www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 24/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

    vrijdag 22/03/2019

    19:30

    Winnik B

    -Strijpen2-1

    zaterdag 23/03/2019

    15:00

    Bonanza B

    -Oudenhove B5 -3
    19:30Jong Geraarsbergen-

    Wilskr.Idegem

    0 -6
    .

    Everbeek

    -Velzeke B7 -2

    zondag 24/03/2019

    15:00Neigem9- 6Michelbeke B-
    .Zegelsem6- 6Okegem-
    .Ophasselt8 - 4Opbrakel-

    zaterdag 30/03/2019

    19:00Michelbeke B3- 4Winnik B-
    .Oudenhove B0-0Zegelsem-
    19:30Wilskr.Idegem7-9Ophasselt-

    zondag 31/03/2019

    15:00Opbrakel4 -4Bonanza B-
    .Okegem7-9Neigem-
    .Strijpen3-4Volkegem B-
    .Jong Geraarsbergen3-12Everbeek-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    !!! Perioderangschikkingen ONDER VOORBEHOUD !!!

    26/28

    1.Everbeek66122
    2.Wilskr.Idegem*5893-3.(0)
    3.Okegem***5275
    4.Neigem**5094.2
    5.Ophasselt***461053.
    6.Volkegem B*4473
    7.Strijpen*3513
    8.Opbrakel**3344.-4(3)
    9.Winnik B*32734.
    10.Oudenhove B*3033
    11.Velzeke B2412
    12.Michelbeke B**1864
    13.Zegelsem***17051.
    14.Bonanza B*1773.-1(1)
    15.Jong Geraarsbergen*-103.-2(3)
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    nog te spelen wedstrijden

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C --> Okegem

    periode 1: 9 wedstrijden

    9/9

    Everbeek27
    2.Okegem24
    3.Volkegem B20
    4.Wilskr.Idegem20
    5.Ophasselt14
    6.Strijpen13
    7.Neigem13
    8.Opbrakel12
    9.Oudenhove B11
    10.Velzeke B10
    11.Zegelsem10
    12.Bonanza B6
    13.Winnik B4
    14.Michelbeke B3
    15.Jong Geraarsbergen2

    periode 2: 9 wedstrijden

    9/9

    Wilskr.Idegem22
    2.Neigem22
    3.Everbeek20
    4.Ophasselt19
    5.Okegem18
    6.Opbrakel17
    7.Strijpen17
    8.Oudenhove B15
    9.Volkegem B14
    10.Winnik B12
    11.Zegelsem7
    12.Michelbeke B6
    13.Velzeke B4
    14.Bonanza B4
    15.Jong Geraarsbergen-2

    periode 3: 10 wedstrijden

    8/10

    1.Everbeek19
    2.Wilskr.Idegem*16
    3.Winnik B*16
    4.Neigem**15
    5.Ophasselt***13
    6.Okegem***10
    7.Volkegem B*10
    8.Velzeke B10x
    9.Michelbeke B**9
    10.Bonanza B*7x
    11.Strijpen*5x
    12.Opbrakel**4x
    13.Oudenhove B*4x
    14.Jong Geraarsbergen*1x
    15.Zegelsem***0x

    Zegelsem

    1.Zo-02/09/1815:00Jong Geraarsbergen-Zegelsem0 -3

    3

    34
    2.Zo-09/09/1815:00Zegelsem-Ophasselt1 -4038
    3.Za-15/09/1815:00Bonanza B-Zegelsem0 -4

    3

    66
    4.Zo-23/09/1815:00Zegelsem-Everbeek0 -8067
    5.Zo-30/09/1815:00Zegelsem-Neigem4 -4178
    6.Vr-05/10/1819:30Winnik B-Zegelsem1 -2

    3

    107
    7.Zo-14/10/1815:00Zegelsem-Volkegem B1 -30107
    8.Za-20/10/1815:00Velzeke B-Zegelsem6 -00109
    10.Zo-04/11/1814:30Strijpen-Zegelsem5 -001011
    11.Zo-11/11/1814:30Zegelsem-Michelbeke B1 -201011
    12.Zo-18/11/1814:30

    Okegem

    -Zegelsem5 -001011
    13.Zo-25/11/1814:30Zegelsem-Oudenhove B0 -201011
    14.Zo-02/12/1814:30Opbrakel-Zegelsem4 -001011
    15.Zo-09/12/1814:30Zegelsem-Wilskr.Idegem0 -501012
    16.Zo-16/12/1814:30Zegelsem-Jong Geraarsbergen2 -1

    3

    1311
    17.Zo-06/01/1914:30Ophasselt-Zegelsem1 -111410
    18.Zo-13/01/1914:30Zegelsem-Bonanza B4 -2

    3

    1710
    19.Za-19/01/1919:30Everbeek-Zegelsem5 -101710
    20.Zo-27/01/1915:00Neigem-Zegelsem6 -101712
    21.Zo-03/02/1915:00Zegelsem-Winnik B1 -301712
    22.Za-09/02/1918:30Volkegem B-Zegelsem4 -101712
    23.Zo-17/02/1915:00Zegelsem-Velzeke B2 -401712
    26.Za-16/03/1919:00Michelbeke B-Zegelsem3 -101713
    27.Zo-24/03/1915:00Zegelsem-

    Okegem

    -.
    28.Za-30/03/1919:00Oudenhove B-Zegelsem -.
    25.Wo-03/04/1918:30Zegelsem-Strijpen -.
    29.Za-06/04/1917:00Zegelsem-Opbrakel -.
    30.Zo-14/04/1915:00Wilskr.Idegem-Zegelsem -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Okegem

    1.Zo-02/09/1815:00

    Okegem

    -Velzeke B6 -0

    3

    31
    3.Zo-16/09/1815:00

    Okegem

    -Strijpen10 -1

    3

    64
    4.Za-22/09/1819:00Michelbeke B-

    Okegem

    1 -3

    3

    93
    5.Zo-30/09/1815:00Everbeek-

    Okegem

    2 -1094
    6.Zo-07/10/1815:00

    Okegem

    -Oudenhove B1 -0

    3

    124
    7.Zo-14/10/1815:00Opbrakel-

    Okegem

    1 -4

    3

    154
    8.Zo-21/10/1815:00

    Okegem

    -Wilskr.Idegem2 -1

    3

    182
    9.Zo-28/10/1815:00Jong Geraarsbergen-

    Okegem

    0 -4

    3

    212
    10.Zo-04/11/1814:30

    Okegem

    -Ophasselt3 -1

    3

    242
    11.Za-10/11/1814:30Bonanza B-

    Okegem

    0 -7

    3

    272
    12.Zo-18/11/1814:30

    Okegem

    -Zegelsem5 -0

    3

    302
    13.Zo-25/11/1814:30Neigem-

    Okegem

    2 -00302
    14.Zo-02/12/1814:30

    Okegem

    -Winnik B2 -0

    3

    332
    15.Za-08/12/1818:30Volkegem B-

    Okegem

    0 -3

    3

    361
    16.Za-15/12/1814:30Velzeke B-

    Okegem

    0 -2

    3

    391
    18.Zo-13/01/1914:30Strijpen-

    Okegem

    3 -20392
    19.Zo-20/01/1915:00

    Okegem

    -Michelbeke B4 -2

    3

    422
    20.Zo-27/01/1915:00

    Okegem

    -Everbeek0 -20422
    21.Za-02/02/1919:00Oudenhove B-

    Okegem

    1 -4

    3

    452
    22.Zo-10/02/1915:00

    Okegem

    -Opbrakel5 -1

    3

    482
    23.Za-16/02/1919:30Wilskr.Idegem-

    Okegem

    4 -00483
    24.Zo-24/02/1915:00

    Okegem

    -Jong Geraarsbergen4 -1

    3

    513
    26.Zo-17/03/1915:00

    Okegem

    -Bonanza B4 -41523
    27.Zo-24/03/1915:00Zegelsem-

    Okegem

    -.
    28.Zo-31/03/1915:00

    Okegem

    -Neigem -.
    25.Wo-03/04/1918:30Ophasselt-

    Okegem

    -.
    29.Vr-05/04/1919:30Winnik B-

    Okegem

    -.
    30.Zo-14/04/1915:00

    Okegem

    -Volkegem B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Jong Geraarsbergen niet verrekend

    thuiswedstrijden (13/14)

    1Everbeek3244:16+28
    2Okegem*3146:13+33
    3Wilskr.Idegem*2640:14+26
    4Neigem*2643:18+25
    5Volkegem B2431:17+14
    6Winnik B2239:25+14
    7Strijpen2130:20+10
    8Ophasselt**2130:13+17
    9Oudenhove B*1927:30-3
    10Opbrakel*1831:23+8
    11Velzeke B1524:28-4
    12Bonanza B1015:39-24
    13Zegelsem**716:38-22
    14Jong Geraarsbergen*38:33-25
    15Michelbeke B*311:44-33

    alle wedstrijden (26/28)

    1Everbeek6682:22+60
    2Wilskr.Idegem*5885:25+60
    3Okegem***5276:27+49
    4Neigem**5075:41+34
    5Ophasselt***4665:34+31
    6Volkegem B*4455:35+20
    7Strijpen*3555:50+5
    8Opbrakel**3352:520
    9Winnik B*3257:54+3
    10Oudenhove B*3045:63-18
    11Velzeke B2442:81-39
    12Michelbeke B**1831:81-50
    13Zegelsem***1730:78-48
    14Bonanza B*1733:84-51
    15Jong Geraarsbergen*723:79-56

    uitwedstrijden (13/14)

    1Everbeek3438:6+32
    2Wilskr.Idegem3245:11+34
    3Ophasselt*2535:21+14
    4Neigem*2432:23+9
    5Okegem**2130:14+16
    6Volkegem B*2024:18+6
    7Michelbeke B*1520:37-17
    8Opbrakel*1521:29-8
    9Strijpen*1425:30-5
    10Oudenhove B1118:33-15
    11Winnik B*1018:29-11
    12Zegelsem*1014:40-26
    13Velzeke B918:53-35
    14Bonanza B*718:45-27
    15Jong Geraarsbergen415:46-31