www.vbal4.be

Deze bladzijde werd gemaakt op dinsdag 10/12/2019

vbal4

Limburg : 4de Provinciale C

zaterdag 07/12/2019

19:00

Landen B

-Gingelom9 -3
20:00

FC Alken B

-Amandina8 -2
.

Loksbergen

-Kortessem1-0

zondag 08/12/2019

14:30

Herkenrode

-Inter Hasselt5 -1
.Jong St.Truiden-

Heusden 06

0-1
.EMBO-

BS Sport

0-3
.Vliermaalroot-

Velm

0 -6
.

Jeugd Borgloon

-Herk-de-Stad B2-0

zaterdag 14/12/2019

19:00Landen B10- 3Amandina-
20:00Loksbergen6- 9Heusden 06-
.Herk-de-Stad B9 -0Inter Hasselt-
.FC Alken B9-6Kortessem-

zondag 15/12/2019

14:30Jong St.Truiden9-12Herkenrode-
.Jeugd Borgloon10-10Velm-
.Vliermaalroot3 -9BS Sport-
.EMBO6-0Gingelom-
punten uit de laatste 4 thuiswedstrijden
punten uit de laatste 4 uitwedstrijden

15/30

1.Jeugd Borgloon4012
2.Velm3510.-3(1)
3.Kortessem3362.
4.Jong St.Truiden336
5.Herkenrode33124.
6.Heusden 06286.3
7.FC Alken B286
8.Landen B257
9.BS Sport249-2.(3)
10.Herk-de-Stad B219-4.(0)
11.Loksbergen199
12.Amandina140.1
13.EMBO110
14.Vliermaalroot53
15.Gingelom40.-1(3)
16.Inter Hasselt00
punten uit de laatste 4 wedstrijden

eerstvolgende tegenstander

Limburg : 4de Provinciale C --> Landen B

periode 1

10/10

Jeugd Borgloon*25
2.Kortessem24
Jong St.Truiden24
4.Velm22
5.Heusden 0619
FC Alken B19
7.Herkenrode18
8.BS Sport15
Landen B15
10.Amandina14
11.Herk-de-Stad B12
12.Loksbergen10
13.EMBO8
14.Gingelom*4
15.Vliermaalroot2
16.Inter Hasselt0

periode 2

6/10

1.Herkenrode*15
Jeugd Borgloon15
3.Velm*13
4.Landen B*10
5.Heusden 06*9
Loksbergen*9
BS Sport*9
Kortessem*9
Jong St.Truiden*9
FC Alken B*9
Herk-de-Stad B*9
12.EMBO*3
Vliermaalroot*3
14.Amandina*0
Gingelom0
Inter Hasselt*0

periode 3

0/10

1.Heusden 060
Loksbergen0
BS Sport0
EMBO0
Amandina0
Kortessem0
Herkenrode0
Jeugd Borgloon0
Velm0
Jong St.Truiden0
Vliermaalroot0
Gingelom0
Inter Hasselt0
Landen B0
FC Alken B0
Herk-de-Stad B0

Landen B

1.Zo-01/09/1915:00Amandina-

Landen B

0 -5F1

3

32
2.Za-07/09/1919:00

Landen B

-Kortessem2 -4037
3.Zo-15/09/1915:00Heusden 06-

Landen B

6 -00311
4.Za-21/09/1919:00

Landen B

-Herkenrode4 -3

3

68
5.Zo-29/09/1915:00Jong St.Truiden-

Landen B

5 -20611
6.Za-05/10/1919:00

Landen B

-Loksbergen0 -10611
7.Za-12/10/1920:00FC Alken B-

Landen B

5 -20612
8.Za-19/10/1919:00

Landen B

-Inter Hasselt23 -1

3

911
9.Za-26/10/1919:00

Landen B

-EMBO4 -0

3

1210
10.Zo-03/11/1914:30Vliermaalroot-

Landen B

1 -4

3

158
11.Za-09/11/1919:00

Landen B

-Jeugd Borgloon5 -0F1

3

188
12.Zo-17/11/1914:30Herk-de-Stad B-

Landen B

2 -00188
13.Za-23/11/1919:00

Landen B

-Velm1 -11199
14.Zo-01/12/1914:30BS Sport-

Landen B

0 -4

3

228
15.Za-07/12/1919:00

Landen B

-Gingelom9 -3

3

258
16.Za-14/12/1919:00

Landen B

-Amandina -.
17.Zo-05/01/2014:30Kortessem-

Landen B

-.
18.Za-11/01/2019:00

Landen B

-Heusden 06 -.
19.Zo-19/01/2014:30Herkenrode-

Landen B

-.
20.Zo-26/01/2014:30

Landen B

-Jong St.Truiden -.
21.Zo-02/02/2000:00Loksbergen-

Landen B

-.
22.Zo-09/02/2000:00

Landen B

-FC Alken B -.
23.Zo-16/02/2000:00Inter Hasselt-

Landen B

-.
24.Zo-01/03/2000:00EMBO-

Landen B

-.
25.Zo-08/03/2000:00

Landen B

-Vliermaalroot -.
26.Zo-15/03/2000:00Jeugd Borgloon-

Landen B

-.
27.Zo-22/03/2000:00

Landen B

-Herk-de-Stad B -.
28.Zo-29/03/2000:00Velm-

Landen B

-.
29.Zo-05/04/2000:00

Landen B

-BS Sport -.
30.Zo-19/04/2000:00Gingelom-

Landen B

-.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

Amandina

1.Zo-01/09/1915:00Amandina-

Landen B

0 -5F10014
2.Zo-08/09/1915:00EMBO-Amandina1 -11113
3.Zo-15/09/1915:00Amandina-Vliermaalroot6 -0

3

48
4.Zo-22/09/1915:00Jeugd Borgloon-Amandina2 -00410
5.Zo-29/09/1915:00Amandina-Herk-de-Stad B2 -1

3

78
6.Zo-06/10/1915:00Velm-Amandina4 -41810
7.Zo-13/10/1915:00Amandina-BS Sport0 -20811
8.Zo-20/10/1915:00Gingelom-Amandina2 -4

3

119
9.Zo-27/10/1915:00Inter Hasselt-Amandina4 -5

3

149
10.Zo-03/11/1914:30Amandina-Kortessem0 -401410
11.Zo-10/11/1914:30Heusden 06-Amandina6 -001410
12.Zo-17/11/1914:30Amandina-Herkenrode0 -401411
13.Zo-24/11/1914:30Jong St.Truiden-Amandina5 -201411
14.Zo-01/12/1914:30Amandina-Loksbergen1 -201412
15.Za-07/12/1920:00FC Alken B-Amandina8 -201412
16.Za-14/12/1919:00

Landen B

-Amandina -.
17.Zo-05/01/2014:30Amandina-EMBO -.
18.Zo-12/01/2014:30Vliermaalroot-Amandina -.
19.Zo-19/01/2014:30Amandina-Jeugd Borgloon -.
20.Zo-26/01/2014:30Herk-de-Stad B-Amandina -.
21.Zo-02/02/2000:00Amandina-Velm -.
22.Zo-09/02/2000:00BS Sport-Amandina -.
23.Zo-16/02/2000:00Amandina-Gingelom -.
24.Zo-01/03/2000:00Amandina-Inter Hasselt -.
25.Zo-08/03/2000:00Kortessem-Amandina -.
26.Zo-15/03/2000:00Amandina-Heusden 06 -.
27.Zo-22/03/2000:00Herkenrode-Amandina -.
28.Zo-29/03/2000:00Amandina-Jong St.Truiden -.
29.Zo-05/04/2000:00Loksbergen-Amandina -.
30.Zo-19/04/2000:00Amandina-FC Alken B -.

punten uit de laatste 4 wedstrijden

thuiswedstrijden (8/15)

1Jeugd Borgloon2227:2+25
2Jong St.Truiden2135:8+27
3FC Alken B1845:21+24
4Landen B1648:13+35
5Heusden 06*1535:9+26
6Herkenrode1526:11+15
7Kortessem*1519:6+13
8Velm*1320:13+7
9Herk-de-Stad B*1232:9+23
10Loksbergen1219:20-1
11BS Sport*923:13+10
12EMBO817:15+2
13Amandina*69:18-9
14Vliermaalroot56:22-16
15Gingelom**03:26-23
16Inter Hasselt08:85-77

alle wedstrijden (15/30)

1Jeugd Borgloon4044:9+35
2Velm3566:18+48
3Kortessem3359:14+45
4Jong St.Truiden3353:21+32
5Herkenrode3348:21+27
6Heusden 062858:25+33
7FC Alken B2865:38+27
8Landen B2565:32+33
9BS Sport2444:26+18
10Herk-de-Stad B2149:31+18
11Loksbergen1927:39-12
12Amandina1427:50-23
13EMBO1120:30-10
14Vliermaalroot510:80-70
15Gingelom415:84-69
16Inter Hasselt013:145-132

uitwedstrijden (8/15)

1Velm*2246:5+41
2Kortessem*1840:8+32
3Herkenrode**1822:10+12
4Jeugd Borgloon**1817:7+10
5BS Sport*1521:13+8
6Heusden 06*1323:16+7
7Jong St.Truiden**1218:13+5
8FC Alken B**1020:17+3
9Landen B**917:19-2
10Herk-de-Stad B*917:22-5
11Amandina*818:32-14
12Loksbergen**78:19-11
13Gingelom412:58-46
14EMBO**33:15-12
15Vliermaalroot**04:58-54
16Inter Hasselt**05:60-55