www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 17/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

    speeldag 1

    periode 1

    zaterdag 01/09/2018

    19:00

    Oudenhove B

    -Volkegem B2-0

    zondag 02/09/2018

    15:00

    Wilskr.Idegem

    -Neigem4-0
    .

    Ophasselt

    -Bonanza B4-0
    .

    Okegem

    -Velzeke B6-0
    .

    Opbrakel

    -Winnik B3-0
    .Jong Geraarsbergen-

    Zegelsem

    0-3
    .

    Everbeek

    -Strijpen3-2

    vrij: Michelbeke B

    speeldag 2

    periode 1

    vrijdag 07/09/2018

    19:30Winnik B-

    Wilskr.Idegem

    0-3

    zaterdag 08/09/2018

    15:00Velzeke B-Oudenhove B2-2
    .Bonanza B-

    Everbeek

    0-7
    18:30

    Volkegem B

    -Opbrakel3-1

    zondag 09/09/2018

    15:00Strijpen-

    Michelbeke B

    1-3
    .Zegelsem-

    Ophasselt

    1-4
    .Neigem-Jong Geraarsbergen3-3

    vrij: Okegem

    speeldag 3

    periode 1

    zaterdag 15/09/2018

    15:00Bonanza B-

    Zegelsem

    0-4
    19:30Wilskr.Idegem-Volkegem B0-0

    zondag 16/09/2018

    15:00Ophasselt-Neigem1-1
    .

    Okegem

    -Strijpen10-1
    .

    Opbrakel

    -Velzeke B6-2
    .Jong Geraarsbergen-

    Winnik B

    1-2
    .

    Everbeek

    -Michelbeke B3-2

    vrij: Oudenhove B

    speeldag 4

    periode 1

    vrijdag 21/09/2018

    19:30Winnik B-Ophasselt1-1

    zaterdag 22/09/2018

    15:00Velzeke B-

    Wilskr.Idegem

    1-4
    18:30

    Volkegem B

    -Jong Geraarsbergen4-0
    19:00Michelbeke B-

    Okegem

    1-3

    zondag 23/09/2018

    15:00

    Strijpen

    -Oudenhove B3-1
    .Zegelsem-

    Everbeek

    0-8
    17:00

    Neigem

    -Bonanza B8-0

    vrij: Opbrakel

    speeldag 5

    periode 1

    zaterdag 29/09/2018

    15:00

    Bonanza B

    -Winnik B2-1
    19:00

    Oudenhove B

    -Michelbeke B6-1

    zondag 30/09/2018

    15:00Ophasselt-

    Volkegem B

    1-3
    .Zegelsem-Neigem4-4
    .Opbrakel-Strijpen3-3
    .Jong Geraarsbergen-

    Velzeke B

    2-4
    .

    Everbeek

    -Okegem2-1

    vrij: Wilskr.Idegem

    speeldag 6

    periode 1

    vrijdag 05/10/2018

    19:30Winnik B-

    Zegelsem

    1-2
    20:00

    Volkegem B

    -Bonanza B5-0F1

    zaterdag 06/10/2018

    15:00Velzeke B-

    Ophasselt

    1-4
    19:00Michelbeke B-

    Opbrakel

    3-4

    zondag 07/10/2018

    15:00Strijpen-

    Wilskr.Idegem

    1-2
    .

    Okegem

    -Oudenhove B1-0
    .Neigem-

    Everbeek

    0-2

    vrij: Jong Geraarsbergen

    speeldag 7

    periode 1

    zaterdag 13/10/2018

    15:00Bonanza B-

    Velzeke B

    1-2
    19:30

    Everbeek

    -Oudenhove B5-0
    .

    Wilskr.Idegem

    -Michelbeke B4-1

    zondag 14/10/2018

    15:00Zegelsem-

    Volkegem B

    1-3
    .

    Neigem

    -Winnik B4-3
    .Opbrakel-

    Okegem

    1-4
    .Jong Geraarsbergen-

    Strijpen

    1-3

    vrij: Ophasselt

    speeldag 8

    periode 1

    zaterdag 20/10/2018

    15:00

    Velzeke B

    -Zegelsem6-0
    18:30Volkegem B-Neigem2-2
    19:00Michelbeke B-

    Jong Geraarsbergen

    0-1
    .Oudenhove B-Opbrakel0-0
    19:30Winnik B-

    Everbeek

    1-3

    zondag 21/10/2018

    15:00

    Strijpen

    -Ophasselt2-0
    .

    Okegem

    -Wilskr.Idegem2-1

    vrij: Bonanza B

    speeldag 9

    periode 1

    vrijdag 26/10/2018

    19:30Winnik B-

    Volkegem B

    1-4

    zaterdag 27/10/2018

    15:00Bonanza B-

    Strijpen

    0-4
    19:30

    Wilskr.Idegem

    -Oudenhove B4-1

    zondag 28/10/2018

    15:00

    Ophasselt

    -Michelbeke B5-0
    .

    Neigem

    -Velzeke B7-0
    .Jong Geraarsbergen-

    Okegem

    0-4
    .

    Everbeek

    -Opbrakel1-0

    vrij: Zegelsem

    speeldag 10

    periode 1 en 2

    zaterdag 03/11/2018

    14:30

    Velzeke B

    2-2Winnik B1-0
    19:00Michelbeke B1-1

    Bonanza B

    0-5

    zondag 04/11/2018

    14:30

    Strijpen

    2-1Zegelsem5-0
    .

    Okegem

    1-1Ophasselt3-1
    .Opbrakel1-1Wilskr.Idegem0-0
    .Volkegem B2-2Everbeek0-0
    17:00

    Oudenhove B

    1-1Jong Geraarsbergen2-1

    vrij: Neigem

    speeldag 11

    periode 2

    zaterdag 10/11/2018

    14:30Bonanza B-

    Okegem

    0-7
    18:30

    Volkegem B

    -Velzeke B3-1
    19:30Everbeek-Wilskr.Idegem2-2

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Ophasselt

    -Oudenhove B6-1
    .Zegelsem-

    Michelbeke B

    1-2
    .Neigem-Strijpen2-2
    .Jong Geraarsbergen-

    Opbrakel

    1-3

    vrij: Winnik B

    speeldag 12

    periode 2

    zaterdag 17/11/2018

    14:30Velzeke B-

    Everbeek

    1-2
    19:00Michelbeke B-

    Neigem

    0-4
    .

    Oudenhove B

    -Bonanza B3-2

    zondag 18/11/2018

    14:30

    Strijpen

    -Winnik B3-1
    .

    Okegem

    -Zegelsem5-0
    .Opbrakel-

    Ophasselt

    3-4
    .

    Wilskr.Idegem

    -Jong Geraarsbergen5-2

    vrij: Volkegem B

    speeldag 13

    periode 2

    vrijdag 23/11/2018

    19:30

    Winnik B

    -Michelbeke B7-0

    zaterdag 24/11/2018

    14:30Bonanza B-Opbrakel2-2
    18:30Volkegem B-Strijpen2-2

    zondag 25/11/2018

    14:30Ophasselt-

    Wilskr.Idegem

    1-3
    .Zegelsem-

    Oudenhove B

    0-2
    .

    Neigem

    -Okegem2-0
    .

    Everbeek

    -Jong Geraarsbergen4-0

    vrij: Velzeke B

    speeldag 14

    periode 2

    zaterdag 01/12/2018

    19:00Michelbeke B-

    Volkegem B

    0-2
    .Oudenhove B-

    Neigem

    1-7

    zondag 02/12/2018

    14:30

    Strijpen

    -Velzeke B1-0
    .

    Okegem

    -Winnik B2-0
    .

    Opbrakel

    -Zegelsem4-0
    .Jong Geraarsbergen-

    Ophasselt

    1-3
    17:00

    Wilskr.Idegem

    -Bonanza B5-1

    vrij: Everbeek

    speeldag 15

    periode 2

    vrijdag 07/12/2018

    19:30

    Winnik B

    -Oudenhove B3-0

    zaterdag 08/12/2018

    14:30

    Bonanza B

    -Jong Geraarsbergen2-0
    .Velzeke B-

    Michelbeke B

    2-5
    18:30Volkegem B-

    Okegem

    0-3

    zondag 09/12/2018

    14:30

    Ophasselt

    -Everbeek2-0
    .Zegelsem-

    Wilskr.Idegem

    0-5
    .

    Neigem

    -Opbrakel3-1

    vrij: Strijpen

    speeldag 16

    periode 2

    vrijdag 14/12/2018

    19:30Winnik B-

    Opbrakel

    3-4

    zaterdag 15/12/2018

    14:30Bonanza B-

    Ophasselt

    3-4
    .Velzeke B-

    Okegem

    0-2

    zondag 16/12/2018

    14:30Neigem-

    Wilskr.Idegem

    0-2
    .

    Zegelsem

    -Jong Geraarsbergen2-1
    .Strijpen-

    Everbeek

    0-3

    zaterdag 02/03/2019

    18:30

    Volkegem B

    -Oudenhove B3-1

    vrij: Michelbeke B

    speeldag 17

    periode 2

    zondag 23/12/2018

    14:30Michelbeke B-

    Strijpen

    2-3

    zaterdag 05/01/2019

    15:00

    Oudenhove B

    -Velzeke B6-1
    19:30Jong Geraarsbergen-

    Neigem

    0-1
    .Wilskr.Idegem-

    Winnik B

    2-3

    zondag 06/01/2019

    14:30

    Everbeek

    -Bonanza B7-1
    .Ophasselt-Zegelsem1-1
    .

    Opbrakel

    -Volkegem B4-3

    vrij: Okegem

    speeldag 18

    periode 2

    vrijdag 11/01/2019

    19:30

    Winnik B

    -Jong Geraarsbergen6-3

    zaterdag 12/01/2019

    14:30Velzeke B-Opbrakel1-1
    18:30Volkegem B-

    Wilskr.Idegem

    0-3
    19:00Michelbeke B-

    Everbeek

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Neigem

    -Ophasselt4-3
    .

    Zegelsem

    -Bonanza B4-2
    .

    Strijpen

    -Okegem3-2

    vrij: Oudenhove B

    speeldag 19

    periode 2

    zaterdag 19/01/2019

    15:00Bonanza B-

    Neigem

    0-3
    19:00

    Oudenhove B

    -Strijpen3-2
    19:30

    Wilskr.Idegem

    -Velzeke B4-1
    .

    Everbeek

    -Zegelsem5-1
    .Jong Geraarsbergen-

    Volkegem B

    0-3

    zondag 20/01/2019

    15:00

    Okegem

    -Michelbeke B4-2
    .

    Ophasselt

    -Winnik B4-2

    vrij: Opbrakel

    speeldag 20

    periode 2 en 3

    vrijdag 25/01/2019

    19:30

    Winnik B

    3-3Bonanza B3-1

    zaterdag 26/01/2019

    15:00

    Velzeke B

    3-3Jong Geraarsbergen3-2

    zondag 27/01/2019

    15:00Volkegem B3-3

    Ophasselt

    1-2
    .

    Neigem

    3-3Zegelsem6-1
    .Strijpen3-2

    Opbrakel

    2-3
    .Okegem2-3

    Everbeek

    0-2
    .Michelbeke B2-2

    Oudenhove B

    0-5F1

    vrij: Wilskr.Idegem

    speeldag 21

    periode 3

    zaterdag 02/02/2019

    15:00Bonanza B-

    Volkegem B

    0-1
    19:00Oudenhove B-

    Okegem

    1-4

    zondag 03/02/2019

    15:00Wilskr.Idegem-Strijpen1-1
    .Opbrakel-

    Michelbeke B

    2-3
    .Everbeek-

    Neigem

    1-2
    .Zegelsem-

    Winnik B

    1-3
    .

    Ophasselt

    -Velzeke B4-1

    vrij: Jong Geraarsbergen

    speeldag 22

    periode 3

    vrijdag 08/02/2019

    19:30

    Winnik B

    -Neigem7-3

    zaterdag 09/02/2019

    15:00

    Velzeke B

    -Bonanza B2-1
    18:30

    Volkegem B

    -Zegelsem4-1
    19:00Oudenhove B-

    Everbeek

    0-3

    zondag 10/02/2019

    15:00

    Okegem

    -Opbrakel5-1
    .

    Strijpen

    -Jong Geraarsbergen7-1

    woensdag 13/02/2019

    20:00Michelbeke B-

    Wilskr.Idegem

    2-9

    vrij: Ophasselt

    speeldag 23

    periode 3

    zaterdag 16/02/2019

    19:30

    Wilskr.Idegem

    -Okegem4-0

    zondag 17/02/2019

    15:00Ophasselt-Strijpen1-1
    .

    Jong Geraarsbergen

    -Michelbeke B2-0
    .Opbrakel-Oudenhove B1-1
    .Everbeek-Winnik B2-2
    .

    Neigem

    -Volkegem B4-1
    .Zegelsem-

    Velzeke B

    2-4

    vrij: Bonanza B

    speeldag 24

    periode 3

    zaterdag 23/02/2019

    15:00Velzeke B-

    Neigem

    1-2
    18:30

    Volkegem B

    -Winnik B4-1
    19:00Michelbeke B-

    Ophasselt

    0-5F1
    .Oudenhove B-

    Wilskr.Idegem

    2-5

    zondag 24/02/2019

    15:00Strijpen-

    Bonanza B

    0-1
    .

    Okegem

    -Jong Geraarsbergen4-1
    .Opbrakel-

    Everbeek

    0-3

    vrij: Zegelsem

    speeldag 25

    periode 3

    vrijdag 08/03/2019

    19:30

    Winnik B

    -Velzeke B4-0

    zaterdag 09/03/2019

    15:00Bonanza B-

    Michelbeke B

    0-1
    19:30

    Wilskr.Idegem

    -Opbrakel5-1

    zondag 10/03/2019

    15:00Jong Geraarsbergen-

    Oudenhove B

    0-1
    .

    Everbeek

    -Volkegem B2-1

    woensdag 03/04/2019

    18:30Zegelsem-Strijpen-
    .Ophasselt-Okegem-

    vrij: Neigem

    speeldag 26

    periode 3

    vrijdag 15/03/2019

    20:30Oudenhove B-

    Ophasselt

    1-4

    zaterdag 16/03/2019

    15:00Velzeke B-Volkegem B3-3
    19:00

    Michelbeke B

    -Zegelsem3-1
    19:30Wilskr.Idegem-

    Everbeek

    2-3

    zondag 17/03/2019

    15:00Okegem-Bonanza B4-4
    .Strijpen-

    Neigem

    2-3
    .

    Opbrakel

    -Jong Geraarsbergen4-0

    vrij: Winnik B

    speeldag 27

    periode 3

    vrijdag 22/03/2019

    19:30Winnik B-Strijpen-

    zaterdag 23/03/2019

    15:00Bonanza B-Oudenhove B-
    19:30Jong Geraarsbergen-Wilskr.Idegem-
    .Everbeek-Velzeke B-

    zondag 24/03/2019

    15:00Neigem-Michelbeke B-
    .Zegelsem-Okegem-
    .Ophasselt-Opbrakel-

    vrij: Volkegem B

    speeldag 28

    periode 3

    zaterdag 30/03/2019

    19:00Michelbeke B-Winnik B-
    .Oudenhove B-Zegelsem-
    19:30Wilskr.Idegem-Ophasselt-

    zondag 31/03/2019

    15:00Opbrakel-Bonanza B-
    .Okegem-Neigem-
    .Strijpen-Volkegem B-
    .Jong Geraarsbergen-Everbeek-

    vrij: Velzeke B

    speeldag 29

    periode 3

    vrijdag 05/04/2019

    19:30Volkegem B-Michelbeke B-
    .Winnik B-Okegem-

    zaterdag 06/04/2019

    17:00Neigem-Oudenhove B-
    .Zegelsem-Opbrakel-

    zondag 07/04/2019

    15:00Velzeke B-Strijpen-
    .Bonanza B-Wilskr.Idegem-
    .Ophasselt-Jong Geraarsbergen-

    vrij: Everbeek

    speeldag 30

    periode 3

    zondag 14/04/2019

    15:00Everbeek-Ophasselt-
    .Jong Geraarsbergen-Bonanza B-
    .Wilskr.Idegem-Zegelsem-
    .Opbrakel-Neigem-
    .Oudenhove B-Winnik B-
    .Okegem-Volkegem B-
    .Michelbeke B-Velzeke B-

    vrij: Strijpen

    !!! Perioderangschikkingen ONDER VOORBEHOUD !!!

    25/28

    1.Everbeek63103
    2.Wilskr.Idegem*5594
    3.Okegem**5275
    4.Neigem*5094
    5.Ophasselt**46105
    6.Volkegem B4473
    7.Strijpen*3544
    8.Opbrakel*3344
    9.Oudenhove B*3034
    10.Winnik B*2974
    11.Velzeke B2443
    12.Michelbeke B*1864
    13.Zegelsem**1705
    14.Bonanza B*1444
    15.Jong Geraarsbergen*-134
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    nog te spelen wedstrijden

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    Strafpunten bij de start van de competitie

    Jong Geraarsbergen -8

    25/28

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.Everbeek6320+55753811
    2.Wilskr.Idegem*5517+5479399
    3.Okegem**5217+4976307
    4.xNeigem*5015+3475327
    5.xOphasselt**4614+3165358
    6.xVolkegem B4413+2055246
    7.xStrijpen*3510+654243
    8.xOpbrakel*339052214
    9.xOudenhove B*309-1642153
    10.xWinnik B*299+255183
    11.xVelzeke B247-3440163
    12.xMichelbeke B*186-5031205
    13.xZegelsem**175-4830143
    14.xBonanza B*144-5328182
    15.xJong Geraarsbergen*-12-5023151

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden

    periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

    strafpunten bij de start van de periode

    Jong Geraarsbergen -2

    9/9

    1

    2

    3

    4

    Everbeek279+2834
    2.Okegem248+2734
    3.Volkegem B206+1624
    4.Wilskr.Idegem206+1622
    5.Ophasselt144+921
    6.Strijpen134-320
    7.Neigem133+1029
    8.Opbrakel123+218
    9.Oudenhove B113-314
    10.Velzeke B103-1418
    11.Zegelsem103-1615
    12.Bonanza B62-278
    13.Winnik B41-1310
    14.Michelbeke B31-2111
    15.Jong Geraarsbergen21-169

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte doelpunten

    periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

    strafpunten bij de start van de periode

    Jong Geraarsbergen -2

    9/9

    1

    2

    3

    4

    Wilskr.Idegem227+2131
    2.Neigem227+1726
    3.Everbeek206+1825
    4.Ophasselt196+1028
    5.Okegem186+1625
    6.Opbrakel175+625
    7.Strijpen175+621
    8.Oudenhove B155-222
    9.Volkegem B144+216
    10.Winnik B124+625
    11.Zegelsem72-189
    12.Michelbeke B62-1911
    13.Velzeke B41-168
    14.Bonanza B41-2213
    15.Jong Geraarsbergen-20-218

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

    strafpunten bij de start van de periode

    Jong Geraarsbergen -2

    7/10

    1

    2

    3

    4

    1.Everbeek165+916
    2.Neigem*155+720
    3.Wilskr.Idegem*134+1726
    4.Ophasselt**134+1216
    5.Winnik B*134+920
    6.Okegem**103+617
    7.Volkegem B103+215
    8.Velzeke B103-414
    9.Michelbeke B*93-109
    10.Strijpen*51+313
    11.Bonanza B*41-47
    12.Opbrakel*41-89
    13.Oudenhove B*41-116
    14.Jong Geraarsbergen*x11-136
    15.Zegelsem**x00-146

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
    en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen