www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/01/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C

    vrijdag 11/01/2019

    19:30

    Winnik B

    -Jong Geraarsbergen6 -3

    zaterdag 12/01/2019

    14:30Velzeke B-Opbrakel1-1
    18:30Volkegem B-

    Wilskr.Idegem

    0-3
    19:00Michelbeke B-

    Everbeek

    0-2

    zondag 13/01/2019

    14:30

    Neigem

    -Ophasselt4 -3
    .

    Zegelsem

    -Bonanza B4 -2
    .

    Strijpen

    -Okegem3 -2

    zaterdag 19/01/2019

    15:00Bonanza B4- 10Neigem-
    19:00Oudenhove B9-8Strijpen-
    19:30Wilskr.Idegem9 -0Velzeke B-
    .Everbeek10-1Zegelsem-
    .Jong Geraarsbergen0-9Volkegem B-

    zondag 20/01/2019

    15:00Okegem12-6Michelbeke B-
    .Ophasselt7 -3Winnik B-
    punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

    !!! Perioderangschikkingen ONDER VOORBEHOUD !!!

    17/28

    1.Everbeek449.-4(3)
    2.Okegem*399
    3.Wilskr.Idegem399
    4.Neigem329-1.(0)
    5.Ophasselt307
    6.Strijpen309.4
    7.Volkegem B*2832.
    8.Opbrakel267
    9.Oudenhove B**206
    10.Zegelsem177.-2(1)
    11.Winnik B169.1
    12.Velzeke B141.3
    13.Bonanza B103-3.(3)
    14.Michelbeke B*93
    15.Jong Geraarsbergen-40
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Oost-Vlaanderen : 4de Provinciale C --> Ophasselt

    periode 1: 9 wedstrijden

    9/9

    Everbeek27
    2.Okegem24
    3.Volkegem B20
    4.Wilskr.Idegem20
    5.Ophasselt14
    6.Strijpen13
    7.Neigem13
    8.Opbrakel12
    9.Oudenhove B11
    10.Velzeke B10
    11.Zegelsem10
    12.Bonanza B6
    13.Winnik B4
    14.Michelbeke B3
    15.Jong Geraarsbergen2

    periode 2: 9 wedstrijden

    8/9

    1.Wilskr.Idegem19
    2.Neigem19
    3.Everbeek17
    4.Strijpen17
    5.Ophasselt16
    6.Okegem*15
    7.Opbrakel14x
    8.Winnik B12x
    9.Oudenhove B**9x
    10.Volkegem B*8x
    11.Zegelsem7x
    12.Michelbeke B*6x
    13.Velzeke B4x
    14.Bonanza B4x
    15.Jong Geraarsbergen-2x

    periode 3: 10 wedstrijden

    0/10

    1.Okegem0
    Neigem0
    Everbeek0
    Opbrakel0
    Wilskr.Idegem0
    Oudenhove B0
    Ophasselt0
    Strijpen0
    Michelbeke B0
    Bonanza B0
    Zegelsem0
    Volkegem B0
    Winnik B0
    Velzeke B0
    15.Jong Geraarsbergen-2

    Ophasselt

    1.Zo-02/09/1815:00

    Ophasselt

    -Bonanza B4 -0

    3

    32
    2.Zo-09/09/1815:00Zegelsem-

    Ophasselt

    1 -4

    3

    62
    3.Zo-16/09/1815:00

    Ophasselt

    -Neigem1 -1172
    4.Vr-21/09/1819:30Winnik B-

    Ophasselt

    1 -1184
    5.Zo-30/09/1815:00

    Ophasselt

    -Volkegem B1 -3085
    6.Za-06/10/1815:00Velzeke B-

    Ophasselt

    1 -4

    3

    115
    8.Zo-21/10/1815:00Strijpen-

    Ophasselt

    2 -00115
    9.Zo-28/10/1815:00

    Ophasselt

    -Michelbeke B5 -0

    3

    145
    10.Zo-04/11/1814:30Okegem-

    Ophasselt

    3 -10146
    11.Zo-11/11/1814:30

    Ophasselt

    -Oudenhove B6 -1

    3

    175
    12.Zo-18/11/1814:30Opbrakel-

    Ophasselt

    3 -4

    3

    205
    13.Zo-25/11/1814:30

    Ophasselt

    -Wilskr.Idegem1 -30206
    14.Zo-02/12/1814:30Jong Geraarsbergen-

    Ophasselt

    1 -3

    3

    236
    15.Zo-09/12/1814:30

    Ophasselt

    -Everbeek2 -0

    3

    265
    16.Za-15/12/1814:30Bonanza B-

    Ophasselt

    3 -4

    3

    294
    17.Zo-06/01/1914:30

    Ophasselt

    -Zegelsem1 -11304
    18.Zo-13/01/1914:30Neigem-

    Ophasselt

    4 -30305
    19.Zo-20/01/1915:00

    Ophasselt

    -Winnik B -.
    20.Zo-27/01/1915:00Volkegem B-

    Ophasselt

    -.
    21.Zo-03/02/1915:00

    Ophasselt

    -Velzeke B -.
    23.Zo-17/02/1900:00

    Ophasselt

    -Strijpen -.
    24.Zo-24/02/1900:00Michelbeke B-

    Ophasselt

    -.
    25.Zo-10/03/1900:00

    Ophasselt

    -Okegem -.
    26.Zo-17/03/1900:00Oudenhove B-

    Ophasselt

    -.
    27.Zo-24/03/1900:00

    Ophasselt

    -Opbrakel -.
    28.Zo-31/03/1900:00Wilskr.Idegem-

    Ophasselt

    -.
    29.Zo-07/04/1900:00

    Ophasselt

    -Jong Geraarsbergen -.
    30.Zo-14/04/1900:00Everbeek-

    Ophasselt

    -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Winnik B

    1.Zo-02/09/1815:00Opbrakel-Winnik B3 -00011
    2.Vr-07/09/1819:30Winnik B-Wilskr.Idegem0 -30013
    3.Zo-16/09/1815:00Jong Geraarsbergen-Winnik B1 -2

    3

    310
    4.Vr-21/09/1819:30Winnik B-

    Ophasselt

    1 -11410
    5.Za-29/09/1815:00Bonanza B-Winnik B2 -10410
    6.Vr-05/10/1819:30Winnik B-Zegelsem1 -20410
    7.Zo-14/10/1815:00Neigem-Winnik B4 -30412
    8.Za-20/10/1819:30Winnik B-Everbeek1 -30412
    9.Vr-26/10/1819:30Winnik B-Volkegem B1 -40412
    10.Za-03/11/1814:30Velzeke B-Winnik B1 -00413
    12.Zo-18/11/1814:30Strijpen-Winnik B3 -10414
    13.Vr-23/11/1819:30Winnik B-Michelbeke B7 -0

    3

    712
    14.Zo-02/12/1814:30Okegem-Winnik B2 -00712
    15.Vr-07/12/1819:30Winnik B-Oudenhove B3 -0

    3

    1011
    16.Vr-14/12/1819:30Winnik B-Opbrakel3 -401012
    17.Za-05/01/1919:30Wilskr.Idegem-Winnik B2 -3

    3

    1311
    18.Vr-11/01/1919:30Winnik B-Jong Geraarsbergen6 -3

    3

    1611
    19.Zo-20/01/1915:00

    Ophasselt

    -Winnik B -.
    20.Vr-25/01/1919:30Winnik B-Bonanza B -.
    21.Zo-03/02/1915:00Zegelsem-Winnik B -.
    22.Zo-10/02/1915:00Winnik B-Neigem -.
    23.Zo-17/02/1900:00Everbeek-Winnik B -.
    24.Zo-24/02/1900:00Volkegem B-Winnik B -.
    25.Zo-10/03/1900:00Winnik B-Velzeke B -.
    27.Zo-24/03/1900:00Winnik B-Strijpen -.
    28.Zo-31/03/1900:00Michelbeke B-Winnik B -.
    29.Zo-07/04/1900:00Winnik B-Okegem -.
    30.Zo-14/04/1900:00Oudenhove B-Winnik B -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    opgelet: in de onderstaande rangschikkingen werden de strafpunten van Jong Geraarsbergen niet verrekend

    thuiswedstrijden (10/14)

    1Everbeek**2227:8+19
    2Okegem***2129:3+26
    3Neigem2033:16+17
    4Strijpen*1819:12+7
    5Wilskr.Idegem***1624:8+16
    6Oudenhove B***1620:12+8
    7Volkegem B*1519:12+7
    8Ophasselt**1421:9+12
    9Opbrakel**1424:16+8
    10Winnik B*1023:20+3
    11Velzeke B*815:20-5
    12Zegelsem*713:31-18
    13Bonanza B*710:31-21
    14Jong Geraarsbergen**06:23-17
    15Michelbeke B**06:24-18

    alle wedstrijden (17/28)

    1Everbeek4454:12+42
    2Okegem*3955:12+43
    3Wilskr.Idegem3949:15+34
    4Neigem3252:28+24
    5Ophasselt3045:28+17
    6Strijpen3039:35+4
    7Volkegem B*2834:21+13
    8Opbrakel2640:33+7
    9Oudenhove B**2027:36-9
    10Zegelsem1723:53-30
    11Winnik B1633:38-5
    12Velzeke B1425:52-27
    13Bonanza B1021:67-46
    14Michelbeke B*920:53-33
    15Jong Geraarsbergen417:51-34

    uitwedstrijden (10/14)

    1Wilskr.Idegem2325:7+18
    2Everbeek*2227:4+23
    3Okegem*1826:9+17
    4Ophasselt*1624:19+5
    5Volkegem B***1315:9+6
    6Neigem***1219:12+7
    7Opbrakel*1216:17-1
    8Strijpen**1220:23-3
    9Zegelsem**1010:22-12
    10Michelbeke B**914:29-15
    11Winnik B**610:18-8
    12Velzeke B**610:32-22
    13Jong Geraarsbergen*411:28-17
    14Oudenhove B**47:24-17
    15Bonanza B**311:36-25