www.vbal4.be
Deze bladzijde werd gemaakt op vrijdag 29/03/2024
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B
zaterdag 23/03/2024 |
19:30 | Olsa Brakel B | - | Nazareth-Eke A | 0 | - | 2 |
20:00 | Meldert A | - | Edeboys A | 4
| - | 1
|
zondag 24/03/2024 |
15:00 | Schelde A | - | Volkegem A | 3
| - | 2
|
. | Eine A | - | Geraardsbergen A | 2 | - | 1 |
. | Gavere-Asper | - | Baardegem | 1 | - | 2 |
. | Melsen | - | Kluisbergen Sp A | 1 | - | 1 |
. | Houtem A | - | Nokere-Kruishout.A | 0
| - | 4 |
. | Meerbeke | - | Latem A | 1
| - | 6
|
zaterdag 06/04/2024 |
16:00 | Eine A | 9 | - |
10 | Meldert A | | - | |
. | Volkegem A | 7 | - |
2 | Olsa Brakel B | | - | |
17:30 | Edeboys A | 7 |
- | 4 | Melsen | | - | |
18:00 | Kluisbergen Sp A | 5 | - | 4 | Nokere-Kruishout.A | | - | |
. | Latem A | 8 | - | 4 | Gavere-Asper | | - | |
19:00 | Baardegem | 2 | - | 9 | Nazareth-Eke A | | - | |
zondag 07/04/2024 |
15:00 | Geraardsbergen A | 7 |
- | 3 | Houtem A | | - | |
. | Schelde A | 7 | - | 1 | Meerbeke | | - | |
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden
punten uit de laatste 4 wedstrijden
eerstvolgende tegenstander
nog te spelen wedstrijden
Oost-Vlaanderen : 2de Provinciale B --> Geraardsbergen A
periode 1
10/10 |
| Latem A | 28 |
2. | Schelde A | 23 |
3. | Nokere-Kruishout.A | 21 |
4. | Edeboys A | 16 |
5. | Geraardsbergen A | 16 |
6. | Kluisbergen Sp A | 15 |
7. | Nazareth-Eke A | 15 |
8. | Olsa Brakel B | 14 |
9. | Meldert A | 14 |
10. | Baardegem | 14 |
11. | Meerbeke | 13 |
12. | Houtem A | 12 |
13. | Volkegem A | 11 |
14. | Melsen | 10 |
15. | Eine A | 2 |
16. | Gavere-Asper | 2 |
periode 2
10/10 |
| Meldert A | 25 |
2. | Latem A | 23 |
3. | Geraardsbergen A | 17 |
4. | Edeboys A | 17 |
5. | Nazareth-Eke A | 17 |
6. | Eine A | 15 |
7. | Nokere-Kruishout.A | 15 |
8. | Schelde A | 13 |
9. | Volkegem A | 13 |
10. | Houtem A | 12 |
11. | Olsa Brakel B | 12 |
12. | Meerbeke | 12 |
13. | Melsen | 11 |
14. | Kluisbergen Sp A | 8 |
15. | Baardegem | 8 |
16. | Gavere-Asper | 3 |
periode 3
6/10 |
1. | Meldert A | 14 |
2. | Eine A | 14 |
3. | Nazareth-Eke A | 12 |
4. | Latem A | 12 |
5. | Nokere-Kruishout.A | 10 |
6. | Schelde A | 9 |
7. | Edeboys A | 8 |
8. | Melsen | 8 |
9. | Volkegem A | 7 |
10. | Kluisbergen Sp A | 7 |
11. | Olsa Brakel B | 6 |
12. | Baardegem | 5 |
13. | Meerbeke | 5 |
14. | Gavere-Asper | 4 |
15. | Houtem A | 4 |
16. | Geraardsbergen A | 3 |
Geraardsbergen A
1. | Zo-03/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Eine A | 1 - | 1 | | 1 | 1 | | 9 | |
2. | Za-09/09/23 | 19:30 | Latem A | - | Geraardsbergen A | 1 - | 0 | | 0 | 1 | | 12 | |
3. | Zo-17/09/23 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Nazareth-Eke A | 0 - | 2 | | 0 | 1 | | 14 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Baardegem | - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 2 | | 15 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Olsa Brakel B | 4 - | 2 | | 3 | 5 | | 10 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Edeboys A | - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 6 | | 12 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Meldert A | 4 - | 2 | | 3 | 9 | | 10 | |
8. | Zo-22/10/23 | 15:00 | Melsen | - | Geraardsbergen A | 1 - | 4 | | 3 | 12 | | 8 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Schelde A | 0 - | 0 | | 1 | 13 | | 8 | |
10. | Zo-05/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Kluisbergen Sp A | 2 - | 0 | | 3 | 16 | | 5 | |
11. | Zo-12/11/23 | 14:30 | Volkegem A | - | Geraardsbergen A | 1 - | 3 | | 3 | 19 | | 4 | |
12. | Zo-19/11/23 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Gavere-Asper | 5 - | 1 | | 3 | 22 | | 4 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Houtem A | - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 23 | | 4 | |
14. | Zo-03/12/23 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Meerbeke | 0 - | 1 | | 0 | 23 | | 5 | |
15. | Za-09/12/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Geraardsbergen A | 2 - | 1 | | 0 | 23 | | 6 | |
16. | Zo-17/12/23 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Latem A | 0 - | 0 | | 1 | 24 | | 6 | |
17. | Za-13/01/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A | - | Geraardsbergen A | 2 - | 1 | | 0 | 24 | | 8 | |
19. | Za-27/01/24 | 18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Geraardsbergen A | 0 - | 3 | | 3 | 27 | | 7 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Baardegem | 4 - | 1 | | 3 | 30 | | 6 | |
18. | Zo-11/02/24 | 14:30 | Geraardsbergen A | - | Volkegem A | 3 - | 0 | | 3 | 33 | | 6 | |
21. | Za-17/02/24 | 19:30 | Olsa Brakel B | - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 34 | | 7 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Nokere-Kruishout.A | 1 - | 1 | | 1 | 35 | | 7 | |
23. | Zo-03/03/24 | 15:00 | Meerbeke | - | Geraardsbergen A | 0 - | 0 | | 1 | 36 | | 7 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Schelde A | - | Geraardsbergen A | 4 - | 1 | | 0 | 36 | | 7 | |
25. | Zo-17/03/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Melsen | 0 - | 2 | | 0 | 36 | | 7 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Eine A | - | Geraardsbergen A | 2 - | 1 | | 0 | 36 | | 7 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Houtem A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 20:00 | Meldert A | - | Geraardsbergen A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Edeboys A | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Gavere-Asper | - | Geraardsbergen A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
Houtem A
1. | Za-02/09/23 | 19:30 | Nokere-Kruishout.A | - | Houtem A | 2 - | 0 | | 0 | 0 | | 14 | |
2. | Zo-10/09/23 | 15:00 | Houtem A | - | Gavere-Asper | 4 - | 1 | | 3 | 3 | | 6 | |
3. | Za-16/09/23 | 18:00 | Kluisbergen Sp A | - | Houtem A | 4 - | 1 | | 0 | 3 | | 10 | |
4. | Za-23/09/23 | 19:30 | Houtem A | - | Volkegem A | 1 - | 0 | | 3 | 6 | | 8 | |
5. | Zo-01/10/23 | 15:00 | Houtem A | - | Meerbeke | 3 - | 1 | | 3 | 9 | | 6 | |
6. | Zo-08/10/23 | 15:00 | Melsen | - | Houtem A | 0 - | 3 | | 3 | 12 | | 4 | |
7. | Zo-15/10/23 | 15:00 | Houtem A | - | Baardegem | 1 - | 2 | | 0 | 12 | | 5 | |
8. | Za-21/10/23 | 20:00 | Meldert A | - | Houtem A | 5 - | 0 | | 0 | 12 | | 7 | |
9. | Zo-29/10/23 | 14:30 | Houtem A | - | Nazareth-Eke A | 0 - | 1 | | 0 | 12 | | 9 | |
10. | Zo-05/11/23 | 15:00 | Schelde A | - | Houtem A | 2 - | 0 | | 0 | 12 | | 12 | |
11. | Do-09/11/23 | 20:00 | Houtem A | - | Edeboys A | 2 - | 2 | | 1 | 13 | | 12 | |
12. | Za-18/11/23 | 19:30 | Olsa Brakel B | - | Houtem A | 0 - | 0 | | 1 | 14 | | 13 | |
13. | Zo-26/11/23 | 14:30 | Houtem A | - | Geraardsbergen A | 1 - | 1 | | 1 | 15 | | 12 | |
14. | Za-02/12/23 | 19:30 | Latem A | - | Houtem A | 1 - | 2 | | 3 | 18 | | 12 | |
15. | Zo-10/12/23 | 14:30 | Houtem A | - | Eine A | 0 - | 2 | | 0 | 18 | | 12 | |
16. | Zo-17/12/23 | 15:00 | Baardegem | - | Houtem A | 2 - | 1 | | 0 | 18 | | 13 | |
17. | Zo-14/01/24 | 14:30 | Houtem A | - | Melsen | 2 - | 0 | | 3 | 21 | | 11 | |
19. | Zo-28/01/24 | 14:30 | Houtem A | - | Meldert A | 0 - | 2 | | 0 | 21 | | 12 | |
20. | Zo-04/02/24 | 15:00 | Volkegem A | - | Houtem A | 1 - | 3 | | 3 | 24 | | 10 | |
18. | Do-08/02/24 | 20:00 | Edeboys A | - | Houtem A | 2 - | 1 | | 0 | 24 | | 10 | |
21. | Zo-18/02/24 | 15:00 | Houtem A | - | Latem A | 1 - | 3 | | 0 | 24 | | 12 | |
22. | Zo-25/02/24 | 15:00 | Eine A | - | Houtem A | 5 - | 0 | | 0 | 24 | | 12 | |
23. | Za-02/03/24 | 19:30 | Houtem A | - | Schelde A | 0 - | 0 | | 1 | 25 | | 12 | |
24. | Zo-10/03/24 | 15:00 | Gavere-Asper | - | Houtem A | 0 - | 2 | | 3 | 28 | | 12 | |
25. | Za-16/03/24 | 19:30 | Nazareth-Eke A | - | Houtem A | 6 - | 1 | | 0 | 28 | | 12 | |
26. | Zo-24/03/24 | 15:00 | Houtem A | - | Nokere-Kruishout.A | 0 - | 4 | | 0 | 28 | | 14 | |
27. | Zo-07/04/24 | 15:00 | Geraardsbergen A | - | Houtem A | - | | | . | | | | |
28. | Za-13/04/24 | 19:30 | Houtem A | - | Kluisbergen Sp A | - | | | . | | | | |
29. | Zo-21/04/24 | 15:00 | Houtem A | - | Olsa Brakel B | - | | | . | | | | |
30. | Zo-28/04/24 | 15:00 | Meerbeke | - | Houtem A | - | | | . | | | | |
punten uit de laatste 4 wedstrijden
thuiswedstrijden (13/15)
1 | Meldert A | 34 | +19 |
2 | Latem A | 30 | +19 |
3 | Nokere-Kruishout.A | 28 | +12 |
4 | Schelde A | 26 | +17 |
5 | Olsa Brakel B | 26 | +20 |
6 | Edeboys A | 24 | +7 |
7 | Nazareth-Eke A | 23 | +6 |
8 | Geraardsbergen A | 22 | +11 |
9 | Meerbeke | 20 | 0 |
10 | Eine A | 18 | +3 |
11 | Kluisbergen Sp A | 18 | +2 |
12 | Volkegem A | 18 | 0 |
13 | Baardegem | 18 | -2 |
14 | Melsen | 17 | -9 |
15 | Houtem A | 15 | -4 |
16 | Gavere-Asper | 3 | -22 |
alle wedstrijden (26/30)
1 | Latem A | 63 | +45 |
2 | Meldert A | 53 | +21 |
3 | Nokere-Kruishout.A | 46 | +15 |
4 | Schelde A | 45 | +22 |
5 | Nazareth-Eke A | 44 | +10 |
6 | Edeboys A | 41 | +5 |
7 | Geraardsbergen A | 36 | +12 |
8 | Olsa Brakel B | 32 | +6 |
9 | Volkegem A | 31 | -6 |
10 | Eine A | 31 | -7 |
11 | Kluisbergen Sp A | 30 | -3 |
12 | Meerbeke | 30 | -14 |
13 | Melsen | 29 | -18 |
14 | Houtem A | 28 | -20 |
15 | Baardegem | 27 | -23 |
16 | Gavere-Asper | 9 | -45 |
uitwedstrijden (13/15)
1 | Latem A | 33 | +26 |
2 | Nazareth-Eke A | 21 | +4 |
3 | Schelde A | 19 | +5 |
4 | Meldert A | 19 | +2 |
5 | Nokere-Kruishout.A | 18 | +3 |
6 | Edeboys A | 17 | -2 |
7 | Geraardsbergen A | 14 | +1 |
8 | Volkegem A | 13 | -6 |
9 | Houtem A | 13 | -16 |
10 | Eine A | 13 | -10 |
11 | Kluisbergen Sp A | 12 | -5 |
12 | Melsen | 12 | -9 |
13 | Meerbeke | 10 | -14 |
14 | Baardegem | 9 | -21 |
15 | Olsa Brakel B | 6 | -14 |
16 | Gavere-Asper | 6 | -23 |