www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op maandag 16/10/2017

vbal4
  • belgianfootbal.be
  • Snel uitslagen

    op vbal4 vind je de uitslagen
    een dag te laat, op de site
    van de kbvb daarentegen
    zijn ze erg snel beschikbaar.
    EEN AANRADER.!

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

    zaterdag 14/10/2017

    19:30VV.9000 Gent-

    Cercle Melle

    0-1
    .

    Laarne-Kalken A

    -HT.Zwijnaarde2-1

    zondag 15/10/2017

    15:00

    St.Denijs A

    -Heusden A6 -1
    .Zevergem-

    E.Houtem

    0 -5
    .

    VC.Zwijnaarde

    -Latem2-1
    .Moortsele-

    KVV Schelde

    0-3
    .Overmere-

    Massemen

    1 -4
    16:00Dynamo Beervelde-

    FC Destelbergen

    2 -4

    zaterdag 21/10/2017

    19:30Cercle Melle3- 5Laarne-Kalken A-
    .Latem9- 1VV.9000 Gent-

    zondag 22/10/2017

    15:00Massemen3 -0St.Denijs A-
    .FC Destelbergen1-0Overmere-
    .KVV Schelde4-6Dynamo Beervelde-
    .HT.Zwijnaarde4-4Moortsele-
    .E.Houtem7 -5VC.Zwijnaarde-
    .Heusden A7-1Zevergem-
    punten uit de laatste 3 thuiswedstrijden
    punten uit de laatste 3 uitwedstrijden

    7/30

    1.E.Houtem1712
    2.Latem1693.
    3.VC.Zwijnaarde1510-4.(1)
    4.Heusden A134
    5.Laarne-Kalken A138
    6.Dynamo Beervelde106.4
    7.Cercle Melle1091.
    8.St.Denijs A93
    9.Massemen99
    10.KVV Schelde95.-3(1)
    11.HT.Zwijnaarde86.-1(3)
    12.FC Destelbergen84
    13.Moortsele74.2
    14.VV.9000 Gent51-2.(3)
    15.Zevergem31
    16.Overmere20
    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    eerstvolgende tegenstander

    Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B --> Laarne-Kalken A

    periode 1

    7/10

    1.E.Houtem17
    2.Latem16
    3.VC.Zwijnaarde15
    4.Heusden A13
    5.Laarne-Kalken A13
    6.Dynamo Beervelde10
    7.Cercle Melle10
    8.St.Denijs A9
    9.Massemen9
    10.KVV Schelde9
    11.HT.Zwijnaarde8
    12.FC Destelbergen8
    13.Moortsele7x
    14.VV.9000 Gent5x
    15.Zevergem3x
    16.Overmere2x

    periode 2

    0/10

    1.Latem0
    E.Houtem0
    KVV Schelde0
    Massemen0
    Dynamo Beervelde0
    VC.Zwijnaarde0
    Laarne-Kalken A0
    Cercle Melle0
    FC Destelbergen0
    HT.Zwijnaarde0
    St.Denijs A0
    Heusden A0
    Moortsele0
    Overmere0
    VV.9000 Gent0
    Zevergem0

    periode 3

    0/10

    1.Latem0
    E.Houtem0
    KVV Schelde0
    Massemen0
    Dynamo Beervelde0
    VC.Zwijnaarde0
    Laarne-Kalken A0
    Cercle Melle0
    FC Destelbergen0
    HT.Zwijnaarde0
    St.Denijs A0
    Heusden A0
    Moortsele0
    Overmere0
    VV.9000 Gent0
    Zevergem0

    Cercle Melle

    1.Zo-03/09/1715:00Moortsele-Cercle Melle2 -00016-
    2.Za-09/09/1719:30Cercle Melle-Dynamo Beervelde1 -30016-
    3.Zo-17/09/1715:00Overmere-Cercle Melle3 -31115
    4.Zo-24/09/1715:00Cercle Melle-St.Denijs A1 -0

    3

    412
    5.Zo-01/10/1715:00Zevergem-Cercle Melle1 -5

    3

    76
    6.Zo-08/10/1715:00Cercle Melle-VC.Zwijnaarde1 -5079
    7.Za-14/10/1719:30VV.9000 Gent-Cercle Melle0 -1

    3

    107
    8.Za-21/10/1719:30Cercle Melle-

    Laarne-Kalken A

    -.
    9.Za-28/10/1719:30Cercle Melle-Latem -.
    10.Zo-05/11/1714:30E.Houtem-Cercle Melle -.
    11.Zo-12/11/1700:00Cercle Melle-Heusden A -.
    12.Zo-19/11/1700:00Massemen-Cercle Melle -.
    13.Zo-26/11/1700:00Cercle Melle-FC Destelbergen -.
    14.Zo-03/12/1700:00KVV Schelde-Cercle Melle -.
    15.Zo-10/12/1700:00Cercle Melle-HT.Zwijnaarde -.
    16.Zo-17/12/1700:00Cercle Melle-Moortsele -.
    17.Zo-07/01/1800:00Dynamo Beervelde-Cercle Melle -.
    18.Zo-14/01/1800:00Cercle Melle-Overmere -.
    19.Zo-21/01/1800:00St.Denijs A-Cercle Melle -.
    20.Zo-28/01/1800:00Cercle Melle-Zevergem -.
    21.Zo-04/02/1800:00VC.Zwijnaarde-Cercle Melle -.
    22.Zo-18/02/1800:00Cercle Melle-VV.9000 Gent -.
    23.Zo-25/02/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -Cercle Melle -.
    24.Zo-04/03/1800:00Latem-Cercle Melle -.
    25.Zo-11/03/1800:00Cercle Melle-E.Houtem -.
    26.Zo-18/03/1800:00Heusden A-Cercle Melle -.
    27.Zo-25/03/1800:00Cercle Melle-Massemen -.
    28.Zo-15/04/1800:00FC Destelbergen-Cercle Melle -.
    29.Zo-22/04/1800:00Cercle Melle-KVV Schelde -.
    30.Zo-29/04/1800:00HT.Zwijnaarde-Cercle Melle -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    Laarne-Kalken A

    1.Za-02/09/1718:30

    Laarne-Kalken A

    -Massemen2 -1

    3

    34
    2.Zo-10/09/1715:00Zevergem-

    Laarne-Kalken A

    1 -1146
    3.Za-16/09/1718:30

    Laarne-Kalken A

    -FC Destelbergen2 -2156
    4.Zo-24/09/1715:00VC.Zwijnaarde-

    Laarne-Kalken A

    2 -2166
    5.Za-30/09/1718:30

    Laarne-Kalken A

    -KVV Schelde2 -2177
    6.Za-07/10/1719:30VV.9000 Gent-

    Laarne-Kalken A

    1 -3

    3

    106
    7.Za-14/10/1719:30

    Laarne-Kalken A

    -HT.Zwijnaarde2 -1

    3

    135
    8.Za-21/10/1719:30Cercle Melle-

    Laarne-Kalken A

    -.
    9.Za-28/10/1719:30

    Laarne-Kalken A

    -Moortsele -.
    10.Zo-05/11/1714:30Latem-

    Laarne-Kalken A

    -.
    11.Zo-12/11/1700:00

    Laarne-Kalken A

    -Dynamo Beervelde -.
    12.Zo-19/11/1700:00E.Houtem-

    Laarne-Kalken A

    -.
    13.Zo-26/11/1700:00

    Laarne-Kalken A

    -Overmere -.
    14.Zo-03/12/1700:00

    Laarne-Kalken A

    -Heusden A -.
    15.Zo-10/12/1700:00St.Denijs A-

    Laarne-Kalken A

    -.
    16.Zo-17/12/1700:00Massemen-

    Laarne-Kalken A

    -.
    17.Zo-07/01/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -Zevergem -.
    18.Zo-14/01/1800:00FC Destelbergen-

    Laarne-Kalken A

    -.
    19.Zo-21/01/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -VC.Zwijnaarde -.
    20.Zo-28/01/1800:00KVV Schelde-

    Laarne-Kalken A

    -.
    21.Zo-04/02/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -VV.9000 Gent -.
    22.Zo-18/02/1800:00HT.Zwijnaarde-

    Laarne-Kalken A

    -.
    23.Zo-25/02/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -Cercle Melle -.
    24.Zo-04/03/1800:00Moortsele-

    Laarne-Kalken A

    -.
    25.Zo-11/03/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -Latem -.
    26.Zo-18/03/1800:00Dynamo Beervelde-

    Laarne-Kalken A

    -.
    27.Zo-25/03/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -E.Houtem -.
    28.Zo-15/04/1800:00Overmere-

    Laarne-Kalken A

    -.
    29.Zo-22/04/1800:00Heusden A-

    Laarne-Kalken A

    -.
    30.Zo-29/04/1800:00

    Laarne-Kalken A

    -St.Denijs A -.

    punten uit de laatste 4 wedstrijden

    thuiswedstrijden (4/15)

    1VC.Zwijnaarde1015:8+7
    2St.Denijs A920:8+12
    3Latem*911:2+9
    4Laarne-Kalken A88:6+2
    5Heusden A*77:3+4
    6E.Houtem*76:3+3
    7KVV Schelde*49:90
    8Dynamo Beervelde48:80
    .VV.9000 Gent48:80
    10HT.Zwijnaarde*44:40
    11Massemen*33:5-2
    12Moortsele34:8-4
    13Cercle Melle*33:8-5
    14Overmere27:13-6
    15Zevergem24:13-9
    16FC Destelbergen*13:6-3

    alle wedstrijden (7/30)

    1E.Houtem1720:8+12
    2Latem1617:7+10
    3VC.Zwijnaarde1524:13+11
    4Heusden A1315:16-1
    5Laarne-Kalken A1314:10+4
    6Dynamo Beervelde1013:12+1
    7Cercle Melle1012:14-2
    8St.Denijs A925:17+8
    9Massemen912:13-1
    10KVV Schelde916:160
    11HT.Zwijnaarde811:10+1
    12FC Destelbergen812:120
    13Moortsele78:13-5
    14VV.9000 Gent513:24-11
    15Zevergem310:21-11
    16Overmere210:26-16

    uitwedstrijden (4/15)

    1E.Houtem1014:5+9
    2Cercle Melle79:6+3
    .FC Destelbergen79:6+3
    4Latem76:5+1
    5Massemen69:8+1
    6Dynamo Beervelde*65:4+1
    7Heusden A68:13-5
    8VC.Zwijnaarde*59:5+4
    9Laarne-Kalken A*56:4+2
    10KVV Schelde57:70
    11HT.Zwijnaarde47:6+1
    12Moortsele*44:5-1
    13Zevergem*16:8-2
    14VV.9000 Gent*15:16-11
    15St.Denijs A*05:9-4
    16Overmere*03:13-10