www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 19/03/2024
Antwerpen : 4de Provinciale C
zaterdag 16/03/2024 |
19:00 | Zandvliet B | - | Heibos | 2
| - | 5
|
. | Noorse | - | Putte SK | 3
| - | 2
|
19:30 | Maria t.Heide | - | Wildert | 2
| - | 9
|
. | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3
| - | 5
|
. | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 | - | 2 |
. | sGravenw.-Schilde B | - | Brecht | 2 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Mariaburg B | - | Bucovina Loenhout | 6
| - | 2
|
. | Alberta Schilde | - | Antonia B | 4
| - | 4
|
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Sint-Job B | 3 | - |
1 | Mariaburg B | | - | |
20:00 | Brecht | 4 | - |
6 | St.Lenaarts B | | - | |
. | Heibos | 12 |
- | 8 | Alberta Schilde | | - | |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Putte SK | 7 | - | 0 | Maria t.Heide | | - | |
. | Ekeren Donk | 4 | - | 0 | Antw.Noord A | | - | |
. | Antonia B | 7 | - | 0 | sGravenw.-Schilde B | | - | |
. | Bucovina Loenhout | 9 |
- | 3 | Noorse | | - | |
. | Wildert | 7 | - | 4 | Zandvliet B | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Antwerpen : 4de Provinciale C --> Ekeren Donk
periode 1
10/10 |
| Sint-Job B | 25 |
2. | Alberta Schilde | 23 |
3. | Heibos | 23 |
4. | Ekeren Donk | 20 |
5. | Antonia B | 19 |
6. | sGravenw.-Schilde B | 16 |
7. | St.Lenaarts B | 16 |
8. | Brecht | 14 |
9. | Wildert | 14 |
10. | Mariaburg B | 12 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Putte SK | 10 |
13. | Zandvliet B | 9 |
14. | Bucovina Loenhout | 9 |
15. | Maria t.Heide | 5 |
16. | Antw.Noord A | 3 |
periode 2
10/10 |
| Heibos | 25 |
2. | Wildert | 25 |
3. | Alberta Schilde | 23 |
4. | Antonia B | 22 |
5. | Zandvliet B | 21 |
6. | St.Lenaarts B | 19 |
7. | Ekeren Donk | 16 |
8. | Brecht | 16 |
9. | Putte SK | 15 |
10. | Bucovina Loenhout | 10 |
11. | Noorse | 10 |
12. | Sint-Job B | 8 |
13. | Maria t.Heide | 7 |
14. | sGravenw.-Schilde B | 6 |
15. | Antw.Noord A | 6 |
16. | Mariaburg B | 1 |
periode 3
5/10 |
1. | Heibos | 15 |
2. | Wildert | 13 |
3. | Sint-Job B | 12 |
4. | Alberta Schilde | 11 |
5. | sGravenw.-Schilde B | 9 |
6. | Antonia B | 8 |
7. | Brecht | 7 |
8. | Noorse | 7 |
9. | St.Lenaarts B | 6 |
10. | Bucovina Loenhout | 6 |
11. | Ekeren Donk | 5 |
12. | Mariaburg B | 4 |
13. | Putte SK | 4 |
14. | Zandvliet B | 4 |
15. | Maria t.Heide | 3 |
16. | Antw.Noord A | 0 |
Ekeren Donk
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antonia B | 1 - | 1 | | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 20:00 | Noorse | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | | 3 | 4 | | 5 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Putte SK | 5 - | 1 | | | 3 | 7 | | 3 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Ekeren Donk | 3 - | 4 | | | 3 | 10 | | 2 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Bucovina Loenhout | - | Ekeren Donk | 1 - | 3 | | | 3 | 13 | | 1 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Wildert | 4 - | 2 | | | 3 | 16 | | 1 | |
7. | Za-14/10/23 | 20:00 | Brecht | - | Ekeren Donk | 1 - | 1 | | | 1 | 17 | | 1 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | St.Lenaarts B | 1 - | 2 | | | 0 | 17 | | 4 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Ekeren Donk | 0 - | 5 | F1 | | 3 | 20 | | 4 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Alberta Schilde | 1 - | 2 | | | 0 | 20 | | 4 | |
11. | Za-11/11/23 | 20:00 | Heibos | - | Ekeren Donk | 4 - | 3 | | | 0 | 20 | | 5 | |
12. | Zo-19/11/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | sGravenw.-Schilde B | 5 - | 2 | | | 3 | 23 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Zandvliet B | - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | | 0 | 23 | | 5 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Sint-Job B | - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | | | 1 | 24 | | 6 | |
15. | Zo-10/12/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Mariaburg B | 3 - | 0 | | | 3 | 27 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Maria t.Heide | 8 - | 0 | | | 3 | 30 | | 5 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Wildert | - | Ekeren Donk | 0 - | 3 | | | 3 | 33 | | 4 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Bucovina Loenhout | 1 - | 0 | | | 3 | 36 | | 4 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Ekeren Donk | 3 - | 2 | | | 0 | 36 | | 4 | |
18. | Zo-11/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Heibos | 2 - | 3 | | | 0 | 36 | | 5 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Sint-Job B | 2 - | 5 | | | 0 | 36 | | 6 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Antonia B | - | Ekeren Donk | 2 - | 2 | | | 1 | 37 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Putte SK | - | Ekeren Donk | 4 - | 2 | | | 0 | 37 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Zandvliet B | 1 - | 1 | | | 1 | 38 | | 7 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Ekeren Donk | 3 - | 5 | | | 3 | 41 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Mariaburg B | - | Ekeren Donk | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Brecht | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | sGravenw.-Schilde B | - | Ekeren Donk | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Noorse | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Antw.Noord A
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | sGravenw.-Schilde B | 1 - | 8 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Brecht | - | Antw.Noord A | 7 - | 1 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
3. | Za-16/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Wildert | 2 - | 3 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
4. | Vr-22/09/23 | 20:00 | Heibos | - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | | 0 | 0 | | 16 | - |
5. | Za-30/09/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Noorse | 3 - | 1 | | | 3 | 3 | | 14 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Zandvliet B | - | Antw.Noord A | 4 - | 0 | | | 0 | 3 | | 14 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Mariaburg B | 2 - | 3 | | | 0 | 3 | | 14 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:30 | Antonia B | - | Antw.Noord A | 6 - | 0 | | | 0 | 3 | | 15 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Ekeren Donk | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 3 | | 16 | - |
10. | Za-04/11/23 | 19:30 | St.Lenaarts B | - | Antw.Noord A | 3 - | 1 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Maria t.Heide | 2 - | 3 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Sint-Job B | - | Antw.Noord A | 6 - | 1 | | | 0 | 3 | | 16 | - |
13. | Za-25/11/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Putte SK | 3 - | 2 | | | 3 | 6 | | 16 | - |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Bucovina Loenhout | - | Antw.Noord A | 2 - | 1 | | | 0 | 6 | | 16 | - |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Alberta Schilde | 0 - | 13 | | | 0 | 6 | | 16 | - |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Mariaburg B | - | Antw.Noord A | 1 - | 2 | | | 3 | 9 | | 15 | |
17. | Zo-14/01/24 | 15:00 | Antw.Noord A | - | Antonia B | 0 - | 5 | F1 | | 0 | 9 | | 15 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | St.Lenaarts B | 1 - | 4 | | | 0 | 9 | | 15 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:30 | Maria t.Heide | - | Antw.Noord A | 6 - | 2 | | | 0 | 9 | | 16 | - |
18. | Za-10/02/24 | 20:00 | Noorse | - | Antw.Noord A | 5 - | 2 | | | 0 | 9 | | 16 | - |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Brecht | 1 - | 3 | | | 0 | 9 | | 16 | - |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Alberta Schilde | - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | | 16 | - |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Bucovina Loenhout | 2 - | 5 | | | 0 | 9 | | 16 | - |
24. | Za-09/03/24 | 19:30 | sGravenw.-Schilde B | - | Antw.Noord A | 5 - | 0 | F1 | | 0 | 9 | | 16 | - |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Sint-Job B | 1 - | 2 | | | 0 | 9 | | 16 | - |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Ekeren Donk | - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | | |
27. | Za-06/04/24 | 19:30 | Antw.Noord A | - | Zandvliet B | - | | | | . | | | | |
28. | Zo-14/04/24 | 15:00 | Wildert | - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Antw.Noord A | - | Heibos | - | | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Putte SK | - | Antw.Noord A | - | | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Alberta Schilde | 32 | +39 |
2 | Heibos* | 29 | +31 |
3 | Wildert* | 27 | +11 |
4 | Zandvliet B | 25 | +7 |
5 | sGravenw.-Schilde B | 24 | +1 |
6 | Antonia B* | 24 | +18 |
7 | Sint-Job B* | 23 | +10 |
8 | St.Lenaarts B | 23 | +4 |
9 | Ekeren Donk* | 20 | +15 |
10 | Bucovina Loenhout* | 18 | 0 |
11 | Brecht* | 17 | +4 |
12 | Noorse | 17 | -6 |
13 | Putte SK* | 15 | -1 |
14 | Mariaburg B | 13 | -5 |
15 | Maria t.Heide | 6 | -23 |
16 | Antw.Noord A | 6 | -39 |
alle wedstrijden (25/30)
1 | Heibos | 63 | +58 |
2 | Alberta Schilde | 57 | +62 |
3 | Wildert | 52 | +26 |
4 | Antonia B | 49 | +35 |
5 | Sint-Job B | 45 | +11 |
6 | St.Lenaarts B | 41 | -1 |
7 | Ekeren Donk | 41 | +26 |
8 | Brecht | 37 | +1 |
9 | Zandvliet B | 34 | -11 |
10 | sGravenw.-Schilde B | 31 | -8 |
11 | Putte SK | 29 | -13 |
12 | Noorse | 27 | -15 |
13 | Bucovina Loenhout | 25 | -21 |
14 | Mariaburg B | 17 | -20 |
15 | Maria t.Heide | 15 | -45 |
16 | Antw.Noord A | 9 | -85 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Heibos | 34 | +27 |
2 | Wildert | 25 | +15 |
3 | Alberta Schilde* | 25 | +23 |
4 | Antonia B | 25 | +17 |
5 | Sint-Job B | 22 | +1 |
6 | Ekeren Donk | 21 | +11 |
7 | Brecht | 20 | -3 |
8 | St.Lenaarts B* | 18 | -5 |
9 | Putte SK | 14 | -12 |
10 | Noorse* | 10 | -9 |
11 | Zandvliet B* | 9 | -18 |
12 | Maria t.Heide* | 9 | -22 |
13 | sGravenw.-Schilde B* | 7 | -9 |
14 | Bucovina Loenhout | 7 | -21 |
15 | Mariaburg B* | 4 | -15 |
16 | Antw.Noord A* | 3 | -46 |