www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 13/10/2019

vbal4

Antwerpen : 2de Provinciale A

zaterdag 12/10/2019

20:00Brasschaat-

Mariekerke

1 -4

zondag 13/10/2019

15:00Achterbroek-

SK Wilrijk A

0-2
.

Wuustwezel

-Verbr.Zwijndrecht2-0
.Sint Job-

Walem

1-2
.GR Katelijne-

Mortsel OG A

0-3
.VV Duffel-

Loenhout

1 -3
.Burcht-FC Turk Sp.3 -3
.

Kalmthout

-Rapid Leest2-1

zaterdag 19/10/2019

19:30Mortsel OG A0- 4Kalmthout-

zondag 20/10/2019

15:00FC Turk Sp.0- 3Achterbroek-
.Loenhout6 -1Burcht-
.Mariekerke6-6VV Duffel-
.Rapid Leest6-0Brasschaat-
.Walem6-2GR Katelijne-
.Verbr.Zwijndrecht9 -5Sint Job-
.SK Wilrijk A9-6Wuustwezel-
punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

7/30

1.Loenhout189.-3(0)
2.Mariekerke159-2.(3)
3.Walem159
4.Wuustwezel136
5.Rapid Leest126
6.Mortsel OG A126
7.SK Wilrijk A129
8.VV Duffel1262.
9.Verbr.Zwijndrecht117
10.Kalmthout107-1.(0)
11.Sint Job105
12.GR Katelijne64
13.Brasschaat43.1
14.Achterbroek434.
15.Burcht42.3
16.FC Turk Sp.11-4.(3)
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Antwerpen : 2de Provinciale A --> Rapid Leest

periode 1

7/10

1.Loenhout18
2.Mariekerke15
3.Walem15
4.Wuustwezel13
5.Rapid Leest12
6.Mortsel OG A12
7.SK Wilrijk A12
8.VV Duffel12
9.Verbr.Zwijndrecht11
10.Kalmthout10
11.Sint Job10
12.GR Katelijne6x
13.Brasschaat4x
14.Achterbroek4x
15.Burcht4x
16.FC Turk Sp.1x

periode 2

0/10

1.Mariekerke0
Sint Job0
Wuustwezel0
VV Duffel0
Rapid Leest0
Kalmthout0
Verbr.Zwijndrecht0
Burcht0
Brasschaat0
Walem0
GR Katelijne0
FC Turk Sp.0
SK Wilrijk A0
Loenhout0
Mortsel OG A0
Achterbroek0

periode 3

0/10

1.Mariekerke0
Sint Job0
Wuustwezel0
VV Duffel0
Rapid Leest0
Kalmthout0
Verbr.Zwijndrecht0
Burcht0
Brasschaat0
Walem0
GR Katelijne0
FC Turk Sp.0
SK Wilrijk A0
Loenhout0
Mortsel OG A0
Achterbroek0

Rapid Leest

1.Zo-01/09/1915:00

Rapid Leest

-Walem4 -1

3

32
2.Zo-08/09/1915:00Verbr.Zwijndrecht-

Rapid Leest

2 -1037
3.Zo-15/09/1915:00

Rapid Leest

-SK Wilrijk A1 -0

3

64
4.Zo-22/09/1915:00FC Turk Sp.-

Rapid Leest

0 -4

3

91
5.Zo-29/09/1915:00

Rapid Leest

-Loenhout4 -5094
6.Zo-06/10/1915:00Mariekerke-

Rapid Leest

1 -2

3

122
7.Zo-13/10/1915:00Kalmthout-

Rapid Leest

2 -10125
8.Zo-20/10/1915:00

Rapid Leest

-Brasschaat -.
9.Zo-27/10/1915:00VV Duffel-

Rapid Leest

-.
10.Zo-03/11/1914:30

Rapid Leest

-Burcht -.
11.Zo-10/11/1914:30Achterbroek-

Rapid Leest

-.
12.Zo-17/11/1900:00

Rapid Leest

-Wuustwezel -.
13.Zo-24/11/1900:00Sint Job-

Rapid Leest

-.
14.Zo-01/12/1900:00

Rapid Leest

-GR Katelijne -.
15.Zo-08/12/1900:00Mortsel OG A-

Rapid Leest

-.
16.Zo-15/12/1900:00Walem-

Rapid Leest

-.
17.Zo-05/01/2000:00

Rapid Leest

-Verbr.Zwijndrecht -.
18.Zo-12/01/2000:00SK Wilrijk A-

Rapid Leest

-.
19.Zo-19/01/2000:00

Rapid Leest

-FC Turk Sp. -.
20.Zo-26/01/2000:00Loenhout-

Rapid Leest

-.
21.Zo-02/02/2000:00

Rapid Leest

-Mariekerke -.
22.Zo-09/02/2000:00

Rapid Leest

-Kalmthout -.
23.Zo-16/02/2000:00Brasschaat-

Rapid Leest

-.
24.Zo-23/02/2000:00

Rapid Leest

-VV Duffel -.
25.Zo-01/03/2000:00Burcht-

Rapid Leest

-.
26.Zo-08/03/2000:00

Rapid Leest

-Achterbroek -.
27.Zo-15/03/2000:00Wuustwezel-

Rapid Leest

-.
28.Zo-22/03/2000:00

Rapid Leest

-Sint Job -.
29.Zo-05/04/2000:00GR Katelijne-

Rapid Leest

-.
30.Zo-19/04/2000:00

Rapid Leest

-Mortsel OG A -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Brasschaat

1.Za-31/08/1920:00Brasschaat-Mortsel OG A1 -30013
2.Zo-08/09/1915:00Walem-Brasschaat1 -00014
3.Za-14/09/1920:00Brasschaat-Verbr.Zwijndrecht2 -21114
4.Zo-22/09/1915:00SK Wilrijk A-Brasschaat3 -10115
5.Za-28/09/1920:00Brasschaat-FC Turk Sp.1 -0

3

413
6.Za-05/10/1920:00Loenhout-Brasschaat3 -00413
7.Za-12/10/1920:00Brasschaat-Mariekerke1 -40413
8.Zo-20/10/1915:00

Rapid Leest

-Brasschaat -.
9.Zo-27/10/1915:00Kalmthout-Brasschaat -.
10.Za-02/11/1920:00Brasschaat-VV Duffel -.
11.Zo-10/11/1914:30Burcht-Brasschaat -.
12.Zo-17/11/1900:00Brasschaat-Achterbroek -.
13.Zo-24/11/1900:00Wuustwezel-Brasschaat -.
14.Zo-01/12/1900:00Brasschaat-Sint Job -.
15.Zo-08/12/1900:00GR Katelijne-Brasschaat -.
16.Zo-15/12/1900:00Mortsel OG A-Brasschaat -.
17.Zo-05/01/2000:00Brasschaat-Walem -.
18.Zo-12/01/2000:00Verbr.Zwijndrecht-Brasschaat -.
19.Zo-19/01/2000:00Brasschaat-SK Wilrijk A -.
20.Zo-26/01/2000:00FC Turk Sp.-Brasschaat -.
21.Zo-02/02/2000:00Brasschaat-Loenhout -.
22.Zo-09/02/2000:00Mariekerke-Brasschaat -.
23.Zo-16/02/2000:00Brasschaat-

Rapid Leest

-.
24.Zo-23/02/2000:00Brasschaat-Kalmthout -.
25.Zo-01/03/2000:00VV Duffel-Brasschaat -.
26.Zo-08/03/2000:00Brasschaat-Burcht -.
27.Zo-15/03/2000:00Achterbroek-Brasschaat -.
28.Zo-22/03/2000:00Brasschaat-Wuustwezel -.
29.Zo-05/04/2000:00Sint Job-Brasschaat -.
30.Zo-19/04/2000:00Brasschaat-GR Katelijne -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (4/15)

1Verbr.Zwijndrecht*911:2+9
2SK Wilrijk A*911:6+5
3Wuustwezel76:4+2
4Rapid Leest*69:6+3
5Mariekerke*65:2+3
6Kalmthout68:7+1
7Loenhout*67:6+1
8Walem*64:3+1
9VV Duffel68:10-2
10Sint Job59:6+3
11Brasschaat45:9-4
.GR Katelijne45:9-4
13Burcht39:10-1
14Achterbroek12:9-7
15Mortsel OG A*03:7-4
16FC Turk Sp.*00:13-13

alle wedstrijden (7/30)

1Loenhout1822:11+11
2Mariekerke1519:10+9
3Walem1516:9+7
4Wuustwezel1310:7+3
5Rapid Leest1217:11+6
6Mortsel OG A1216:13+3
7SK Wilrijk A1215:13+2
8VV Duffel1216:160
9Verbr.Zwijndrecht1114:10+4
10Kalmthout1014:12+2
11Sint Job1012:8+4
12GR Katelijne611:16-5
13Brasschaat46:16-10
14Achterbroek46:19-13
15Burcht414:18-4
16FC Turk Sp.13:22-19

uitwedstrijden (4/15)

1Loenhout1215:5+10
2Mortsel OG A1213:6+7
3Mariekerke914:8+6
4Walem912:6+6
5Rapid Leest68:5+3
6VV Duffel*68:6+2
7Wuustwezel*64:3+1
8Sint Job*53:2+1
9Kalmthout*46:5+1
10SK Wilrijk A34:7-3
11Achterbroek*34:10-6
12GR Katelijne*26:7-1
13Verbr.Zwijndrecht23:8-5
14Burcht*15:8-3
15FC Turk Sp.13:9-6
16Brasschaat*01:7-6