www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 18/03/2019

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    soms een dag te laat,
    op de site van de kbvb
    zijn ze wel snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Pro League : 1A

    speeldag 1

    vrijdag 27/07/2018

    20:30

    Standard

    -AA Gent3-2

    zaterdag 28/07/2018

    18:00KV Kortrijk-

    Anderlecht

    1-4
    20:00Zulte Waregem-Waasland-Beveren 2-2
    .Sint-Truiden-Cercle Brugge0-0
    20:30

    KV Oostende

    -Excel Mouscron2-1

    zondag 29/07/2018

    14:30

    Club Brugge

    -Eupen5-2
    18:00Charleroi-

    Antwerp

    0-1
    20:00Lokeren-

    RC Genk

    0-4

    speeldag 2

    vrijdag 03/08/2018

    20:30Waasland-Beveren -Standard0-0

    zaterdag 04/08/2018

    18:00Eupen-

    Charleroi

    1-4
    20:00

    Cercle Brugge

    -Lokeren3-2
    .Antwerp-KV Kortrijk0-0
    20:30AA Gent-Zulte Waregem1-1

    zondag 05/08/2018

    14:30

    Anderlecht

    -KV Oostende5-2
    18:00RC Genk-Sint-Truiden1-1
    20:00Excel Mouscron-

    Club Brugge

    0-1

    speeldag 3

    vrijdag 10/08/2018

    20:30

    Club Brugge

    -KV Kortrijk3-0

    zaterdag 11/08/2018

    18:00Standard-Cercle Brugge0-0
    20:00

    Zulte Waregem

    -Eupen4-0
    .Sint-Truiden-Lokeren1-1
    20:30Excel Mouscron-

    Antwerp

    0-1

    zondag 12/08/2018

    14:30KV Oostende-

    RC Genk

    0-2
    18:00Charleroi-

    Anderlecht

    1-2
    20:00

    AA Gent

    -Waasland-Beveren 4-1

    speeldag 4

    vrijdag 17/08/2018

    20:30

    Anderlecht

    -Excel Mouscron2-0

    zaterdag 18/08/2018

    18:00Lokeren-

    Standard

    0-3
    20:00

    Cercle Brugge

    -Zulte Waregem3-1
    .Waasland-Beveren -Sint-Truiden2-2
    20:30KV Kortrijk-

    KV Oostende

    1-2

    zondag 19/08/2018

    14:30Antwerp-Club Brugge1-1
    18:00

    RC Genk

    -Charleroi3-1
    20:00Eupen-

    AA Gent

    2-3

    speeldag 5

    vrijdag 24/08/2018

    20:30

    KV Oostende

    -Zulte Waregem3-1

    zaterdag 25/08/2018

    18:00

    Standard

    -Sint-Truiden3-2
    20:00Excel Mouscron-

    Eupen

    0-1
    .

    Antwerp

    -Cercle Brugge1-0
    20:30Charleroi-

    KV Kortrijk

    0-2

    zondag 26/08/2018

    14:30

    Club Brugge

    -Anderlecht2-1
    18:00

    AA Gent

    -Lokeren2-1
    20:00

    RC Genk

    -Waasland-Beveren 3-2

    speeldag 6

    vrijdag 31/08/2018

    20:30Zulte Waregem-

    Club Brugge

    2-5

    zaterdag 01/09/2018

    18:00

    Eupen

    -Standard2-1
    20:00

    Lokeren

    -Waasland-Beveren 1-0
    .

    Sint-Truiden

    -KV Oostende1-0
    20:30

    Charleroi

    -Excel Mouscron3-1

    zondag 02/09/2018

    14:30Anderlecht-Antwerp1-1
    18:00Cercle Brugge-

    AA Gent

    0-3
    20:00KV Kortrijk-RC Genk3-3

    speeldag 7

    vrijdag 14/09/2018

    20:30

    Club Brugge

    -Lokeren2-1

    zaterdag 15/09/2018

    18:00Standard-Charleroi0-0
    20:00KV Oostende-Cercle Brugge1-1
    .Waasland-Beveren -Eupen0-0
    20:30

    RC Genk

    -Anderlecht1-0

    zondag 16/09/2018

    14:30

    Excel Mouscron

    -KV Kortrijk1-0
    18:00

    Antwerp

    -Zulte Waregem5-1
    20:00AA Gent-

    Sint-Truiden

    1-2

    speeldag 8

    vrijdag 21/09/2018

    20:30Zulte Waregem-

    KV Kortrijk

    0-2

    zaterdag 22/09/2018

    18:00Waasland-Beveren -Charleroi1-1
    20:00Eupen-

    KV Oostende

    1-2
    .Lokeren-Excel Mouscron0-0
    20:30

    Sint-Truiden

    -Antwerp2-0

    zondag 23/09/2018

    14:30AA Gent-

    Club Brugge

    0-4
    18:00

    Anderlecht

    -Standard2-1
    20:00Cercle Brugge-

    RC Genk

    2-5

    speeldag 9

    vrijdag 28/09/2018

    20:30KV Kortrijk-

    Eupen

    1-3

    zaterdag 29/09/2018

    18:00

    RC Genk

    -Zulte Waregem4-0
    20:00Excel Mouscron-

    Waasland-Beveren

    0-3
    .

    Charleroi

    -Lokeren2-1
    20:30

    Club Brugge

    -Cercle Brugge4-0

    zondag 30/09/2018

    14:30Anderlecht-Sint-Truiden0-0
    18:00KV Oostende-

    Standard

    1-3
    20:00Antwerp-AA Gent2-2

    speeldag 10

    vrijdag 05/10/2018

    20:30

    Cercle Brugge

    -Charleroi2-1

    zaterdag 06/10/2018

    18:00Eupen-

    Antwerp

    1-2
    20:00

    Sint-Truiden

    -Excel Mouscron3-1
    .Lokeren-

    KV Kortrijk

    1-3
    20:30Waasland-Beveren -KV Oostende1-1

    zondag 07/10/2018

    14:30Zulte Waregem-

    Anderlecht

    1-2
    18:00

    Standard

    -Club Brugge3-1
    20:00AA Gent-

    RC Genk

    1-5

    speeldag 11

    vrijdag 19/10/2018

    20:30Club Brugge-Waasland-Beveren 1-1

    zaterdag 20/10/2018

    18:00Excel Mouscron-Standard0-0
    20:00

    Antwerp

    -Lokeren2-1
    .

    KV Kortrijk

    -Sint-Truiden3-1
    20:30

    RC Genk

    -Eupen2-1

    zondag 21/10/2018

    14:30

    Anderlecht

    -Cercle Brugge4-2
    18:00KV Oostende-

    AA Gent

    0-4
    20:00

    Charleroi

    -Zulte Waregem3-2

    speeldag 12

    vrijdag 26/10/2018

    20:30

    AA Gent

    -Charleroi2-1

    zaterdag 27/10/2018

    18:00Zulte Waregem-Excel Mouscron2-2
    20:00Cercle Brugge-KV Kortrijk1-1
    .Lokeren-KV Oostende0-0
    20:30Sint-Truiden-Club Brugge2-2

    zondag 28/10/2018

    14:30Standard-RC Genk1-1
    18:00

    Eupen

    -Anderlecht2-1
    20:00Waasland-Beveren -

    Antwerp

    0-1

    speeldag 13

    dinsdag 30/10/2018

    20:30

    Charleroi

    -Sint-Truiden1-0
    .

    Club Brugge

    -KV Oostende4-0
    .

    Excel Mouscron

    -AA Gent3-1

    woensdag 31/10/2018

    20:30

    Eupen

    -Cercle Brugge2-0
    .KV Kortrijk-Waasland-Beveren 2-2
    .Antwerp-

    RC Genk

    2-4

    donderdag 01/11/2018

    14:30Anderlecht-Lokeren1-1
    18:00

    Zulte Waregem

    -Standard3-1

    speeldag 14

    vrijdag 02/11/2018

    20:30

    KV Oostende

    -Charleroi2-1

    zaterdag 03/11/2018

    18:00RC Genk-Club Brugge1-1
    20:00

    Cercle Brugge

    -Excel Mouscron2-1
    20:30

    AA Gent

    -KV Kortrijk3-1

    zondag 04/11/2018

    14:30Standard-

    Antwerp

    0-2
    18:00Waasland-Beveren -

    Anderlecht

    1-2
    20:00

    Lokeren

    -Eupen2-0
    .

    Sint-Truiden

    -Zulte Waregem2-1

    speeldag 15

    vrijdag 09/11/2018

    20:30

    Antwerp

    -KV Oostende2-0

    zaterdag 10/11/2018

    18:00

    Charleroi

    -Club Brugge2-1
    20:00

    Zulte Waregem

    -Lokeren2-0
    .Eupen-

    Sint-Truiden

    1-4
    20:30

    Cercle Brugge

    -Waasland-Beveren 2-0

    zondag 11/11/2018

    14:30

    Anderlecht

    -AA Gent2-0
    18:00KV Kortrijk-

    Standard

    0-2
    20:00Excel Mouscron-RC Genk0-0

    speeldag 16

    vrijdag 23/11/2018

    20:30Club Brugge-

    Zulte Waregem

    1-3

    zaterdag 24/11/2018

    18:00

    Standard

    -Eupen3-0
    20:00Waasland-Beveren -

    Excel Mouscron

    1-2
    .KV Oostende-

    KV Kortrijk

    1-2
    20:30RC Genk-

    Cercle Brugge

    1-2

    zondag 25/11/2018

    14:30AA Gent-Antwerp0-0
    18:00

    Sint-Truiden

    -Anderlecht4-2
    20:00Lokeren-

    Charleroi

    2-4

    speeldag 17

    vrijdag 30/11/2018

    20:30Lokeren-AA Gent2-2

    zaterdag 01/12/2018

    18:00

    Charleroi

    -Cercle Brugge3-1
    20:00

    KV Kortrijk

    -Excel Mouscron1-0
    .Zulte Waregem-KV Oostende1-1
    20:30Antwerp-

    Sint-Truiden

    1-3

    zondag 02/12/2018

    14:30

    Club Brugge

    -Standard3-0
    18:00Anderlecht-

    RC Genk

    0-1
    20:00

    Eupen

    -Waasland-Beveren 1-0

    speeldag 18

    vrijdag 07/12/2018

    20:30

    Waasland-Beveren

    -Club Brugge2-1

    zaterdag 08/12/2018

    18:00RC Genk-KV Kortrijk1-1
    20:00Excel Mouscron-Zulte Waregem0-0
    .

    KV Oostende

    -Lokeren1-0
    20:30Sint-Truiden-Standard1-1

    zondag 09/12/2018

    14:30Cercle Brugge-

    Antwerp

    0-3
    18:00Anderlecht-Charleroi1-1
    20:00

    AA Gent

    -Eupen2-0

    speeldag 19

    vrijdag 14/12/2018

    20:30

    Charleroi

    -AA Gent2-0

    zaterdag 15/12/2018

    18:00KV Kortrijk-Club Brugge0-0
    20:00

    Eupen

    -Excel Mouscron1-0
    .

    Lokeren

    -Sint-Truiden2-0
    20:30Antwerp-

    Waasland-Beveren

    0-2

    zondag 16/12/2018

    14:30

    Cercle Brugge

    -Anderlecht2-1
    18:00

    RC Genk

    -KV Oostende2-0
    20:00

    Standard

    -Zulte Waregem4-1

    speeldag 20

    vrijdag 21/12/2018

    20:30

    AA Gent

    -Cercle Brugge4-1

    zaterdag 22/12/2018

    18:00

    Excel Mouscron

    -Anderlecht3-1
    20:00Sint-Truiden-KV Kortrijk0-0
    .

    Waasland-Beveren

    -Lokeren2-1
    20:30

    Standard

    -KV Oostende3-1

    zondag 23/12/2018

    14:30

    Club Brugge

    -Antwerp5-1
    18:00Eupen-

    RC Genk

    0-2
    20:00

    Zulte Waregem

    -Charleroi3-1

    speeldag 21

    woensdag 26/12/2018

    14:30

    KV Kortrijk

    -Zulte Waregem4-2
    .KV Oostende-Sint-Truiden1-1
    .Cercle Brugge-

    Eupen

    0-1
    .

    Antwerp

    -Excel Mouscron2-1
    18:00Charleroi-

    Standard

    0-1
    20:30

    RC Genk

    -AA Gent3-1

    donderdag 27/12/2018

    18:00Lokeren-

    Club Brugge

    0-1
    20:30

    Anderlecht

    -Waasland-Beveren 3-0

    speeldag 22

    vrijdag 18/01/2019

    20:30Sint-Truiden-

    RC Genk

    2-3

    zaterdag 19/01/2019

    18:00

    Standard

    -KV Kortrijk2-1
    20:00Waasland-Beveren -Cercle Brugge1-1
    .

    Eupen

    -Lokeren4-1
    20:30Zulte Waregem-

    Antwerp

    1-2

    zondag 20/01/2019

    14:30Club Brugge-

    Charleroi

    0-1
    18:00

    AA Gent

    -Anderlecht1-0
    20:00

    Excel Mouscron

    -KV Oostende2-1

    speeldag 23

    vrijdag 25/01/2019

    20:30Antwerp-Standard1-1

    zaterdag 26/01/2019

    18:00Charleroi-Waasland-Beveren 2-2
    20:00Lokeren-

    Zulte Waregem

    0-3
    .Cercle Brugge-

    Sint-Truiden

    1-2
    20:30RC Genk-

    Excel Mouscron

    1-2

    zondag 27/01/2019

    14:30KV Oostende-

    Club Brugge

    1-2
    18:00

    Anderlecht

    -Eupen2-1
    20:00KV Kortrijk-

    AA Gent

    1-2

    speeldag 24

    vrijdag 01/02/2019

    20:30

    Excel Mouscron

    -Charleroi3-0

    zaterdag 02/02/2019

    18:00KV Oostende-

    Antwerp

    0-2
    20:00

    KV Kortrijk

    -Lokeren2-1
    .

    Zulte Waregem

    -Cercle Brugge3-2
    20:30Waasland-Beveren -

    RC Genk

    1-2

    zondag 03/02/2019

    14:30Club Brugge-AA Gent1-1
    18:00

    Standard

    -Anderlecht2-1
    20:00

    Sint-Truiden

    -Eupen4-1

    speeldag 25

    vrijdag 08/02/2019

    20:30

    RC Genk

    -Standard2-0

    zaterdag 09/02/2019

    18:00Charleroi-KV Oostende1-1
    20:00

    Sint-Truiden

    -Waasland-Beveren 2-1
    .Eupen-

    KV Kortrijk

    0-1
    20:30

    Lokeren

    -Antwerp2-1

    zondag 10/02/2019

    14:30Cercle Brugge-Club Brugge2-2
    18:00Anderlecht-Zulte Waregem0-0
    20:00AA Gent-

    Excel Mouscron

    1-2

    speeldag 26

    vrijdag 15/02/2019

    20:30

    Standard

    -Lokeren3-1

    zaterdag 16/02/2019

    18:00KV Kortrijk-

    Charleroi

    1-2
    20:00KV Oostende-Eupen1-1
    .Zulte Waregem-Sint-Truiden1-1
    20:30

    Waasland-Beveren

    -AA Gent2-1

    zondag 17/02/2019

    14:30

    Club Brugge

    -RC Genk3-1
    18:00Antwerp-

    Anderlecht

    0-1
    20:00

    Excel Mouscron

    -Cercle Brugge3-0

    speeldag 27

    vrijdag 22/02/2019

    20:30

    AA Gent

    -Standard2-1

    zaterdag 23/02/2019

    18:00Eupen-

    Zulte Waregem

    2-3
    20:00Cercle Brugge-KV Oostende2-2
    .Waasland-Beveren -

    KV Kortrijk

    2-6
    20:30

    Excel Mouscron

    -Lokeren1-0

    zondag 24/02/2019

    14:30Anderlecht-Club Brugge2-2
    18:00RC Genk-Antwerp0-0
    20:00

    Sint-Truiden

    -Charleroi3-1

    speeldag 28

    vrijdag 01/03/2019

    20:30Standard-Excel Mouscron1-1

    zaterdag 02/03/2019

    18:00Charleroi-RC Genk1-1
    20:00

    KV Kortrijk

    -Cercle Brugge2-1
    .KV Oostende-Waasland-Beveren 1-1
    20:30

    Club Brugge

    -Sint-Truiden1-0

    zondag 03/03/2019

    14:30Zulte Waregem-

    AA Gent

    1-3
    18:00Lokeren-

    Anderlecht

    1-2
    20:00

    Antwerp

    -Eupen2-1

    speeldag 29

    zondag 10/03/2019

    18:00

    Anderlecht

    -KV Kortrijk2-0
    .

    AA Gent

    -KV Oostende2-1
    .

    RC Genk

    -Lokeren1-0
    .Excel Mouscron-Sint-Truiden1-1
    .Eupen-

    Club Brugge

    0-4
    .Cercle Brugge-

    Standard

    1-2
    .Antwerp-

    Charleroi

    1-2
    .Waasland-Beveren -Zulte Waregem1-1

    speeldag 30

    zondag 17/03/2019

    18:00Club Brugge-

    Excel Mouscron

    1-2
    .

    Standard

    -Waasland-Beveren 4-3
    .

    KV Kortrijk

    -Antwerp2-0
    .KV Oostende-

    Anderlecht

    0-2
    .Zulte Waregem-RC Genk3-3
    .

    Lokeren

    -Cercle Brugge3-1
    .Charleroi-

    Eupen

    1-2
    .Sint-Truiden-

    AA Gent

    0-2

    30/30

    1.RC Genk63vv1710
    2.Club Brugge56vv400
    3.Standard53acff30
    4.Anderlecht51acff200
    5.AA Gent50vv01
    6.Antwerp49vv00
    7.Sint-Truiden47vv00
    8.KV Kortrijk43vv01
    9.Charleroi42acff00
    10.Excel Mouscron40acff057
    11.Zulte Waregem33vv018
    12.Eupen32acff021
    13.Cercle Brugge28vv10
    14.KV Oostende27vv00
    15.Waasland-Beveren 27vv07
    16.Lokeren20vv0129

    het aantal dagen op de eerste plaats

    en het aantal dagen op de laatste plaats

    Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

    30/30

    1

    2

    3

    4

    5

    6

    1.RC Genk6318+3263379
    2.Club Brugge5616+3264286
    3.Standard5315+1449175
    4.Anderlecht5115+1549227
    5.AA Gent5015+853276
    6.Antwerp4914+539178
    7.Sint-Truiden4712+1147204
    8.KV Kortrijk4312+244206
    9.Charleroi4212043215
    10.Excel Mouscron4011033164
    11.Zulte Waregem338-1149203
    12.Eupen3210-2334144
    13.Cercle Brugge287-2435121
    14.KV Oostende276-2329142
    15.Waasland-Beveren 275-1337202
    16.Lokeren205-2528120

    elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

    1

    het puntentotaal

    2

    het aantal gewonnen wedstrijden

    3

    het doelpuntensaldo

    4

    het aantal gemaakte goals

    5

    het aantal gemaakte goals op verplaatsing

    6

    het aantal gewonnen uitwedstrijden