www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 02/06/2019

vbal4

West-Vlaanderen : 3de Provinciale C

speeldag 1

periode 1

zaterdag 01/09/2018

19:30

Moorsele

-Hulste3-2

zondag 02/09/2018

15:00KSV Kortrijk-

Avelgem

0-2
.

Wevelgem B

-Aarsele3-1
.Lendelede-

Ingooigem

0-1
.Ardooie-Emelgem-Kachtem2-2
.Dosko Kanegem-Zwevezele B1-1
.Dosko Beveren A-Bellegem1-1
.

Heule

-Oostrozebeke3-0

speeldag 2

periode 1

vrijdag 07/09/2018

19:30Zwevezele B-

Dosko Beveren A

1-4

zaterdag 08/09/2018

18:00Oostrozebeke-

KSV Kortrijk

0-4
19:00

Avelgem

-Wevelgem B2-0
.

Emelgem-Kachtem

-Dosko Kanegem4-1
19:30Hulste-

Heule

1-3

zondag 09/09/2018

15:00Bellegem-

Moorsele

0-6
.

Ingooigem

-Ardooie2-0
.Aarsele-

Lendelede

0-2

speeldag 3

periode 1

zaterdag 15/09/2018

19:00Dosko Beveren A-

Emelgem-Kachtem

0-4
19:30

Wevelgem B

-Oostrozebeke4-2

zondag 16/09/2018

15:00Moorsele-Zwevezele B3-3
.

Hulste

-Bellegem3-0
.Lendelede-

Avelgem

2-3
.Ardooie-

Aarsele

0-1
.

Dosko Kanegem

-Ingooigem5-0
.Heule-

KSV Kortrijk

2-4

speeldag 4

periode 1

zaterdag 22/09/2018

18:00Oostrozebeke-

Lendelede

0-2
19:00Ingooigem-Dosko Beveren A4-4
.

Emelgem-Kachtem

-Moorsele4-2
.Avelgem-Ardooie2-2

zondag 23/09/2018

15:00

KSV Kortrijk

-Wevelgem B2-0
.Bellegem-

Heule

0-3
.

Zwevezele B

-Hulste4-2
16:00Aarsele-

Dosko Kanegem

0-4

speeldag 5

periode 1

zaterdag 29/09/2018

19:00Hulste-Emelgem-Kachtem1-1
.Dosko Beveren A-Aarsele1-1
19:30

Moorsele

-Ingooigem2-0

zondag 30/09/2018

15:00Bellegem-Zwevezele B2-2
.Lendelede-

KSV Kortrijk

1-2
.

Ardooie

-Oostrozebeke3-1
.

Dosko Kanegem

-Avelgem3-1
.

Heule

-Wevelgem B2-1

speeldag 6

periode 1

zaterdag 06/10/2018

18:00Oostrozebeke-

Dosko Kanegem

0-3
19:00

Emelgem-Kachtem

-Bellegem4-0
.

Ingooigem

-Hulste1-0
.

Avelgem

-Dosko Beveren A4-1
19:30Wevelgem B-Lendelede2-2

zondag 07/10/2018

15:00KSV Kortrijk-Ardooie0-0
.Zwevezele B-Heule2-2
.Aarsele-

Moorsele

2-4

speeldag 7

periode 1

zaterdag 13/10/2018

19:00Zwevezele B-

Emelgem-Kachtem

2-3
.

Dosko Beveren A

-Oostrozebeke6-5

zondag 14/10/2018

15:00Moorsele-

Avelgem

2-4
.

Hulste

-Aarsele1-0
.Bellegem-

Ingooigem

0-3
.Ardooie-Wevelgem B1-1
.

Dosko Kanegem

-KSV Kortrijk4-3
.Heule-Lendelede1-1

speeldag 8

periode 1

zaterdag 20/10/2018

18:00Oostrozebeke-

Moorsele

1-2
19:00

Avelgem

-Hulste4-2
19:30Wevelgem B-

Dosko Kanegem

1-3

zondag 21/10/2018

15:00KSV Kortrijk-

Dosko Beveren A

0-3
.Lendelede-Ardooie4-4
.Emelgem-Kachtem-Heule2-2
.

Ingooigem

-Zwevezele B2-1
.

Aarsele

-Bellegem5-0

speeldag 9

periode 1

zaterdag 27/10/2018

17:00Zwevezele B-

Aarsele

1-3
19:00Emelgem-Kachtem-Ingooigem1-1

zondag 28/10/2018

15:00Moorsele-

KSV Kortrijk

1-3
.Hulste-Oostrozebeke1-1
.Bellegem-

Avelgem

0-1
.

Dosko Kanegem

-Lendelede4-1
.Dosko Beveren A-Wevelgem B0-0
.Heule-

Ardooie

0-3

speeldag 10

periode 1

zaterdag 03/11/2018

19:00

Avelgem

-Zwevezele B3-1
.

Ingooigem

-Heule1-0

zondag 04/11/2018

14:30

Lendelede

-Dosko Beveren A4-1
.KSV Kortrijk-

Hulste

2-3
15:00

Oostrozebeke

-Bellegem5-1
.Wevelgem B-

Moorsele

1-2
.

Ardooie

-Dosko Kanegem2-1
.

Aarsele

-Emelgem-Kachtem1-0

speeldag 11

periode 2

zaterdag 10/11/2018

19:00Zwevezele B-

Oostrozebeke

2-3
.Emelgem-Kachtem-

Avelgem

1-3
.Ingooigem-Aarsele2-2

zondag 11/11/2018

14:30Bellegem-

KSV Kortrijk

0-2
.Heule-Dosko Kanegem1-1
15:00Moorsele-

Lendelede

2-3
.Hulste-

Wevelgem B

1-3
.Dosko Beveren A-Ardooie0-0

speeldag 12

periode 2

zaterdag 17/11/2018

18:00Oostrozebeke-Emelgem-Kachtem1-1
.

Dosko Kanegem

-Dosko Beveren A7-0
19:00Avelgem-Ingooigem2-2

zondag 18/11/2018

14:30

Lendelede

-Hulste1-0
.

KSV Kortrijk

-Zwevezele B2-1
15:00

Wevelgem B

-Bellegem3-0
.

Ardooie

-Moorsele2-1
.

Aarsele

-Heule2-0

speeldag 13

periode 2

zaterdag 24/11/2018

19:00Zwevezele B-

Wevelgem B

0-1
.

Emelgem-Kachtem

-KSV Kortrijk4-0
.Ingooigem-Oostrozebeke2-2

zondag 25/11/2018

14:30Bellegem-

Lendelede

1-3
.

Heule

-Dosko Beveren A5-4
15:00Moorsele-

Dosko Kanegem

2-3
.Hulste-Ardooie1-1
.Aarsele-

Avelgem

0-2

speeldag 14

periode 2

zaterdag 01/12/2018

17:00

Wevelgem B

-Emelgem-Kachtem2-1
18:00Oostrozebeke-Aarsele1-1
19:00

Dosko Beveren A

-Moorsele3-1

zondag 02/12/2018

14:30Lendelede-Zwevezele B3-3
.Heule-

Avelgem

1-3
.KSV Kortrijk-

Ingooigem

0-3
.

Ardooie

-Bellegem6-1
15:00

Dosko Kanegem

-Hulste6-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 08/12/2018

19:00Ingooigem-Wevelgem B2-2
.

Avelgem

-Oostrozebeke5-1

zondag 09/12/2018

14:30Bellegem-

Dosko Kanegem

1-3
15:00

Moorsele

-Heule5-1
.Hulste-

Dosko Beveren A

0-1
.

Zwevezele B

-Ardooie3-0
.Aarsele-KSV Kortrijk0-0

woensdag 09/01/2019

19:30Emelgem-Kachtem-Lendelede1-1

speeldag 16

periode 2

zaterdag 15/12/2018

16:00

Ingooigem

-Lendelede1-0
18:00Oostrozebeke-

Heule

2-3
19:00Avelgem-

KSV Kortrijk

0-2
.

Emelgem-Kachtem

-Ardooie1-0

zondag 16/12/2018

14:30Bellegem-

Dosko Beveren A

0-2
15:00Hulste-

Moorsele

1-4
.

Aarsele

-Wevelgem B1-0
.Zwevezele B-Dosko Kanegem2-2

speeldag 17

periode 2

zaterdag 05/01/2019

17:00

Dosko Beveren A

-Zwevezele B3-1
19:30Wevelgem B-

Avelgem

0-2

zondag 06/01/2019

14:30KSV Kortrijk-

Oostrozebeke

1-2
.

Heule

-Hulste4-3
.

Lendelede

-Aarsele2-0
15:00Moorsele-

Bellegem

1-2
.Dosko Kanegem-

Emelgem-Kachtem

1-2
.Ardooie-

Ingooigem

1-3

speeldag 18

periode 2

zaterdag 12/01/2019

18:00

Oostrozebeke

-Wevelgem B4-1
19:00Zwevezele B-

Moorsele

1-3
.Avelgem-Lendelede1-1
.

Emelgem-Kachtem

-Dosko Beveren A4-3

zondag 13/01/2019

14:30KSV Kortrijk-Heule1-1
.

Bellegem

-Hulste4-1
15:00

Aarsele

-Ardooie1-0
.Ingooigem-Dosko Kanegem2-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 19/01/2019

19:00

Dosko Beveren A

-Ingooigem2-1
19:30Wevelgem B-KSV Kortrijk1-1

zondag 20/01/2019

14:30Lendelede-

Oostrozebeke

0-1
.Heule-

Bellegem

0-2
15:00Hulste-

Zwevezele B

0-4
.

Moorsele

-Emelgem-Kachtem7-1
.Dosko Kanegem-Aarsele2-2
.

Ardooie

-Avelgem2-0

speeldag 20

periode 2

zaterdag 09/03/2019

19:00

Ingooigem

-Moorsele1-0
.

Emelgem-Kachtem

-Hulste5-0
.Oostrozebeke-

Ardooie

0-2

zondag 10/03/2019

15:00

Avelgem

-Dosko Kanegem2-1
.

Wevelgem B

-Heule3-1
.KSV Kortrijk-

Lendelede

0-5
.

Zwevezele B

-Bellegem6-1

woensdag 27/03/2019

20:00Aarsele-Dosko Beveren A1-1

speeldag 21

periode 3

zondag 03/02/2019

15:00

Dosko Kanegem

-Oostrozebeke2-1
.

Ardooie

-KSV Kortrijk3-1
.

Lendelede

-Wevelgem B3-2
.Heule-

Zwevezele B

0-3
.Bellegem-

Emelgem-Kachtem

0-3
.Hulste-

Ingooigem

2-3
.

Moorsele

-Aarsele4-0
.Dosko Beveren A-

Avelgem

0-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 09/02/2019

18:00

Oostrozebeke

-Dosko Beveren A4-1
19:00Avelgem-

Moorsele

2-3
.Wevelgem B-Ardooie1-1
.

Emelgem-Kachtem

-Zwevezele B3-2

zondag 10/02/2019

15:00Aarsele-

Hulste

0-3
.Ingooigem-

Bellegem

2-4
.KSV Kortrijk-

Dosko Kanegem

1-3
.Lendelede-Heule1-1

speeldag 23

periode 3

zaterdag 16/02/2019

19:00

Zwevezele B

-Ingooigem3-0

zondag 17/02/2019

15:00

Moorsele

-Oostrozebeke7-1
.Dosko Beveren A-

KSV Kortrijk

1-2
.

Dosko Kanegem

-Wevelgem B3-0
.Ardooie-

Lendelede

1-2
.Heule-Emelgem-Kachtem1-1
.Bellegem-

Aarsele

0-2
.Hulste-

Avelgem

0-2

speeldag 24

periode 3

zaterdag 23/02/2019

18:00

Oostrozebeke

-Hulste4-1
19:00

Avelgem

-Bellegem2-1
.Ingooigem-

Emelgem-Kachtem

1-2
19:30

Wevelgem B

-Dosko Beveren A4-0

zondag 24/02/2019

15:00KSV Kortrijk-

Moorsele

1-3
.Aarsele-Zwevezele B1-1
.Lendelede-

Dosko Kanegem

0-1
.

Ardooie

-Heule4-0

speeldag 25

periode 3

zaterdag 02/03/2019

18:00Dosko Beveren A-

Lendelede

0-2
19:00

Emelgem-Kachtem

-Aarsele2-1
.Zwevezele B-

Avelgem

1-2

zondag 03/03/2019

15:00Bellegem-Oostrozebeke2-2
.

Hulste

-KSV Kortrijk1-0
.

Moorsele

-Wevelgem B4-2
.

Dosko Kanegem

-Ardooie2-1
.

Heule

-Ingooigem4-0

speeldag 26

periode 3

zaterdag 16/03/2019

18:00Oostrozebeke-

Zwevezele B

2-3
19:00

Avelgem

-Emelgem-Kachtem5-0

zondag 17/03/2019

15:00

Lendelede

-Moorsele4-0
.

Wevelgem B

-Hulste1-0
.

KSV Kortrijk

-Bellegem3-0
.Aarsele-Ingooigem1-1
.

Ardooie

-Dosko Beveren A4-2
.

Dosko Kanegem

-Heule2-1

speeldag 27

periode 3

zaterdag 23/03/2019

19:00Zwevezele B-KSV Kortrijk2-2
.Ingooigem-

Avelgem

1-2
.Emelgem-Kachtem-Oostrozebeke1-1

zondag 24/03/2019

15:00

Bellegem

-Wevelgem B2-0
.Hulste-

Lendelede

0-1
.

Moorsele

-Ardooie2-0
.Dosko Beveren A-

Dosko Kanegem

1-3
.Heule-

Aarsele

2-3

speeldag 28

periode 3

zaterdag 30/03/2019

18:00Oostrozebeke-

Ingooigem

0-1
19:00

Avelgem

-Aarsele2-1
19:30Wevelgem B-

Zwevezele B

1-2

zondag 31/03/2019

15:00

Dosko Kanegem

-Moorsele3-2
.

Ardooie

-Hulste1-0
.

Lendelede

-Bellegem2-0
.

KSV Kortrijk

-Emelgem-Kachtem2-1
.

Dosko Beveren A

-Heule2-0

speeldag 29

periode 3

zaterdag 06/04/2019

18:00Bellegem-

Ardooie

1-2
.

Aarsele

-Oostrozebeke3-0
19:00Zwevezele B-Lendelede1-1
.

Emelgem-Kachtem

-Wevelgem B4-0
.Ingooigem-KSV Kortrijk3-3
.Avelgem-Heule1-1
.

Moorsele

-Dosko Beveren A6-0
.Hulste-

Dosko Kanegem

0-3

speeldag 30

periode 3

zaterdag 13/04/2019

18:00

Heule

-Moorsele1-0
.

Dosko Beveren A

-Hulste1-0
.

Dosko Kanegem

-Bellegem3-0
.Ardooie-

Zwevezele B

0-3
.Lendelede-

Emelgem-Kachtem

0-2
.

Wevelgem B

-Ingooigem4-0
.KSV Kortrijk-

Aarsele

0-2
.Oostrozebeke-

Avelgem

2-3

30/30

Avelgem701680
2.Dosko Kanegem68140
3.Emelgem-Kachtem56230
4.Moorsele5270
5.Lendelede5000
6.Ingooigem4500
7.Ardooie4400
8.Aarsele4100
9.KSV Kortrijk3900
10.Wevelgem B3600
11.Dosko Beveren A3610
12.Zwevezele B3600
13.Heule35120
14.Oostrozebeke27063
15.Hulste1801
16.Bellegem180161

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

3

4

5

6

Avelgem7022+34683113
2.xDosko Kanegem6821+4882349
3.xEmelgem-Kachtem5616+2265246
4.xMoorsele5217+3284338
5.xLendelede5014+1854278
6.xIngooigem4512-546196
7.xArdooie4412+948163
8.xAarsele4111-338205
9.xKSV Kortrijk3911-844297
10.xWevelgem B3610-544132
11.xDosko Beveren A3610-2248274
12.xZwevezele B369+762315
13.xHeule359-1246193
14.xOostrozebeke277-2249233
15.xHulste185-3830172
16.xBellegem185-5526133

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gemaakte goals op verplaatsing

6

het aantal gewonnen uitwedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Avelgem258+1326
2.Dosko Kanegem227+1629
3.Ingooigem206+215
4.Moorsele196+727
5.Emelgem-Kachtem195+1325
6.KSV Kortrijk165+420
7.Heule154+318
8.Ardooie143+317
9.Aarsele134-214
10.Dosko Beveren A133-321
11.Lendelede123+119
12.Hulste113-316
13.Wevelgem B92-413
14.Zwevezele B71-718
15.Oostrozebeke41-1415
16.Bellegem20-294

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte doelpunten

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Avelgem206+920
2.Lendelede185+919
3.Emelgem-Kachtem175+321
4.Wevelgem B175+316
5.Dosko Beveren A175-119
6.Ingooigem174+619
7.Dosko Kanegem164+1428
8.Oostrozebeke154-117
9.Ardooie144+314
10.Aarsele143010
11.Moorsele124+826
12.KSV Kortrijk123-89
13.Zwevezele B113+523
14.Heule113-917
15.Bellegem93-1512
16.Hulste10-267

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

4

Dosko Kanegem3010+1825
2.Avelgem258+1222
3.Moorsele217+1731
4.Lendelede206+816
5.Emelgem-Kachtem206+619
6.Zwevezele B185+921
7.Ardooie165+317
8.Aarsele144-114
9.KSV Kortrijk113-415
10.Wevelgem B103-415
11.Heule92-611
12.Oostrozebeke82-717
13.Ingooigem82-1312
14.Bellegem72-1110
15.Hulste62-97
16.Dosko Beveren A62-188

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing