www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 20/09/2020

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zondag 06/09/2020

15:00Bonheiden-GR Katelijne-PP
.Scheldezonen-Tisselt-PP
.RVC Hoboken A-Verbr.Zwijndrecht A-PP
.KVC Wilrijk A-Walem-PP
.Tor Deurne Pirates A-Ekeren-PP
.Sint-Job A-Brasschaat-PP
.VV Duffel-sGravenw.-Schilde A-PP
.Zandvliet-Mortsel OG A-PP

speeldag 2

periode 1

zaterdag 12/09/2020

19:30Mortsel OG A-Scheldezonen1-1
20:00

Brasschaat

-VV Duffel5-1

zondag 13/09/2020

15:00

GR Katelijne

-Zandvliet2-0
.

sGravenw.-Schilde A

-Bonheiden3-1
.Ekeren-

Sint-Job A

0-2
.Walem-Tor Deurne Pirates A1-1
.

Verbr.Zwijndrecht A

-KVC Wilrijk A4-0
.Tisselt-

RVC Hoboken A

0-4

speeldag 3

periode 1

zondag 20/09/2020

15:00

Bonheiden

-Brasschaat3-1
.GR Katelijne-

sGravenw.-Schilde A

0-1
.

RVC Hoboken A

-Mortsel OG A3-1
.

KVC Wilrijk A

-Tisselt1-0
.Tor Deurne Pirates A-Verbr.Zwijndrecht A0-0
.

Sint-Job A

-Walem5-0
.VV Duffel-

Ekeren

0-3
.Zandvliet-

Scheldezonen

0-1

speeldag 4

periode 1

zaterdag 26/09/2020

19:30Mortsel OG A-KVC Wilrijk A-
20:00Brasschaat-GR Katelijne-

zondag 27/09/2020

15:00Scheldezonen-RVC Hoboken A-
.sGravenw.-Schilde A-Zandvliet-
.Ekeren-Bonheiden-
.Walem-VV Duffel-
.Verbr.Zwijndrecht A-Sint-Job A-
.Tisselt-Tor Deurne Pirates A-

speeldag 5

periode 1

zondag 04/10/2020

15:00Bonheiden-Walem-
.GR Katelijne-Ekeren-
.sGravenw.-Schilde A-Brasschaat-
.KVC Wilrijk A-Scheldezonen-
.Tor Deurne Pirates A-Mortsel OG A-
.Sint-Job A-Tisselt-
.VV Duffel-Verbr.Zwijndrecht A-
.Zandvliet-RVC Hoboken A-

speeldag 6

periode 1

zaterdag 10/10/2020

19:30Mortsel OG A-Sint-Job A-
20:00Brasschaat-Zandvliet-

zondag 11/10/2020

15:00Scheldezonen-Tor Deurne Pirates A-
.RVC Hoboken A-KVC Wilrijk A-
.Ekeren-sGravenw.-Schilde A-
.Walem-GR Katelijne-
.Verbr.Zwijndrecht A-Bonheiden-
.Tisselt-VV Duffel-

speeldag 7

periode 1

zaterdag 17/10/2020

20:00Brasschaat-Ekeren-

zondag 18/10/2020

15:00Bonheiden-Tisselt-
.GR Katelijne-Verbr.Zwijndrecht A-
.sGravenw.-Schilde A-Walem-
.Tor Deurne Pirates A-RVC Hoboken A-
.Sint-Job A-Scheldezonen-
.VV Duffel-Mortsel OG A-
.Zandvliet-KVC Wilrijk A-

speeldag 8

periode 1

zondag 08/05/2022

00:00Mortsel OG A-Bonheiden-
.Scheldezonen-VV Duffel-
.RVC Hoboken A-Sint-Job A-
.KVC Wilrijk A-Tor Deurne Pirates A-
.Ekeren-Zandvliet-
.Walem-Brasschaat-
.Verbr.Zwijndrecht A-sGravenw.-Schilde A-
.Tisselt-GR Katelijne-

speeldag 9

periode 1

maandag 09/05/2022

00:00Bonheiden-Scheldezonen-
.GR Katelijne-Mortsel OG A-
.sGravenw.-Schilde A-Tisselt-
.Brasschaat-Verbr.Zwijndrecht A-
.Ekeren-Walem-
.Sint-Job A-KVC Wilrijk A-
.VV Duffel-RVC Hoboken A-
.Zandvliet-Tor Deurne Pirates A-

speeldag 10

periode 1

dinsdag 10/05/2022

00:00Mortsel OG A-sGravenw.-Schilde A-
.Scheldezonen-GR Katelijne-
.RVC Hoboken A-Bonheiden-
.KVC Wilrijk A-VV Duffel-
.Tor Deurne Pirates A-Sint-Job A-
.Walem-Zandvliet-
.Verbr.Zwijndrecht A-Ekeren-
.Tisselt-Brasschaat-

speeldag 11

periode 2

woensdag 11/05/2022

00:00Bonheiden-KVC Wilrijk A-
.GR Katelijne-RVC Hoboken A-
.sGravenw.-Schilde A-Scheldezonen-
.Brasschaat-Mortsel OG A-
.Ekeren-Tisselt-
.Walem-Verbr.Zwijndrecht A-
.VV Duffel-Tor Deurne Pirates A-
.Zandvliet-Sint-Job A-

speeldag 12

periode 2

donderdag 12/05/2022

00:00Mortsel OG A-Ekeren-
.Scheldezonen-Brasschaat-
.RVC Hoboken A-sGravenw.-Schilde A-
.KVC Wilrijk A-GR Katelijne-
.Tor Deurne Pirates A-Bonheiden-
.Sint-Job A-VV Duffel-
.Verbr.Zwijndrecht A-Zandvliet-
.Tisselt-Walem-

speeldag 13

periode 2

vrijdag 13/05/2022

00:00Bonheiden-Sint-Job A-
.GR Katelijne-Tor Deurne Pirates A-
.sGravenw.-Schilde A-KVC Wilrijk A-
.Brasschaat-RVC Hoboken A-
.Ekeren-Scheldezonen-
.Walem-Mortsel OG A-
.Verbr.Zwijndrecht A-Tisselt-
.Zandvliet-VV Duffel-

speeldag 14

periode 2

zaterdag 14/05/2022

00:00Mortsel OG A-Verbr.Zwijndrecht A-
.Scheldezonen-Walem-
.RVC Hoboken A-Ekeren-
.KVC Wilrijk A-Brasschaat-
.Tor Deurne Pirates A-sGravenw.-Schilde A-
.Sint-Job A-GR Katelijne-
.VV Duffel-Bonheiden-
.Zandvliet-Tisselt-

speeldag 15

periode 2

zondag 15/05/2022

00:00Bonheiden-Zandvliet-
.GR Katelijne-VV Duffel-
.sGravenw.-Schilde A-Sint-Job A-
.Brasschaat-Tor Deurne Pirates A-
.Ekeren-KVC Wilrijk A-
.Walem-RVC Hoboken A-
.Verbr.Zwijndrecht A-Scheldezonen-
.Tisselt-Mortsel OG A-

speeldag 16

periode 2

maandag 16/05/2022

00:00GR Katelijne-Bonheiden-
.Tisselt-Scheldezonen-
.Verbr.Zwijndrecht A-RVC Hoboken A-
.Walem-KVC Wilrijk A-
.Ekeren-Tor Deurne Pirates A-
.Brasschaat-Sint-Job A-
.sGravenw.-Schilde A-VV Duffel-
.Mortsel OG A-Zandvliet-

speeldag 17

periode 2

dinsdag 17/05/2022

00:00Scheldezonen-Mortsel OG A-
.Zandvliet-GR Katelijne-
.Bonheiden-sGravenw.-Schilde A-
.VV Duffel-Brasschaat-
.Sint-Job A-Ekeren-
.Tor Deurne Pirates A-Walem-
.KVC Wilrijk A-Verbr.Zwijndrecht A-
.RVC Hoboken A-Tisselt-

speeldag 18

periode 2

woensdag 18/05/2022

00:00Brasschaat-Bonheiden-
.sGravenw.-Schilde A-GR Katelijne-
.Mortsel OG A-RVC Hoboken A-
.Tisselt-KVC Wilrijk A-
.Verbr.Zwijndrecht A-Tor Deurne Pirates A-
.Walem-Sint-Job A-
.Ekeren-VV Duffel-
.Scheldezonen-Zandvliet-

speeldag 19

periode 2

donderdag 19/05/2022

00:00KVC Wilrijk A-Mortsel OG A-
.RVC Hoboken A-Scheldezonen-
.Zandvliet-sGravenw.-Schilde A-
.GR Katelijne-Brasschaat-
.Bonheiden-Ekeren-
.VV Duffel-Walem-
.Sint-Job A-Verbr.Zwijndrecht A-
.Tor Deurne Pirates A-Tisselt-

speeldag 20

periode 2

vrijdag 20/05/2022

00:00Walem-Bonheiden-
.Ekeren-GR Katelijne-
.Brasschaat-sGravenw.-Schilde A-
.Scheldezonen-KVC Wilrijk A-
.Mortsel OG A-Tor Deurne Pirates A-
.Tisselt-Sint-Job A-
.Verbr.Zwijndrecht A-VV Duffel-
.RVC Hoboken A-Zandvliet-

speeldag 21

periode 3

zaterdag 21/05/2022

00:00Sint-Job A-Mortsel OG A-
.Tor Deurne Pirates A-Scheldezonen-
.KVC Wilrijk A-RVC Hoboken A-
.Zandvliet-Brasschaat-
.sGravenw.-Schilde A-Ekeren-
.GR Katelijne-Walem-
.Bonheiden-Verbr.Zwijndrecht A-
.VV Duffel-Tisselt-

speeldag 22

periode 3

zondag 22/05/2022

00:00Tisselt-Bonheiden-
.Verbr.Zwijndrecht A-GR Katelijne-
.Walem-sGravenw.-Schilde A-
.Ekeren-Brasschaat-
.RVC Hoboken A-Tor Deurne Pirates A-
.Scheldezonen-Sint-Job A-
.Mortsel OG A-VV Duffel-
.KVC Wilrijk A-Zandvliet-

speeldag 23

periode 3

maandag 23/05/2022

00:00Bonheiden-Mortsel OG A-
.VV Duffel-Scheldezonen-
.Sint-Job A-RVC Hoboken A-
.Tor Deurne Pirates A-KVC Wilrijk A-
.Zandvliet-Ekeren-
.Brasschaat-Walem-
.sGravenw.-Schilde A-Verbr.Zwijndrecht A-
.GR Katelijne-Tisselt-

speeldag 24

periode 3

dinsdag 24/05/2022

00:00Scheldezonen-Bonheiden-
.Mortsel OG A-GR Katelijne-
.Tisselt-sGravenw.-Schilde A-
.Verbr.Zwijndrecht A-Brasschaat-
.Walem-Ekeren-
.KVC Wilrijk A-Sint-Job A-
.RVC Hoboken A-VV Duffel-
.Tor Deurne Pirates A-Zandvliet-

speeldag 25

periode 3

woensdag 25/05/2022

00:00sGravenw.-Schilde A-Mortsel OG A-
.GR Katelijne-Scheldezonen-
.Bonheiden-RVC Hoboken A-
.VV Duffel-KVC Wilrijk A-
.Sint-Job A-Tor Deurne Pirates A-
.Zandvliet-Walem-
.Ekeren-Verbr.Zwijndrecht A-
.Brasschaat-Tisselt-

speeldag 26

periode 3

donderdag 26/05/2022

00:00KVC Wilrijk A-Bonheiden-
.RVC Hoboken A-GR Katelijne-
.Scheldezonen-sGravenw.-Schilde A-
.Mortsel OG A-Brasschaat-
.Tisselt-Ekeren-
.Verbr.Zwijndrecht A-Walem-
.Tor Deurne Pirates A-VV Duffel-
.Sint-Job A-Zandvliet-

speeldag 27

periode 3

vrijdag 27/05/2022

00:00Ekeren-Mortsel OG A-
.Brasschaat-Scheldezonen-
.sGravenw.-Schilde A-RVC Hoboken A-
.GR Katelijne-KVC Wilrijk A-
.Bonheiden-Tor Deurne Pirates A-
.VV Duffel-Sint-Job A-
.Zandvliet-Verbr.Zwijndrecht A-
.Walem-Tisselt-

speeldag 28

periode 3

zaterdag 28/05/2022

00:00Sint-Job A-Bonheiden-
.Tor Deurne Pirates A-GR Katelijne-
.KVC Wilrijk A-sGravenw.-Schilde A-
.RVC Hoboken A-Brasschaat-
.Scheldezonen-Ekeren-
.Mortsel OG A-Walem-
.Tisselt-Verbr.Zwijndrecht A-
.VV Duffel-Zandvliet-

speeldag 29

periode 3

zondag 29/05/2022

00:00Verbr.Zwijndrecht A-Mortsel OG A-
.Walem-Scheldezonen-
.Ekeren-RVC Hoboken A-
.Brasschaat-KVC Wilrijk A-
.sGravenw.-Schilde A-Tor Deurne Pirates A-
.GR Katelijne-Sint-Job A-
.Bonheiden-VV Duffel-
.Tisselt-Zandvliet-

speeldag 30

periode 3

maandag 30/05/2022

00:00Zandvliet-Bonheiden-
.VV Duffel-GR Katelijne-
.Sint-Job A-sGravenw.-Schilde A-
.Tor Deurne Pirates A-Brasschaat-
.KVC Wilrijk A-Ekeren-
.RVC Hoboken A-Walem-
.Scheldezonen-Verbr.Zwijndrecht A-
.Mortsel OG A-Tisselt-

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

2/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Sint-Job A62+771+22
2.RVC Hoboken A62+671+44
3.sGravenw.-Schilde A62+341+11
4.Verbr.Zwijndrecht A41+44000
5.Scheldezonen41+121+12
6.Brasschaat31+260-21
7.Ekeren31+131+33
8.GR Katelijne31+12000
9.Bonheiden31040-21
10.KVC Wilrijk A31-310-40
11.Tor Deurne Pirates A2001001
12.Mortsel OG A10-220-21
13.Walem10-510-50
14.Zandvliet00-300-20
15.Tisselt00-500-10
16.VV Duffel00-710-41

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

2/10

1

2

3

1.Sint-Job A62+7
2.RVC Hoboken A62+6
3.sGravenw.-Schilde A62+3
4.Verbr.Zwijndrecht A41+4
5.Scheldezonen41+1
6.Brasschaat31+2
7.GR Katelijne31+1
Ekeren31+1
9.Bonheiden310
10.KVC Wilrijk A31-3
11.Tor Deurne Pirates A200
12.Mortsel OG A10-2
13.Walem10-5
14.Zandvliet00-3
15.Tisselt00-5
16.VV Duffel00-7

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.sGravenw.-Schilde A000
RVC Hoboken A000
Mortsel OG A000
Sint-Job A000
VV Duffel000
Scheldezonen000
KVC Wilrijk A000
Verbr.Zwijndrecht A000
Walem000
Tor Deurne Pirates A000
Brasschaat000
GR Katelijne000
Ekeren000
Bonheiden000
Zandvliet000
Tisselt000

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

1.sGravenw.-Schilde A000
RVC Hoboken A000
Mortsel OG A000
Sint-Job A000
VV Duffel000
Scheldezonen000
KVC Wilrijk A000
Verbr.Zwijndrecht A000
Walem000
Tor Deurne Pirates A000
Brasschaat000
GR Katelijne000
Ekeren000
Bonheiden000
Zandvliet000
Tisselt000