www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 14/04/2019

vbal4

Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

19:00

Oudenhove B

-Volkegem B2-0

zondag 02/09/2018

15:00

Wilskr.Idegem

-Neigem4-0
.

Ophasselt

-Bonanza B4-0
.

Okegem

-Velzeke B6-0
.

Opbrakel

-Winnik B3-0
.Jong Geraarsbergen-

Zegelsem

0-3
.

Everbeek

-Strijpen3-2

vrij: Michelbeke B

speeldag 2

periode 1

vrijdag 07/09/2018

19:30Winnik B-

Wilskr.Idegem

0-3

zaterdag 08/09/2018

15:00Velzeke B-Oudenhove B2-2
.Bonanza B-

Everbeek

0-7
18:30

Volkegem B

-Opbrakel3-1

zondag 09/09/2018

15:00Strijpen-

Michelbeke B

1-3
.Zegelsem-

Ophasselt

1-4
.Neigem-Jong Geraarsbergen3-3

vrij: Okegem

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

15:00Bonanza B-

Zegelsem

0-4
19:30Wilskr.Idegem-Volkegem B0-0

zondag 16/09/2018

15:00Ophasselt-Neigem1-1
.

Okegem

-Strijpen10-1
.

Opbrakel

-Velzeke B6-2
.Jong Geraarsbergen-

Winnik B

1-2
.

Everbeek

-Michelbeke B3-2

vrij: Oudenhove B

speeldag 4

periode 1

vrijdag 21/09/2018

19:30Winnik B-Ophasselt1-1

zaterdag 22/09/2018

15:00Velzeke B-

Wilskr.Idegem

1-4
18:30

Volkegem B

-Jong Geraarsbergen4-0
19:00Michelbeke B-

Okegem

1-3

zondag 23/09/2018

15:00

Strijpen

-Oudenhove B3-1
.Zegelsem-

Everbeek

0-8
17:00

Neigem

-Bonanza B8-0

vrij: Opbrakel

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

15:00

Bonanza B

-Winnik B2-1
19:00

Oudenhove B

-Michelbeke B6-1

zondag 30/09/2018

15:00Ophasselt-

Volkegem B

1-3
.Zegelsem-Neigem4-4
.Opbrakel-Strijpen3-3
.Jong Geraarsbergen-

Velzeke B

2-4
.

Everbeek

-Okegem2-1

vrij: Wilskr.Idegem

speeldag 6

periode 1

vrijdag 05/10/2018

19:30Winnik B-

Zegelsem

1-2
20:00

Volkegem B

-Bonanza B5-0F1

zaterdag 06/10/2018

15:00Velzeke B-

Ophasselt

1-4
19:00Michelbeke B-

Opbrakel

3-4

zondag 07/10/2018

15:00Strijpen-

Wilskr.Idegem

1-2
.

Okegem

-Oudenhove B1-0
.Neigem-

Everbeek

0-2

vrij: Jong Geraarsbergen

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

15:00Bonanza B-

Velzeke B

1-2
19:30

Everbeek

-Oudenhove B5-0
.

Wilskr.Idegem

-Michelbeke B4-1

zondag 14/10/2018

15:00Zegelsem-

Volkegem B

1-3
.

Neigem

-Winnik B4-3
.Opbrakel-

Okegem

1-4
.Jong Geraarsbergen-

Strijpen

1-3

vrij: Ophasselt

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

15:00

Velzeke B

-Zegelsem6-0
18:30Volkegem B-Neigem2-2
19:00Michelbeke B-

Jong Geraarsbergen

0-1
.Oudenhove B-Opbrakel0-0
19:30Winnik B-

Everbeek

1-3

zondag 21/10/2018

15:00

Strijpen

-Ophasselt2-0
.

Okegem

-Wilskr.Idegem2-1

vrij: Bonanza B

speeldag 9

periode 1

vrijdag 26/10/2018

19:30Winnik B-

Volkegem B

1-4

zaterdag 27/10/2018

15:00Bonanza B-

Strijpen

0-4
19:30

Wilskr.Idegem

-Oudenhove B4-1

zondag 28/10/2018

15:00

Ophasselt

-Michelbeke B5-0
.

Neigem

-Velzeke B7-0
.Jong Geraarsbergen-

Okegem

0-4
.

Everbeek

-Opbrakel1-0

vrij: Zegelsem

speeldag 10

periode 1 en 2

zaterdag 03/11/2018

14:30

Velzeke B

2-2Winnik B1-0
19:00Michelbeke B1-1

Bonanza B

0-5

zondag 04/11/2018

14:30

Strijpen

2-1Zegelsem5-0
.

Okegem

1-1Ophasselt3-1
.Opbrakel1-1Wilskr.Idegem0-0
.Volkegem B2-2Everbeek0-0
17:00

Oudenhove B

1-1Jong Geraarsbergen2-1

vrij: Neigem

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

14:30Bonanza B-

Okegem

0-7
18:30

Volkegem B

-Velzeke B3-1
19:30Everbeek-Wilskr.Idegem2-2

zondag 11/11/2018

14:30

Ophasselt

-Oudenhove B6-1
.Zegelsem-

Michelbeke B

1-2
.Neigem-Strijpen2-2
.Jong Geraarsbergen-

Opbrakel

1-3

vrij: Winnik B

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

14:30Velzeke B-

Everbeek

1-2
19:00Michelbeke B-

Neigem

0-4
.

Oudenhove B

-Bonanza B3-2

zondag 18/11/2018

14:30

Strijpen

-Winnik B3-1
.

Okegem

-Zegelsem5-0
.Opbrakel-

Ophasselt

3-4
.

Wilskr.Idegem

-Jong Geraarsbergen5-2

vrij: Volkegem B

speeldag 13

periode 2

vrijdag 23/11/2018

19:30

Winnik B

-Michelbeke B7-0

zaterdag 24/11/2018

14:30Bonanza B-Opbrakel2-2
18:30Volkegem B-Strijpen2-2

zondag 25/11/2018

14:30Ophasselt-

Wilskr.Idegem

1-3
.Zegelsem-

Oudenhove B

0-2
.

Neigem

-Okegem2-0
.

Everbeek

-Jong Geraarsbergen4-0

vrij: Velzeke B

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

19:00Michelbeke B-

Volkegem B

0-2
.Oudenhove B-

Neigem

1-7

zondag 02/12/2018

14:30

Strijpen

-Velzeke B1-0
.

Okegem

-Winnik B2-0
.

Opbrakel

-Zegelsem4-0
.Jong Geraarsbergen-

Ophasselt

1-3
17:00

Wilskr.Idegem

-Bonanza B5-1

vrij: Everbeek

speeldag 15

periode 2

vrijdag 07/12/2018

19:30

Winnik B

-Oudenhove B3-0

zaterdag 08/12/2018

14:30

Bonanza B

-Jong Geraarsbergen2-0
.Velzeke B-

Michelbeke B

2-5
18:30Volkegem B-

Okegem

0-3

zondag 09/12/2018

14:30

Ophasselt

-Everbeek2-0
.Zegelsem-

Wilskr.Idegem

0-5
.

Neigem

-Opbrakel3-1

vrij: Strijpen

speeldag 16

periode 2

vrijdag 14/12/2018

19:30Winnik B-

Opbrakel

3-4

zaterdag 15/12/2018

14:30Bonanza B-

Ophasselt

3-4
.Velzeke B-

Okegem

0-2

zondag 16/12/2018

14:30Neigem-

Wilskr.Idegem

0-2
.

Zegelsem

-Jong Geraarsbergen2-1
.Strijpen-

Everbeek

0-3

zaterdag 02/03/2019

18:30

Volkegem B

-Oudenhove B3-1

vrij: Michelbeke B

speeldag 17

periode 2

zondag 23/12/2018

14:30Michelbeke B-

Strijpen

2-3

zaterdag 05/01/2019

15:00

Oudenhove B

-Velzeke B6-1
19:30Jong Geraarsbergen-

Neigem

0-1
.Wilskr.Idegem-

Winnik B

2-3

zondag 06/01/2019

14:30

Everbeek

-Bonanza B7-1
.Ophasselt-Zegelsem1-1
.

Opbrakel

-Volkegem B4-3

vrij: Okegem

speeldag 18

periode 2

vrijdag 11/01/2019

19:30

Winnik B

-Jong Geraarsbergen6-3

zaterdag 12/01/2019

14:30Velzeke B-Opbrakel1-1
18:30Volkegem B-

Wilskr.Idegem

0-3
19:00Michelbeke B-

Everbeek

0-2

zondag 13/01/2019

14:30

Neigem

-Ophasselt4-3
.

Zegelsem

-Bonanza B4-2
.

Strijpen

-Okegem3-2

vrij: Oudenhove B

speeldag 19

periode 2

zaterdag 19/01/2019

15:00Bonanza B-

Neigem

0-3
19:00

Oudenhove B

-Strijpen3-2
19:30

Wilskr.Idegem

-Velzeke B4-1
.

Everbeek

-Zegelsem5-1
.Jong Geraarsbergen-

Volkegem B

0-3

zondag 20/01/2019

15:00

Okegem

-Michelbeke B4-2
.

Ophasselt

-Winnik B4-2

vrij: Opbrakel

speeldag 20

periode 2 en 3

vrijdag 25/01/2019

19:30

Winnik B

3-3Bonanza B3-1

zaterdag 26/01/2019

15:00

Velzeke B

3-3Jong Geraarsbergen3-2

zondag 27/01/2019

15:00Volkegem B3-3

Ophasselt

1-2
.

Neigem

3-3Zegelsem6-1
.Strijpen3-2

Opbrakel

2-3
.Okegem2-3

Everbeek

0-2
.Michelbeke B2-2

Oudenhove B

0-5F1

vrij: Wilskr.Idegem

speeldag 21

periode 3

zaterdag 02/02/2019

15:00Bonanza B-

Volkegem B

0-1
19:00Oudenhove B-

Okegem

1-4

zondag 03/02/2019

15:00Wilskr.Idegem-Strijpen1-1
.Opbrakel-

Michelbeke B

2-3
.Everbeek-

Neigem

1-2
.Zegelsem-

Winnik B

1-3
.

Ophasselt

-Velzeke B4-1

vrij: Jong Geraarsbergen

speeldag 22

periode 3

vrijdag 08/02/2019

19:30

Winnik B

-Neigem7-3

zaterdag 09/02/2019

15:00

Velzeke B

-Bonanza B2-1
18:30

Volkegem B

-Zegelsem4-1
19:00Oudenhove B-

Everbeek

0-3

zondag 10/02/2019

15:00

Okegem

-Opbrakel5-1
.

Strijpen

-Jong Geraarsbergen7-1

woensdag 13/02/2019

20:00Michelbeke B-

Wilskr.Idegem

2-9

vrij: Ophasselt

speeldag 23

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:30

Wilskr.Idegem

-Okegem4-0

zondag 17/02/2019

15:00Ophasselt-Strijpen1-1
.

Jong Geraarsbergen

-Michelbeke B2-0
.Opbrakel-Oudenhove B1-1
.Everbeek-Winnik B2-2
.

Neigem

-Volkegem B4-1
.Zegelsem-

Velzeke B

2-4

vrij: Bonanza B

speeldag 24

periode 3

zaterdag 23/02/2019

15:00Velzeke B-

Neigem

1-2
18:30

Volkegem B

-Winnik B4-1
19:00Michelbeke B-

Ophasselt

0-5F1
.Oudenhove B-

Wilskr.Idegem

2-5

zondag 24/02/2019

15:00Strijpen-

Bonanza B

0-1
.

Okegem

-Jong Geraarsbergen4-1
.Opbrakel-

Everbeek

0-3

vrij: Zegelsem

speeldag 25

periode 3

vrijdag 08/03/2019

19:30

Winnik B

-Velzeke B4-0

zaterdag 09/03/2019

15:00Bonanza B-

Michelbeke B

0-1
19:30

Wilskr.Idegem

-Opbrakel5-1

zondag 10/03/2019

15:00Jong Geraarsbergen-

Oudenhove B

0-1
.

Everbeek

-Volkegem B2-1

woensdag 03/04/2019

18:30Zegelsem-

Strijpen

0-8
.

Ophasselt

-Okegem3-1

vrij: Neigem

speeldag 26

periode 3

vrijdag 15/03/2019

20:30Oudenhove B-

Ophasselt

1-4

zaterdag 16/03/2019

15:00Velzeke B-Volkegem B3-3
19:00

Michelbeke B

-Zegelsem3-1
19:30Wilskr.Idegem-

Everbeek

2-3

zondag 17/03/2019

15:00Okegem-Bonanza B4-4
.Strijpen-

Neigem

2-3
.

Opbrakel

-Jong Geraarsbergen4-0

vrij: Winnik B

speeldag 27

periode 3

vrijdag 22/03/2019

19:30

Winnik B

-Strijpen2-1

zaterdag 23/03/2019

15:00

Bonanza B

-Oudenhove B5-3
19:30Jong Geraarsbergen-

Wilskr.Idegem

0-6
.

Everbeek

-Velzeke B7-2

zondag 24/03/2019

15:00

Neigem

-Michelbeke B4-2
.Zegelsem-

Okegem

1-2
.

Ophasselt

-Opbrakel4-1

vrij: Volkegem B

speeldag 28

periode 3

zaterdag 30/03/2019

19:00Michelbeke B-

Winnik B

1-6
.

Oudenhove B

-Zegelsem3-0
19:30Wilskr.Idegem-Ophasselt3-3

zondag 31/03/2019

15:00

Opbrakel

-Bonanza B3-2
.Okegem-

Neigem

2-4
.Strijpen-

Volkegem B

1-3
.Jong Geraarsbergen-

Everbeek

0-2

vrij: Velzeke B

speeldag 29

periode 3

vrijdag 05/04/2019

19:30

Volkegem B

-Michelbeke B5-1
.Winnik B-

Okegem

1-2

zaterdag 06/04/2019

14:30Bonanza B-

Wilskr.Idegem

1-2
15:00Velzeke B-

Strijpen

1-3
17:00

Neigem

-Oudenhove B4-1
.Zegelsem-

Opbrakel

2-3
18:30Ophasselt-

Jong Geraarsbergen

1-2

vrij: Everbeek

speeldag 30

periode 3

zaterdag 13/04/2019

18:00

Michelbeke B

-Velzeke B5-0F1
19:30

Oudenhove B

-Winnik B6-2

zondag 14/04/2019

15:00

Everbeek

-Ophasselt7-0
.Jong Geraarsbergen-Bonanza B1-1
.

Wilskr.Idegem

-Zegelsem3-0
.Opbrakel-Neigem2-2
.

Okegem

-Volkegem B3-1

vrij: Strijpen

!!! Perioderangschikkingen ONDER VOORBEHOUD !!!

28/28

Everbeek721880
2.Wilskr.Idegem6530
3.Okegem61340
4.Neigem6000
5.Ophasselt5300
6.Volkegem B5000
7.Strijpen4100
8.Opbrakel4000
9.Oudenhove B3610
10.Winnik B3500
11.Velzeke B2400
12.Michelbeke B2100
13.Bonanza B1800
14.Zegelsem1700
15.Jong Geraarsbergen30226

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

Strafpunten bij de start van de competitie

Jong Geraarsbergen -8

28/28

1

2

3

4

5

6

Everbeek7223+69914012
2.xWilskr.Idegem6520+64934711
3.xOkegem6120+4986359
4.xNeigem6018+4189388
5.xOphasselt5316+2876388
6.xVolkegem B5015+2464287
7.xStrijpen4112+1367365
8.xOpbrakel4011-161255
9.xOudenhove B3611-1455193
10.xWinnik B3511+366264
11.xVelzeke B247-4643183
12.xMichelbeke B217-5640235
13.xBonanza B185-5337212
14.xZegelsem175-6433143
15.xJong Geraarsbergen33-5726172

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

strafpunten bij de start van de periode

Jong Geraarsbergen -2

9/9

1

2

3

4

Everbeek279+2834
2.Okegem248+2734
3.Volkegem B206+1624
4.Wilskr.Idegem206+1622
5.Ophasselt144+921
6.Strijpen134-320
7.Neigem133+1029
8.Opbrakel123+218
9.Oudenhove B113-314
10.Velzeke B103-1418
11.Zegelsem103-1615
12.Bonanza B62-278
13.Winnik B41-1310
14.Michelbeke B31-2111
15.Jong Geraarsbergen21-169

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

strafpunten bij de start van de periode

Jong Geraarsbergen -2

9/9

1

2

3

4

Wilskr.Idegem227+2131
2.Neigem227+1726
3.Everbeek206+1825
4.Ophasselt196+1028
5.Okegem186+1625
6.Opbrakel175+625
7.Strijpen175+621
8.Oudenhove B155-222
9.Volkegem B144+216
10.Winnik B124+625
11.Zegelsem72-189
12.Michelbeke B62-1911
13.Velzeke B41-168
14.Bonanza B41-2213
15.Jong Geraarsbergen-20-218

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

strafpunten bij de start van de periode

Jong Geraarsbergen -2

10/10

1

2

3

4

Everbeek258+2332
2.Neigem258+1434
3.Wilskr.Idegem237+2740
4.Ophasselt206+927
5.Winnik B196+1031
6.Okegem196+627
7.Volkegem B165+624
8.Michelbeke B124-1618
9.Strijpen113+1026
10.Opbrakel113-918
11.Oudenhove B103-919
12.Velzeke B103-1617
13.Bonanza B82-416
14.Jong Geraarsbergen52-209
15.Zegelsem00-309

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing