www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/09/2019

vbal4

Antwerpen : 4de Provinciale C

zaterdag 14/09/2019

19:30KFC Duffel B-

Heffen

1 -6

zondag 15/09/2019

15:00

Grasheide

-Blaasveld4 -0
.Peulis-

Elzestraat

0-1
.

Rumst

-Muizen4 -3
.

Lint

-Rita Berlaar4 -0
.

Reet

-Katelijne B6 -1
.

Heindonk

-KSK Wavria B3 -2
.

Rijmenam

-BO Beerzel3 -2
.Suraye Mechelen-SC Mechelen A1-1

vrijdag 20/09/2019

20:30Rita Berlaar3- 6Peulis-

zondag 22/09/2019

13:00KSK Wavria B0- 4Reet-
15:00Muizen1 - 0Grasheide-
.BO Beerzel6-1Heindonk-
.Katelijne B1-3Lint-
.Elzestraat6-4Rumst-
.SC Mechelen A3 -3Rijmenam-
.Blaasveld1-0KFC Duffel B-
.Heffen3-4Suraye Mechelen-
punten uit de laatste 2 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 2 uitwedstrijden

5/34

1.Rumst1310
2.Elzestraat1312
3.Peulis1294.
4.BO Beerzel129
5.Rijmenam109-1.(0)
6.Rita Berlaar96
7.Suraye Mechelen85-3.(3)
8.Reet872.
9.Lint87.3
10.Grasheide77
11.Heffen76
12.SC Mechelen A77.-2(3)
13.Heindonk74.1
14.Muizen22
15.Blaasveld21
16.Katelijne B11
17.KSK Wavria B00-4.(3)
18.KFC Duffel B00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 4de Provinciale C --> BO Beerzel

periode 1

5/11

1.Rumst13
2.Peulis12
3.BO Beerzel12
4.Elzestraat*12
5.Rijmenam*9
6.Rita Berlaar9
7.Suraye Mechelen8
8.Reet8
9.Lint8
10.Grasheide7
11.Heffen7
12.SC Mechelen A7
13.Heindonk7
14.Muizen2
15.Blaasveld2
16.Katelijne B1
17.KSK Wavria B0
18.KFC Duffel B0

periode 2

1/12

1.Rijmenam1
Elzestraat1
3.Lint*0
Rita Berlaar*0
Peulis*0
Reet*0
SC Mechelen A*0
BO Beerzel*0
Rumst*0
Heffen*0
Muizen*0
Heindonk*0
Grasheide*0
Blaasveld*0
Suraye Mechelen*0
Katelijne B*0
KSK Wavria B*0
KFC Duffel B*0

periode 3

0/11

1.Lint0
Rita Berlaar0
Peulis0
Reet0
SC Mechelen A0
BO Beerzel0
Rumst0
Rijmenam0
Heffen0
Muizen0
Heindonk0
Elzestraat0
Grasheide0
Blaasveld0
Suraye Mechelen0
Katelijne B0
KSK Wavria B0
KFC Duffel B0

BO Beerzel

1.Zo-25/08/1915:00

BO Beerzel

-Katelijne B7 -1

3

32
2.Wo-28/08/1919:00KSK Wavria B-

BO Beerzel

1 -4

3

62
3.Zo-01/09/1915:00Suraye Mechelen-

BO Beerzel

1 -2

3

92
4.Zo-08/09/1915:00

BO Beerzel

-SC Mechelen A6 -2

3

122
5.Zo-15/09/1915:00Rijmenam-

BO Beerzel

3 -20124
6.Zo-22/09/1915:00

BO Beerzel

-Heindonk -.
7.Zo-29/09/1915:00Reet-

BO Beerzel

-.
8.Zo-06/10/1915:00

BO Beerzel

-Lint -.
9.Zo-13/10/1915:00Peulis-

BO Beerzel

-.
10.Zo-20/10/1915:00

BO Beerzel

-Rumst -.
11.Zo-27/10/1900:00Grasheide-

BO Beerzel

-.
12.Zo-03/11/1900:00

BO Beerzel

-KFC Duffel B -.
13.Zo-10/11/1900:00Heffen-

BO Beerzel

-.
14.Zo-17/11/1900:00

BO Beerzel

-Blaasveld -.
15.Zo-24/11/1900:00Muizen-

BO Beerzel

-.
16.Zo-01/12/1900:00

BO Beerzel

-Elzestraat -.
17.Zo-08/12/1900:00Rita Berlaar-

BO Beerzel

-.
18.Zo-15/12/1900:00Katelijne B-

BO Beerzel

-.
19.Zo-05/01/2000:00

BO Beerzel

-KSK Wavria B -.
20.Zo-12/01/2000:00

BO Beerzel

-Suraye Mechelen -.
21.Zo-19/01/2000:00SC Mechelen A-

BO Beerzel

-.
22.Zo-26/01/2000:00

BO Beerzel

-Rijmenam -.
23.Zo-02/02/2000:00Heindonk-

BO Beerzel

-.
24.Zo-09/02/2000:00

BO Beerzel

-Reet -.
25.Zo-16/02/2000:00Lint-

BO Beerzel

-.
26.Zo-23/02/2000:00

BO Beerzel

-Peulis -.
27.Zo-01/03/2000:00Rumst-

BO Beerzel

-.
28.Zo-08/03/2000:00

BO Beerzel

-Grasheide -.
29.Zo-15/03/2000:00KFC Duffel B-

BO Beerzel

-.
30.Zo-22/03/2000:00

BO Beerzel

-Heffen -.
31.Zo-29/03/2000:00Blaasveld-

BO Beerzel

-.
32.Zo-05/04/2000:00

BO Beerzel

-Muizen -.
33.Zo-19/04/2000:00Elzestraat-

BO Beerzel

-.
34.Zo-26/04/2000:00

BO Beerzel

-Rita Berlaar -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Heindonk

1.Zo-25/08/1915:00Heindonk-Muizen5 -1

3

33
2.Wo-28/08/1919:00Elzestraat-Heindonk3 -1038
3.Zo-01/09/1915:00Heindonk-Rita Berlaar1 -20311
4.Zo-08/09/1915:00Katelijne B-Heindonk1 -11412
5.Zo-15/09/1915:00Heindonk-KSK Wavria B3 -2

3

713
6.Zo-22/09/1915:00

BO Beerzel

-Heindonk -.
7.Zo-29/09/1915:00Heindonk-SC Mechelen A -.
8.Zo-06/10/1915:00Rijmenam-Heindonk -.
9.Zo-13/10/1915:00Suraye Mechelen-Heindonk -.
10.Zo-20/10/1915:00Heindonk-Reet -.
11.Zo-27/10/1900:00Lint-Heindonk -.
12.Zo-03/11/1900:00Heindonk-Peulis -.
13.Zo-10/11/1900:00Rumst-Heindonk -.
14.Zo-17/11/1900:00Heindonk-Grasheide -.
15.Zo-24/11/1900:00KFC Duffel B-Heindonk -.
16.Zo-01/12/1900:00Heindonk-Heffen -.
17.Zo-08/12/1900:00Blaasveld-Heindonk -.
18.Zo-15/12/1900:00Muizen-Heindonk -.
19.Zo-05/01/2000:00Heindonk-Elzestraat -.
20.Zo-12/01/2000:00Rita Berlaar-Heindonk -.
21.Zo-19/01/2000:00Heindonk-Katelijne B -.
22.Zo-26/01/2000:00KSK Wavria B-Heindonk -.
23.Zo-02/02/2000:00Heindonk-

BO Beerzel

-.
24.Zo-09/02/2000:00SC Mechelen A-Heindonk -.
25.Zo-16/02/2000:00Heindonk-Rijmenam -.
26.Zo-23/02/2000:00Heindonk-Suraye Mechelen -.
27.Zo-01/03/2000:00Reet-Heindonk -.
28.Zo-08/03/2000:00Heindonk-Lint -.
29.Zo-15/03/2000:00Peulis-Heindonk -.
30.Zo-22/03/2000:00Heindonk-Rumst -.
31.Zo-29/03/2000:00Grasheide-Heindonk -.
32.Zo-05/04/2000:00Heindonk-KFC Duffel B -.
33.Zo-19/04/2000:00Heffen-Heindonk -.
34.Zo-26/04/2000:00Heindonk-Blaasveld -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (3/17)

1Rumst99:5+4
2Grasheide718:4+14
3Elzestraat77:3+4
4Peulis614:2+12
5BO Beerzel*613:3+10
6Heindonk69:5+4
7Rijmenam*66:2+4
8Lint56:2+4
9Reet410:7+3
10Suraye Mechelen46:4+2
11SC Mechelen A*36:2+4
12Heffen*34:1+3
13Rita Berlaar*31:10
14Katelijne B*13:5-2
15Muizen*12:4-2
.Blaasveld*12:4-2
17KSK Wavria B*01:6-5
18KFC Duffel B02:16-14

alle wedstrijden (5/34)

1Rumst1316:7+9
2Elzestraat1312:5+7
3Peulis1218:3+15
4BO Beerzel1221:8+13
5Rijmenam1010:5+5
6Rita Berlaar95:6-1
7Suraye Mechelen815:9+6
8Reet812:8+4
9Lint88:4+4
10Grasheide719:10+9
11Heffen712:6+6
12SC Mechelen A713:11+2
13Heindonk711:9+2
14Muizen27:14-7
15Blaasveld25:14-9
16Katelijne B15:21-16
17KSK Wavria B04:19-15
18KFC Duffel B02:36-34

uitwedstrijden (3/17)

1BO Beerzel68:5+3
2Elzestraat*65:2+3
3Peulis*64:1+3
4Rita Berlaar64:5-1
5Rumst*47:2+5
6Suraye Mechelen*49:5+4
7Heffen48:5+3
8Rijmenam44:3+1
9Reet*42:1+1
10SC Mechelen A47:9-2
11Lint*32:20
12Heindonk*12:4-2
13Muizen15:10-5
14Blaasveld13:10-7
15Grasheide*01:6-5
16KSK Wavria B03:13-10
17Katelijne B02:16-14
18KFC Duffel B*00:20-20