www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

    vrijdag 11/01/2019

    19:30

    Winnik B

    -Jong Geraarsbergen6 -3

    zaterdag 12/01/2019

    14:30Velzeke B-Opbrakel1-1
    18:30Volkegem B-

    Wilskr.Idegem

    0-3
    19:00Michelbeke B-

    Everbeek

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Neigem

    -Ophasselt4 -3
    .

    Zegelsem

    -Bonanza B4 -2
    .

    Strijpen

    -Okegem3 -2

    zaterdag 19/01/2019

    15:00Bonanza B4- 10Neigem-
    19:00Oudenhove B9-8Strijpen-
    19:30Wilskr.Idegem9 -0Velzeke B-
    .Everbeek10-1Zegelsem-
    .Jong Geraarsbergen0-9Volkegem B-

    zondag 20/01/2019

    15:00Okegem12-6Michelbeke B-
    .Ophasselt7 -3Winnik B-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    !!! Perioderangschikkingen ONDER VOORBEHOUD !!!

    17/28

    1.Everbeek449
    2.Okegem*3992.
    3.Wilskr.Idegem399
    4.Neigem329.3
    5.Ophasselt307-4.(0)
    6.Strijpen309-3.(3)
    7.Volkegem B*283
    8.Opbrakel267
    9.Oudenhove B**2064.
    10.Zegelsem177.1
    11.Winnik B169
    12.Velzeke B141
    13.Bonanza B103.-2(3)
    14.Michelbeke B*93-1.(3)
    15.Jong Geraarsbergen-40
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C --> Everbeek

    periode 1: 9 wedstrijden

    9/9

    Everbeek27
    2.Okegem24
    3.Volkegem B20
    4.Wilskr.Idegem20
    5.Ophasselt14
    6.Strijpen13
    7.Neigem13
    8.Opbrakel12
    9.Oudenhove B11
    10.Velzeke B10
    11.Zegelsem10
    12.Bonanza B6
    13.Winnik B4
    14.Michelbeke B3
    15.Jong Geraarsbergen2

    periode 2: 9 wedstrijden

    8/9

    1.Wilskr.Idegem19
    2.Neigem19
    3.Everbeek17
    4.Strijpen17
    5.Ophasselt16
    6.Okegem*15
    7.Opbrakel14x
    8.Winnik B12x
    9.Oudenhove B**9x
    10.Volkegem B*8x
    11.Zegelsem7x
    12.Michelbeke B*6x
    13.Velzeke B4x
    14.Bonanza B4x
    15.Jong Geraarsbergen-2x

    periode 3: 10 wedstrijden

    0/10

    1.Okegem0
    Neigem0
    Everbeek0
    Opbrakel0
    Wilskr.Idegem0
    Oudenhove B0
    Ophasselt0
    Strijpen0
    Michelbeke B0
    Bonanza B0
    Zegelsem0
    Volkegem B0
    Winnik B0
    Velzeke B0
    15.Jong Geraarsbergen-2

    Everbeek

    1.Zo-02/09/1815:00

    Everbeek

    -Strijpen3 -2

    3

    37
    2.Za-08/09/1815:00Bonanza B-

    Everbeek

    0 -7

    3

    61
    3.Zo-16/09/1815:00

    Everbeek

    -Michelbeke B3 -2

    3

    91
    4.Zo-23/09/1815:00Zegelsem-

    Everbeek

    0 -8

    3

    121
    5.Zo-30/09/1815:00

    Everbeek

    -Okegem2 -1

    3

    151
    6.Zo-07/10/1815:00Neigem-

    Everbeek

    0 -2

    3

    181
    7.Za-13/10/1819:30

    Everbeek

    -Oudenhove B5 -0

    3

    211
    8.Za-20/10/1819:30Winnik B-

    Everbeek

    1 -3

    3

    241
    9.Zo-28/10/1815:00

    Everbeek

    -Opbrakel1 -0

    3

    271
    10.Zo-04/11/1814:30Volkegem B-

    Everbeek

    0 -01281
    11.Za-10/11/1819:30

    Everbeek

    -Wilskr.Idegem2 -21291
    12.Za-17/11/1814:30Velzeke B-

    Everbeek

    1 -2

    3

    321
    13.Zo-25/11/1814:30

    Everbeek

    -Jong Geraarsbergen4 -0

    3

    351
    15.Zo-09/12/1814:30Ophasselt-

    Everbeek

    2 -00352
    16.Zo-16/12/1814:30Strijpen-

    Everbeek

    0 -3

    3

    382
    17.Zo-06/01/1914:30

    Everbeek

    -Bonanza B7 -1

    3

    411
    18.Za-12/01/1919:00Michelbeke B-

    Everbeek

    0 -2

    3

    441
    19.Za-19/01/1919:30

    Everbeek

    -Zegelsem -.
    20.Zo-27/01/1915:00Okegem-

    Everbeek

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00

    Everbeek

    -Neigem -.
    22.Za-09/02/1919:00Oudenhove B-

    Everbeek

    -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Everbeek

    -Winnik B -.
    24.Zo-24/02/1900:00Opbrakel-

    Everbeek

    -.
    25.Zo-10/03/1900:00

    Everbeek

    -Volkegem B -.
    26.Zo-17/03/1900:00Wilskr.Idegem-

    Everbeek

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Everbeek

    -Velzeke B -.
    28.Zo-31/03/1900:00Jong Geraarsbergen-

    Everbeek

    -.
    30.Zo-14/04/1900:00

    Everbeek

    -Ophasselt -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Zegelsem

    1.Zo-02/09/1815:00Jong Geraarsbergen-Zegelsem0 -3

    3

    34
    2.Zo-09/09/1815:00Zegelsem-Ophasselt1 -4038
    3.Za-15/09/1815:00Bonanza B-Zegelsem0 -4

    3

    66
    4.Zo-23/09/1815:00Zegelsem-

    Everbeek

    0 -8067
    5.Zo-30/09/1815:00Zegelsem-Neigem4 -4178
    6.Vr-05/10/1819:30Winnik B-Zegelsem1 -2

    3

    107
    7.Zo-14/10/1815:00Zegelsem-Volkegem B1 -30107
    8.Za-20/10/1815:00Velzeke B-Zegelsem6 -00109
    10.Zo-04/11/1814:30Strijpen-Zegelsem5 -001011
    11.Zo-11/11/1814:30Zegelsem-Michelbeke B1 -201011
    12.Zo-18/11/1814:30Okegem-Zegelsem5 -001011
    13.Zo-25/11/1814:30Zegelsem-Oudenhove B0 -201011
    14.Zo-02/12/1814:30Opbrakel-Zegelsem4 -001011
    15.Zo-09/12/1814:30Zegelsem-Wilskr.Idegem0 -501012
    16.Zo-16/12/1814:30Zegelsem-Jong Geraarsbergen2 -1

    3

    1311
    17.Zo-06/01/1914:30Ophasselt-Zegelsem1 -111410
    18.Zo-13/01/1914:30Zegelsem-Bonanza B4 -2

    3

    1710
    19.Za-19/01/1919:30

    Everbeek

    -Zegelsem -.
    20.Zo-27/01/1915:00Neigem-Zegelsem -.
    21.Zo-03/02/1915:00Zegelsem-Winnik B -.
    22.Za-09/02/1918:30Volkegem B-Zegelsem -.
    23.Zo-17/02/1900:00Zegelsem-Velzeke B -.
    25.Zo-10/03/1900:00Zegelsem-Strijpen -.
    26.Zo-17/03/1900:00Michelbeke B-Zegelsem -.
    27.Zo-24/03/1900:00Zegelsem-Okegem -.
    28.Zo-31/03/1900:00Oudenhove B-Zegelsem -.
    29.Zo-07/04/1900:00Zegelsem-Opbrakel -.
    30.Zo-14/04/1900:00Wilskr.Idegem-Zegelsem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Jong Geraarsbergen niet verrekend

    thuiswedstrijden (10/14)

    1Everbeek**2227:8+19
    2Okegem***2129:3+26
    3Neigem2033:16+17
    4Strijpen*1819:12+7
    5Wilskr.Idegem***1624:8+16
    6Oudenhove B***1620:12+8
    7Volkegem B*1519:12+7
    8Ophasselt**1421:9+12
    9Opbrakel**1424:16+8
    10Winnik B*1023:20+3
    11Velzeke B*815:20-5
    12Zegelsem*713:31-18
    13Bonanza B*710:31-21
    14Jong Geraarsbergen**06:23-17
    15Michelbeke B**06:24-18

    alle wedstrijden (17/28)

    1Everbeek4454:12+42
    2Okegem*3955:12+43
    3Wilskr.Idegem3949:15+34
    4Neigem3252:28+24
    5Ophasselt3045:28+17
    6Strijpen3039:35+4
    7Volkegem B*2834:21+13
    8Opbrakel2640:33+7
    9Oudenhove B**2027:36-9
    10Zegelsem1723:53-30
    11Winnik B1633:38-5
    12Velzeke B1425:52-27
    13Bonanza B1021:67-46
    14Michelbeke B*920:53-33
    15Jong Geraarsbergen417:51-34

    uitwedstrijden (10/14)

    1Wilskr.Idegem2325:7+18
    2Everbeek*2227:4+23
    3Okegem*1826:9+17
    4Ophasselt*1624:19+5
    5Volkegem B***1315:9+6
    6Neigem***1219:12+7
    7Opbrakel*1216:17-1
    8Strijpen**1220:23-3
    9Zegelsem**1010:22-12
    10Michelbeke B**914:29-15
    11Winnik B**610:18-8
    12Velzeke B**610:32-22
    13Jong Geraarsbergen*411:28-17
    14Oudenhove B**47:24-17
    15Bonanza B**311:36-25