Pro League : 1A(2017-2018)

algemene rangschikking: met plaatsbepalende details

10/30

1

2

3

4

5

6

1.Club Brugge279+1625145
2.Charleroi216+81873
3.Antwerp185+41883
4.Excel Mouscron185+21862
5.Anderlecht185+21582
6.Sint-Truiden17501251
7.Zulte Waregem165+620123
8.Waasland-Beveren123+52181
9.Standard123-6920
10.Lokeren113-31492
11.RC Genk112017111
12.AA Gent92-11181
13.KV Kortrijk92-61151
14.KV Mechelen81-31340
15.Eupen61-151360
16.KV Oostende51-91051

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

algemene rangschikking: standaard formaat

1.Club Brugge1090125 : 9+1627
2.Charleroi1063118 : 10+821
3.Antwerp1053218 : 14+418
4.Excel Mouscron1053218 : 16+218
5.Anderlecht1053215 : 13+218
6.Sint-Truiden1052312 : 12017
7.Zulte Waregem1051420 : 14+616
8.Waasland-Beveren1033421 : 16+512
9.Standard103349 : 15-612
10.Lokeren1032514 : 17-311
11.RC Genk1025317 : 17011
12.AA Gent1023511 : 12-19
13.KV Kortrijk1023511 : 17-69
14.KV Mechelen1015413 : 16-38
15.Eupen1013613 : 28-156
16.KV Oostende1012710 : 19-95