Antwerpen : 4de Provinciale C(2019-2020)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

21/34

1

2

3

4

5

6

7

1.BO Beerzel5417+65869+1932
2.Lint4313+21426+818
3.Reet4212+25527+1225
4.SC Mechelen A4113+26597+928
5.Elzestraat4011+30504+816
6.Rumst3711+15523+222
7.Rijmenam3610+17503+218
8.Grasheide3511+24555+321
9.Peulis3310+17496+621
10.Rita Berlaar3310+6456+624
11.Heindonk309+3413-419
12.Heffen267+8374+117
13.Suraye Mechelen236-9392-1119
14.Muizen204-7352-521
15.KSK Wavria B175-24442-1520
16.xKatelijne B144-48280-3813
17.xBlaasveld92-43270-2613
18.xKFC Duffel B00-126120-727

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.BO Beerzel21173186 : 21+6554
2.Lint21134442 : 21+2143
3.Reet21126352 : 27+2542
4.SC Mechelen A21132659 : 33+2641
5.Elzestraat21117350 : 20+3040
6.Rumst21114652 : 37+1537
7.Rijmenam21106550 : 33+1736
8.Grasheide21112855 : 31+2435
9.Peulis21103849 : 32+1733
10.Rita Berlaar21103845 : 39+633
11.Heindonk2193941 : 38+330
12.Heffen2175937 : 29+826
13.Suraye Mechelen21651039 : 48-923
14.Muizen2148935 : 42-720
15.KSK Wavria B21521444 : 68-2417
16.Katelijne B21421528 : 76-4814
17.Blaasveld21231627 : 70-439
18.KFC Duffel B21002112 : 138-1260