www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op donderdag 14/05/2020

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

speeldag 1

zaterdag 31/08/2019

18:30Velm-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 01/09/2019

15:00Herkenrode-

Jong St.Truiden

2-4
.Amandina-

Landen B

0-5F1
.

BS Sport

-Vliermaalroot9-0
.Gingelom-

EMBO

0-1
.

Kortessem

-FC Alken B5-1
.

Heusden 06

-Loksbergen4-1
.

Inter Hasselt

-Herk-de-Stad B0-5

speeldag 2

zaterdag 07/09/2019

19:00Landen B-

Kortessem

2-4
20:00

FC Alken B

-Heusden 064-2
.Herk-de-Stad B-

Velm

0-1

zondag 08/09/2019

15:00EMBO-Amandina1-1
.

Jeugd Borgloon

-BS Sport3-0
.Vliermaalroot-Gingelom1-1
.Loksbergen-

Herkenrode

1-5
.Jong St.Truiden-
Inter Hasselt
5-0

speeldag 3

zondag 15/09/2019

15:00

Jong St.Truiden

-Loksbergen8-0
.

Heusden 06

-Landen B6-0
.

Amandina

-Vliermaalroot6-0
.

Inter Hasselt

-Velm1-22
.

Herkenrode

-FC Alken B3-2
.

Kortessem

-EMBO1-0
.BS Sport-

Herk-de-Stad B

0-3

zondag 12/01/2020

14:30Gingelom-

Jeugd Borgloon

1-2

speeldag 4

zaterdag 21/09/2019

19:00

Landen B

-Herkenrode4-3
20:00

Herk-de-Stad B

-Gingelom7-0
.FC Alken B-

Jong St.Truiden

1-5

zondag 22/09/2019

15:00

Velm

-BS Sport3-1
.Vliermaalroot-

Kortessem

0-6
.EMBO-Heusden 061-1
.Loksbergen-
Inter Hasselt
6-1
.

Jeugd Borgloon

-Amandina2-0

speeldag 5

zondag 29/09/2019

15:00Loksbergen-

FC Alken B

2-7
.Kortessem-

Jeugd Borgloon

1-2
.

Herkenrode

-EMBO3-0
.

Jong St.Truiden

-Landen B5-2
.

Amandina

-Herk-de-Stad B2-1
.

Inter Hasselt

-BS Sport0-5
.

Heusden 06

-Vliermaalroot10-1
.Gingelom-

Velm

0-8

speeldag 6

zaterdag 05/10/2019

19:00Landen B-

Loksbergen

0-1
20:00Herk-de-Stad B-

Kortessem

2-3
.FC Alken B-
Inter Hasselt
12-1

zondag 06/10/2019

15:00Velm-Amandina4-4
.

BS Sport

-Gingelom9-0
.EMBO-

Jong St.Truiden

0-2
.Vliermaalroot-

Herkenrode

1-2
.

Jeugd Borgloon

-Heusden 063-0

speeldag 7

zaterdag 12/10/2019

20:00

FC Alken B

-Landen B5-2

zondag 13/10/2019

15:00Herkenrode-

Jeugd Borgloon

0-1
.

Jong St.Truiden

-Vliermaalroot6-1
.

Loksbergen

-EMBO2-1
.Amandina-

BS Sport

0-2
.Kortessem-

Velm

1-2
.

Heusden 06

-Herk-de-Stad B6-2
.

Inter Hasselt

-Gingelom0-8

speeldag 8

zaterdag 19/10/2019

19:00Landen B-
Inter Hasselt
23-1
19:30Velm-

Heusden 06

2-4
20:00Herk-de-Stad B-

Herkenrode

2-4

zondag 20/10/2019

15:00BS Sport-

Kortessem

0-1
.Gingelom-

Amandina

2-4
.EMBO-

FC Alken B

2-3
.Vliermaalroot-Loksbergen0-0
.

Jeugd Borgloon

-Jong St.Truiden4-1

speeldag 9

zaterdag 26/10/2019

19:00

Landen B

-EMBO4-0
20:00

FC Alken B

-Vliermaalroot6-2
.Loksbergen-

Jeugd Borgloon

0-2

zondag 27/10/2019

15:00Herkenrode-

Velm

1-2
.

Jong St.Truiden

-Herk-de-Stad B4-1
.

Kortessem

-Gingelom6-0
.Heusden 06-

BS Sport

2-3
.

Inter Hasselt

-Amandina4-5

speeldag 10

zaterdag 02/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Loksbergen2-1

zondag 03/11/2019

14:30

Velm

-Jong St.Truiden4-1
.BS Sport-

Herkenrode

1-2
.Gingelom-

Heusden 06

0-2
.Amandina-

Kortessem

0-4
.EMBO-
Inter Hasselt
7-1
.Vliermaalroot-

Landen B

1-4
.Jeugd Borgloon-FC Alken B1-1

speeldag 11

zaterdag 09/11/2019

19:00

Landen B

-Jeugd Borgloon5-0F1
20:00

FC Alken B

-Herk-de-Stad B6-1
.Loksbergen-

Velm

1-4

zondag 10/11/2019

14:30

Herkenrode

-Gingelom10-0
.

Jong St.Truiden

-BS Sport2-1
.

EMBO

-Vliermaalroot4-0
.

Heusden 06

-Amandina6-0
.

Inter Hasselt

-Kortessem1-21

speeldag 12

zaterdag 16/11/2019

19:30

Velm

-FC Alken B4-0

zondag 17/11/2019

14:30

Herk-de-Stad B

-Landen B2-0
.

BS Sport

-Loksbergen4-3
.Gingelom-

Jong St.Truiden

1-5
.Amandina-

Herkenrode

0-4
.

Kortessem

-Heusden 064-1
.Vliermaalroot-
Inter Hasselt
2-0
.

Jeugd Borgloon

-EMBO2-0

speeldag 13

zaterdag 23/11/2019

19:00Landen B-Velm1-1
20:00FC Alken B-

BS Sport

3-6
.

Loksbergen

-Gingelom6-0

zondag 24/11/2019

14:30

Herkenrode

-Kortessem2-1
.

Jong St.Truiden

-Amandina5-2
.EMBO-

Herk-de-Stad B

2-4
.Vliermaalroot-

Jeugd Borgloon

1-3
.

Inter Hasselt

-Heusden 062-12

speeldag 14

zaterdag 30/11/2019

20:00

Herk-de-Stad B

-Vliermaalroot17-0

zondag 01/12/2019

14:30

Velm

-EMBO3-1
.BS Sport-

Landen B

0-4
.Gingelom-

FC Alken B

0-6
.Amandina-

Loksbergen

1-2
.

Kortessem

-Jong St.Truiden1-0
.Heusden 06-

Herkenrode

1-2
.

Inter Hasselt

-Jeugd Borgloon0-7

speeldag 15

zaterdag 07/12/2019

19:00

Landen B

-Gingelom9-3
20:00

FC Alken B

-Amandina8-2
.

Loksbergen

-Kortessem1-0

zondag 08/12/2019

14:30Herkenrode-
Inter Hasselt
5-1
.Jong St.Truiden-

Heusden 06

0-1
.EMBO-

BS Sport

0-3
.Vliermaalroot-

Velm

0-6
.

Jeugd Borgloon

-Herk-de-Stad B2-0

speeldag 16

zaterdag 14/12/2019

19:00

Landen B

-Amandina3-1
20:00Loksbergen-Heusden 062-2
.FC Alken B-

Kortessem

1-2
.Herk-de-Stad B-
Inter Hasselt
5-0

zondag 15/12/2019

14:30

Jong St.Truiden

-Herkenrode4-1
.

Jeugd Borgloon

-Velm2-0
.Vliermaalroot-

BS Sport

0-3
.

EMBO

-Gingelom5-2

speeldag 17

zondag 05/01/2020

14:30

Inter Hasselt

-Jong St.Truiden0-5
.

Velm

-Herk-de-Stad B4-1
.

Herkenrode

-Loksbergen3-0
.

Heusden 06

-FC Alken B3-0
.

Kortessem

-Landen B1-0
.Amandina-

EMBO

0-2
.Gingelom-Vliermaalroot1-1
.BS Sport-

Jeugd Borgloon

0-2

speeldag 18

zondag 15/09/2019

15:00

Jeugd Borgloon

-Gingelom10-0

zaterdag 11/01/2020

19:00Landen B-

Heusden 06

1-3
20:00

Loksbergen

-Jong St.Truiden4-2
.FC Alken B-

Herkenrode

1-4
.Herk-de-Stad B-BS Sport1-1

zondag 12/01/2020

14:30Vliermaalroot-

Amandina

0-2
.EMBO-

Kortessem

1-2
.Velm-
Inter Hasselt
5-0

speeldag 19

zondag 19/01/2020

14:30Gingelom-

Herk-de-Stad B

1-5
.

BS Sport

-Velm2-1
.

Inter Hasselt

-Loksbergen-
.

Jong St.Truiden

-FC Alken B3-0
.

Heusden 06

-EMBO3-0
.Amandina-

Jeugd Borgloon

0-3
.

Herkenrode

-Landen B5-0
.

Kortessem

-Vliermaalroot7-0

speeldag 20

zaterdag 25/01/2020

19:30

Velm

-Gingelom13-0

zondag 26/01/2020

14:30EMBO-

Herkenrode

0-2
.Landen B-Jong St.Truiden2-2
.

FC Alken B

-Loksbergen4-3
.Herk-de-Stad B-Amandina0-0
.

Jeugd Borgloon

-Kortessem3-0
.Vliermaalroot-

Heusden 06

2-6
.BS Sport-
Inter Hasselt
-

speeldag 21

zaterdag 01/02/2020

20:00Loksbergen-

Landen B

1-2

zondag 02/02/2020

15:00Kortessem-Herk-de-Stad B1-1
.Amandina-

Velm

0-3
.Gingelom-

BS Sport

0-7
.

Inter Hasselt

-FC Alken B-
.

Jong St.Truiden

-EMBO7-1
.

Herkenrode

-Vliermaalroot1-0
.

Heusden 06

-Jeugd Borgloon2-0

speeldag 22

zaterdag 08/02/2020

19:00

Landen B

-FC Alken B4-0
20:00Herk-de-Stad B-Heusden 062-2

zondag 09/02/2020

15:00Gingelom-
Inter Hasselt
-

zondag 23/02/2020

15:00

Velm

-Kortessem9-1
.

Jeugd Borgloon

-Herkenrode7-0
.Vliermaalroot-

Jong St.Truiden

1-5
.

EMBO

-Loksbergen5-3
.

BS Sport

-Amandina4-1

speeldag 23

zaterdag 15/02/2020

20:00

FC Alken B

-EMBO4-1

zondag 16/02/2020

15:00

Herkenrode

-Herk-de-Stad B1-0
.Heusden 06-

Velm

1-3
.

Kortessem

-BS Sport5-1
.

Amandina

-Gingelom6-0
.

Inter Hasselt

-Landen B-
.

Loksbergen

-Vliermaalroot4-1
.Jong St.Truiden-

Jeugd Borgloon

0-5

speeldag 24

zaterdag 29/02/2020

16:00

Jeugd Borgloon

-Loksbergen6-0
19:30

Velm

-Herkenrode2-0
20:00

Herk-de-Stad B

-Jong St.Truiden6-1

zondag 01/03/2020

00:00Amandina-
Inter Hasselt
-
15:00

Vliermaalroot

-FC Alken B2-1
.

EMBO

-Landen B3-1
.Gingelom-

Kortessem

0-5
.BS Sport-

Heusden 06

1-3

speeldag 25

zaterdag 07/03/2020

19:00

Herkenrode

-BS Sport2-1
.

Landen B

-Vliermaalroot6-0
20:00FC Alken B-

Jeugd Borgloon

0-1
.Loksbergen-Herk-de-Stad B0-0

zondag 08/03/2020

00:00

Inter Hasselt

-EMBO-
15:00Jong St.Truiden-

Velm

0-3
.

Heusden 06

-Gingelom4-0
.

Kortessem

-Amandina4-2

speeldag 26

zondag 15/03/2020

00:00Kortessem-
Inter Hasselt
-PP

zondag 05/04/2020

00:00Velm-Loksbergen-PP
.Gingelom-Herkenrode-PP
.BS Sport-Jong St.Truiden-PP
.Herk-de-Stad B-FC Alken B-PP
.Jeugd Borgloon-Landen B-PP
.Vliermaalroot-EMBO-PP
.Amandina-Heusden 06-PP

speeldag 27

zondag 22/03/2020

00:00

Inter Hasselt

-Vliermaalroot-PP

zondag 12/04/2020

00:00Landen B-Herk-de-Stad B-PP
.Loksbergen-BS Sport-PP
.FC Alken B-Velm-PP
.Jong St.Truiden-Gingelom-PP
.Herkenrode-Amandina-PP
.Heusden 06-Kortessem-PP
.EMBO-Jeugd Borgloon-PP

speeldag 28

zondag 29/03/2020

00:00Heusden 06-
Inter Hasselt
-PP
.Velm-Landen B-PP
.Herk-de-Stad B-EMBO-PP
.Kortessem-Herkenrode-PP
.Amandina-Jong St.Truiden-PP
.Gingelom-Loksbergen-PP
.BS Sport-FC Alken B-PP
.Jeugd Borgloon-Vliermaalroot-PP

speeldag 29

zondag 05/04/2020

00:00Jeugd Borgloon-
Inter Hasselt
-

zondag 26/04/2020

00:00Vliermaalroot-Herk-de-Stad B-PP
.EMBO-Velm-PP
.Landen B-BS Sport-PP
.FC Alken B-Gingelom-PP
.Loksbergen-Amandina-PP
.Jong St.Truiden-Kortessem-PP
.Herkenrode-Heusden 06-PP

speeldag 30

zondag 19/04/2020

00:00

Inter Hasselt

-Herkenrode-

zondag 03/05/2020

00:00Heusden 06-Jong St.Truiden-PP
.Kortessem-Loksbergen-PP
.Amandina-FC Alken B-PP
.Gingelom-Landen B-PP
.BS Sport-EMBO-PP
.Velm-Vliermaalroot-PP
.Herk-de-Stad B-Jeugd Borgloon-PP

24/24

Jeugd Borgloon64
2.Velm*55,3
3.Kortessem52
4.Herkenrode51
5.Heusden 0648
6.Jong St.Truiden*44,87
7.Landen B*36,52
8.BS Sport*35,48
9.FC Alken B*32,35
10.Herk-de-Stad B*30,26
11.Loksbergen*25,04
12.EMBO*20,87
13.Amandina*18,78
14.Vliermaalroot6
15.Gingelom*2,09
AMCInter Hasselt0

Algemene rangschikking met plaatsbepalende details

24/24

1

2

3

4

5

6

7

Jeugd Borgloon6421+566810+1323
2.xVelm*55,317,74+60,5285,579,39+26,0935,48
3.xKortessem5217+35668+829
4.xHerkenrode5117+27628+529
5.xHeusden 064815+41756+527
6.xJong St.Truiden*44,8714,61+29,2275,135,22+2,0929,22
7.xLanden B*36,5211,48+14,6163,654,17-9,3920,87
8.xBS Sport*35,4811,48+18,7861,576,26+8,3530,26
9.xFC Alken B*32,3510,43+4,1766,783,13-8,3521,91
10.xHerk-de-Stad B*30,268,35+18,7862,613,13-10,4319,83
11.xLoksbergen*25,047,30-26,0939,652,09-2414,61
12.xEMBO*20,876,26-22,9632,352,09-22,967,30
13.xAmandina*18,785,22-32,3535,482,09-20,8719,83
14.xVliermaalroot61-101150-716
15.xGingelom*2,090-125,2212,520-83,486,26
16.xInter Hasselt0000000

elk rood getal gaf een plaatsaanpassing
en voor de ploegen met een rode x is de titel niet meer mogelijk.

1

het puntentotaal

2

het aantal gewonnen wedstrijden

3

het doelpuntensaldo

4

het aantal gemaakte goals

5

het aantal gewonnen uitwedstrijden

6

het doelpuntensaldo in die uitwedstrijden

7

het aantal gemaakte goals in die uitwedstrijden