www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 15/05/2020

vbal4

West-Vlaanderen : 2de Provinciale B

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:00

Beveren-Leie

-Heestert3-0
.

Geluwe

-Zonnebeke2-1
18:30Comines-Warneton-Avelgem A1-1
19:00

Otegem

-Zwevegem3-0
19:30Club Roeselare-

Rumbeke

1-2

zondag 01/09/2019

15:00Moen-

Dottignies A

0-2
.Deerlijk-

Nieuwkerke

1-2
.Moorslede-

De Ruiter

0-3

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

18:00Zwevegem-

Club Roeselare

2-3
19:00

Heestert

-Comines-Warneton7-0
.Avelgem A-

Otegem

2-3
.

Rumbeke

-Moorslede4-0
.

Dottignies A

-Deerlijk3-1

zondag 08/09/2019

15:00Zonnebeke-Moen2-2
.

Nieuwkerke

-Beveren-Leie4-0
.De Ruiter-

Geluwe

2-4

speeldag 3

zaterdag 14/09/2019

18:00Otegem-Heestert1-1

zondag 15/09/2019

15:00Geluwe-Rumbeke1-1
.

Beveren-Leie

-Dottignies A3-0
.Comines-Warneton-Nieuwkerke1-1
.

Zonnebeke

-De Ruiter5-1
.Moen-Deerlijk2-2
.

Club Roeselare

-Avelgem A4-1
.Moorslede-

Zwevegem

0-4

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

18:00Zwevegem-

Geluwe

3-5
19:00

Rumbeke

-Zonnebeke2-1
.

Dottignies A

-Comines-Warneton4-2
.

Avelgem A

-Moorslede2-1

zondag 22/09/2019

15:00Deerlijk-Beveren-Leie0-0
.De Ruiter-Moen3-3
.Nieuwkerke-

Otegem

0-1
.Heestert-Club Roeselare0-0

speeldag 5

zaterdag 28/09/2019

17:00

Geluwe

-Avelgem A1-0
18:00Otegem-

Dottignies A

2-3
18:30

Comines-Warneton

-Deerlijk2-1
.

Club Roeselare

-Nieuwkerke4-0

zondag 29/09/2019

15:00

Zonnebeke

-Zwevegem4-0
.De Ruiter-

Rumbeke

1-6
.Moorslede-

Heestert

2-4
.

Moen

-Beveren-Leie2-0

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

18:00

Zwevegem

-De Ruiter2-0
19:00Avelgem A-Zonnebeke3-3
.

Rumbeke

-Moen2-1
.

Heestert

-Geluwe2-1
.Dottignies A-

Club Roeselare

1-3

zondag 06/10/2019

15:00

Deerlijk

-Otegem1-0
.

Beveren-Leie

-Comines-Warneton4-1
.

Nieuwkerke

-Moorslede6-1

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

18:00

Otegem

-Beveren-Leie1-0
20:00

Rumbeke

-Zwevegem4-0

zondag 13/10/2019

15:00

Geluwe

-Nieuwkerke2-0
.

Zonnebeke

-Heestert4-1
.De Ruiter-

Avelgem A

1-3
.Club Roeselare-

Deerlijk

0-1
.Moorslede-

Dottignies A

0-1
.

Moen

-Comines-Warneton7-2

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

18:00Zwevegem-Moen1-1
18:30Comines-Warneton-Otegem2-2
19:00

Avelgem A

-Rumbeke2-0

zondag 20/10/2019

15:00Dottignies A-Geluwe2-2
.

Deerlijk

-Moorslede4-1
.

Beveren-Leie

-Club Roeselare2-0
.

Heestert

-De Ruiter7-0
.Nieuwkerke-

Zonnebeke

0-1

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

18:00

Zwevegem

-Avelgem A3-0
19:00Rumbeke-Heestert0-0

zondag 27/10/2019

15:00Geluwe-

Deerlijk

1-3
.Zonnebeke-

Dottignies A

0-2
.De Ruiter-

Nieuwkerke

0-5
.Club Roeselare-

Comines-Warneton

1-2
.Moorslede-

Beveren-Leie

0-4
.

Moen

-Otegem2-1

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

18:00

Otegem

-Club Roeselare2-1
18:30Comines-Warneton-

Moorslede

1-4
19:00Avelgem A-Moen1-1
.

Dottignies A

-De Ruiter5-1

zondag 03/11/2019

14:30Deerlijk-

Zonnebeke

1-3
.Beveren-Leie-

Geluwe

0-2
.Nieuwkerke-

Rumbeke

0-2
15:00

Heestert

-Zwevegem1-0

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

18:00Zwevegem-

Nieuwkerke

1-5
19:00

Rumbeke

-Dottignies A1-0
.

Avelgem A

-Heestert2-0

zondag 10/11/2019

14:30Geluwe-

Comines-Warneton

2-3
.De Ruiter-

Deerlijk

1-3
.

Moen

-Club Roeselare2-1
15:00Moorslede-

Otegem

0-2
.Zonnebeke-

Beveren-Leie

1-2

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

18:30Comines-Warneton-

Zonnebeke

0-4
19:00Dottignies A-Zwevegem1-1

zondag 17/11/2019

14:30

Nieuwkerke

-Avelgem A4-1
.

Deerlijk

-Rumbeke2-1
.

Beveren-Leie

-De Ruiter7-1
15:00Otegem-

Geluwe

1-2
.

Club Roeselare

-Moorslede2-1
.

Heestert

-Moen3-0

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

18:00Zwevegem-

Deerlijk

0-4
19:00Rumbeke-Beveren-Leie2-2
.Avelgem A-

Dottignies A

0-1

zondag 24/11/2019

14:30Geluwe-Club Roeselare1-1
.De Ruiter-

Comines-Warneton

2-5
.

Moen

-Moorslede1-0
15:00

Heestert

-Nieuwkerke3-1
.

Zonnebeke

-Otegem2-1

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

18:00

Otegem

-De Ruiter3-2
18:30Comines-Warneton-

Rumbeke

0-4
19:00Dottignies A-

Heestert

0-1

zondag 01/12/2019

14:30Beveren-Leie-

Zwevegem

1-2
.

Moen

-Nieuwkerke1-0
.

Deerlijk

-Avelgem A4-2
15:00Club Roeselare-Zonnebeke1-1
.Moorslede-Geluwe2-2

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

18:00

Zwevegem

-Comines-Warneton4-1
19:00

Rumbeke

-Otegem5-1
.

Avelgem A

-Beveren-Leie5-2

zondag 08/12/2019

14:30Geluwe-Moen1-1
.De Ruiter-

Club Roeselare

2-4
.

Nieuwkerke

-Dottignies A2-1
15:00

Zonnebeke

-Moorslede2-0
.

Heestert

-Deerlijk2-1

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

18:00Zwevegem-

Otegem

1-2
19:00

Zonnebeke

-Geluwe2-0
.Dottignies A-

Moen

0-3
.

Avelgem A

-Comines-Warneton5-0F1
20:00

Rumbeke

-Club Roeselare2-1

zondag 15/12/2019

14:30

Nieuwkerke

-Deerlijk4-2
.

De Ruiter

-Moorslede5-3
15:00

Heestert

-Beveren-Leie1-0

speeldag 17

zondag 22/12/2019

14:30Beveren-Leie-Nieuwkerke2-2

zaterdag 04/01/2020

18:00

Otegem

-Avelgem A3-1
18:30

Comines-Warneton

-Heestert2-1

zondag 05/01/2020

14:30Deerlijk-

Dottignies A

1-2
.Moen-Zonnebeke1-1
.Geluwe-De Ruiter1-1
15:00

Club Roeselare

-Zwevegem2-0
.Moorslede-

Rumbeke

0-4

speeldag 18

zaterdag 11/01/2020

18:00

Zwevegem

-Moorslede4-1
19:00

Rumbeke

-Geluwe3-0
.Avelgem A-Club Roeselare2-2
.

Dottignies A

-Beveren-Leie4-1

zondag 12/01/2020

14:30De Ruiter-

Zonnebeke

2-6
.Nieuwkerke-Comines-Warneton4-4
.Deerlijk-Moen1-1
15:00Heestert-

Otegem

0-2

speeldag 19

zaterdag 18/01/2020

18:30Comines-Warneton-

Dottignies A

0-2

zondag 19/01/2020

14:30Beveren-Leie-

Deerlijk

0-1
.

Moen

-De Ruiter2-1
.

Geluwe

-Zwevegem2-1
.

Otegem

-Nieuwkerke4-1
15:00

Zonnebeke

-Rumbeke1-0
.

Moorslede

-Avelgem A1-0
.Club Roeselare-Heestert2-2

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

18:00

Zwevegem

-Zonnebeke4-2
19:00Dottignies A-Otegem0-0
.

Avelgem A

-Geluwe4-1
20:00

Rumbeke

-De Ruiter4-1

zondag 26/01/2020

14:30

Deerlijk

-Comines-Warneton2-1
.Nieuwkerke-

Club Roeselare

0-2
.

Beveren-Leie

-Moen5-1
15:00

Heestert

-Moorslede1-0

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

18:30

Comines-Warneton

-Beveren-Leie1-0
19:30Club Roeselare-Dottignies A2-2

zondag 02/02/2020

15:00

Otegem

-Deerlijk2-1
.Moen-

Rumbeke

0-3
.De Ruiter-

Zwevegem

2-3
.

Zonnebeke

-Avelgem A2-0
.Geluwe-Heestert2-2
.

Moorslede

-Nieuwkerke2-0

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

18:00

Zwevegem

-Rumbeke1-0
18:30Comines-Warneton-Moen1-1
19:00Heestert-Zonnebeke1-1
.Dottignies A-Moorslede4-4
.

Avelgem A

-De Ruiter3-1

zondag 01/03/2020

15:00Nieuwkerke-Geluwe2-2
.Beveren-Leie-Otegem0-0
.Deerlijk-

Club Roeselare

0-3

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

18:00Otegem-

Comines-Warneton

0-1
19:00

Rumbeke

-Avelgem A4-0

zondag 16/02/2020

15:00Geluwe-

Dottignies A

1-2
.Moorslede-Deerlijk3-3
.Club Roeselare-Beveren-Leie0-0
.

Moen

-Zwevegem3-1
.De Ruiter-

Heestert

0-8
.Zonnebeke-

Nieuwkerke

2-3

speeldag 24

zaterdag 22/02/2020

15:00Deerlijk-Geluwe1-1
18:00Otegem-

Moen

0-1
18:30Comines-Warneton-

Club Roeselare

0-1
19:00

Avelgem A

-Zwevegem5-1
.Heestert-

Rumbeke

0-1

zondag 23/02/2020

15:00Dottignies A-

Zonnebeke

1-3
.

Nieuwkerke

-De Ruiter3-0
.

Beveren-Leie

-Moorslede1-0

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

15:00Moen-

Avelgem A

0-1
18:00Zwevegem-

Heestert

2-5
19:30Club Roeselare-

Otegem

0-1

zondag 08/03/2020

15:00Zonnebeke-

Deerlijk

0-1
.Geluwe-Beveren-Leie0-0
.

Moorslede

-Comines-Warneton5-1
.

Rumbeke

-Nieuwkerke3-2

maandag 13/04/2020

00:00De Ruiter-Dottignies A-PP

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Otegem-Moorslede-PP
.Comines-Warneton-Geluwe-PP
.Dottignies A-Rumbeke-PP
.Beveren-Leie-Zonnebeke-PP
.Deerlijk-De Ruiter-PP
.Nieuwkerke-Zwevegem-PP
.Heestert-Avelgem A-PP
.Club Roeselare-Moen-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00Moen-Heestert-PP
.Zwevegem-Dottignies A-PP
.Rumbeke-Deerlijk-PP
.De Ruiter-Beveren-Leie-PP
.Zonnebeke-Comines-Warneton-PP
.Geluwe-Otegem-PP
.Moorslede-Club Roeselare-PP
.Avelgem A-Nieuwkerke-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Nieuwkerke-Heestert-PP
.Otegem-Zonnebeke-PP
.Comines-Warneton-De Ruiter-PP
.Moorslede-Moen-PP
.Dottignies A-Avelgem A-PP
.Club Roeselare-Geluwe-PP
.Beveren-Leie-Rumbeke-PP
.Deerlijk-Zwevegem-PP

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Nieuwkerke-Moen-PP
.Geluwe-Moorslede-PP
.De Ruiter-Otegem-PP
.Heestert-Dottignies A-PP
.Zwevegem-Beveren-Leie-PP
.Avelgem A-Deerlijk-PP
.Rumbeke-Comines-Warneton-PP
.Zonnebeke-Club Roeselare-PP

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00Comines-Warneton-Zwevegem-PP
.Club Roeselare-De Ruiter-PP
.Beveren-Leie-Avelgem A-PP
.Deerlijk-Heestert-PP
.Dottignies A-Nieuwkerke-PP
.Moorslede-Zonnebeke-PP
.Moen-Geluwe-PP
.Otegem-Rumbeke-PP

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

25/25

1

2

3

4

5

6

7

Rumbeke5718+42607+1524
2.xHeestert4513+26534+525
3.xZonnebeke4413+23545+927
4.xOtegem4313+9386+116
5.xDottignies A*42,7112,5+9,3844,798,33+6,2518,75
6.xMoen3910+4392-416
7.xDeerlijk3811+5426+424
8.xClub Roeselare3710+12416+622
9.xNieuwkerke3410+8514-422
10.xAvelgem A3410+2462-1810
11.xGeluwe348-1394-222
12.xBeveren-Leie339+8392-1011
13.xZwevegem299-16413-1513
14.xComines-Warneton267-35344-2423
15.xMoorslede154-34311-2116
16.xDe Ruiter*8,332,08-64,5834,381,04-31,2512,5

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden