vrijdag 01/09/2023 | ||||||
19:30 | Volkegem B | - | Kluisbergen Sp B | 2 | - | 2 |
zaterdag 02/09/2023 | ||||||
17:00 | Eine B | - | Munkzwalm B | 1 | - | 12 |
18:00 | Velzeke B | - | St-Goriks | 0 | - | 13 |
zondag 03/09/2023 | ||||||
15:00 | Mater | - | Zegelsem | 5 | - | 1 |
. | Opbrakel | - | Bonanza | 1 | - | 5 |
. | Strijpen | - | Ronse | 2 | - | 2 |
. | Michelbeke B | - | Everbeek B | 1 | - | 5 |
zaterdag 09/09/2023 | ||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Eine B | 4 | - | 3 |
19:00 | Everbeek B | - | Opbrakel | 0 | - | 1 |
19:30 | Ronse | - | Volkegem B | 6 | - | 1 |
zondag 10/09/2023 | ||||||
15:00 | Zegelsem | - | Velzeke B | 3 | - | 1 |
. | KFC Kluisbergen | - | Strijpen | 2 | - | 2 |
. | Bonanza | - | Mater | 8 | - | 0 |
. | St-Goriks | - | Michelbeke B | 5 | - | 2 |
zaterdag 16/09/2023 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Eine B | 2 | - | 2 |
19:30 | Ronse | - | KFC Kluisbergen | 4 | - | 0 |
. | Everbeek B | - | Zegelsem | 5 | - | 0 |
zondag 17/09/2023 | ||||||
15:00 | Mater | - | Munkzwalm B | 3 | - | 5 |
. | St-Goriks | - | Opbrakel | 7 | - | 0 |
. | Michelbeke B | - | Bonanza | 0 | - | 6 |
. | Strijpen | - | Volkegem B | 2 | - | 5 |
zaterdag 23/09/2023 | ||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Ronse | 2 | - | 2 |
zondag 24/09/2023 | ||||||
15:00 | Munkzwalm B | - | Michelbeke B | 3 | - | 1 |
. | Zegelsem | - | St-Goriks | 2 | - | 5 |
. | Eine B | - | Strijpen | 2 | - | 4 |
. | KFC Kluisbergen | - | Velzeke B | 4 | - | 0 |
. | Bonanza | - | Everbeek B | 3 | - | 0 |
. | Opbrakel | - | Mater | 0 | - | 2 |
zaterdag 30/09/2023 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Volkegem B | 0 | - | 8 |
19:30 | Everbeek B | - | Kluisbergen Sp B | 1 | - | 1 |
zondag 01/10/2023 | ||||||
15:00 | Mater | - | Strijpen | 2 | - | 1 |
. | St-Goriks | - | Eine B | 11 | - | 1 |
. | Michelbeke B | - | KFC Kluisbergen | 2 | - | 4 |
. | Zegelsem | - | Opbrakel | 1 | - | 2 |
. | Bonanza | - | Munkzwalm B | 2 | - | 3 |
zaterdag 07/10/2023 | ||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Mater | 3 | - | 3 |
. | Volkegem B | - | Everbeek B | 4 | - | 0 |
19:30 | Eine B | - | Ronse | 1 | - | 5 |
zondag 08/10/2023 | ||||||
15:00 | KFC Kluisbergen | - | Zegelsem | 3 | - | 0 |
. | Strijpen | - | Bonanza | 2 | - | 4 |
. | Munkzwalm B | - | St-Goriks | 1 | - | 1 |
. | Opbrakel | - | Michelbeke B | 2 | - | 1 |
zaterdag 14/10/2023 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Kluisbergen Sp B | 1 | - | 6 |
19:30 | Everbeek B | - | Eine B | 5 | - | 0 |
zondag 15/10/2023 | ||||||
15:00 | Mater | - | Ronse | 2 | - | 2 |
. | St-Goriks | - | Strijpen | 4 | - | 0 |
. | Zegelsem | - | Munkzwalm B | 0 | - | 4 |
. | Bonanza | - | KFC Kluisbergen | 4 | - | 0 |
. | Opbrakel | - | Volkegem B | 2 | - | 4 |
zaterdag 21/10/2023 | ||||||
18:00 | Eine B | - | Zegelsem | 1 | - | 2 |
18:30 | Volkegem B | - | St-Goriks | 0 | - | 2 |
. | Kluisbergen Sp B | - | Bonanza | 7 | - | 1 |
19:30 | Ronse | - | Michelbeke B | 6 | - | 1 |
zondag 22/10/2023 | ||||||
15:00 | KFC Kluisbergen | - | Mater | 0 | - | 1 |
. | Munkzwalm B | - | Opbrakel | 12 | - | 0 |
16:00 | Strijpen | - | Velzeke B | 6 | - | 0 |
zaterdag 28/10/2023 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Ronse | 1 | - | 6 |
19:30 | Everbeek B | - | Munkzwalm B | 0 | - | 12 |
zondag 29/10/2023 | ||||||
14:30 | Bonanza | - | Eine B | 5 | - | 0 |
. | Michelbeke B | - | Strijpen | 2 | - | 3 |
. | Zegelsem | - | Volkegem B | 0 | - | 3 |
. | St-Goriks | - | KFC Kluisbergen | 3 | - | 1 |
. | Opbrakel | - | Kluisbergen Sp B | 2 | - | 4 |
zaterdag 04/11/2023 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Michelbeke B | 1 | - | 3 |
. | Eine B | - | Mater | 2 | - | 6 |
18:30 | Volkegem B | - | Munkzwalm B | 1 | - | 1 |
. | Kluisbergen Sp B | - | St-Goriks | 2 | - | 2 |
19:30 | KFC Kluisbergen | - | Everbeek B | 2 | - | 1 |
. | Ronse | - | Bonanza | 2 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 | ||||||
14:30 | Strijpen | - | Zegelsem | 5 | - | 1 |
zaterdag 11/11/2023 | ||||||
19:30 | Everbeek B | - | Velzeke B | 1 | - | 1 |
zondag 12/11/2023 | ||||||
14:30 | Zegelsem | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 2 |
. | Michelbeke B | - | Eine B | 3 | - | 0 |
. | St-Goriks | - | Ronse | 2 | - | 3 |
. | Opbrakel | - | KFC Kluisbergen | 2 | - | 2 |
. | Mater | - | Volkegem B | 2 | - | 2 |
15:00 | Munkzwalm B | - | Strijpen | 4 | - | 1 |
zaterdag 18/11/2023 | ||||||
15:30 | Kluisbergen Sp B | - | Michelbeke B | 2 | - | 1 |
18:00 | Eine B | - | Opbrakel | 2 | - | 4 |
19:30 | Ronse | - | Zegelsem | 8 | - | 1 |
zondag 19/11/2023 | ||||||
14:30 | KFC Kluisbergen | - | Munkzwalm B | 0 | - | 3 |
. | Velzeke B | - | Mater | 0 | - | 3 |
. | Strijpen | - | Everbeek B | 1 | - | 3 |
zaterdag 06/01/2024 | ||||||
18:30 | Volkegem B | - | Bonanza | 6 | - | 3 |
zaterdag 25/11/2023 | ||||||
19:30 | Everbeek B | - | Ronse | 1 | - | 3 |
20:00 | Munkzwalm B | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 0 |
zondag 26/11/2023 | ||||||
14:30 | Michelbeke B | - | Volkegem B | 1 | - | 3 |
. | Mater | - | St-Goriks | 0 | - | 0 |
. | Opbrakel | - | Strijpen | 3 | - | 1 |
. | Eine B | - | KFC Kluisbergen | 1 | - | 4 |
. | Bonanza | - | Velzeke B | 7 | - | 0 |
zaterdag 02/12/2023 | |||||||
18:00 | Velzeke B | - | Munkzwalm B | 0 | - | 7 | |
18:30 | Volkegem B | - | KFC Kluisbergen | 3 | - | 3 | |
. | Kluisbergen Sp B | - | Strijpen | 2 | - | 1 | |
19:30 | Ronse | - | Opbrakel | 5 | - | 0 | |
zondag 03/12/2023 | |||||||
14:30 | Mater | - | Michelbeke B | 3 | - | 0 | |
. | St-Goriks | - | Everbeek B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Zegelsem | - | Bonanza | 0 | - | 6 |
zaterdag 09/12/2023 | ||||||
18:00 | Eine B | - | Volkegem B | 3 | - | 4 |
19:30 | Everbeek B | - | Mater | 0 | - | 0 |
zondag 10/12/2023 | ||||||
14:30 | KFC Kluisbergen | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 3 |
. | Opbrakel | - | Velzeke B | 4 | - | 1 |
. | Bonanza | - | St-Goriks | 2 | - | 2 |
. | Michelbeke B | - | Zegelsem | 2 | - | 3 |
15:00 | Munkzwalm B | - | Ronse | 5 | - | 5 |
zaterdag 16/12/2023 | ||||||
16:00 | Volkegem B | - | Opbrakel | 9 | - | 1 |
18:00 | Velzeke B | - | Zegelsem | 1 | - | 4 |
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Everbeek B | 4 | - | 1 |
19:30 | Ronse | - | Mater | 2 | - | 4 |
. | KFC Kluisbergen | - | Bonanza | 1 | - | 5 |
zondag 17/12/2023 | ||||||
14:30 | Strijpen | - | Eine B | 5 | - | 1 |
. | St-Goriks | - | Munkzwalm B | 2 | - | 2 |
zaterdag 13/01/2024 | ||||||
18:00 | Eine B | - | Velzeke B | 3 | - | 0 |
20:00 | Munkzwalm B | - | Volkegem B | 4 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 | ||||||
14:30 | Bonanza | - | Strijpen | 0 | - | 2 |
. | Mater | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 1 |
. | Zegelsem | - | KFC Kluisbergen | 3 | - | 0 |
. | Michelbeke B | - | Ronse | 0 | - | 1 |
. | Opbrakel | - | St-Goriks | 3 | - | 3 |
donderdag 01/02/2024 | ||||||
20:00 | KFC Kluisbergen | - | Michelbeke B | 3 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 | ||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Opbrakel | 12 | - | 0 |
zondag 11/02/2024 | ||||||
14:30 | Ronse | - | Eine B | 3 | - | 0 |
. | Strijpen | - | Munkzwalm B | 0 | - | 2 |
. | Velzeke B | - | Everbeek B | 2 | - | 2 |
. | St-Goriks | - | Zegelsem | 4 | - | 4 |
donderdag 15/02/2024 | ||||||
20:00 | Volkegem B | - | Mater | 3 | - | 3 |
zaterdag 27/01/2024 | ||||||
18:30 | Volkegem B | - | Zegelsem | 3 | - | 3 |
zondag 28/01/2024 | ||||||
14:30 | Michelbeke B | - | Velzeke B | 4 | - | 4 |
. | Bonanza | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 2 |
. | KFC Kluisbergen | - | Ronse | 2 | - | 1 |
. | Opbrakel | - | Eine B | 1 | - | 0 |
. | Strijpen | - | Mater | 2 | - | 1 |
15:00 | Munkzwalm B | - | Everbeek B | 7 | - | 1 |
zaterdag 03/02/2024 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | KFC Kluisbergen | 1 | - | 3 |
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Munkzwalm B | 1 | - | 2 |
19:30 | Everbeek B | - | Bonanza | 1 | - | 2 |
. | Ronse | - | St-Goriks | 2 | - | 2 |
zondag 04/02/2024 | ||||||
15:00 | Eine B | - | Michelbeke B | 0 | - | 3 |
. | Zegelsem | - | Strijpen | 2 | - | 1 |
. | Mater | - | Opbrakel | 6 | - | 2 |
zaterdag 17/02/2024 | ||||||
18:00 | Eine B | - | Everbeek B | 3 | - | 2 |
18:30 | Volkegem B | - | Velzeke B | 6 | - | 2 |
zondag 18/02/2024 | ||||||
15:00 | Munkzwalm B | - | Mater | 3 | - | 0 |
. | Strijpen | - | Kluisbergen Sp B | 2 | - | 5 |
. | Bonanza | - | Zegelsem | 3 | - | 5 |
. | Opbrakel | - | Ronse | 2 | - | 4 |
. | Michelbeke B | - | St-Goriks | 1 | - | 2 |
zaterdag 24/02/2024 | |||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | Volkegem B | 4 | - | 3 | |
19:30 | Everbeek B | - | KFC Kluisbergen | 0 | - | 4 | |
. | Ronse | - | Strijpen | 2 | - | 1 | |
zondag 25/02/2024 | |||||||
14:30 | Velzeke B | - | Opbrakel | 0 | - | 5 | F1 |
15:00 | Mater | - | Eine B | 3 | - | 0 | |
. | Zegelsem | - | Michelbeke B | 3 | - | 1 | |
. | St-Goriks | - | Bonanza | 2 | - | 3 |
zaterdag 02/03/2024 | ||||||
18:00 | Eine B | - | Kluisbergen Sp B | 0 | - | 4 |
18:30 | Volkegem B | - | Strijpen | 1 | - | 0 |
20:00 | Munkzwalm B | - | Velzeke B | 8 | - | 1 |
zondag 03/03/2024 | ||||||
15:00 | KFC Kluisbergen | - | St-Goriks | 1 | - | 1 |
. | Bonanza | - | Ronse | 3 | - | 0 |
. | Michelbeke B | - | Mater | 1 | - | 9 |
. | Zegelsem | - | Everbeek B | 2 | - | 2 |
zaterdag 09/03/2024 | |||||||
18:30 | Kluisbergen Sp B | - | KFC Kluisbergen | 2 | - | 0 | |
19:30 | Everbeek B | - | Michelbeke B | 2 | - | 1 | |
. | Ronse | - | Velzeke B | 9 | - | 0 | |
zondag 10/03/2024 | |||||||
15:00 | Mater | - | Bonanza | 4 | - | 0 | |
. | Strijpen | - | Opbrakel | 5 | - | 3 | |
. | Munkzwalm B | - | Eine B | 5 | - | 0 | F1 |
. | St-Goriks | - | Volkegem B | 4 | - | 0 |
zaterdag 16/03/2024 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Strijpen | 0 | - | 4 |
. | Eine B | - | Bonanza | 1 | - | 3 |
19:30 | Everbeek B | - | St-Goriks | 2 | - | 3 |
zondag 17/03/2024 | ||||||
15:00 | Opbrakel | - | Munkzwalm B | 0 | - | 1 |
. | KFC Kluisbergen | - | Volkegem B | 0 | - | 0 |
. | Zegelsem | - | Ronse | 3 | - | 0 |
. | Michelbeke B | - | Kluisbergen Sp B | 2 | - | 4 |
zaterdag 23/03/2024 | |||||||
18:30 | Volkegem B | - | Eine B | 0 | - | 0 | |
19:30 | Ronse | - | Everbeek B | 0 | - | 4 | |
zondag 24/03/2024 | |||||||
15:00 | Mater | - | KFC Kluisbergen | 0 | - | 0 | |
. | St-Goriks | - | Velzeke B | 5 | - | 0 | F1 |
. | Bonanza | - | Opbrakel | 5 | - | 4 | |
. | Strijpen | - | Michelbeke B | 1 | - | 1 | |
woensdag 27/03/2024 | |||||||
20:00 | Munkzwalm B | - | Zegelsem | 7 | - | 0 |
zaterdag 06/04/2024 | ||||||
18:00 | Velzeke B | - | Bonanza | - | ||
. | Everbeek B | - | Volkegem B | - | ||
19:30 | Ronse | - | Munkzwalm B | - | ||
zondag 07/04/2024 | ||||||
15:00 | Michelbeke B | - | Opbrakel | - | ||
. | Zegelsem | - | Mater | - | ||
. | KFC Kluisbergen | - | Eine B | - | ||
. | St-Goriks | - | Kluisbergen Sp B | - |
zaterdag 13/04/2024 | ||||||
18:30 | Volkegem B | - | Ronse | - | ||
. | Kluisbergen Sp B | - | Velzeke B | - | ||
20:00 | Munkzwalm B | - | KFC Kluisbergen | - | ||
zondag 14/04/2024 | ||||||
15:00 | Strijpen | - | St-Goriks | - | ||
. | Opbrakel | - | Zegelsem | - | ||
. | Mater | - | Everbeek B | - | ||
. | Bonanza | - | Michelbeke B | - |
zondag 21/04/2024 | ||||||
15:00 | Zegelsem | - | Eine B | - | ||
. | Ronse | - | Kluisbergen Sp B | - | ||
. | Michelbeke B | - | Munkzwalm B | - | ||
. | Everbeek B | - | Strijpen | - | ||
. | KFC Kluisbergen | - | Opbrakel | - | ||
. | St-Goriks | - | Mater | - | ||
. | Bonanza | - | Volkegem B | - |
zaterdag 27/04/2024 | ||||||
18:00 | Eine B | - | St-Goriks | - | ||
zondag 28/04/2024 | ||||||
15:00 | Mater | - | Velzeke B | - | ||
. | Strijpen | - | KFC Kluisbergen | - | ||
. | Munkzwalm B | - | Bonanza | - | ||
. | Kluisbergen Sp B | - | Zegelsem | - | ||
. | Volkegem B | - | Michelbeke B | - | ||
. | Opbrakel | - | Everbeek B | - |
25/28 | |||||||||
1. | Munkzwalm B* | 62 | 12 | 4 | |||||
2. | Kluisbergen Sp B* | 57 | 12 | 4 | |||||
3. | Ronse | 50 | 3 | 3 | |||||
4. | St-Goriks* | 48 | 10 | 4 | |||||
5. | Bonanza* | 46 | 9 | 4 | |||||
6. | Mater* | 43 | 10 | 4 | |||||
7. | Volkegem B* | 41 | 5 | 4 | |||||
8. | KFC Kluisbergen* | 33 | 3 | 4 | |||||
9. | Strijpen | 30 | 7 | 3 | |||||
10. | Zegelsem* | 30 | 7 | 4 | |||||
11. | Opbrakel* | 26 | 3 | 4 | |||||
12. | Everbeek B* | 23 | 7 | 4 | |||||
13. | Michelbeke B* | 11 | 1 | 4 | |||||
14. | Eine B | 8 | 1 | 3 | |||||
15. | Velzeke B | 4 | 0 | 3 |
25/28 | |||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | |||
1. | Munkzwalm B* | 62 | 19 | +93 | 113 | 10 | +44 | 54 | |
2. | Kluisbergen Sp B* | 57 | 17 | +50 | 79 | 9 | +24 | 34 | |
3. | x | Ronse | 50 | 15 | +42 | 83 | 6 | +8 | 34 |
4. | x | St-Goriks* | 48 | 13 | +58 | 90 | 5 | +20 | 36 |
5. | x | Bonanza* | 46 | 15 | +36 | 81 | 8 | +12 | 39 |
6. | x | Mater* | 43 | 12 | +24 | 62 | 6 | +8 | 32 |
7. | x | Volkegem B* | 41 | 11 | +23 | 71 | 6 | +5 | 33 |
8. | x | KFC Kluisbergen* | 33 | 9 | -4 | 39 | 4 | -4 | 21 |
9. | x | Strijpen | 30 | 9 | 0 | 54 | 4 | -5 | 21 |
10. | x | Zegelsem* | 30 | 9 | -31 | 43 | 4 | -23 | 24 |
11. | x | Opbrakel* | 26 | 8 | -48 | 44 | 4 | -42 | 22 |
12. | x | Everbeek B* | 23 | 6 | -23 | 39 | 3 | -13 | 21 |
13. | x | Michelbeke B* | 11 | 3 | -40 | 35 | 2 | -15 | 16 |
14. | x | Eine B | 8 | 2 | -73 | 27 | 0 | -40 | 7 |
15. | x | Velzeke B | 4 | 0 | -107 | 19 | 0 | -50 | 10 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
14/14 | |||||
1 | 2 | 3 | 4 | ||
Munkzwalm B | 34 | 10 | +57 | 72 | |
2. | Ronse | 34 | 10 | +39 | 59 |
3. | St-Goriks | 31 | 9 | +48 | 62 |
4. | Kluisbergen Sp B | 30 | 8 | +21 | 40 |
5. | Bonanza | 28 | 9 | +34 | 57 |
6. | Volkegem B | 28 | 8 | +19 | 46 |
7. | Mater | 26 | 7 | +8 | 32 |
8. | Opbrakel | 19 | 6 | -24 | 23 |
9. | KFC Kluisbergen | 18 | 5 | -4 | 25 |
10. | Everbeek B | 15 | 4 | -12 | 22 |
11. | Strijpen | 14 | 4 | -5 | 31 |
12. | Zegelsem | 9 | 3 | -38 | 14 |
13. | Michelbeke B | 6 | 2 | -26 | 20 |
14. | Velzeke B | 2 | 0 | -65 | 8 |
15. | Eine B | 1 | 0 | -52 | 19 |
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
11/14 | ||||||
1 | 2 | 3 | 4 | |||
1. | Munkzwalm B* | 28 | 9 | +36 | 41 | |
2. | Kluisbergen Sp B* | 27 | 9 | +29 | 39 | |
3. | Zegelsem* | 21 | 6 | +7 | 29 | |
4. | Bonanza* | 18 | 6 | +2 | 24 | |
5. | Mater* | 17 | 5 | +16 | 30 | |
6. | St-Goriks* | 17 | 4 | +10 | 28 | |
7. | Strijpen | x | 16 | 5 | +5 | 23 |
8. | Ronse | x | 16 | 5 | +3 | 24 |
9. | KFC Kluisbergen* | x | 15 | 4 | 0 | 14 |
10. | Volkegem B* | x | 13 | 3 | +4 | 25 |
11. | Everbeek B* | x | 8 | 2 | -11 | 17 |
12. | Eine B | x | 7 | 2 | -21 | 8 |
13. | Opbrakel* | x | 7 | 2 | -24 | 21 |
14. | Michelbeke B* | x | 5 | 1 | -14 | 15 |
15. | Velzeke B | x | 2 | 0 | -42 | 11 |