speeldag 1
periode 1
zaterdag 02/09/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Volkegem A | 2 | - | 3 |
. | Edeboys A | - | Baardegem | 2 | - | 0 |
19:30 | Nazareth-Eke A | - | Meerbeke | 3 | - | 1 |
. | Olsa Brakel B | - | Meldert A | 1 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Houtem A | 2 | - | 0 |
zondag 03/09/2023 |
15:00 | Melsen | - | Schelde A | 1 | - | 3 |
. | Geraardsbergen A | - | Eine A | 1 | - | 1 |
. | Gavere-Asper | - | Latem A | 1 | - | 5 |
speeldag 2
periode 1
zaterdag 09/09/2023 |
19:30 | Latem A | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 0 |
20:00 | Meldert A | - | Nazareth-Eke A | 2 | - | 0 |
zondag 10/09/2023 |
15:00 | Volkegem A | - | Nokere-Kruishout.A | 0 | - | 1 |
. | Schelde A | - | Olsa Brakel B | 4 | - | 1 |
. | Baardegem | - | Melsen | 3 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Gavere-Asper | 4 | - | 1 |
. | Eine A | - | Kluisbergen Sp A | 1 | - | 2 |
. | Meerbeke | - | Edeboys A | 0 | - | 1 |
speeldag 3
periode 1
zaterdag 16/09/2023 |
17:00 | Eine A | - | Nokere-Kruishout.A | 0 | - | 0 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Houtem A | 4 | - | 1 |
zondag 17/09/2023 |
15:00 | Geraardsbergen A | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 2 |
. | Gavere-Asper | - | Meerbeke | 0 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Latem A | 2 | - | 3 |
. | Schelde A | - | Baardegem | 4 | - | 0 |
15:30 | Edeboys A | - | Meldert A | 4 | - | 2 |
16:00 | Melsen | - | Olsa Brakel B | 2 | - | 1 |
speeldag 4
periode 1
zaterdag 23/09/2023 |
19:30 | Latem A | - | Eine A | 1 | - | 0 |
. | Olsa Brakel B | - | Edeboys A | 5 | - | 3 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Gavere-Asper | 2 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Melsen | 4 | - | 4 |
. | Baardegem | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Volkegem A | 1 | - | 0 |
zondag 24/09/2023 |
15:00 | Meldert A | - | Schelde A | 1 | - | 6 |
. | Meerbeke | - | Kluisbergen Sp A | 4 | - | 2 |
speeldag 5
periode 1
zaterdag 30/09/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Baardegem | 2 | - | 1 |
19:30 | Latem A | - | Nokere-Kruishout.A | 2 | - | 2 |
zondag 01/10/2023 |
15:00 | Gavere-Asper | - | Melsen | 1 | - | 3 |
. | Houtem A | - | Meerbeke | 3 | - | 1 |
. | Volkegem A | - | Meldert A | 4 | - | 4 |
. | Schelde A | - | Edeboys A | 4 | - | 1 |
. | Eine A | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 2 |
. | Geraardsbergen A | - | Olsa Brakel B | 4 | - | 2 |
speeldag 6
periode 1
zaterdag 07/10/2023 |
19:30 | Nazareth-Eke A | - | Schelde A | 1 | - | 1 |
. | Olsa Brakel B | - | Volkegem A | 5 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Kluisbergen Sp A | 2 | - | 0 |
zondag 08/10/2023 |
15:00 | Meldert A | - | Gavere-Asper | 2 | - | 1 |
. | Melsen | - | Houtem A | 0 | - | 3 |
. | Meerbeke | - | Eine A | 2 | - | 0 |
. | Baardegem | - | Latem A | 2 | - | 4 |
. | Edeboys A | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 1 |
speeldag 7
periode 1
zaterdag 14/10/2023 |
17:00 | Kluisbergen Sp A | - | Edeboys A | 1 | - | 3 |
19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Olsa Brakel B | 1 | - | 1 |
. | Latem A | - | Meerbeke | 2 | - | 1 |
zondag 15/10/2023 |
15:00 | Gavere-Asper | - | Schelde A | 1 | - | 4 |
. | Geraardsbergen A | - | Meldert A | 4 | - | 2 |
. | Eine A | - | Melsen | 0 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Nazareth-Eke A | 3 | - | 2 |
. | Houtem A | - | Baardegem | 1 | - | 2 |
speeldag 8
periode 1
zaterdag 21/10/2023 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Eine A | 7 | - | 1 |
. | Nazareth-Eke A | - | Latem A | 0 | - | 3 |
20:00 | Meldert A | - | Houtem A | 5 | - | 0 |
zondag 22/10/2023 |
15:00 | Schelde A | - | Kluisbergen Sp A | 3 | - | 5 |
. | Edeboys A | - | Volkegem A | 0 | - | 3 |
. | Meerbeke | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 0 |
. | Melsen | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 4 |
. | Baardegem | - | Gavere-Asper | 1 | - | 1 |
speeldag 9
periode 1
zaterdag 28/10/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Melsen | 2 | - | 1 |
19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Meldert A | 2 | - | 1 |
. | Latem A | - | Olsa Brakel B | 2 | - | 0 |
zondag 29/10/2023 |
14:30 | Gavere-Asper | - | Edeboys A | 2 | - | 4 |
. | Volkegem A | - | Meerbeke | 1 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Schelde A | 0 | - | 0 |
. | Eine A | - | Baardegem | 3 | - | 5 |
. | Houtem A | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 1 |
speeldag 10
periode 1
zaterdag 04/11/2023 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Meerbeke | 3 | - | 1 |
. | Nazareth-Eke A | - | Gavere-Asper | 1 | - | 1 |
20:00 | Meldert A | - | Eine A | 3 | - | 1 |
zondag 05/11/2023 |
14:30 | Melsen | - | Latem A | 0 | - | 3 |
. | Geraardsbergen A | - | Kluisbergen Sp A | 2 | - | 0 |
. | Edeboys A | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 2 |
15:00 | Schelde A | - | Houtem A | 2 | - | 0 |
. | Baardegem | - | Volkegem A | 3 | - | 2 |
speeldag 11
periode 2
donderdag 09/11/2023 |
20:00 | Houtem A | - | Edeboys A | 2 | - | 2 |
zaterdag 11/11/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 0 |
19:30 | Latem A | - | Meldert A | 3 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Baardegem | 2 | - | 0 |
zondag 12/11/2023 |
14:30 | Eine A | - | Schelde A | 3 | - | 0 |
. | Volkegem A | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 3 |
. | Meerbeke | - | Melsen | 4 | - | 3 |
16:00 | Gavere-Asper | - | Olsa Brakel B | 0 | - | 2 |
speeldag 12
periode 2
zaterdag 18/11/2023 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Houtem A | 0 | - | 0 |
20:00 | Meldert A | - | Kluisbergen Sp A | 4 | - | 2 |
zondag 19/11/2023 |
14:30 | Melsen | - | Volkegem A | 0 | - | 4 |
. | Edeboys A | - | Eine A | 2 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Gavere-Asper | 5 | - | 1 |
. | Schelde A | - | Latem A | 3 | - | 5 |
15:00 | Nazareth-Eke A | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 1 |
. | Baardegem | - | Meerbeke | 1 | - | 1 |
speeldag 13
periode 2
zaterdag 25/11/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Olsa Brakel B | 4 | - | 2 |
19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Melsen | 2 | - | 2 |
. | Latem A | - | Edeboys A | 1 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Baardegem | 4 | - | 2 |
zondag 26/11/2023 |
14:30 | Meerbeke | - | Meldert A | 0 | - | 1 |
. | Gavere-Asper | - | Eine A | 1 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Schelde A | 2 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 1 |
speeldag 14
periode 2
zaterdag 02/12/2023 |
19:30 | Latem A | - | Houtem A | 1 | - | 2 |
. | Olsa Brakel B | - | Baardegem | 2 | - | 1 |
20:00 | Meldert A | - | Melsen | 3 | - | 2 |
zondag 03/12/2023 |
14:30 | Gavere-Asper | - | Kluisbergen Sp A | 3 | - | 2 |
. | Edeboys A | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Meerbeke | 0 | - | 1 |
. | Eine A | - | Volkegem A | 1 | - | 1 |
. | Schelde A | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 1 |
speeldag 15
periode 2
zaterdag 09/12/2023 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Latem A | 1 | - | 4 |
19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Geraardsbergen A | 2 | - | 1 |
. | Nazareth-Eke A | - | Olsa Brakel B | 2 | - | 1 |
20:00 | Baardegem | - | Meldert A | 1 | - | 1 |
zondag 10/12/2023 |
14:30 | Volkegem A | - | Gavere-Asper | 2 | - | 0 |
. | Melsen | - | Edeboys A | 2 | - | 0 |
. | Meerbeke | - | Schelde A | 0 | - | 2 |
. | Houtem A | - | Eine A | 0 | - | 2 |
speeldag 16
periode 2
zaterdag 16/12/2023 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Nokere-Kruishout.A | 2 | - | 2 |
20:00 | Meldert A | - | Volkegem A | 2 | - | 1 |
zondag 17/12/2023 |
14:30 | Edeboys A | - | Kluisbergen Sp A | 1 | - | 0 |
. | Eine A | - | Meerbeke | 0 | - | 0 |
. | Geraardsbergen A | - | Latem A | 0 | - | 0 |
. | Schelde A | - | Gavere-Asper | 5 | - | 1 |
15:00 | Baardegem | - | Houtem A | 2 | - | 1 |
woensdag 24/01/2024 |
20:00 | Melsen | - | Nazareth-Eke A | 2 | - | 1 |
speeldag 17
periode 2
zaterdag 13/01/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Schelde A | 1 | - | 2 |
19:30 | Nazareth-Eke A | - | Geraardsbergen A | 2 | - | 1 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Eine A | 2 | - | 2 |
. | Latem A | - | Baardegem | 6 | - | 0 |
zondag 14/01/2024 |
14:30 | Gavere-Asper | - | Meldert A | 0 | - | 2 |
. | Meerbeke | - | Olsa Brakel B | 4 | - | 1 |
. | Volkegem A | - | Edeboys A | 1 | - | 4 |
. | Houtem A | - | Melsen | 2 | - | 0 |
speeldag 18
periode 2
donderdag 08/02/2024 |
20:00 | Edeboys A | - | Houtem A | 2 | - | 1 |
zaterdag 10/02/2024 |
18:00 | Baardegem | - | Kluisbergen Sp A | 0 | - | 5 |
20:00 | Meldert A | - | Nokere-Kruishout.A | 4 | - | 3 |
zondag 11/02/2024 |
14:30 | Melsen | - | Meerbeke | 1 | - | 1 |
. | Eine A | - | Latem A | 0 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Volkegem A | 3 | - | 0 |
15:00 | Schelde A | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 2 |
dinsdag 13/02/2024 |
20:15 | Olsa Brakel B | - | Gavere-Asper | 3 | - | 1 |
speeldag 19
periode 2
zaterdag 27/01/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Geraardsbergen A | 0 | - | 3 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Latem A | 1 | - | 1 |
20:00 | Nokere-Kruishout.A | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 1 |
zondag 28/01/2024 |
14:30 | Meerbeke | - | Volkegem A | 2 | - | 3 |
. | Eine A | - | Edeboys A | 2 | - | 1 |
. | Melsen | - | Gavere-Asper | 2 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Meldert A | 0 | - | 2 |
15:00 | Baardegem | - | Schelde A | 2 | - | 0 |
speeldag 20
periode 2
zaterdag 03/02/2024 |
19:30 | Latem A | - | Melsen | 3 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Kluisbergen Sp A | 4 | - | 4 |
20:00 | Meldert A | - | Meerbeke | 4 | - | 0 |
zondag 04/02/2024 |
15:00 | Edeboys A | - | Olsa Brakel B | 2 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Baardegem | 4 | - | 1 |
. | Schelde A | - | Eine A | 2 | - | 0 |
. | Gavere-Asper | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Houtem A | 1 | - | 3 |
speeldag 21
periode 3
zaterdag 17/02/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Eine A | 1 | - | 1 |
19:30 | Nazareth-Eke A | - | Volkegem A | 1 | - | 0 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Schelde A | 2 | - | 0 |
. | Olsa Brakel B | - | Geraardsbergen A | 1 | - | 1 |
zondag 18/02/2024 |
14:00 | Meerbeke | - | Gavere-Asper | 1 | - | 1 |
15:00 | Houtem A | - | Latem A | 1 | - | 3 |
. | Melsen | - | Meldert A | 1 | - | 2 |
. | Baardegem | - | Edeboys A | 1 | - | 1 |
speeldag 22
periode 3
zaterdag 24/02/2024 |
19:30 | Latem A | - | Kluisbergen Sp A | 0 | - | 0 |
20:00 | Meldert A | - | Olsa Brakel B | 1 | - | 1 |
zondag 25/02/2024 |
15:00 | Schelde A | - | Melsen | 3 | - | 3 |
. | Geraardsbergen A | - | Nokere-Kruishout.A | 1 | - | 1 |
. | Eine A | - | Houtem A | 5 | - | 0 |
. | Volkegem A | - | Baardegem | 4 | - | 2 |
. | Edeboys A | - | Meerbeke | 4 | - | 0 |
. | Gavere-Asper | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 2 |
speeldag 23
periode 3
zaterdag 02/03/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Gavere-Asper | 5 | - | 0 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Melsen | 5 | - | 0 |
. | Latem A | - | Volkegem A | 3 | - | 0 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Edeboys A | 0 | - | 2 |
. | Nazareth-Eke A | - | Meldert A | 0 | - | 3 |
. | Houtem A | - | Schelde A | 0 | - | 0 |
zondag 03/03/2024 |
15:00 | Meerbeke | - | Geraardsbergen A | 0 | - | 0 |
16:00 | Baardegem | - | Eine A | 1 | - | 2 |
speeldag 24
periode 3
zaterdag 09/03/2024 |
20:00 | Meldert A | - | Baardegem | 3 | - | 1 |
zondag 10/03/2024 |
15:00 | Volkegem A | - | Kluisbergen Sp A | 3 | - | 0 |
. | Schelde A | - | Geraardsbergen A | 4 | - | 1 |
. | Meerbeke | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 0 |
. | Eine A | - | Olsa Brakel B | 2 | - | 1 |
. | Gavere-Asper | - | Houtem A | 0 | - | 2 |
. | Melsen | - | Nokere-Kruishout.A | 2 | - | 0 |
. | Edeboys A | - | Latem A | 2 | - | 2 |
speeldag 25
periode 3
zaterdag 16/03/2024 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Meldert A | 1 | - | 1 |
19:30 | Latem A | - | Schelde A | 3 | - | 3 |
. | Nokere-Kruishout.A | - | Meerbeke | 2 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Houtem A | 6 | - | 1 |
zondag 17/03/2024 |
15:00 | Baardegem | - | Olsa Brakel B | 1 | - | 1 |
. | Geraardsbergen A | - | Melsen | 0 | - | 2 |
. | Volkegem A | - | Eine A | 1 | - | 1 |
. | Edeboys A | - | Gavere-Asper | 0 | - | 1 |
speeldag 26
periode 3
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 2 |
20:00 | Meldert A | - | Edeboys A | 4 | - | 1 |
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Schelde A | - | Volkegem A | 3 | - | 2 |
. | Eine A | - | Geraardsbergen A | 2 | - | 1 |
. | Gavere-Asper | - | Baardegem | 1 | - | 2 |
. | Melsen | - | Kluisbergen Sp A | 1 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Nokere-Kruishout.A | 0 | - | 4 |
. | Meerbeke | - | Latem A | 1 | - | 6 |
speeldag 27
periode 3
zaterdag 06/04/2024 |
16:00 | Eine A | - | Meldert A | 0 | - | 3 |
. | Volkegem A | - | Olsa Brakel B | 0 | - | 2 |
17:30 | Edeboys A | - | Melsen | 3 | - | 0 |
18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Nokere-Kruishout.A | 2 | - | 2 |
. | Latem A | - | Gavere-Asper | 2 | - | 1 |
19:00 | Baardegem | - | Nazareth-Eke A | 1 | - | 1 |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Geraardsbergen A | - | Houtem A | 3 | - | 1 |
. | Schelde A | - | Meerbeke | 2 | - | 1 |
speeldag 28
periode 3
zaterdag 13/04/2024 |
19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Latem A | 2 | - | 2 |
. | Olsa Brakel B | - | Schelde A | 4 | - | 0 |
. | Nazareth-Eke A | - | Edeboys A | 1 | - | 3 |
. | Houtem A | - | Kluisbergen Sp A | 1 | - | 1 |
20:00 | Meldert A | - | Geraardsbergen A | 2 | - | 0 |
zondag 14/04/2024 |
15:00 | Gavere-Asper | - | Volkegem A | 4 | - | 1 |
. | Melsen | - | Eine A | 2 | - | 2 |
. | Meerbeke | - | Baardegem | 1 | - | 2 |
speeldag 29
periode 3
zondag 21/04/2024 |
15:00 | Baardegem | - | Nokere-Kruishout.A | | - | |
. | Kluisbergen Sp A | - | Meerbeke | | - | |
. | Houtem A | - | Olsa Brakel B | | - | |
. | Latem A | - | Nazareth-Eke A | | - | |
. | Volkegem A | - | Melsen | | - | |
. | Eine A | - | Gavere-Asper | | - | |
. | Schelde A | - | Meldert A | | - | |
. | Geraardsbergen A | - | Edeboys A | | - | |
speeldag 30
periode 3
zondag 28/04/2024 |
15:00 | Nokere-Kruishout.A | - | Volkegem A | | - | |
. | Gavere-Asper | - | Geraardsbergen A | | - | |
. | Olsa Brakel B | - | Kluisbergen Sp A | | - | |
. | Meerbeke | - | Houtem A | | - | |
. | Melsen | - | Baardegem | | - | |
. | Edeboys A | - | Schelde A | | - | |
. | Nazareth-Eke A | - | Eine A | | - | |
. | Meldert A | - | Latem A | | - | |
Edeboys A verwijnt op het einde van het seizoen
punten uit de laatste 4 wedstrijden
nog te spelen wedstrijden
Algemene rangschikking met plaatsbepalende details
28/30 |
| | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| | Latem A | 67 | 20 | +46 | 72 | 10 | +26 | 42 |
2. | x | Meldert A | 59 | 18 | +26 | 66 | 6 | +5 | 26 |
3. | x | Schelde A | 48 | 14 | +19 | 63 | 5 | +1 | 22 |
4. | x | Nokere-Kruishout.A | 48 | 12 | +15 | 45 | 4 | +3 | 21 |
5. | x | Edeboys A | 47 | 14 | +10 | 51 | 6 | 0 | 26 |
6. | x | Nazareth-Eke A | 45 | 12 | +8 | 47 | 6 | +4 | 17 |
7. | x | Geraardsbergen A | 39 | 10 | +12 | 45 | 3 | -1 | 18 |
8. | x | Olsa Brakel B | 38 | 10 | +12 | 56 | 2 | -12 | 17 |
9. | x | Kluisbergen Sp A | 32 | 8 | -3 | 50 | 3 | -5 | 24 |
10. | x | Eine A | 32 | 8 | -10 | 35 | 3 | -10 | 16 |
11. | x | Volkegem A | 31 | 9 | -11 | 46 | 4 | -9 | 21 |
12. | x | Baardegem | 31 | 8 | -22 | 39 | 4 | -20 | 19 |
13. | x | Meerbeke | 30 | 8 | -16 | 32 | 2 | -15 | 11 |
14. | x | Melsen | 30 | 8 | -21 | 40 | 3 | -12 | 23 |
15. | x | Houtem A | 29 | 8 | -22 | 31 | 4 | -18 | 15 |
16. | x | Gavere-Asper | 12 | 3 | -43 | 27 | 1 | -24 | 11 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte goals |
5 | het aantal gewonnen uitwedstrijden |
6 | het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden |
7 | het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden |
periode 1: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Latem A | 28 | 9 | +18 | 26 |
2. | Schelde A | 23 | 7 | +20 | 31 |
3. | Nokere-Kruishout.A | 21 | 6 | +8 | 14 |
4. | Edeboys A | 16 | 5 | 0 | 20 |
5. | Geraardsbergen A | 16 | 4 | +6 | 17 |
6. | Kluisbergen Sp A | 15 | 5 | -1 | 20 |
7. | Nazareth-Eke A | 15 | 4 | +1 | 16 |
8. | Olsa Brakel B | 14 | 4 | +6 | 26 |
9. | Meldert A | 14 | 4 | 0 | 23 |
10. | Baardegem | 14 | 4 | -3 | 18 |
11. | Meerbeke | 13 | 4 | -1 | 14 |
12. | Houtem A | 12 | 4 | -5 | 13 |
13. | Volkegem A | 11 | 3 | -3 | 19 |
14. | Melsen | 10 | 3 | -9 | 15 |
15. | Eine A | 2 | 0 | -18 | 7 |
16. | Gavere-Asper | 2 | 0 | -19 | 9 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
1 | het puntentotaal |
2 | het aantal gewonnen wedstrijden |
3 | het doelpuntensaldo |
4 | het aantal gemaakte doelpunten |
periode 2: rangschikking met plaatsbepalende details
10/10 |
| | 1 | 2 | 3 | 4 |
| Meldert A | 25 | 8 | +12 | 24 |
2. | Latem A | 23 | 7 | +17 | 25 |
3. | Geraardsbergen A | 17 | 5 | +12 | 21 |
4. | Edeboys A | 17 | 5 | +3 | 15 |
5. | Nazareth-Eke A | 17 | 4 | +4 | 18 |
6. | Eine A | 15 | 4 | +3 | 13 |
7. | Nokere-Kruishout.A | 15 | 3 | +3 | 18 |
8. | Schelde A | 13 | 4 | 0 | 17 |
9. | Volkegem A | 13 | 4 | -3 | 16 |
10. | Houtem A | 12 | 3 | -1 | 12 |
11. | Olsa Brakel B | 12 | 3 | -2 | 15 |
12. | Meerbeke | 12 | 3 | -3 | 13 |
13. | Melsen | 11 | 3 | -7 | 14 |
14. | Kluisbergen Sp A | 8 | 2 | -4 | 19 |
15. | Baardegem | 8 | 2 | -16 | 10 |
16. | Gavere-Asper | 3 | 1 | -18 | 9 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
periode 3: rangschikking met plaatsbepalende details
8/10 |
| | | 1 | 2 | 3 | 4 |
1. | Meldert A | | 20 | 6 | +14 | 19 |
2. | Latem A | | 16 | 4 | +11 | 21 |
3. | Eine A | | 15 | 4 | +5 | 15 |
4. | Edeboys A | | 14 | 4 | +7 | 16 |
5. | Nazareth-Eke A | x | 13 | 4 | +3 | 13 |
6. | Olsa Brakel B | x | 12 | 3 | +8 | 15 |
7. | Nokere-Kruishout.A | x | 12 | 3 | +4 | 13 |
8. | Schelde A | x | 12 | 3 | -1 | 15 |
9. | Baardegem | x | 9 | 2 | -3 | 11 |
10. | Melsen | x | 9 | 2 | -5 | 11 |
11. | Kluisbergen Sp A | x | 9 | 1 | +2 | 11 |
12. | Volkegem A | x | 7 | 2 | -5 | 11 |
13. | Gavere-Asper | x | 7 | 2 | -6 | 9 |
14. | Geraardsbergen A | x | 6 | 1 | -6 | 7 |
15. | Meerbeke | x | 5 | 1 | -12 | 5 |
16. | Houtem A | x | 5 | 1 | -16 | 6 |
elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en de ploegen met een rode x kunnen deze periode niet meer winnen