www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 15/12/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale A

speeldag 1

periode 1

zaterdag 31/08/2019

20:00Brasschaat-

Mortsel OG A

1-3

zondag 01/09/2019

15:00Achterbroek-

Wuustwezel

0-1
.

Loenhout

-SK Wilrijk A3-2
.

Kalmthout

-FC Turk Sp.4-0
.

Mariekerke

-Verbr.Zwijndrecht3-0
.

VV Duffel

-GR Katelijne3-2
.

Rapid Leest

-Walem4-1
.Burcht-Sint Job2-2

speeldag 2

periode 1

zaterdag 07/09/2019

18:00

Wuustwezel

-Kalmthout2-1
19:30Mortsel OG A-

VV Duffel

1-3

zondag 08/09/2019

15:00

Walem

-Brasschaat1-0
.GR Katelijne-Burcht2-2
.

Sint Job

-Achterbroek4-0
.

Verbr.Zwijndrecht

-Rapid Leest2-1
.

SK Wilrijk A

-Mariekerke4-3
.FC Turk Sp.-

Loenhout

0-4

speeldag 3

periode 1

zaterdag 14/09/2019

20:00Kalmthout-

Loenhout

0-3
.Brasschaat-Verbr.Zwijndrecht2-2

zondag 15/09/2019

15:00Achterbroek-GR Katelijne2-2
.VV Duffel-

Walem

1-5
.Burcht-

Mortsel OG A

3-4
.Wuustwezel-Sint Job0-0
.

Rapid Leest

-SK Wilrijk A1-0
.

Mariekerke

-FC Turk Sp.1-0

speeldag 4

periode 1

zaterdag 21/09/2019

19:30Mortsel OG A-

Achterbroek

2-3

zondag 22/09/2019

15:00FC Turk Sp.-

Rapid Leest

0-4
.

SK Wilrijk A

-Brasschaat3-1
.

Walem

-Burcht2-1
.

GR Katelijne

-Wuustwezel2-1
.Loenhout-

Mariekerke

1-4
.Sint Job-Kalmthout2-2
.

Verbr.Zwijndrecht

-VV Duffel5-0

speeldag 5

periode 1

zaterdag 28/09/2019

20:00

Brasschaat

-FC Turk Sp.1-0

zondag 29/09/2019

15:00Burcht-Verbr.Zwijndrecht1-1
.Kalmthout-

Mariekerke

2-3
.Rapid Leest-

Loenhout

4-5
.

VV Duffel

-SK Wilrijk A3-0
.Achterbroek-

Walem

0-4
.Sint Job-GR Katelijne2-2
.Wuustwezel-

Mortsel OG A

2-3

speeldag 6

periode 1

zaterdag 05/10/2019

19:30Mortsel OG A-

Sint Job

0-1
20:00

Loenhout

-Brasschaat3-0

zondag 06/10/2019

15:00FC Turk Sp.-

VV Duffel

0-5
.Mariekerke-

Rapid Leest

1-2
.GR Katelijne-

Kalmthout

1-3
.Walem-

Wuustwezel

1-2
.

Verbr.Zwijndrecht

-Achterbroek4-1
.

SK Wilrijk A

-Burcht4-2

speeldag 7

periode 1

zaterdag 12/10/2019

20:00Brasschaat-

Mariekerke

1-4

zondag 13/10/2019

15:00Achterbroek-

SK Wilrijk A

0-2
.

Wuustwezel

-Verbr.Zwijndrecht2-0
.Sint Job-

Walem

1-2
.GR Katelijne-

Mortsel OG A

0-3
.VV Duffel-

Loenhout

1-3
.Burcht-FC Turk Sp.3-3
.

Kalmthout

-Rapid Leest2-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 19/10/2019

19:30Mortsel OG A-Kalmthout1-1

zondag 20/10/2019

15:00FC Turk Sp.-

Achterbroek

0-5
.

Loenhout

-Burcht3-0
.Mariekerke-VV Duffel2-2
.

Rapid Leest

-Brasschaat2-1
.

Walem

-GR Katelijne3-0
.Verbr.Zwijndrecht-

Sint Job

2-3
.

SK Wilrijk A

-Wuustwezel1-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 26/10/2019

19:30

Mortsel OG A

-Walem3-0

zondag 27/10/2019

15:00

Achterbroek

-Loenhout3-2
.

Wuustwezel

-FC Turk Sp.2-1
.Sint Job-SK Wilrijk A3-3
.GR Katelijne-

Verbr.Zwijndrecht

1-4
.VV Duffel-Rapid Leest2-2
.Burcht-

Mariekerke

0-4
.Kalmthout-Brasschaat2-2

speeldag 10

periode 1

zaterdag 02/11/2019

20:00Brasschaat-

VV Duffel

0-4
.Loenhout-

Wuustwezel

1-2

zondag 03/11/2019

14:30FC Turk Sp.-

Sint Job

0-1
.

Mariekerke

-Achterbroek1-0
.

Rapid Leest

-Burcht6-1
.Walem-

Kalmthout

0-3
.Verbr.Zwijndrecht-Mortsel OG A3-3
.SK Wilrijk A-GR Katelijne2-2

speeldag 11

periode 2

zaterdag 09/11/2019

19:30Mortsel OG A-

SK Wilrijk A

1-2

zondag 10/11/2019

14:30Achterbroek-

Rapid Leest

0-1
.

Wuustwezel

-Mariekerke1-0
.

Sint Job

-Loenhout2-0
.

GR Katelijne

-FC Turk Sp.9-1
.Walem-

Verbr.Zwijndrecht

0-2
.Burcht-

Brasschaat

1-3
15:00

Kalmthout

-VV Duffel3-2

speeldag 12

periode 2

zaterdag 16/11/2019

20:00

Brasschaat

-Achterbroek3-2

zondag 17/11/2019

14:30FC Turk Sp.-

Mortsel OG A

0-3
.Loenhout-

GR Katelijne

2-3
.Mariekerke-

Sint Job

2-3
.Rapid Leest-

Wuustwezel

0-1
.

VV Duffel

-Burcht5-2
.Verbr.Zwijndrecht-Kalmthout0-0
.SK Wilrijk A-

Walem

0-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 23/11/2019

19:30Mortsel OG A-Loenhout2-2
.Achterbroek-

VV Duffel

0-1

zondag 24/11/2019

14:30Wuustwezel-

Brasschaat

0-3
.

Sint Job

-Rapid Leest3-0
.

GR Katelijne

-Mariekerke2-0
.

Walem

-FC Turk Sp.3-0
.Verbr.Zwijndrecht-

SK Wilrijk A

1-2
15:00

Kalmthout

-Burcht3-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 30/11/2019

20:00

Brasschaat

-Sint Job2-0

zondag 01/12/2019

14:30FC Turk Sp.-

Verbr.Zwijndrecht

1-4
.Loenhout-Walem2-2
.

Mariekerke

-Mortsel OG A4-1
.Rapid Leest-GR Katelijne1-1
.VV Duffel-Wuustwezel3-3
.Burcht-

Achterbroek

0-4
15:00

Kalmthout

-SK Wilrijk A1-0

speeldag 15

periode 2

zondag 08/12/2019

14:30

Achterbroek

-Kalmthout3-1
.

Wuustwezel

-Burcht4-1
.Sint Job-

VV Duffel

1-2
.GR Katelijne-

Brasschaat

1-2
.Walem-

Mariekerke

0-1
.Verbr.Zwijndrecht-

Loenhout

2-3
.SK Wilrijk A-FC Turk Sp.0-0
15:00Mortsel OG A-Rapid Leest4-4

speeldag 16

periode 2

zaterdag 14/12/2019

20:00Mortsel OG A-Brasschaat4-4

zondag 15/12/2019

14:30Wuustwezel-Achterbroek0-0
.

SK Wilrijk A

-Loenhout3-1
.

Verbr.Zwijndrecht

-Mariekerke3-0
.Walem-

Rapid Leest

0-4
.

GR Katelijne

-VV Duffel2-0
.

Sint Job

-Burcht3-1
.FC Turk Sp.-

Kalmthout

0-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 21/12/2019

20:00Kalmthout-Wuustwezel-

zaterdag 04/01/2020

20:00Brasschaat-Walem-

zondag 05/01/2020

14:30Loenhout-FC Turk Sp.-
.Achterbroek-Sint Job-
.Burcht-GR Katelijne-
.VV Duffel-Mortsel OG A-
.Rapid Leest-Verbr.Zwijndrecht-
.Mariekerke-SK Wilrijk A-

speeldag 18

periode 2

zaterdag 11/01/2020

20:00Loenhout-Kalmthout-

zondag 12/01/2020

14:30GR Katelijne-Achterbroek-
.Sint Job-Wuustwezel-
.FC Turk Sp.-Mariekerke-
.SK Wilrijk A-Rapid Leest-
.Verbr.Zwijndrecht-Brasschaat-
.Walem-VV Duffel-
.Mortsel OG A-Burcht-

speeldag 19

periode 2

zaterdag 18/01/2020

20:00Brasschaat-SK Wilrijk A-

zondag 19/01/2020

14:30Rapid Leest-FC Turk Sp.-
.Mariekerke-Loenhout-
.Wuustwezel-GR Katelijne-
.Achterbroek-Mortsel OG A-
.Burcht-Walem-
.VV Duffel-Verbr.Zwijndrecht-
15:00Kalmthout-Sint Job-

speeldag 20

periode 2

zaterdag 25/01/2020

19:30Mortsel OG A-Wuustwezel-

zondag 26/01/2020

14:30Walem-Achterbroek-
.GR Katelijne-Sint Job-
.Loenhout-Rapid Leest-
.FC Turk Sp.-Brasschaat-
.SK Wilrijk A-VV Duffel-
.Verbr.Zwijndrecht-Burcht-
.Mariekerke-Kalmthout-

speeldag 21

periode 3

zondag 02/02/2020

00:00VV Duffel-FC Turk Sp.-
.Brasschaat-Loenhout-
.Rapid Leest-Mariekerke-
.Kalmthout-GR Katelijne-
.Sint Job-Mortsel OG A-
.Wuustwezel-Walem-
.Achterbroek-Verbr.Zwijndrecht-
.Burcht-SK Wilrijk A-

speeldag 22

periode 3

zondag 09/02/2020

00:00SK Wilrijk A-Achterbroek-
.Verbr.Zwijndrecht-Wuustwezel-
.Walem-Sint Job-
.Mortsel OG A-GR Katelijne-
.Mariekerke-Brasschaat-
.Loenhout-VV Duffel-
.FC Turk Sp.-Burcht-
.Rapid Leest-Kalmthout-

speeldag 23

periode 3

zondag 16/02/2020

00:00Achterbroek-FC Turk Sp.-
.Burcht-Loenhout-
.VV Duffel-Mariekerke-
.Brasschaat-Rapid Leest-
.Kalmthout-Mortsel OG A-
.GR Katelijne-Walem-
.Sint Job-Verbr.Zwijndrecht-
.Wuustwezel-SK Wilrijk A-

speeldag 24

periode 3

zondag 23/02/2020

00:00Loenhout-Achterbroek-
.FC Turk Sp.-Wuustwezel-
.SK Wilrijk A-Sint Job-
.Verbr.Zwijndrecht-GR Katelijne-
.Walem-Mortsel OG A-
.Rapid Leest-VV Duffel-
.Mariekerke-Burcht-
.Brasschaat-Kalmthout-

speeldag 25

periode 3

zondag 01/03/2020

00:00Sint Job-FC Turk Sp.-
.Wuustwezel-Loenhout-
.Achterbroek-Mariekerke-
.Burcht-Rapid Leest-
.VV Duffel-Brasschaat-
.Kalmthout-Walem-
.Mortsel OG A-Verbr.Zwijndrecht-
.GR Katelijne-SK Wilrijk A-

speeldag 26

periode 3

zondag 08/03/2020

00:00Rapid Leest-Achterbroek-
.Mariekerke-Wuustwezel-
.Loenhout-Sint Job-
.FC Turk Sp.-GR Katelijne-
.SK Wilrijk A-Mortsel OG A-
.Verbr.Zwijndrecht-Walem-
.Brasschaat-Burcht-
.VV Duffel-Kalmthout-

speeldag 27

periode 3

zondag 15/03/2020

00:00Mortsel OG A-FC Turk Sp.-
.GR Katelijne-Loenhout-
.Sint Job-Mariekerke-
.Wuustwezel-Rapid Leest-
.Achterbroek-Brasschaat-
.Burcht-VV Duffel-
.Kalmthout-Verbr.Zwijndrecht-
.Walem-SK Wilrijk A-

speeldag 28

periode 3

zondag 22/03/2020

00:00VV Duffel-Achterbroek-
.Brasschaat-Wuustwezel-
.Rapid Leest-Sint Job-
.Mariekerke-GR Katelijne-
.Loenhout-Mortsel OG A-
.FC Turk Sp.-Walem-
.SK Wilrijk A-Verbr.Zwijndrecht-
.Burcht-Kalmthout-

speeldag 29

periode 3

zondag 05/04/2020

00:00Verbr.Zwijndrecht-FC Turk Sp.-
.Walem-Loenhout-
.Mortsel OG A-Mariekerke-
.GR Katelijne-Rapid Leest-
.Sint Job-Brasschaat-
.Wuustwezel-VV Duffel-
.Achterbroek-Burcht-
.SK Wilrijk A-Kalmthout-

speeldag 30

periode 3

zondag 19/04/2020

00:00Kalmthout-Achterbroek-
.Burcht-Wuustwezel-
.VV Duffel-Sint Job-
.Brasschaat-GR Katelijne-
.Rapid Leest-Mortsel OG A-
.Mariekerke-Walem-
.Loenhout-Verbr.Zwijndrecht-
.FC Turk Sp.-SK Wilrijk A-

16/30

1.Wuustwezel305
2.Sint Job296
3.Mariekerke286
4.Kalmthout289
5.Rapid Leest275
6.VV Duffel277
7.SK Wilrijk A277
8.Loenhout265
9.Walem254
10.Verbr.Zwijndrecht256
11.Mortsel OG A233
12.Brasschaat2110
13.GR Katelijne207
14.Achterbroek177
15.Burcht40
16.FC Turk Sp.21
punten uit de laatste 4 wedstrijden

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

16/30

1

2

3

4

5

6

7

1.Wuustwezel309+6234+210
2.Sint Job298+11314+210
3.Mariekerke289+11335+519
4.Kalmthout288+8303+413
5.Rapid Leest278+13374+519
6.VV Duffel278+6375+519
7.SK Wilrijk A278+4283-211
8.Loenhout268+8385+623
9.Walem258+2264+516
10.Verbr.Zwijndrecht257+12353+313
11.Mortsel OG A236+5385+720
12.Brasschaat216-6263-116
13.GR Katelijne205+1321-312
14.Achterbroek175-5233+115
15.Burcht40-31220-2012
16.FC Turk Sp.20-4560-185

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Mariekerke227+1426
2.Loenhout217+1228
3.Rapid Leest196+1227
4.Wuustwezel196+414
5.Walem186+419
6.Mortsel OG A175+623
7.VV Duffel175+424
8.SK Wilrijk A175+321
9.Sint Job174+619
10.Verbr.Zwijndrecht154+623
11.Kalmthout154+520
12.Achterbroek103-814
13.GR Katelijne71-1114
14.Brasschaat51-159
15.Burcht40-1615
16.FC Turk Sp.10-264

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

6/10

1

2

3

4

1.Brasschaat165+917
2.GR Katelijne134+1218
3.Kalmthout134+310
4.Sint Job124+512
5.Wuustwezel113+29
6.Verbr.Zwijndrecht103+612
7.VV Duffel103+213
8.SK Wilrijk A103+17
9.Rapid Leest82+110
10.Achterbroek72+39
11.Walem72-27
12.Mariekerke62-37
13.Mortsel OG A61-115
14.Loenhout51-410
15.FC Turk Sp.x10-192
16.Burchtx00-157

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

0/10

1

2

3

4

1.Mariekerke0000
Sint Job0000
Wuustwezel0000
VV Duffel0000
Rapid Leest0000
Kalmthout0000
Verbr.Zwijndrecht0000
Burcht0000
Brasschaat0000
Walem0000
GR Katelijne0000
FC Turk Sp.0000
SK Wilrijk A0000
Loenhout0000
Mortsel OG A0000
Achterbroek0000