www.vbal4.be heeft dit document gemaakt op vrijdag 19/04/20242023-2024, Oost-Vlaanderen-3B: HOREBEKE
Wedstrijden1 | Zo-03/09/23 | 15:00 | Maarkedal - | Horebeke | 3 - | 1 | | 0 | 0 | 15 | - |
2 | Za-09/09/23 | 19:00 | Horebeke - | Wortegem | 2 - | 2 | 1 | | 1 | 13 | |
3 | Zo-17/09/23 | 14:30 | Horebeke - | Deftinge | 1 - | 1 | 1 | | 2 | 13 | |
4 | Za-23/09/23 | 18:00 | Jong Zulte - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 5 | 10 | |
5 | Za-30/09/23 | 19:00 | Horebeke - | Michelbeke A | 4 - | 3 | 3 | | 8 | 8 | |
6 | Zo-08/10/23 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 11 | 7 | |
7 | Za-14/10/23 | 19:00 | Horebeke - | Breivelde-Zottegem | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 4 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen - | Horebeke | 0 - | 3 | | 3 | 17 | 3 | |
9 | Za-28/10/23 | 19:00 | Horebeke - | Velzeke A | 3 - | 0 | 3 | | 20 | 2 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Boekel - | Horebeke | 0 - | 0 | | 1 | 21 | 2 | |
11 | Za-11/11/23 | 19:00 | Horebeke - | Zingem A | 2 - | 1 | 3 | | 24 | 2 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Sottegem B - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 27 | 2 | |
13 | Za-25/11/23 | 19:00 | Horebeke - | Everbeek A | 3 - | 3 | 1 | | 28 | 3 | |
14 | Zo-03/12/23 | 14:30 | Petegem a Schelde - | Horebeke | 1 - | 3 | | 3 | 31 | 3 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:00 | Horebeke - | Oudenhove | 3 - | 1 | 3 | | 34 | 2 | |
16 | Za-16/12/23 | 19:00 | Michelbeke A - | Horebeke | 0 - | 4 | | 3 | 37 | 1 | |
17 | Za-06/01/24 | 19:00 | Horebeke - | Moerbeke-G'bergen | 0 - | 0 | 1 | | 38 | 1 | |
19 | Za-27/01/24 | 18:00 | Velzeke A - | Horebeke | 1 - | 4 | | 3 | 41 | 1 | |
20 | Za-03/02/24 | 19:00 | Horebeke - | Jong Zulte | 6 - | 1 | 3 | | 44 | 1 | |
18 | Zo-11/02/24 | 15:00 | Zingem A - | Horebeke | 1 - | 0 | | 0 | 44 | 1 | |
21 | Za-17/02/24 | 18:00 | Breivelde-Zottegem - | Horebeke | 2 - | 1 | | 0 | 44 | 3 | |
22 | Za-24/02/24 | 19:00 | Horebeke - | Boekel | 5 - | 0 | 3 | | 47 | 2 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Deftinge - | Horebeke | 4 - | 2 | | 0 | 47 | 3 | |
24 | Zo-10/03/24 | 14:30 | Horebeke - | Maarkedal | 4 - | 0 | 3 | | 50 | 3 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:00 | Horebeke - | Petegem a Schelde | 5 - | 0 | 3 | | 53 | 3 | |
26 | Zo-24/03/24 | 15:00 | Everbeek A - | Horebeke | 0 - | 2 | | 3 | 56 | 2 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:00 | Horebeke - | Elene-G'berge B | 3 - | 1 | 3 | | 59 | 2 | |
28 | Zo-14/04/24 | 15:00 | Oudenhove - | Horebeke | 2 - | 3 | | 3 | 62 | 2 | |
29 | Za-20/04/24 | 18:00 | Horebeke - | Sottegem B | - | | . | | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Wortegem - | Horebeke | - | | | . | | | |
Rangschikking(28/30) | 1 | Zingem A | | 63 | | 20 | +46 | 79 | | 9 | +13 | 32 |
⇒ | 2 | Horebeke | | 62 | | 19 | +46 | 75 | | 9 | +16 | 32 |
| 3 | Wortegem | | 58 | | 17 | +37 | 67 | | 9 | +15 | 33 |
| 4 | Deftinge* | x | 54 | | 16 | +36 | 69 | | 6 | +8 | 27 |
| 5 | Breivelde-Zottegem | x | 48 | | 15 | +15 | 57 | | 7 | +5 | 24 |
| 6 | Maarkedal | x | 45 | | 14 | +7 | 58 | | 5 | -3 | 24 |
| 7 | Michelbeke A | x | 40 | | 12 | -11 | 68 | | 6 | -9 | 37 |
| 8 | Velzeke A | x | 39 | | 11 | -5 | 53 | | 5 | -4 | 28 |
| 9 | Everbeek A | x | 36 | | 10 | -9 | 48 | | 5 | -11 | 20 |
| 10 | Oudenhove* | x | 34 | | 9 | -1 | 44 | | 5 | +3 | 22 |
| 11 | Jong Zulte | x | 34 | | 8 | -11 | 60 | | 2 | -18 | 24 |
→ | 12 | Sottegem B | x | 31 | | 8 | -9 | 42 | | 3 | -12 | 16 |
| 13 | Petegem a Schelde | x | 29 | | 8 | -14 | 53 | | 3 | -14 | 22 |
| 14 | Boekel | x | 21 | | 5 | -35 | 26 | | 1 | -32 | 8 |
| 15 | Moerbeke-G'bergen | x | 17 | | 4 | -52 | 27 | | 2 | -34 | 13 |
| 16 | Elene-G'berge B | x | 13 | | 2 | -40 | 37 | | 1 | -28 | 17 |
De rangschikking is na het puntentotaal nog uitgebreid met zes extra kolommen, van links naar rechts zijn dat:
gewonnen wedstrijden, doelpuntensaldo, gemaakte goals, gewonnen uitwedstrijden, doelpuntensaldo uit, gemaakte goals uit.
De rode getallen die je daar ziet zijn verantwoordelijk voor plaatsaanpassingen.
Ploegen waarvoor de titel onmogelijk is zijn gemarkeerd met een 'x'.
De wedstrijden van SOTTEGEM B1 | Za-02/09/23 | 19:30 | Sottegem B - | Everbeek A | 1 - | 1 | 1 | | 1 | 10 | |
2 | Za-09/09/23 | 19:30 | Boekel - | Sottegem B | 0 - | 1 | | 3 | 4 | 5 | |
3 | Za-16/09/23 | 19:30 | Sottegem B - | Elene-G'berge B | 3 - | 0 | 3 | | 7 | 3 | |
4 | Zo-24/09/23 | 18:00 | Breivelde-Zottegem - | Sottegem B | 1 - | 2 | | 3 | 10 | 2 | |
5 | Zo-01/10/23 | 15:00 | Oudenhove - | Sottegem B | 2 - | 2 | | 1 | 11 | 3 | |
6 | Za-07/10/23 | 19:30 | Sottegem B - | Jong Zulte | 2 - | 0 | 3 | | 14 | 3 | |
7 | Zo-15/10/23 | 15:00 | Petegem a Schelde - | Sottegem B | 1 - | 2 | | 3 | 17 | 3 | |
8 | Za-21/10/23 | 19:30 | Sottegem B - | Zingem A | 1 - | 1 | 1 | | 18 | 2 | |
9 | Zo-29/10/23 | 14:30 | Maarkedal - | Sottegem B | 2 - | 0 | | 0 | 18 | 4 | |
10 | Za-04/11/23 | 19:30 | Sottegem B - | Deftinge | 1 - | 1 | 1 | | 19 | 5 | |
11 | Zo-12/11/23 | 14:30 | Velzeke A - | Sottegem B | 0 - | 0 | | 1 | 20 | 5 | |
12 | Za-18/11/23 | 19:30 | Sottegem B - | Horebeke | 0 - | 2 | 0 | | 20 | 6 | |
13 | Zo-26/11/23 | 14:30 | Wortegem - | Sottegem B | 3 - | 0 | | 0 | 20 | 6 | |
14 | Za-02/12/23 | 19:00 | Michelbeke A - | Sottegem B | 2 - | 1 | | 0 | 20 | 7 | |
15 | Za-09/12/23 | 19:30 | Sottegem B - | Moerbeke-G'bergen | 6 - | 0 | 3 | | 23 | 6 | |
16 | Za-16/12/23 | 20:00 | Sottegem B - | Breivelde-Zottegem | 0 - | 3 | 0 | | 23 | 8 | |
17 | Zo-14/01/24 | 14:30 | Jong Zulte - | Sottegem B | 4 - | 2 | | 0 | 23 | 10 | |
19 | Za-27/01/24 | 19:30 | Sottegem B - | Oudenhove | 3 - | 3 | 1 | | 24 | 9 | |
20 | Zo-04/02/24 | 15:00 | Deftinge - | Sottegem B | 2 - | 1 | | 0 | 24 | 11 | |
18 | Vr-09/02/24 | 20:00 | Sottegem B - | Velzeke A | 0 - | 1 | 0 | | 24 | 11 | |
21 | Za-17/02/24 | 19:30 | Sottegem B - | Michelbeke A | 4 - | 2 | 3 | | 27 | 9 | |
22 | Zo-25/02/24 | 15:00 | Everbeek A - | Sottegem B | 1 - | 0 | | 0 | 27 | 10 | |
23 | Zo-03/03/24 | 15:00 | Elene-G'berge B - | Sottegem B | 1 - | 1 | | 1 | 28 | 11 | |
24 | Za-09/03/24 | 19:30 | Sottegem B - | Wortegem | 0 - | 4 | 0 | | 28 | 12 | |
25 | Za-16/03/24 | 19:30 | Zingem A - | Sottegem B | 6 - | 2 | | 0 | 28 | 12 | |
26 | Za-23/03/24 | 19:30 | Sottegem B - | Maarkedal | 1 - | 2 | 0 | | 28 | 13 | |
27 | Za-06/04/24 | 19:30 | Moerbeke-G'bergen - | Sottegem B | 3 - | 2 | | 0 | 28 | 13 | |
28 | Za-13/04/24 | 19:30 | Sottegem B - | Petegem a Schelde | 4 - | 3 | 3 | | 31 | 12 | |
29 | Za-20/04/24 | 18:00 | Horebeke - | Sottegem B | - | | | . | | | |
30 | Zo-28/04/24 | 15:00 | Sottegem B - | Boekel | - | | . | | | | |
Periode1(10/10) | 1 | Zingem A | | 22 | ⇒ | 2 | Horebeke | x | 21 | | 3 | Deftinge | x | 21 | | 4 | Maarkedal | x | 19 | → | 5 | Sottegem B | x | 19 | | 6 | Wortegem | x | 17 | | 7 | Michelbeke A | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 15 | | 9 | Everbeek A | x | 13 | | 10 | Breivelde-Zottegem | x | 12 | | 11 | Jong Zulte | x | 12 | | 12 | Petegem a Schelde | x | 10 | | 13 | Oudenhove | x | 8 | | 14 | Boekel | x | 5 | | 15 | Elene-G'berge B | x | 5 | | 16 | Moerbeke-G'bergen | x | 4 | | Periode2(10/10) | 1 | Wortegem | | 25 | ⇒ | 2 | Horebeke | x | 23 | | 3 | Zingem A | x | 21 | | 4 | Deftinge | x | 19 | | 5 | Maarkedal | x | 19 | | 6 | Breivelde-Zottegem | x | 18 | | 7 | Jong Zulte | x | 16 | | 8 | Velzeke A | x | 14 | | 9 | Oudenhove | x | 13 | | 10 | Petegem a Schelde | x | 12 | | 11 | Everbeek A | x | 11 | | 12 | Boekel | x | 9 | | 13 | Michelbeke A | x | 8 | | 14 | Moerbeke-G'bergen | x | 7 | → | 15 | Sottegem B | x | 5 | | 16 | Elene-G'berge B | x | 5 | | Periode3(8/10) | 1 | Zingem A | | 20 | ⇒ | 2 | Horebeke | | 18 | | 3 | Breivelde-Zottegem | | 18 | | 4 | Wortegem | | 16 | | 5 | Michelbeke A | | 16 | | 6 | Deftinge* | | 14 | | 7 | Oudenhove* | | 13 | | 8 | Everbeek A | x | 12 | | 9 | Velzeke A | x | 10 | → | 10 | Sottegem B | x | 7 | | 11 | Boekel | x | 7 | | 12 | Petegem a Schelde | x | 7 | | 13 | Maarkedal | x | 7 | | 14 | Moerbeke-G'bergen | x | 6 | | 15 | Jong Zulte | x | 6 | | 16 | Elene-G'berge B | x | 3 | |
Beste aanval | Zingem A | 79 | ⇒ | Horebeke | 75 | | Deftinge | 69 | | Michelbeke A | 68 | | Wortegem | 67 | | Jong Zulte | 60 | | Maarkedal | 58 | | Breivelde-Zottegem | 57 | | Velzeke A | 53 | | Petegem a Schelde | 53 | | Everbeek A | 48 | | Oudenhove | 44 | → | Sottegem B | 42 | | Elene-G'berge B | 37 | | Moerbeke-G'bergen | 27 | | Boekel | 26 | | Beste verdediging⇒ | Horebeke | 29 | | Wortegem | 30 | | Zingem A | 33 | | Deftinge | 33 | | Breivelde-Zottegem | 42 | | Oudenhove | 45 | | Maarkedal | 51 | → | Sottegem B | 51 | | Everbeek A | 57 | | Velzeke A | 58 | | Boekel | 61 | | Petegem a Schelde | 67 | | Jong Zulte | 71 | | Elene-G'berge B | 77 | | Michelbeke A | 79 | | Moerbeke-G'bergen | 79 | |
Bij de beste aanval staan de ploegen welke het meest scoorden bovenaan.
En bij de beste verdediging staan de ploegen met de minste tegendoelpunten bovenaan.