www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op zondag 21/05/2017

vbal4

Oost-Vlaanderen : 3de Provinciale B

speeldag 1

periode 1

zaterdag 27/08/2016

18:00FC Destelbergen-Heusden A2-2
.Wachtebeke-

Laarne-Kalken A

2-3
19:00St.Muide Gent A-VSV.Gent0-0

zondag 28/08/2016

15:00Vinderhoute-

Eksaarde

0-4
.St.Denijs-

Cercle Melle

1-2
.Daknam-HT.Zwijnaarde1-1
.VC.Zwijnaarde-Lochristi B0-0
.

Exc.Mariakerke

-Zaffelare A2-1

speeldag 2

periode 1

zaterdag 03/09/2016

18:30

VSV.Gent

-Wachtebeke4-2

zondag 04/09/2016

15:00

Laarne-Kalken A

-Vinderhoute5-2
.

Zaffelare A

-St.Muide Gent A3-2
.Lochristi B-

Exc.Mariakerke

0-3
.Heusden A-

VC.Zwijnaarde

1-2
.HT.Zwijnaarde-

FC Destelbergen

1-2
.

Cercle Melle

-Daknam1-0
.

Eksaarde

-St.Denijs1-0

speeldag 3

periode 1

zaterdag 10/09/2016

18:00

Wachtebeke

-Vinderhoute6-1
.

VSV.Gent

-Zaffelare A2-0
19:00St.Muide Gent A-Lochristi B2-2

zondag 11/09/2016

15:00St.Denijs-Laarne-Kalken A3-3
.Daknam-

Eksaarde

1-2
.

FC Destelbergen

-Cercle Melle2-1
.

VC.Zwijnaarde

-HT.Zwijnaarde3-1
.

Exc.Mariakerke

-Heusden A5-0

speeldag 4

periode 1

zondag 18/09/2016

15:00

Laarne-Kalken A

-Daknam1-0
.Vinderhoute-

St.Denijs

1-3
.Zaffelare A-

Wachtebeke

1-2
.Lochristi B-

VSV.Gent

0-5
.Heusden A-

St.Muide Gent A

1-3
.HT.Zwijnaarde-

Exc.Mariakerke

0-2
.Cercle Melle-VC.Zwijnaarde2-2
.Eksaarde-

FC Destelbergen

1-2

speeldag 5

periode 1

zaterdag 24/09/2016

19:00St.Muide Gent A-

HT.Zwijnaarde

0-1

zondag 25/09/2016

15:00

VSV.Gent

-Heusden A2-1
.

Zaffelare A

-Lochristi B3-0
.

Daknam

-Vinderhoute4-1
.FC Destelbergen-Laarne-Kalken A1-1
.

VC.Zwijnaarde

-Eksaarde3-2
.

Exc.Mariakerke

-Cercle Melle2-0
.

Wachtebeke

-St.Denijs3-2

speeldag 6

periode 1

zaterdag 01/10/2016

19:30

Cercle Melle

-St.Muide Gent A4-2

zondag 02/10/2016

15:00Laarne-Kalken A-

VC.Zwijnaarde

0-4
.Vinderhoute-

FC Destelbergen

0-2
.

St.Denijs

-Daknam3-2
.Lochristi B-Wachtebeke1-1
.Heusden A-

Zaffelare A

1-2
.HT.Zwijnaarde-

VSV.Gent

1-2
.Eksaarde-

Exc.Mariakerke

2-4

speeldag 7

periode 1

zaterdag 08/10/2016

19:00St.Muide Gent A-Eksaarde0-0

zondag 09/10/2016

15:00VSV.Gent-Cercle Melle2-2
.

Zaffelare A

-HT.Zwijnaarde6-2
.Lochristi B-Heusden A3-3
.FC Destelbergen-St.Denijs3-3
.

VC.Zwijnaarde

-Vinderhoute3-1
.

Exc.Mariakerke

-Laarne-Kalken A6-0
.Wachtebeke-

Daknam

1-2

speeldag 8

periode 1

zondag 16/10/2016

15:00Laarne-Kalken A-

St.Muide Gent A

0-4
.Vinderhoute-

Exc.Mariakerke

0-7
.St.Denijs-VC.Zwijnaarde4-4
.Daknam-

FC Destelbergen

0-2
.

Heusden A

-Wachtebeke5-4
.HT.Zwijnaarde-

Lochristi B

1-2
.Cercle Melle-

Zaffelare A

0-4
.Eksaarde-

VSV.Gent

0-2

speeldag 9

periode 1

zaterdag 22/10/2016

19:00

St.Muide Gent A

-Vinderhoute2-0

zondag 23/10/2016

15:00

VSV.Gent

-Laarne-Kalken A2-0
.

Zaffelare A

-Eksaarde4-2
.

Lochristi B

-Cercle Melle5-3
.Heusden A-

HT.Zwijnaarde

0-4
.

VC.Zwijnaarde

-Daknam4-1
.

Exc.Mariakerke

-St.Denijs3-1
.

Wachtebeke

-FC Destelbergen2-0

speeldag 10

periode 1

zaterdag 29/10/2016

19:30

Cercle Melle

-Heusden A5-3

zondag 30/10/2016

15:00

Laarne-Kalken A

-Zaffelare A3-1
.Vinderhoute-

VSV.Gent

0-1
.

St.Denijs

-St.Muide Gent A3-1
.Daknam-

Exc.Mariakerke

2-6
.FC Destelbergen-

VC.Zwijnaarde

2-4
.HT.Zwijnaarde-Wachtebeke1-1
.

Eksaarde

-Lochristi B2-1

speeldag 11

periode 2

zaterdag 05/11/2016

19:00

St.Muide Gent A

-Daknam3-1

zondag 06/11/2016

14:30VSV.Gent-St.Denijs0-0
.Lochristi B-

Laarne-Kalken A

0-2
.Heusden A-Eksaarde1-1
.

HT.Zwijnaarde

-Cercle Melle2-1
.Exc.Mariakerke-FC Destelbergen1-1
.Wachtebeke-VC.Zwijnaarde1-1
15:00

Zaffelare A

-Vinderhoute4-2

speeldag 12

periode 2

zondag 13/11/2016

14:30Vinderhoute-

Lochristi B

1-2
.St.Denijs-

Zaffelare A

0-4
.

Daknam

-VSV.Gent1-0
.

FC Destelbergen

-St.Muide Gent A2-1
.VC.Zwijnaarde-Exc.Mariakerke3-3
.

Cercle Melle

-Wachtebeke3-0
.Eksaarde-HT.Zwijnaarde0-0
15:00Laarne-Kalken A-Heusden A2-2

speeldag 13

periode 2

zaterdag 19/11/2016

19:00St.Muide Gent A-VC.Zwijnaarde1-1

zondag 20/11/2016

14:30

VSV.Gent

-FC Destelbergen2-1
.Lochristi B-

St.Denijs

1-2
.

Heusden A

-Vinderhoute5-0
.HT.Zwijnaarde-Laarne-Kalken A0-0
.Cercle Melle-

Eksaarde

0-2
.Wachtebeke-Exc.Mariakerke2-2
15:00Zaffelare A-Daknam1-1

speeldag 14

periode 2

zondag 27/11/2016

14:30Vinderhoute-

HT.Zwijnaarde

1-2
.St.Denijs-

Heusden A

2-4
.

Daknam

-Lochristi B4-0
.FC Destelbergen-

Zaffelare A

0-1
.

VC.Zwijnaarde

-VSV.Gent2-1
.

Exc.Mariakerke

-St.Muide Gent A1-0
.

Wachtebeke

-Eksaarde2-1
15:00Laarne-Kalken A-Cercle Melle0-0

speeldag 15

periode 2

zaterdag 03/12/2016

19:00

St.Muide Gent A

-Wachtebeke3-1

zondag 04/12/2016

14:30VSV.Gent-

Exc.Mariakerke

0-1
.Lochristi B-

FC Destelbergen

1-3
.Heusden A-Daknam2-2
.

HT.Zwijnaarde

-St.Denijs2-1
.Cercle Melle-

Vinderhoute

0-1
.Eksaarde-

Laarne-Kalken A

2-4
15:00Zaffelare A-

VC.Zwijnaarde

2-3

speeldag 16

periode 2

zondag 11/12/2016

14:30VSV.Gent-St.Muide Gent A1-1
.

Eksaarde

-Vinderhoute2-1
.

Cercle Melle

-St.Denijs3-2
.

HT.Zwijnaarde

-Daknam1-0
.Heusden A-

FC Destelbergen

0-3
.Lochristi B-

VC.Zwijnaarde

2-3
15:00Laarne-Kalken A-

Wachtebeke

2-3
.Zaffelare A-Exc.Mariakerke1-1

speeldag 17

periode 2

zaterdag 17/12/2016

19:00St.Muide Gent A-Zaffelare A1-1

zondag 18/12/2016

14:30Vinderhoute-

Laarne-Kalken A

1-3
.

Wachtebeke

-VSV.Gent2-1
.

Exc.Mariakerke

-Lochristi B6-1
.

VC.Zwijnaarde

-Heusden A4-0
.FC Destelbergen-HT.Zwijnaarde2-2
.Daknam-

Cercle Melle

0-1
.St.Denijs-Eksaarde1-1

speeldag 18

periode 2

zaterdag 07/01/2017

19:30

Cercle Melle

-FC Destelbergen3-2

zondag 08/01/2017

14:30Lochristi B-

St.Muide Gent A

1-4
.Eksaarde-Daknam2-2
.HT.Zwijnaarde-

VC.Zwijnaarde

2-3
.Heusden A-Exc.Mariakerke0-0
.Vinderhoute-Wachtebeke2-2
15:00

Laarne-Kalken A

-St.Denijs4-2
.Zaffelare A-

VSV.Gent

0-2

speeldag 19

periode 2

zaterdag 14/01/2017

19:00

St.Muide Gent A

-Heusden A1-0

zondag 15/01/2017

15:00Daknam-

Laarne-Kalken A

1-4
.

St.Denijs

-Vinderhoute8-0
.Wachtebeke-

Zaffelare A

0-3
.VSV.Gent-

Lochristi B

0-1
.

Exc.Mariakerke

-HT.Zwijnaarde2-1
.VC.Zwijnaarde-Cercle Melle1-1

zondag 26/02/2017

15:00

FC Destelbergen

-Eksaarde3-0

speeldag 20

periode 2

zondag 22/01/2017

15:00

HT.Zwijnaarde

-St.Muide Gent A4-1
.Heusden A-

VSV.Gent

0-3
.Lochristi B-

Zaffelare A

1-2
.Vinderhoute-

Daknam

1-3
.Laarne-Kalken A-FC Destelbergen2-2
.Eksaarde-VC.Zwijnaarde2-2
.Cercle Melle-

Exc.Mariakerke

1-2
.

St.Denijs

-Wachtebeke8-1

speeldag 21

periode 3

zaterdag 28/01/2017

19:00

St.Muide Gent A

-Cercle Melle3-1

zondag 29/01/2017

15:00VC.Zwijnaarde-Laarne-Kalken A2-2
.

FC Destelbergen

-Vinderhoute3-2
.Daknam-

St.Denijs

1-4
.Wachtebeke-Lochristi B0-0
.Zaffelare A-

Heusden A

1-3
.VSV.Gent-HT.Zwijnaarde0-0
.

Exc.Mariakerke

-Eksaarde6-1

speeldag 22

periode 3

zaterdag 04/02/2017

18:00

Cercle Melle

-VSV.Gent6-1

zondag 05/02/2017

15:00Eksaarde-St.Muide Gent A1-1
.

HT.Zwijnaarde

-Zaffelare A2-0
.

Heusden A

-Lochristi B3-2
.

St.Denijs

-FC Destelbergen3-1
.Vinderhoute-

VC.Zwijnaarde

0-2
.Laarne-Kalken A-

Exc.Mariakerke

0-1
.Daknam-Wachtebeke1-1

speeldag 23

periode 3

zaterdag 11/02/2017

19:00St.Muide Gent A-

Laarne-Kalken A

1-2

zondag 12/02/2017

15:00

Exc.Mariakerke

-Vinderhoute2-0
.

VC.Zwijnaarde

-St.Denijs3-0
.FC Destelbergen-

Daknam

1-3
.

Wachtebeke

-Heusden A3-1
.Lochristi B-

HT.Zwijnaarde

0-1
.Zaffelare A-

Cercle Melle

3-4
.VSV.Gent-

Eksaarde

1-3

speeldag 24

periode 3

zondag 19/02/2017

15:00Vinderhoute-

St.Muide Gent A

0-4
.

Laarne-Kalken A

-VSV.Gent4-1
.Eksaarde-

Zaffelare A

0-1
.Cercle Melle-Lochristi B1-1
.HT.Zwijnaarde-

Heusden A

2-4
.Daknam-

VC.Zwijnaarde

1-3
.St.Denijs-

Exc.Mariakerke

1-2
.FC Destelbergen-Wachtebeke1-1

speeldag 25

periode 3

zaterdag 04/03/2017

19:00St.Muide Gent A-St.Denijs2-2

zondag 05/03/2017

15:00Zaffelare A-Laarne-Kalken A1-1
.

VSV.Gent

-Vinderhoute2-1
.

Exc.Mariakerke

-Daknam3-0
.VC.Zwijnaarde-FC Destelbergen1-1
.Wachtebeke-HT.Zwijnaarde0-0
.Heusden A-

Cercle Melle

1-6
.Lochristi B-Eksaarde0-0

speeldag 26

periode 3

zondag 12/03/2017

15:00

Daknam

-St.Muide Gent A4-0
.

St.Denijs

-VSV.Gent3-1
.Vinderhoute-

Zaffelare A

1-2
.

Laarne-Kalken A

-Lochristi B1-0
.Eksaarde-Heusden A1-1
.Cercle Melle-

HT.Zwijnaarde

0-3
.FC Destelbergen-

Exc.Mariakerke

2-3
.VC.Zwijnaarde-Wachtebeke2-2

speeldag 27

periode 3

zaterdag 18/03/2017

19:00St.Muide Gent A-

FC Destelbergen

1-2

zondag 19/03/2017

15:00Heusden A-

Laarne-Kalken A

0-3
.

Lochristi B

-Vinderhoute5-1
.

Zaffelare A

-St.Denijs3-0
.VSV.Gent-

Daknam

1-3
.Exc.Mariakerke-VC.Zwijnaarde0-0
.Wachtebeke-

Cercle Melle

1-2
.HT.Zwijnaarde-Eksaarde1-1

speeldag 28

periode 3

zondag 26/03/2017

15:00VC.Zwijnaarde-

St.Muide Gent A

0-1
.FC Destelbergen-

VSV.Gent

1-2
.

St.Denijs

-Lochristi B4-2
.Vinderhoute-Heusden A2-2
.

Laarne-Kalken A

-HT.Zwijnaarde3-2
.

Eksaarde

-Cercle Melle3-0
.

Exc.Mariakerke

-Wachtebeke2-0
15:30Daknam-

Zaffelare A

1-4

speeldag 29

periode 3

zondag 09/04/2017

15:00

Cercle Melle

-Laarne-Kalken A4-3
.

HT.Zwijnaarde

-Vinderhoute10-1
.

Heusden A

-St.Denijs4-2
.

Lochristi B

-Daknam2-0
.

Zaffelare A

-FC Destelbergen4-3
.

VSV.Gent

-VC.Zwijnaarde1-0
.St.Muide Gent A-

Exc.Mariakerke

1-5
.

Eksaarde

-Wachtebeke2-0

speeldag 30

periode 3

zondag 16/04/2017

15:00Wachtebeke-St.Muide Gent A3-3
.

Exc.Mariakerke

-VSV.Gent6-0
.VC.Zwijnaarde-

Zaffelare A

1-2
.

FC Destelbergen

-Lochristi B3-1
.Daknam-

Heusden A

4-5
.St.Denijs-HT.Zwijnaarde3-3
.Vinderhoute-

Cercle Melle

0-2
.

Laarne-Kalken A

-Eksaarde4-1

30/30

Exc.Mariakerke782301
2.VC.Zwijnaarde5701
3.Zaffelare A5508
4.Laarne-Kalken A53130
5.Cercle Melle47121
VSV.Gent4720
7.FC Destelbergen4400
8.HT.Zwijnaarde4201
9.St.Muide Gent A3900
10.St.Denijs37015
11.Eksaarde37191
12.Wachtebeke35014
13.Heusden A3200
14.Daknam2901
15.Lochristi B2501
16.Vinderhoute50233

het aantal dagen op de eerste plaats

en het aantal dagen op de laatste plaats

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

30/30

1

2

Exc.Mariakerke7824
2.xVC.Zwijnaarde5715
3.xZaffelare A5517
4.xLaarne-Kalken A5315
5.xCercle Melle4714
xVSV.Gent4714
7.xFC Destelbergen4412
8.xHT.Zwijnaarde4211
9.xSt.Muide Gent A3910
10.xSt.Denijs3710
11.xEksaarde379
12.xWachtebeke358
13.xHeusden A328
14.xDaknam298
15.xLochristi B256
16.xVinderhoute51

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Exc.Mariakerke3010+34
2.VSV.Gent268+16
3.VC.Zwijnaarde247+15
4.Zaffelare A186+9
5.FC Destelbergen185+3
6.Wachtebeke144+4
7.Cercle Melle144-3
8.Laarne-Kalken A144-9
9.Eksaarde134-1
10.St.Muide Gent A123+2
11.St.Denijs1230
12.Lochristi B102-9
13.HT.Zwijnaarde82-6
14.Daknam72-9
15.Heusden A51-15
16.Vinderhoute00-31

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Exc.Mariakerke205+9
2.VC.Zwijnaarde205+8
3.Laarne-Kalken A195+10
4.Zaffelare A185+8
5.HT.Zwijnaarde185+5
6.FC Destelbergen154+6
7.St.Muide Gent A154+3
8.Cercle Melle144+1
9.Daknam1230
10.Wachtebeke123-12
11.St.Denijs113+6
12.VSV.Gent113+1
13.Eksaarde112-3
14.Heusden A102-4
15.Lochristi B62-17
16.Vinderhoute41-21

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing

periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details

10/10

1

2

3

Exc.Mariakerke289+25
2.Laarne-Kalken A206+10
3.Cercle Melle196+7
4.Zaffelare A196+5
5.Heusden A175-2
6.HT.Zwijnaarde164+12
7.St.Denijs1440
8.VC.Zwijnaarde133+4
9.Eksaarde133-2
10.St.Muide Gent A123-3
11.FC Destelbergen113-3
12.Daknam103-6
13.VSV.Gent103-17
14.Lochristi B92-1
15.Wachtebeke91-3
16.Vinderhoute10-26

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing