 1 | -15 | 13 |
15. | x | Maria t.Heide | 15 | 4 | -45 | 46 | 2 | -22 | 20 |
16. | x | Antw.Noord A | 9 | 3 | -85 | 28 | 1 | -46 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Sint-Job B | 25 | 8 | +15 | 31 | |
2. | Alberta Schilde | 23 | 7 | +25 | 40 |
3. | Heibos | 23 | 7 | +19 | 34 |
4. | Ekeren Donk | 20 | 6 | +15 | 28 |
5. | Antonia B | 19 | 5 | +16 | 25 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 | 5 | +4 | 22 |
7. | St.Lenaarts B | 16 | 5 | -4 | 17 |
8. | Brecht | 14 | 4 | 0 | 26 |
9. | Wildert | 14 | 4 | 0 | 20 |
10. | Mariaburg B | 12 | 4 | -1 | 23 |
11. | Noorse | 10 | 3 | -8 | 20 |
12. | Putte SK | 10 | 3 | -12 | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 | 3 | -10 | 18 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 | 2 | -9 | 18 |
15. | Maria t.Heide | 5 | 1 | -14 | 17 |
16. | Antw.Noord A | 3 | 1 | -36 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
10/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Heibos | 25 | 8 | +16 | 33 | |
2. | Wildert | 25 | 8 | +12 | 22 |
3. | Alberta Schilde | 23 | 7 | +28 | 43 |
4. | Antonia B | 22 | 7 | +18 | 33 |
5. | Zandvliet B | 21 | 6 | +4 | 20 |
6. | St.Lenaarts B | 19 | 6 | +6 | 21 |
7. | Ekeren Donk | 16 | 5 | +14 | 31 |
8. | Brecht | 16 | 5 | 0 | 20 |
9. | Putte SK | 15 | 4 | +2 | 24 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 | 3 | -3 | 17 |
11. | Noorse | 10 | 3 | -8 | 16 |
12. | Sint-Job B | 8 | 2 | -10 | 18 |
13. | Maria t.Heide | 7 | 2 | -14 | 23 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 | 2 | -15 | 12 |
15. | Antw.Noord A | 6 | 2 | -33 | 14 |
16. | Mariaburg B | 1 | 0 | -17 | 10 |
5/10 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
1. | Heibos | 15 | 5 | +23 | 27 |
2. | Wildert | 13 | 4 | +14 | 23 |
3. | Sint-Job B | 12 | 4 | +6 | 12 |
4. | Alberta Schilde | 11 | 3 | +9 | 17 |
5. | sGravenw.-Schilde B | 9 | 3 | +3 | 12 |
6. | Antonia B | 8 | 2 | +1 | 10 |
7. | Brecht | 7 | 2 | +1 | 8 |
8. | Noorse | 7 | 2 | +1 | 7 |
9. | St.Lenaarts B | 6 | 2 | -3 | 10 |
10. | Bucovina Loenhout | 6 | 2 | -9 | 13 |
11. | Ekeren Donk | 5 | 1 | -3 | 12 |
12. | Mariaburg B | 4 | 1 | -2 | 9 |
13. | Putte SK | 4 | 1 | -3 | 8 |
14. | Zandvliet B | 4 | 1 | -5 | 8 |
15. | Maria t.Heide | 3 | 1 | -17 | 6 |
16. | Antw.Noord A | 0 | 0 | -16 | 4 |