www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 28/03/2024
West-Vlaanderen : 3de Provinciale C
zaterdag 23/03/2024 |
16:30 | Geluwe | - | Mandel United B | 3 | - | 0 |
18:00 | Oostrozebeke | - | Heule | 4
| - | 1
|
18:30 | Aalbeke A | - | Stasegem | 5
| - | 0
|
19:00 | Hulste | - | Emelgem-Kachtem | 1
| - | 6
|
. | Kuurne A | - | KSV Kortrijk | 3
| - | 1 |
. | Ingooigem | - | St.Eloois-Winkel B | 0 | - | 1 |
. | Avelgem B | - | Ledegem | 2
| - | 4
|
19:30 | RC Waregem B | - | Otegem | 1 | - | 1 |
zaterdag 06/04/2024 |
18:00 | Otegem | 2 | - |
12 | Aalbeke A | | - | |
. | St.Eloois-Winkel B | 9 | - |
4 | Avelgem B | | - | |
. | Ledegem | 6 |
- | 7 | Heule | | - | |
19:00 | Kuurne A | 9 | - | 6 | Ingooigem | | - | |
. | KSV Kortrijk | 0 | - | 4 | Oostrozebeke | | - | |
. | Emelgem-Kachtem | 3 | - | 6 | Stasegem | | - | |
19:30 | RC Waregem B | 4 |
- | 6 | Geluwe | | - | |
20:00 | Mandel United B | 1 | - | 3 | Hulste | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
West-Vlaanderen : 3de Provinciale C --> Kuurne A
periode 1
10/10 |
| Aalbeke A | 23 |
2. | RC Waregem B | 21 |
3. | Geluwe | 18 |
4. | Ledegem | 18 |
5. | Otegem | 17 |
6. | Ingooigem | 16 |
7. | Mandel United B | 15 |
8. | Avelgem B | 14 |
9. | St.Eloois-Winkel B | 14 |
10. | KSV Kortrijk | 13 |
11. | Oostrozebeke | 13 |
12. | Emelgem-Kachtem | 10 |
13. | Kuurne A | 10 |
14. | Heule | 8 |
15. | Stasegem | 7 |
16. | Hulste | 4 |
periode 2
10/10 |
| Aalbeke A | 24 |
2. | Geluwe | 21 |
3. | Kuurne A | 19 |
4. | Heule | 17 |
5. | KSV Kortrijk | 16 |
6. | St.Eloois-Winkel B | 16 |
7. | Avelgem B | 16 |
8. | RC Waregem B | 13 |
9. | Ingooigem | 13 |
10. | Otegem | 13 |
11. | Emelgem-Kachtem | 10 |
12. | Ledegem | 10 |
13. | Stasegem | 10 |
14. | Mandel United B | 9 |
15. | Hulste | 7 |
16. | Oostrozebeke | 6 |
periode 3
6/10 |
1. | Aalbeke A | 16 | |
2. | RC Waregem B | 13 | |
3. | Oostrozebeke | 13 | |
4. | St.Eloois-Winkel B | 13 | |
5. | Kuurne A | 12 | |
6. | Geluwe | 12 | |
7. | Stasegem | 10 | |
8. | Emelgem-Kachtem | 9 | |
9. | Ledegem | 9 | |
10. | Ingooigem | 6 | |
11. | Heule | 6 | |
12. | Avelgem B | 4 | |
13. | Hulste | 4 | |
14. | KSV Kortrijk | 4 | |
15. | Otegem | 2 | x |
16. | Mandel United B | 1 | x |
Kuurne A
1. | Za-02/09/23 | 19:00 | Hulste | - | Kuurne A | 1 - | 5 | | 3 | 3 | | 1 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Oostrozebeke | 0 - | 1 | | 0 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 17:00 | Kuurne A | - | Ledegem | 2 - | 2 | | 1 | 4 | | 9 | |
4. | Zo-24/09/23 | 15:00 | Geluwe | - | Kuurne A | 4 - | 0 | | 0 | 4 | | 12 | |
5. | Za-30/09/23 | 16:00 | Kuurne A | - | Mandel United B | 4 - | 3 | | 3 | 7 | | 8 | |
6. | Zo-08/10/23 | 18:00 | Heule | - | Kuurne A | 1 - | 3 | | 3 | 10 | | 6 | |
7. | Za-14/10/23 | 19:00 | Avelgem B | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 7 | |
8. | Za-21/10/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Emelgem-Kachtem | 3 - | 6 | | 0 | 10 | | 11 | |
9. | Za-28/10/23 | 18:00 | Otegem | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 10 | | 13 | |
10. | Za-04/11/23 | 19:00 | Kuurne A | - | Aalbeke A | 1 - | 6 | | 0 | 10 | | 13 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:30 | RC Waregem B | - | Kuurne A | 0 - | 1 | | 3 | 13 | | 12 | |
13. | Za-25/11/23 | 19:00 | KSV Kortrijk | - | Kuurne A | 1 - | 3 | | 3 | 16 | | 11 | |
14. | Zo-03/12/23 | 15:00 | Kuurne A | - | Stasegem | 5 - | 2 | | 3 | 19 | | 6 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Kuurne A | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 4 | |
16. | Za-16/12/23 | 19:00 | Kuurne A | - | Avelgem B | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 6 | |
12. | Za-06/01/24 | 19:00 | Kuurne A | - | St.Eloois-Winkel B | 5 - | 2 | | 3 | 25 | | 4 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Emelgem-Kachtem | - | Kuurne A | 4 - | 3 | | 0 | 25 | | 5 | |
19. | Zo-28/01/24 | 15:00 | Ledegem | - | Kuurne A | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 6 | |
20. | Za-03/02/24 | 19:00 | Kuurne A | - | RC Waregem B | 3 - | 1 | | 3 | 29 | | 4 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Kuurne A | - | Heule | 0 - | 3 | | 0 | 29 | | 4 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Stasegem | - | Kuurne A | 0 - | 2 | | 3 | 32 | | 4 | |
22. | Za-24/02/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Hulste | 2 - | 0 | | 3 | 35 | | 4 | |
23. | Za-02/03/24 | 18:30 | Aalbeke A | - | Kuurne A | 3 - | 1 | | 0 | 35 | | 4 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Otegem | 6 - | 2 | | 3 | 38 | | 4 | |
25. | Za-16/03/24 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B | - | Kuurne A | 2 - | 0 | | 0 | 38 | | 5 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Kuurne A | - | KSV Kortrijk | 3 - | 1 | | 3 | 41 | | 5 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Ingooigem | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 18:00 | Oostrozebeke | - | Kuurne A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Kuurne A | - | Geluwe | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Mandel United B | - | Kuurne A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Ingooigem
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Heule | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 7 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Mandel United B | 2 - | 2 | | 1 | 2 | | 11 | |
3. | Za-16/09/23 | 19:00 | Avelgem B | - | Ingooigem | 4 - | 0 | | 0 | 2 | | 13 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Emelgem-Kachtem | 2 - | 1 | | 3 | 5 | | 11 | |
5. | Za-30/09/23 | 18:30 | Aalbeke A | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 11 | |
6. | Za-07/10/23 | 19:00 | Ingooigem | - | RC Waregem B | 2 - | 1 | | 3 | 9 | | 9 | |
7. | Za-14/10/23 | 18:00 | St.Eloois-Winkel B | - | Ingooigem | 2 - | 1 | | 0 | 9 | | 9 | |
8. | Za-21/10/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Stasegem | 3 - | 0 | | 3 | 12 | | 7 | |
9. | Za-28/10/23 | 19:00 | KSV Kortrijk | - | Ingooigem | 1 - | 2 | | 3 | 15 | | 5 | |
10. | Za-04/11/23 | 18:00 | Oostrozebeke | - | Ingooigem | 2 - | 2 | | 1 | 16 | | 6 | |
11. | Za-11/11/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Hulste | 4 - | 0 | | 3 | 19 | | 3 | |
13. | Zo-26/11/23 | 15:00 | Ingooigem | - | Geluwe | 0 - | 3 | | 0 | 19 | | 4 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:00 | Otegem | - | Ingooigem | 1 - | 2 | | 3 | 22 | | 4 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:00 | Ingooigem | - | Kuurne A | 1 - | 2 | | 0 | 22 | | 5 | |
16. | Za-16/12/23 | 17:00 | RC Waregem B | - | Ingooigem | 3 - | 1 | | 0 | 22 | | 7 | |
12. | Zo-07/01/24 | 15:00 | Ledegem | - | Ingooigem | 4 - | 2 | | 0 | 22 | | 9 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:00 | Ingooigem | - | Oostrozebeke | 2 - | 0 | | 3 | 25 | | 7 | |
19. | Za-27/01/24 | 19:00 | Ingooigem | - | KSV Kortrijk | 0 - | 3 | | 0 | 25 | | 8 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geluwe | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 26 | | 9 | |
18. | Za-10/02/24 | 19:00 | Hulste | - | Ingooigem | 1 - | 4 | | 3 | 29 | | 8 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:00 | Ingooigem | - | Avelgem B | 2 - | 0 | | 3 | 32 | | 5 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Mandel United B | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 33 | | 7 | |
24. | Za-09/03/24 | 19:00 | Ingooigem | - | Heule | 1 - | 3 | | 0 | 33 | | 8 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Stasegem | - | Ingooigem | 1 - | 1 | | 1 | 34 | | 7 | |
23. | Wo-20/03/24 | 20:00 | Ingooigem | - | Otegem | 0 - | 0 | | 1 | 35 | | 6 | |
26. | Za-23/03/24 | 19:00 | Ingooigem | - | St.Eloois-Winkel B | 0 - | 1 | | 0 | 35 | | 7 | |
27. | Za-06/04/24 | 19:00 | Kuurne A | - | Ingooigem | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:00 | Ingooigem | - | Ledegem | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Emelgem-Kachtem | - | Ingooigem | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Ingooigem | - | Aalbeke A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Geluwe | 29 | +23 |
2 | Aalbeke A | 29 | +18 |
3 | RC Waregem B | 28 | +15 |
4 | Ledegem | 24 | +7 |
5 | Avelgem B | 23 | +5 |
6 | Kuurne A | 22 | +4 |
7 | St.Eloois-Winkel B | 22 | +5 |
8 | Ingooigem | 20 | +3 |
9 | Oostrozebeke | 20 | +5 |
10 | Emelgem-Kachtem | 19 | +3 |
11 | KSV Kortrijk | 19 | -3 |
12 | Stasegem | 18 | 0 |
13 | Mandel United B | 18 | -5 |
14 | Heule | 18 | -1 |
15 | Otegem | 17 | -1 |
16 | Hulste | 11 | -19 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Aalbeke A | 63 | +47 |
2 | Geluwe | 51 | +34 |
3 | RC Waregem B | 47 | +22 |
4 | St.Eloois-Winkel B | 43 | +3 |
5 | Kuurne A | 41 | +3 |
6 | Ledegem | 37 | +4 |
7 | Ingooigem | 35 | -1 |
8 | Avelgem B | 34 | -9 |
9 | KSV Kortrijk | 33 | -1 |
10 | Oostrozebeke | 32 | -3 |
11 | Otegem | 32 | -3 |
12 | Heule | 31 | -8 |
13 | Emelgem-Kachtem | 29 | -4 |
14 | Stasegem | 27 | -13 |
15 | Mandel United B | 25 | -25 |
16 | Hulste | 15 | -46 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Aalbeke A | 34 | +29 |
2 | Geluwe | 22 | +11 |
3 | St.Eloois-Winkel B | 21 | -2 |
4 | RC Waregem B | 19 | +7 |
5 | Kuurne A | 19 | -1 |
6 | Otegem | 15 | -2 |
7 | Ingooigem | 15 | -4 |
8 | KSV Kortrijk | 14 | +2 |
9 | Ledegem | 13 | -3 |
10 | Heule | 13 | -7 |
11 | Oostrozebeke | 12 | -8 |
12 | Avelgem B | 11 | -14 |
13 | Emelgem-Kachtem | 10 | -7 |
14 | Stasegem | 9 | -13 |
15 | Mandel United B | 7 | -20 |
16 | Hulste | 4 | -27 |