www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/02/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Antwerpen : 3de Provinciale C

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:30Kasterlee-

    Linda Olen

    1-3
    .

    Oostmalle

    -Lierse Kempenzonen B3-2
    20:00

    Zandhoven

    -Blauberg2-1

    zondag 02/09/2018

    15:00

    VV Laakdal

    -Gierle2-1
    .

    Zwaneven

    -Excelsior Vorst5-1
    .

    Exc.Bouwel

    -Noordstar4-1
    .

    Herenthout A

    -Netezonen3-2
    .KFC Pulle-KFC Mol0-0

    speeldag 2

    periode 1

    zaterdag 08/09/2018

    19:30Blauberg-

    VV Laakdal

    1-2
    .KFC Mol-

    Zandhoven

    0-3

    zondag 09/09/2018

    15:00

    Linda Olen

    -KFC Pulle3-1
    .Netezonen-Kasterlee2-2
    .

    Lierse Kempenzonen B

    -Herenthout A3-0
    .Noordstar-Oostmalle1-1
    .

    Excelsior Vorst

    -Exc.Bouwel2-1
    .

    Gierle

    -Zwaneven3-2

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    19:30

    Kasterlee

    -Lierse Kempenzonen B3-1

    zondag 16/09/2018

    15:00

    Linda Olen

    -Netezonen3-1
    .VV Laakdal-KFC Mol3-3
    .

    Zwaneven

    -Blauberg3-1
    .

    Exc.Bouwel

    -Gierle3-1
    .Oostmalle-

    Excelsior Vorst

    0-5
    .Herenthout A-

    Noordstar

    2-3
    .KFC Pulle-

    Zandhoven

    2-3

    speeldag 4

    periode 1

    zaterdag 22/09/2018

    19:30KFC Mol-

    Zwaneven

    1-3
    .Blauberg-

    Exc.Bouwel

    2-5
    20:00

    Zandhoven

    -VV Laakdal3-0

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Netezonen

    -KFC Pulle1-0
    .Lierse Kempenzonen B-Linda Olen1-1
    .Noordstar-

    Kasterlee

    1-8
    .

    Excelsior Vorst

    -Herenthout A2-1
    .

    Gierle

    -Oostmalle3-1

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    19:30

    Oostmalle

    -Blauberg4-1
    .Kasterlee-Excelsior Vorst2-2

    zondag 30/09/2018

    15:00

    Linda Olen

    -Noordstar4-1
    .

    Netezonen

    -Lierse Kempenzonen B2-0
    .Zwaneven-

    Zandhoven

    1-2
    .Exc.Bouwel-

    KFC Mol

    1-2
    .Herenthout A-Gierle3-3
    .KFC Pulle-

    VV Laakdal

    1-2

    speeldag 6

    periode 1

    zaterdag 06/10/2018

    19:30

    KFC Mol

    -Oostmalle3-0
    .Blauberg-

    Herenthout A

    0-6
    20:00

    Zandhoven

    -Exc.Bouwel2-1

    zondag 07/10/2018

    15:00VV Laakdal-

    Zwaneven

    0-1
    .

    Lierse Kempenzonen B

    -KFC Pulle2-1
    .

    Noordstar

    -Netezonen3-2
    .

    Excelsior Vorst

    -Linda Olen3-2
    .Gierle-Kasterlee2-2

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    19:30

    Herenthout A

    -KFC Mol2-0
    .

    Kasterlee

    -Blauberg8-1

    zondag 14/10/2018

    15:00Linda Olen-Gierle1-1
    .Netezonen-

    Excelsior Vorst

    1-3
    .Lierse Kempenzonen B-Noordstar1-1
    .Exc.Bouwel-

    VV Laakdal

    0-5
    .

    Oostmalle

    -Zandhoven4-3
    .

    KFC Pulle

    -Zwaneven3-1

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    19:30

    KFC Mol

    -Kasterlee5-3
    .Blauberg-

    Linda Olen

    0-3
    20:00

    Zandhoven

    -Herenthout A2-0

    zondag 21/10/2018

    15:00

    VV Laakdal

    -Oostmalle2-1
    .

    Zwaneven

    -Exc.Bouwel5-1
    .

    Excelsior Vorst

    -Lierse Kempenzonen B6-2
    .

    Gierle

    -Netezonen4-0

    vrijdag 15/02/2019

    20:30Noordstar-

    KFC Pulle

    0-1

    speeldag 9

    periode 1

    zaterdag 27/10/2018

    19:30Oostmalle-

    Zwaneven

    1-4
    20:00Lierse Kempenzonen B-

    Gierle

    1-4

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Linda Olen

    -KFC Mol4-2
    .Netezonen-Blauberg0-0
    .

    Noordstar

    -Excelsior Vorst5-0
    .Herenthout A-

    VV Laakdal

    1-3
    .

    KFC Pulle

    -Exc.Bouwel2-0

    zaterdag 23/02/2019

    20:00Kasterlee-Zandhoven-

    speeldag 10

    periode 1

    zaterdag 03/11/2018

    19:30KFC Mol-Netezonen1-1
    20:00Zandhoven-Linda Olen1-1

    zondag 04/11/2018

    14:30

    VV Laakdal

    -Kasterlee3-1
    .

    Zwaneven

    -Herenthout A4-1
    .

    Exc.Bouwel

    -Oostmalle5-1
    .

    Excelsior Vorst

    -KFC Pulle2-1
    .Gierle-

    Noordstar

    1-2
    .

    Blauberg

    -Lierse Kempenzonen B2-1

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    19:30

    Kasterlee

    -Zwaneven2-1

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Linda Olen

    -VV Laakdal4-2
    .Netezonen-

    Zandhoven

    0-2
    .Lierse Kempenzonen B-

    KFC Mol

    0-1
    .

    Noordstar

    -Blauberg3-1
    .

    Excelsior Vorst

    -Gierle2-1
    .

    KFC Pulle

    -Oostmalle2-0

    zaterdag 09/03/2019

    19:30Herenthout A-Exc.Bouwel-

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    19:30Blauberg-

    Excelsior Vorst

    0-3
    .Oostmalle-

    Herenthout A

    0-5
    .

    KFC Mol

    -Noordstar1-0
    20:00

    Zandhoven

    -Lierse Kempenzonen B2-0

    zondag 18/11/2018

    14:30

    VV Laakdal

    -Netezonen1-0
    .Zwaneven-

    Linda Olen

    1-2
    .Exc.Bouwel-

    Kasterlee

    0-3
    .

    Gierle

    -KFC Pulle2-1

    speeldag 13

    periode 2

    zaterdag 24/11/2018

    19:30

    Kasterlee

    -Oostmalle5-0

    zondag 25/11/2018

    14:30Linda Olen-

    Exc.Bouwel

    2-3
    .Netezonen-

    Zwaneven

    0-4
    .Lierse Kempenzonen B-

    VV Laakdal

    1-2
    .Noordstar-

    Zandhoven

    1-5
    .Excelsior Vorst-

    KFC Mol

    1-4
    .

    Gierle

    -Blauberg4-0
    .KFC Pulle-Herenthout A2-2

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:30Herenthout A-

    Kasterlee

    0-2
    .

    KFC Mol

    -Gierle3-1
    20:00

    Zandhoven

    -Excelsior Vorst4-0

    zondag 02/12/2018

    14:30VV Laakdal-Noordstar1-1
    .

    Zwaneven

    -Lierse Kempenzonen B5-0
    .Exc.Bouwel-

    Netezonen

    0-3
    .

    Oostmalle

    -Linda Olen3-0
    .KFC Pulle-Blauberg1-1

    speeldag 15

    periode 2

    zaterdag 08/12/2018

    19:30

    Kasterlee

    -KFC Pulle1-0

    zondag 09/12/2018

    14:30Linda Olen-

    Herenthout A

    3-4
    .

    Netezonen

    -Oostmalle1-0
    .Lierse Kempenzonen B-

    Exc.Bouwel

    2-3
    .Noordstar-

    Zwaneven

    0-2
    .Excelsior Vorst-

    VV Laakdal

    1-3
    .Gierle-

    Zandhoven

    0-1
    .Blauberg-KFC Mol0-0

    speeldag 16

    periode 2

    zaterdag 15/12/2018

    19:30Blauberg-

    Zandhoven

    0-3
    .KFC Mol-

    KFC Pulle

    1-2

    zondag 16/12/2018

    14:30Linda Olen-

    Kasterlee

    0-7
    .

    Gierle

    -VV Laakdal3-0
    .Excelsior Vorst-

    Zwaneven

    0-4
    .

    Noordstar

    -Exc.Bouwel2-1
    .Lierse Kempenzonen B-Oostmalle3-3
    .Netezonen-Herenthout A1-1

    speeldag 17

    periode 2

    zaterdag 05/01/2019

    19:30

    Herenthout A

    -Lierse Kempenzonen B1-0
    .

    Kasterlee

    -Netezonen3-2
    20:00

    Zandhoven

    -KFC Mol4-3

    zondag 06/01/2019

    14:30

    KFC Pulle

    -Linda Olen3-1
    .Oostmalle-Noordstar1-1
    .Exc.Bouwel-

    Excelsior Vorst

    3-4
    .Zwaneven-

    Gierle

    2-3
    .VV Laakdal-

    Blauberg

    1-2

    speeldag 18

    periode 2

    zaterdag 12/01/2019

    19:30KFC Mol-

    VV Laakdal

    1-2
    20:00

    Zandhoven

    -KFC Pulle2-0

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Lierse Kempenzonen B

    -Kasterlee2-0
    .Netezonen-

    Linda Olen

    0-2
    .Blauberg-

    Zwaneven

    0-2
    .

    Gierle

    -Exc.Bouwel3-2
    .

    Excelsior Vorst

    -Oostmalle5-1
    .Noordstar-

    Herenthout A

    0-2

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    19:30Herenthout A-Excelsior Vorst2-2
    .Kasterlee-

    Noordstar

    1-3

    zondag 20/01/2019

    14:30

    Zwaneven

    -KFC Mol4-0
    .VV Laakdal-

    Zandhoven

    0-6
    .KFC Pulle-Netezonen0-0
    .Linda Olen-Lierse Kempenzonen B1-1
    .

    Oostmalle

    -Gierle3-1
    .Exc.Bouwel-

    Blauberg

    1-3

    speeldag 20

    periode 2

    zaterdag 26/01/2019

    19:30Blauberg-Oostmalle1-1
    .KFC Mol-

    Exc.Bouwel

    2-4
    20:00

    Zandhoven

    -Zwaneven2-0

    zondag 27/01/2019

    14:30Excelsior Vorst-

    Kasterlee

    1-3
    .

    Noordstar

    -Linda Olen4-2
    .Lierse Kempenzonen B-

    Netezonen

    1-2
    .

    Gierle

    -Herenthout A1-0
    .VV Laakdal-KFC Pulle2-2

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    19:30

    Kasterlee

    -Gierle4-1
    .

    Herenthout A

    -Blauberg3-0
    .

    Oostmalle

    -KFC Mol2-1

    zondag 03/02/2019

    15:00Exc.Bouwel-

    Zandhoven

    2-3
    .

    Zwaneven

    -VV Laakdal4-0
    .

    KFC Pulle

    -Lierse Kempenzonen B4-0
    .

    Netezonen

    -Noordstar4-2
    .Linda Olen-Excelsior Vorst1-1

    speeldag 22

    periode 3

    zaterdag 09/02/2019

    19:30Blauberg-

    Kasterlee

    0-3
    .KFC Mol-

    Herenthout A

    0-4
    20:00

    Zandhoven

    -Oostmalle6-2

    zondag 10/02/2019

    15:00

    Gierle

    -Linda Olen3-1
    .

    Excelsior Vorst

    -Netezonen4-1
    .

    Noordstar

    -Lierse Kempenzonen B6-4
    .

    VV Laakdal

    -Exc.Bouwel2-0
    .

    Zwaneven

    -KFC Pulle1-0

    speeldag 23

    periode 3

    zondag 21/10/2018

    15:00KFC Pulle-Noordstar2-2

    zaterdag 16/02/2019

    19:30Kasterlee-

    KFC Mol

    1-2

    zondag 17/02/2019

    15:00Herenthout A-

    Zandhoven

    3-4
    .Oostmalle-

    VV Laakdal

    1-2
    .Exc.Bouwel-

    Zwaneven

    1-3
    .Lierse Kempenzonen B-

    Excelsior Vorst

    0-5
    .Netezonen-Gierle1-1
    .

    Linda Olen

    -Blauberg2-0

    speeldag 24

    periode 3

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Zandhoven

    -Kasterlee3-1

    zaterdag 23/02/2019

    19:30KFC Mol-Linda Olen-

    zondag 24/02/2019

    15:00Blauberg-Netezonen-
    .Gierle-Lierse Kempenzonen B-
    .Excelsior Vorst-Noordstar-
    .Zwaneven-Oostmalle-
    .VV Laakdal-Herenthout A-
    .Exc.Bouwel-KFC Pulle-

    speeldag 25

    periode 3

    zaterdag 02/03/2019

    19:30Kasterlee-VV Laakdal-
    .Herenthout A-Zwaneven-
    .Oostmalle-Exc.Bouwel-

    zondag 03/03/2019

    15:00Netezonen-KFC Mol-
    .Linda Olen-Zandhoven-
    .KFC Pulle-Excelsior Vorst-
    .Noordstar-Gierle-
    .Lierse Kempenzonen B-Blauberg-

    speeldag 26

    periode 3

    zondag 11/11/2018

    14:30Exc.Bouwel-Herenthout A1-1

    zaterdag 09/03/2019

    19:30KFC Mol-Lierse Kempenzonen B-
    20:00Zandhoven-Netezonen-

    zondag 10/03/2019

    15:00Zwaneven-Kasterlee-
    .VV Laakdal-Linda Olen-
    .Blauberg-Noordstar-
    .Gierle-Excelsior Vorst-
    .Oostmalle-KFC Pulle-

    speeldag 27

    periode 3

    zaterdag 16/03/2019

    19:30Kasterlee-Exc.Bouwel-

    zondag 17/03/2019

    15:00Noordstar-KFC Mol-
    .Lierse Kempenzonen B-Zandhoven-
    .Netezonen-VV Laakdal-
    .Linda Olen-Zwaneven-
    .Herenthout A-Oostmalle-
    .KFC Pulle-Gierle-
    .Excelsior Vorst-Blauberg-

    speeldag 28

    periode 3

    zondag 24/03/2019

    00:00Oostmalle-Kasterlee-
    .Exc.Bouwel-Linda Olen-
    .Zwaneven-Netezonen-
    .VV Laakdal-Lierse Kempenzonen B-
    .Zandhoven-Noordstar-
    .KFC Mol-Excelsior Vorst-
    .Blauberg-Gierle-
    .Herenthout A-KFC Pulle-

    speeldag 29

    periode 3

    zondag 07/04/2019

    00:00Gierle-KFC Mol-
    .Excelsior Vorst-Zandhoven-
    .Noordstar-VV Laakdal-
    .Lierse Kempenzonen B-Zwaneven-
    .Netezonen-Exc.Bouwel-
    .Linda Olen-Oostmalle-
    .Kasterlee-Herenthout A-
    .Blauberg-KFC Pulle-

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    00:00KFC Pulle-Kasterlee-
    .Herenthout A-Linda Olen-
    .Oostmalle-Netezonen-
    .Exc.Bouwel-Lierse Kempenzonen B-
    .Zwaneven-Noordstar-
    .VV Laakdal-Excelsior Vorst-
    .Zandhoven-Gierle-
    .KFC Mol-Blauberg-

    23/30

    1.Zandhoven64127
    2.Zwaneven4897
    3.Kasterlee4297
    4.Excelsior Vorst4277
    5.VV Laakdal4277
    6.Gierle3777
    7.Linda Olen3547
    8.Herenthout A3267
    9.Noordstar3267
    10.KFC Mol2837
    11.KFC Pulle2777
    12.Netezonen2477
    13.Exc.Bouwel2237
    14.Oostmalle2247
    15.Lierse Kempenzonen B1307
    16.Blauberg1317
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    23/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Zandhoven6421+46683510
    2.Zwaneven4816+3862278
    3.xKasterlee4213+3166356
    4.xExcelsior Vorst4213+855265
    5.xVV Laakdal4213+140238
    6.xGierle3711+1047182
    7.xLinda Olen3510+246184
    8.xHerenthout A329+947275
    9.xNoordstar329-843173
    10.xKFC Mol288-936184
    11.xKFC Pulle277+23192
    12.xNetezonen246-1327142
    13.xExc.Bouwel227-1442214
    14.xOostmalle226-2933110
    15.xLierse Kempenzonen B133-3028110
    16.xBlauberg133-4417112

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    1.Zandhoven*227+1121
    2.VV Laakdal227+922
    3.Excelsior Vorstx227+626
    4.Zwanevenx217+1529
    5.Linda Olenx216+1325
    6.Gierlex154+623
    7.Noordstarx144-618
    8.Exc.Bouwelx124-221
    9.Kasterlee*x123+1030
    10.KFC Molx123-317
    11.KFC Pullex103-212
    12.Herenthout Ax103-319
    13.Oostmallex103-1316
    14.Netezonenx92-712
    15.Lierse Kempenzonen Bx82-914
    16.Blaubergx41-259

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    10/10

    1

    2

    3

    4

    Zandhoven3010+2731
    2.Kasterlee248+1827
    3.Zwaneven186+1625
    4.Gierle186+519
    5.Herenthout A*154+617
    6.Noordstar144-215
    7.VV Laakdal144-714
    8.KFC Mol134-216
    9.Excelsior Vorst134-619
    10.KFC Pulle133+113
    11.Netezonen113-59
    12.Linda Olen103-1117
    13.Exc.Bouwel*93-717
    14.Blauberg92-118
    15.Oostmalle92-1212
    16.Lierse Kempenzonen B51-1010

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    4/10

    1

    2

    3

    4

    1.Zandhoven124+816
    2.Zwaneven*93+78
    3.Excelsior Vorst*72+810
    4.Herenthout A72+611
    5.Kasterlee62+39
    6.VV Laakdal*62-14
    7.KFC Pulle*41+36
    8.Noordstar*41010
    9.Linda Olen*4104
    10.Netezonen*41-16
    11.Gierle*41-15
    12.Oostmalle*31-45
    13.KFC Mol*31-43
    14.Exc.Bouwel10-54
    15.Blauberg*00-80
    16.Lierse Kempenzonen B*00-114

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing